Sayfa 3 / 13 İlkİlk 12345 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 363 sonuç

Konu: Da Vinci | Floransa'yı Yaktı Şimdi Boşta (5. Sezon)

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by MuraTBudaN View Post
    İlk sezon başarılı geçmiş , gelecek sezonlar için iyi adımlar atılmış gelecek transferlerle başarı daha da büyüyecektir.
    Yeni sezonda hedefimiz yine ilk 2'ye girmek. Bir sezonda yapılan hamle ve transferlerle Juventus seviyesine çıkmamız olanaksız Bu sefer Şampiyonlar Ligi'nde Avrupa Ligi'ndeki başarımızı sergilemek istiyoruz.

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Seneye ligde Juve'den rövanşı alırız umarım
    Umarım alırız ama yine 2. olursak üzülmem

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    İlk sezon çok başarılı geçmiş gerçekten, bu başarıya şampiyonluk yakışırdı fakat ikinci olmakta büyük başarı. Özellikle Juventus gibi güçlü bir takım varken.
    Juventus'u geçtim, Milan ve Napoli'nin de bizden daha güçlü birer takım olduğunu söylemeliyim

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Avrupadan ve lig koumundan iyi bir para gelmiştir kasaya.Bu sezonda CLden gelecek para banko ilk sezon elde edilen başarı direk olarak kasayı uçurmuş (:
    Evet yönetim de fena para vermedi ama eskiklerimiz çok olduğu için süperstar ya da geleceğin süperstarı tarzı oyuncular alma gibi bir lüksümüz yok

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Transfer Dosyası

Gidenler

Sözleşmesi bitip takımdan ayrılan oyuncular oldu.

Pizarro ve Ambrosini çok yaşlanmıştı ve kulübe katacakları bir şey kalmamıştı.

Aralarında sürprizlerin de olduğu pek çok oyuncuyu başka kulüplere sattık.

Juan Manuel Vargas'ın takıma vereceği pek bir şey kalmamıştı. Aquilani geçen sezon beklentilerimin bir hayli altında kaldı. Geçen sezon kalemizi koruyan 24 yaşındaki Neto ise bir türlü beklenen gelişmeyi gösteremedi.

Savic'e gelecek 30 M€ üstündeki her teklif kabulümdü, Liverpool 30 M€'yu verdi ve transferi bitirdi.

Diğer oyuncular ise takımda gelecekleri parlak olmayan, elimizden çıkarabiliyorken çıkaralım dediğimiz oyuncular.

Ayrıca zibilyon tane genci başka takımlara kiraya yolladık.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Transfer Dosyası

Gelenler

Takımımıza iki yeni kaleci katıldı. İkisine de bonservis ücreti ödemedik, ikisi de geçen sene ki kalecilerimizden iyi. Kameni'yi, Romero'nun yedeği olarak düşünüyorum.

Geçen sene savunmadaki devimiz Savic ayrılınca yerine Kyriakos'u aldık. Ayrıca iki genç stoper, Boyata ve Mark O'Brien'ı kadromuza kattık.

Sağ bek eksiğimizi Zuniga ile doldurduk. Cuadrado'nun da bonservisinin diğer yarısını da aldık. Sağ Kanadı iki vatandaşa teslim edebilirim.

Ortasahada pek çok oyuncumuz ile yollarımızı ayırmıştık. Yerlerini Romeu, Motta, Tachtisidis ve Zuculini ile doldurduk. Romeu'yu kiralarken sözleşmeye 8.75M€'luk satın alma opsiyonu koydurduk.

Vargas'ın gitmesiyle sol kanada da bir transfer düşünüyorken gözlemcilerin Tadic'i önermeleri cuk oturdu. Uygun bir fiyata çok iyi bir sol kanat transfer ettik.

Son olarak forvete yeni bir yıldız transfer ettik. Bedavaya olmasaydı muhtemelen forvete oyuncu transferi yapmazdım.

Bir Vargas gider, bir Vargas gelir

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

çok iyi transferler yapmışsın geçen sene lig şansızlık olmuş biraz lazio da avrupaya asılmış baya galiba

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by The Special One View Post
    çok iyi transferler yapmışsın geçen sene lig şansızlık olmuş biraz lazio da avrupaya asılmış baya galiba
    Ligde ise son 15 maçlarında falan galip gelemediler ve küme düştüler

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Hazırlık Dönemi

İlk iki maçta takımın başında ben vardım ve deplasmanda dünya devlerinden büyük fark yememek güzel. Diğer maçları asistana bıraktım. Transfere ve Teknik Çizim Dersi projeme odaklanmak istedim

Sezon boyunca kullanmayı düşündüğüm taktik ve ilk onbir şu şekilde:

Taktikte geçen sezona göre pek değişiklik yapmadık. Kanat oyuncuları beraber hücum beraber savunma yapacak. Ortadan gelişen ataklarda ise topu Valero ve Rossi'ye buluşturmak onlar da hünerleriyle içe kat eden kanat oyuncularını ya da Gomez'i pozisyona sokacaklar.

