1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: "FM 2014 Memory Warning" hatası

1. Exclamation "FM 2014 Memory Warning" hatası

Arkadaşla çevrimiçi oyun oynarken oyun birden dondu. Hatta görev yöneticisini bile çalıştıramadım. ctrl+alt+del de yemedi yani. Daha sonra bilgisayar yavaş yavaş kendine geldi malum hatayı aldım. Ekran bu şekilde oluştu. Sorunu yaşayan ya da mantıklı bir çözüm getiren varsa yardım istiyorum

( Hata meydana geldiğinde bilgisayarımda C de 100 Gb, D de 30 Gb boş yer vardı.)

Aynı sorun bende de var ben hatayı cheat engine ile yaptığım transfer bütçesi artırma sonucu almaya başladım fakat çözümü var mı yardım edebilir mi

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Sanal belleğin boyutunu artırmayı deneyin. Sistemde varolan ram'inizin 3 katını geçmemeye dikkat edin.

4. Default

Quote Originally Posted by lufy33 View Post
    Aynı sorun bende de var ben hatayı cheat engine ile yaptığım transfer bütçesi artırma sonucu almaya başladım fakat çözümü var mı yardım edebilir mi
    Ben hiç böyle bir şey yapmadan aldım. Tek kullandığım da kulüp amblemleri yaması ve yıllardır bütün serilerde kullanırım. O yüzden olabileceğini sanmıyorum.

Quote Originally Posted by Rind-i Şeyda View Post
    Sanal belleğin boyutunu artırmayı deneyin. Sistemde varolan ram'inizin 3 katını geçmemeye dikkat edin.
    Bu dediğinizi nasıl yapabilirim?

Nesil
    2008
    Yer
    Kayseri

Quote Originally Posted by koraybahce View Post
    Ben hiç böyle bir şey yapmadan aldım. Tek kullandığım da kulüp amblemleri yaması ve yıllardır bütün serilerde kullanırım. O yüzden olabileceğini sanmıyorum.

Bu dediğinizi nasıl yapabilirim?
    Burası yardımcı olabilir size sanırım.

http://windows.microsoft.com/tr-tr/w...#1TC=windows-7

Dediğim gibi sanal bellek en üst boyutunun sistemde var olan raminizin 3 katını geçmemesine dikkat edin.

Örneğin sistemde 3 gb ram var. En üst boyut 9 gb olmalı.

6. Default

Quote Originally Posted by Rind-i Şeyda View Post
    Burası yardımcı olabilir size sanırım.

http://windows.microsoft.com/tr-tr/w...#1TC=windows-7

Dediğim gibi sanal bellek en üst boyutunun sistemde var olan raminizin 3 katını geçmemesine dikkat edin.

Örneğin sistemde 3 gb ram var. En üst boyut 9 gb olmalı.
    Yardımınız için teşekkürler. İnşallah bu hatayı bir daha almam. Arkadaşla oynadığımız çevrimiçi kariyerde tam da ligde birbirimizle oynadığımız maçta ben öndeyken ve arkadaşımın takımı 10 kişi kalmışken aldım bu hatayı ve delirdim

Nesil
    2009
    Yer
    Eskişehir

sayın arkadaslım aynı dertten bende muzdaribim, oyuna küstüm bu hata yüzünden daha oynayasım gelmiyo yokmudur bunun elle tutulur somut bir çözümü yardımlarınızı bekliyorum.. ;(

Mesaj Yetkileri