Sayfa 170 / 220 İlkİlk ... 70120160168169170171172180 ... SonSon
5,071 ile 5,100 arası toplam 6579 sonuç

Konu: Beşiktaş Sohbet Alanı

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Bir maç daha ayarlasınlar, taraftar yıkıyor zaten sahayı

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

100. yıla ait bir tablo

FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Tablo enfesmiş yahu.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

son maca bende gidemedim sondan bi önceki maca ordu macına gidebildim ama insallah yeni statta ilk maca gidecegim mutlaka..

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Stadyum işi ne oldu nerede oynayacak Beşiktaş ? Normalde merak edeceğim bir şey değil de ucu bize dokunuyor ne yazık ki. Fikret Orman seçilmeden önce gizem yarattı, seçim sonu açıklayacağım dedi, sonra bunu çevirdi ay sonu yaptı, ay bitti hala ses yok..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Emin ol senden daha fazla merak ediyoruz abi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Şöyle bir haber var.Fikret Orman locaların kullanımına izin verilmediği için hayal kırıklığına uğramış.

http://amkspor.com/2013/07/02/besikt...u-gozuktu.html

AB kuralı ile Beşiktaş:

----------------------Yabancı---------------
    Yabancı---Franco(Y)---Sivok---Yabancı
    --------------Yabancı----Necip------------
    Yabancı----------Fernandes------------Olcay
    ------------------Almeida------------------------

Yabancı denen bölgelerin bazıları da AB vatandaşı olduğunu düşünürsek tamamı yabancı bir kadro kurulabilir.Y ani AB kurali asla geçerli olmayacak.
    Last edited by manager725 : 03.Temmuz.2013 at 19:12

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by manager725 View Post
    AB kuralı ile Beşiktaş:

----------------------Yabancı---------------
    Yabancı---Franco(Y)---Sivok---Yabancı
    --------------Yabancı----Necip------------
    Yabancı----------Fernandes------------Olcay
    ------------------Almeida------------------------

Yabancı denen bölgelerin bazıları da AB vatandaşı olduğunu düşünürsek tamamı yabancı bir kadro kurulabilir.Y ani AB kurali asla geçerli olmayacak.
    Bu kadroda Oğuzhan ve iyileşmiş, sağlam bir İsmail Köybaşı da mutlaka olmalı. Yabancı olayı, sınırsız da olsa mevcut kadrodaki yabancı sayısı 10'u geçmemeli bence. 6'sı sahada olur, 2-3'ü kulübede, 1 de 17-18 yaşlarında genç bir yabancı alınıp kiraya ya da A2'ye yollanır. AB statüsü olursa, AB pazarına yönelir artık büyük kulüpler. Ondan sonra da bekle ki, genç bir yerli yetişsin.

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    Bu kadroda Oğuzhan ve iyileşmiş, sağlam bir İsmail Köybaşı da mutlaka olmalı. Yabancı olayı, sınırsız da olsa mevcut kadrodaki yabancı sayısı 10'u geçmemeli bence. 6'sı sahada olur, 2-3'ü kulübede, 1 de 17-18 yaşlarında genç bir yabancı alınıp kiraya ya da A2'ye yollanır. AB statüsü olursa, AB pazarına yönelir artık büyük kulüpler. Ondan sonra da bekle ki, genç bir yerli yetişsin.
    Böyle bir şey olamaz zaten ben sadece doruk noktasını gösterdim böyle bir olaya ben de karşıyım.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Su anki hali ile Besiktas.

----------------------cenk--------------------------
    Transfer------franco----sivok----------transfer
    -------------------necip----------------------
    -----------oguzhan-----fernandes---------
    --Tore------------------------------olcay--
    ------------------transfer-------------------

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Forvete pektemek yazilabilir aslinda transder yerine ama alternatif olarak illa ki lazim.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Transfer yerlerini bırakıp cenk ve necip'in yerlerine adam bakılmalı.İsmail ve Hilbert 1 sezon daha götürür diye düşünüyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    Su anki hali ile Besiktas.

----------------------cenk--------------------------
    Transfer------franco----sivok----------transfer
    -------------------necip----------------------
    -----------oguzhan-----fernandes---------
    --Tore------------------------------olcay--
    ------------------transfer-------------------
    Bence artık şu çakma 4-3-3'den vazgeçip 4-2-3-1'e dönülmeli. Fernandes ve Oğuzhan'dan birini öne kaydırıp göbekte bu iki isimden birinin yanına kesici bir orta saha alınmalı. Necip'i şu haliyle ilk 11 oyuncusu olarak görmüyorum. Necip , Veli bu oyuncular kadro derinliği için çok iyiler. Kaleci transferi kadar savunması kuvvetli bir orta saha gerekli. Kanatlarda dediğim oyun düzenine yatkın. Bilic'te zaten geçen sezon Rusya'da 4-2-3-1'i kullanmış. Tigana'dan sonra gelen her hoca üçlü oynattı ama oyun olarak hiç bir zaman tatmin etmedi. Bir tek Schuster zamanında oynanan oyunu ayrı tutarım ama ondada sonuçlar iyi değildi. Ondada sistem 4-2-3-1 idi zaten genelde.