İtalya Süper Kupa

Gonzalo Rodriguez'in erken dakikada gördüğü kırmızı kart tecrübesine yakışmadı. O dakikadan sonra oyunu kilitlemeye çalıştık, başarılı da olduk ama son dakikada gelen gol rakibimize kupayı kazandırdı.

Nesil
    2012

Bu kadar transferden sonra 7 hazırlık maçı doğru karar ama etkileri ligde 5-6 hafta daha sürer , orta sahada Zuculuni'yi tereddütüz oynat derim hazır savaşçı rolü varken

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Aynen katılıyorum. Ne kadar fazla maç hazırlığı yapılsada en az 4-5 hafta sonra takım oturmaya başlıyor.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Bu kadar transferden sonra 7 hazırlık maçı doğru karar ama etkileri ligde 5-6 hafta daha sürer , orta sahada Zuculuni'yi tereddütüz oynat derim hazır savaşçı rolü varken
    Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Aynen katılıyorum. Ne kadar fazla maç hazırlığı yapılsada en az 4-5 hafta sonra takım oturmaya başlıyor.
    Hücum olarak iyiyiz ama takım savunmasında sorun var. Romeu muazzam oynuyor savaşçı orta saha olarak kesebiliyorsa kessin Zuculini

Şampiyonlar Ligi'ndeki rakiplerimiz belli oldu.

Ilk 2'ye girme şansımız var, en kötü 3.cü oluruz

Nesil
    2012

4.lük dışında her yerde olabilirsin o grupta Benfica çok tehlikeli takım

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Serie A

Spoiler: 1. Hafta vs Verona 

Spoiler: 2. Hafta vs AC Milan 

Spoiler: 3. Hafta vs Atalanta 

Spoiler: 4. Hafta vs Bologna (Derbi) 

Lige bol gollü bir giriş yaptık. 1. Hafta Verona'ya karşı 2 farklı öne geçmemize rağmen 2 puan bırakmamız çok kötü oldu. Bologna'ya karşı ise çok zorlandık, çok saçma sapan 3 gol yedik ama yeni transfer Eduardo Vargas çıldırmış gibiydi ve galibiyetin mimarı oldu.

Takımı ligde 4 maçta 6 asist yapan ve 1 gol atan Giuseppe Rossi sırtladı.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Ilk 2'ye girme şansımız var, en kötü 3.cü oluruz
    4.lük dışında her yerde olabilirsin o grupta Benfica çok tehlikeli takım
    İlk bakışta kolay gibi görünen bir gruba düştük. Fakat kesinlikle öyle değil, ne zaman ne yapacağı belli olmayacak 4 takım aynı gruba düştü. Bunların arasında en tecrübesizi biz gibi görünüyoruz. İlk iki sıraya girebilmek için tüm mücadeleyi ortaya koyacağız orası bir gerçek.

1. Maç

Kıran kırana bir maç geçti. Biz 3 mutlak gol pozisyonundan yararlanamadık. Onların ise direkten dönen 2 topu oldu. Rakibimizin evinde favori olduğunu düşünürsek 1 puan üzücü olmadı.

Gruptaki diğer maçta Dortmund deplasmanda Feyenoord'u 5 - 4 mağlup etti.

Nesil
    2012

Mutlak gol şansın çok daha fazlaymış fakat Benfica deplasmanı 1 puan iyidir

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Benfica 4-1-3-2 oynuyolar kanatlardan yüklenirsem rahat ederim deme orta sahadaki 3 lü kanatlara yardım ediyor zira hücumda da bu geçerliben kanatsız oynadığımdan orta saha savaşı oluyor bizim maçlar portekiz takımlarını bana sor

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

O'brien biraz abes kaçmış. Mağlum italya, ispanya gibi liglerde britanyalı oyuncu sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Uyum sorunu yaşamazsa iyi transfer fakat, oyunda uyum olayı hiç de hafife alınabilecek birşey değil. Onun haricinde transferler gayet iyi. Süper kupayla başlamak da fena olmazdı ama elden kaçmış Juve yine. Yeni sezonda başarılar

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Mutlak gol şansın çok daha fazlaymış fakat Benfica deplasmanı 1 puan iyidir
    Bir puan tatmin etti, Benfica yenseydi zor grupta işlerimiz daha da zorlaşacaktı. Ki zaten çok güçlü bir takım olduklarını biliyoruz

Benfica 4-1-3-2 oynuyolar kanatlardan yüklenirsem rahat ederim deme orta sahadaki 3 lü kanatlara yardım ediyor zira hücumda da bu geçerliben kanatsız oynadığımdan orta saha savaşı oluyor bizim maçlar portekiz takımlarını bana sor
    Aslına bakarsan öyle demiştim Kanatlı, bekli kenar akınlarımızdan en az 1 gol buluruz diye umuyordum, biz bulamadık ama onlar kanatsız oynamalarına rağmen gollerini kanat organizasyonundan attılar.

