1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: Oyunu Başarılı Bulanlar

Nesil
    2013
    Yer
    Azerbaijan , Baku

Default Oyunu Başarılı Bulanlar

evet arkadaslar konunun basligindan da anlasilacagi gibi , ben oyundan tam performans aliyorum oldukca basarili ve gercekci , sakatliklardan ,taktiklerden,mac motorundan , fiksturden hicbir sekilde sikayetim yok diyenlerler varsa goruslerinizi dinleyelim

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Ben oyunu "oyun" olarak gördüğüm için başarılı buluyorum. Ne abartılı sakatlık problemi yaşadım, ne taktik sorunum oldu. Kalecimin çok saçma hatasıyla şu ana kadar sadece 1 gol yedim. Tek sorun korner bug'ı. Ancak yediğimden fazla attığım için pek fazla önemsemiyorum. Maç motorunda da tamamen düzelme beklemediğimden dolayı beklentilerimi gayet karşıladı...

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bence oyun başarılı. son güncellemeyle oyun daha da başarılı hale gelmiş. Ve evet sonuçta bu bir oyun

Oyun bence de başarılı olmuş özellikte maç motorundaki bir kaç saçmalık dışındaki yeni ayrıntılar çok hoşuma gitti

Mesela yağmurlu havalarda oynanan maçlar daha gerçekçi olmus.Formalar çamurdan geçilmiyor ayrıca çoğu oyuncular zeminin azizliğine uğruyor.Oyuncu tepkileri daha gerçekçi...

Nesil
    2007

Eskisi gibi işte, pek farkı yok Hatalar her zamanki gibi var ama bu serinin en kötü oyunu diyeceğim bir oyun değil. 14.1.3 yaması berbattı, sırf eleştiri yazmak için kaç yıl sonra SI forumlarına üye oldum ancak 14.1.4, 14.2 oynanıyor yani problem yok. Şimdilik çok da zamanım olmadı ama oynadığım 1 sezonda eskisi kadar zevk aldım.

Yine de %100 mükemmeliyet beklememek lazım tabi. Birkaç ay kaydetmeden ilerledim sonra oyun hata verip kapandı mesela, bir daha açmadım Çok saçma fikstürler de ortaya çıkabiliyor. Pazar lig maçı oynayıp salı günü ŞL maçı yaptığım oldu. Ancak dediğim gibi %100 aramıyorum. Geçen yıllardaki kadar oynayabiliyor muyum? Evet, problem yok benim için. Sakatlık, taktik falan problemi de yaşamadım, kornerler de aşırı göze batmıyor bende en azından 14.1.3 kadar değil.

Nesil
    2009
    Yer
    İzmir

Ben başarılı buluyorum şahsen. Şu ana kadar ki en zevkli Galatasaray kariyerlerimden birini yapıyorum. Puan durumu da Kasımpaşa dışında gerçeğe yakın.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Benim açımdan da sıkıntı yok. Bir tek Galatasaray'a taktik ayarlamada sorun yaşadım ama onuda çözdüm. Chaves de ise son 3 maça kadar öyle ahım şahım sakatlık yaşamadım. Bir tek Nuno Gomezin 7 ay lık bir ayak kırılması hariç sıkıntı yoktu.Ama son 2 maçtır kadro kuramıyorum sakatlıklardan. Neyseki Portekiz ikinci ligini kazanmayı garantilemişdim. Ondan dolayı dert etmiyorum.

Korner gollerine gelince iki takımımda da ne ben gol atabiliyorum nede gol yiyorum.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Oyunun bazı sorunları var ama yediğimden fazlasını attığım sürece pek sorun değil etmiyorum

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Oyun başarılı bence eski serilerde bazı oyuncular başarılıda olsak gelmek istemiyorlardı.

Nesil
    2007
    Yer
    Kırıkkale

En çok şikayet edenlerdenim sitede ancak ben de beğendim. Daha iyi olmasını istediğim için sanırım bu şikayetler.
    turksportal...

Nesil
    2013
    Yer
    Azerbaijan , Baku

Quote Originally Posted by wolfson View Post
    En çok şikayet edenlerdenim sitede ancak ben de beğendim. Daha iyi olmasını istediğim için sanırım bu şikayetler.
    aynen size katiliyorum , oyundan daha cok seyler bekliyoruz ki buda oyuna ne kadar hakim oldugumuzu gosteriyor ve oyunla tamamen butunlesiyoruz.. Hayallerimizi en azindan oyunda olsa gerceklestiriyoruz yeteneklerimizi sergiliyoruz bunlar guzel bisey bence

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by GaNgStaLoVe View Post
    aynen size katiliyorum , oyundan daha cok seyler bekliyoruz ki buda oyuna ne kadar hakim oldugumuzu gosteriyor ve oyunla tamamen butunlesiyoruz.. Hayallerimizi en azindan oyunda olsa gerceklestiriyoruz yeteneklerimizi sergiliyoruz bunlar guzel bisey bence
    Katılıyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

fm 12-13 de ara vermiş biri olarak fm14 gayet başarılı.

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Sakatlık problemi hariç başarılı

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

FM'yi sadece son 2 yıldır orijinal alıyorum. Geçen sene Mart ayına kadar oynamamıştım, sonra da aldığıma pişman oldum zaten. Bu sene ise beta sürümünde başladığım kariyerime devam ediyorum ve gayet severek oynuyorum. ufak tefek sorunlar dışında gayet başarılı bir oyun bence, normalde hafta içi dizi-film izler hafta sonu oyun oynardım ama bu oyun bana hafta içi bile kendini oynattırıyor. Belki de çok vaktim olmadığı için oyun zevkli geliyordur, eskisi kadar çok oynasaydım bu kadar zevk almayabilirdim.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Ben oyuncu gözlemlemeyi, aramayı ve bulmayı severim, aslında Scout görevi yapabilseydik eğer oyunda ben daha çok zevk alıcaktım, ama şu ana kadar beklentilerimi karşıladı yeterince

Nesil
    2013
    Yer
    Azerbaijan , Baku

14.3 güncellemesi ile oyunu daha da çok sevmeye başladım , sizde durum nasıl

Zevkli, zor, güzel bir oyun olmuş. Diğer sürüm çok kolaydı. Zaten bu bir oyun. hatasıda olsa oynarım olmasada oynarım

Nesil
    2009
    Yer
    Sakarya

Bencede oyun çok güzel sakatlıklar çileden çıkartıyor tam form tutmuş oyuncun kesin gidiyor 4 ay sinir bozucu bir durum o yüzden frmte kulalnıyorum..4 haftadan fazla sakatlanan oyuncuları kaldırıyorum daha zevkli olmaya başladı

Zorluğa gelince çok zevkli olmuş her maç farklı şeyler deniyorum önceden 1 taktik ile 5 sezon geçirirdik

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

hiç yoktan iyidir

Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi misali işte=)

Mesaj Yetkileri