1 ile 9 arası toplam 9 sonuç

Konu: FM2014 Taktik - Mevki - Profil Düzeltmeleri

Default FM2014 Taktik - Mevki - Profil Düzeltmeleri

Fm 2014 Taktik-Mevki-Profil Düzeltmeleri v14.2

---> Link

Dosyayı çıkarttığınızda

• pozisyon
    • pozisyon - profil
    • taktik
    • taktik - pozisyon
    • taktik - profil
    • taktik - profil - pozisyon

toplam yedi klasörle karşılaşacaksınız, orjinal olarak oynamak istediğiniz bölümün klasörüne girerek içindeki turkish.ltc dosyasını

Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Football Manager 2014\data\updates\update-1420\languages\changes

içine kopyalayın (her ihtimale karşı changes klasöründeki turkish.ltc dosyasını yedekleyebilirsiniz) 'üzerine yazılsın mı' sorusuna evet dedikten sonra oyuna girip kontrol edebilirsiniz.

iyi oyunlar...

Örnek Görüntüler

Taktik

Mevki

Last edited by GeNç KaRTaL : 24.Aralık.2013 at 21:13 Reason: dosya sunucumuza aktarıldı.

Nesil
    2006
    Yer
    Pekin

Paylaşım için teşekkürler.
    So what?
    Saike

Nesil
    2006
    Yer
    London

Emeğiniz için teşekkürler.

Acaba hangi ltc editor programı ile düzeltiyorsunuz?

çoktandır bunu arıyordum...teşekkürler.

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Emeğiniz için teşekkürler.

Acaba hangi ltc editor programı ile düzeltiyorsunuz?
    kusura bakma geç oldu biraz, malesef program yok çok az bir programlama bilgisi ile yapıyorum.

Bu oyuncu özelliklerinde ki teknik kısmından bi kaç özellikin yerini nasıl değiştirebiliriz acaba...

Quote Originally Posted by Tedesco View Post
    Bu oyuncu özelliklerinde ki teknik kısmından bi kaç özellikin yerini nasıl değiştirebiliriz acaba...
    Alfabetik sirayla gittiğinden dil degisince sıra değişiyor ama tekil değişikliğin pek mümkün olduğunu sanmıyorum.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2011
    Yer
    istanbul

konu ile alakalı fm15 için bölüm bulamadım buraya yazayım dedim kusura bakmayın , genelde ben eski serilerde 2-3-2-3 kanat forvetli oynardım bu seride forvetin kanatlarına oyuncu koyamıyoruz onun yerine yeni bir rol getirmişler oyuna ama çevirisini biraz garip buldum fırsatçı kanat oyuncusu diye onu kanat forvet olarak değiştirme şansınız varmı ? Daha anlamlı olur sanki fırsatçı kanat oyuncusundan

Nesil
    2011
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by freestylee View Post
    konu ile alakalı fm15 için bölüm bulamadım buraya yazayım dedim kusura bakmayın , genelde ben eski serilerde 2-3-2-3 kanat forvetli oynardım bu seride forvetin kanatlarına oyuncu koyamıyoruz onun yerine yeni bir rol getirmişler oyuna ama çevirisini biraz garip buldum fırsatçı kanat oyuncusu diye onu kanat forvet olarak değiştirme şansınız varmı ? Daha anlamlı olur sanki fırsatçı kanat oyuncusundan

birde bekde oynayan çok yönlü bek rolü var onada çalışkan bek tanımlaması yapılsa daha iyi olur sanki çünkü kanatdaki çalışkan kanat oyuncusunun savunmacı versiyonu oluyor o rolü oynayacak eleman .

Mesaj Yetkileri