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    O'brien biraz abes kaçmış. Mağlum italya, ispanya gibi liglerde britanyalı oyuncu sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Uyum sorunu yaşamazsa iyi transfer fakat, oyunda uyum olayı hiç de hafife alınabilecek birşey değil. Onun haricinde transferler gayet iyi. Süper kupayla başlamak da fena olmazdı ama elden kaçmış Juve yine. Yeni sezonda başarılar
    O'Brien ucuz bir transferdi, uyum sorununu aşamazsa da elden çıkarmak zor olmaz diye düşünüyorum. Onun dışında dediğin gibi potansiyeli yüksek bir oyuncu.

Bu arada ayrı ayrı yorumlarınız için teşekkür ediyorum

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Serie A

Spoiler: 5. Hafta vs Reggina 

Spoiler: 6. Hafta vs Livorno 

Spoiler: 7. Hafta vs Udinese 

Spoiler: 8. Hafta vs Catania 

Udinese maçını çıkartırsak çok güzel bir 4 haftayı daha geride bıraktık. Udinese bizi adeta rezil rüsva etti. Ligde de iyi yerdeler, senenin sürpriz takımı görüntüsündeler şu an. İyi sonuçlara rağmen orta saha göbek oyuncularımdan istediğim verimi alamıyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

2. Maç

Yine kıran kırana geçen bir maç. 10 kişi kalana kadar bulduğumuz goller galibiyetin anahtarı oldu. Tadic de kötü performansına rağmen attığı frikik golüyle sevindirdi.

Gruptaki diğer maçta Dortmund Benfica'yı 4-0'la geçti.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Bi daha portekiz takımlarıyla oynarken bi alo de

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Lige iyi giriş yapmışız , Ş.liginde de çıkacağına inanıyorum gruptan .

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Bi daha portekiz takımlarıyla oynarken bi alo de
    Alo Diaz... Benfica deplasmanda ne oynar, nasıl oynar? Evimde nasıl yenerim?

Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    Lige iyi giriş yapmışız , Ş.liginde de çıkacağına inanıyorum gruptan .
    Biraz sonra paylaşacağım maçı kazansaydık şansım bir hayli yükselecekti

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

3. Maç

Evimizde oynanan maçta ilk yarı çok iyiydik mutlak gol pozisyonları bulduk ve bir gol attık. İkinci yarı defansif bir düzene geçmemize rağmen pozisyon bulmaya devam ettik ama değerlendiremedik. 88. Dakikada gelen gol ile grupta rahatlama ve liderliğe yükselme şansını geri tepmiş olduk.

Nesil
    2012

Dortmund'u içeride yeneydik iyiydi , deplasmandaki Feyenord maçından mutlak 3 puan çıkarmatmak gerekicek çünkü Dortmund deplasmanı yüksek ihtimal puansız olacak

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Serie A

Spoiler: 9. Hafta vs Sampdoria 

Spoiler: 10. Hafta vs Chievo 

Spoiler: 11. Hafta vs Inter 

Gol ayaklarımızda bir düşüş var, gol bulmakta zorlanıyoruz.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Dortmund'u içeride yeneydik iyiydi , deplasmandaki Feyenord maçından mutlak 3 puan çıkarmatmak gerekicek çünkü Dortmund deplasmanı yüksek ihtimal puansız olacak
    Aynen dediğin gibi oldu, Benfica ve Feyenoord maçlarından 6 puan alırsak bu iş biter ama kolay olmayacak.

4. Maç

Grubun diğer maçında Benfica Feyenoord'u 4-1 yenerek ikinciliğe yükseldi.

Nesil
    2012

Dortmund'da gol atanlara bakar mısın hepsi dünya markası arkadaş gelde bu adamları yen adamlar bide Götze ve Lewandowski ile güya kan kaybettiler

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Aubameyang'ın profili gerçeğe kıyasla acayip düşük gibi geliyor bana.Hocam bi paylaşabilir misin zahmet olmazsa

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

işin kötüsü yanılmıyorsam feyanordda benficada aynı taktikle oynuyor birini yenecek iksiri bulursan diğerini de yenersin (:

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

dortmund dağıtmış ortalığı benfica maçı kaderi belirlicek işin zor ama yeneriz içerde

Sayfa 3 / 13 İlkİlk 12345 ... SonSon

Mesaj Yetkileri