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Mamadou View Post
    Bence artık şu çakma 4-3-3'den vazgeçip 4-2-3-1'e dönülmeli. Fernandes ve Oğuzhan'dan birini öne kaydırıp göbekte bu iki isimden birinin yanına kesici bir orta saha alınmalı. Necip'i şu haliyle ilk 11 oyuncusu olarak görmüyorum. Necip , Veli bu oyuncular kadro derinliği için çok iyiler. Kaleci transferi kadar savunması kuvvetli bir orta saha gerekli. Kanatlarda dediğim oyun düzenine yatkın. Bilic'te zaten geçen sezon Rusya'da 4-2-3-1'i kullanmış. Tigana'dan sonra gelen her hoca üçlü oynattı ama oyun olarak hiç bir zaman tatmin etmedi. Bir tek Schuster zamanında oynanan oyunu ayrı tutarım ama ondada sonuçlar iyi değildi. Ondada sistem 4-2-3-1 idi zaten genelde.
    Guti tarzı birşey olsa elimizde çok yararda kıymetini bilemedik işte.

Nesil
    2011
    Yer
    Adana

Quote Originally Posted by pele96 View Post
    Guti tarzı birşey olsa elimizde çok yararda kıymetini bilemedik işte.
    Oğuzhan Guti'nin oynadığı pozisyonun oyuncusu diye düşünüyorum. Beşiktaş maçlarını dikkatli izleyen biri şunu iyi gözlemlemiştir. Oğuzhan orta sahanın ortasında oynadığı maçlarda topla çok iyi işler yapsa da işin savunma kısmını iyi beceremeyen , çok fazla koşmayı sevmeyen bir oyuncu. Ve çabuk yoruluyor. Oğuzhan'ı 10 numara pozisyonunda değerlendirip, Fernandes göbekte Oğuzhan'ı destekleyen oyuncu olabilir. Fernandes o fizik gücüyle daha çok oyunun iki yönünü oynayan oyuncu olmalı. Samet Aybaba bunun tam tersini yapıyordu ama Bilic bence dediğim gibi kullanacak bu iki oyuncuyu. Oğuzhan'a saha içinde daha fazla serbestlik tanınmalı. Daha önde oynatılmalı diye düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

Quote Originally Posted by Mamadou View Post
    Oğuzhan Guti'nin oynadığı pozisyonun oyuncusu diye düşünüyorum. Beşiktaş maçlarını dikkatli izleyen biri şunu iyi gözlemlemiştir. Oğuzhan orta sahanın ortasında oynadığı maçlarda topla çok iyi işler yapsa da işin savunma kısmını iyi beceremeyen , çok fazla koşmayı sevmeyen bir oyuncu. Ve çabuk yoruluyor. Oğuzhan'ı 10 numara pozisyonunda değerlendirip, Fernandes göbekte Oğuzhan'ı destekleyen oyuncu olabilir. Fernandes o fizik gücüyle daha çok oyunun iki yönünü oynayan oyuncu olmalı. Samet Aybaba bunun tam tersini yapıyordu ama Bilic bence dediğim gibi kullanacak bu iki oyuncuyu. Oğuzhan'a saha içinde daha fazla serbestlik tanınmalı. Daha önde oynatılmalı diye düşünüyorum.
    kesinlikle katılıyorum oguzhan önde serbest olup arkasında fernandes olmalı ancak bu sistem icin kesinlikle cok saglam bir defansif ortasaha lazım. gecen sene bursanın ing,ltereye yolladıgı adam gibi biri lazım bize güclü ve top kesen..

Tolga, Sarı, Franco, Sivok, İsmail, Fernandes, Mavuba, Oğuzhan (Oğuzhan önde serbest oyun kurucu arkasında ikili defansif orta saha), Olcay, Töre, Almeida.

Bazı transfer haberlerini sahaya döktüm.

Neyse eğer bu şekilde bir 11 olursa Bilic'in yönetimiyle şampiyonluk zor değil bana göre.

not: Almeida yedek olabilir, transfere bağlı.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Kaleci
    Sağ bek - Sivok - Franco - Sol bek (İsmail)
    Ön Libero - Fernandes
    G.Töre - Oğuzhan - Sol Kanat (Olcay)
    Adebayor ()

Böyle olmalı bence de, Almeida satılmalı.

Transfer gereken mevkilere isim yazmadım, çünkü transfer stratejisinin ve isimlerin değiştiğinden bahsetmişti Önder Özen. Şu kadarını söyleyim; kaleye ya Tolga ya da Ospina alınmalı. Onur'u pahalı olduğu için alamayız, onu kafadan eledim.

Nesil
    2006
    Yer
    Giяєѕun

Ömer Şişmanoğlu Kampa Katıldı

Yeni transferimiz Ömer Şişmanoğlu, Futbol Takımımız’ın Almanya kampına katıldı.

Büyük sıçrayışı gerçekleştirmek isteyen, birkaç adım geriye gitmek zorundadır. "Bertolt Brecht"

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Umarım yanlış bilgidir.

Edit: Sanırım haber doğru. Yazık. Koca bir sene boşa kürek çekeceğiz. Seyirci ile alacağımız maçlar oluyordu, onlarda gitti. Kim bilir kaç 3 puan kaybedeceğiz. Fikret Orman adına büyük hayal kırıklığı.
    Last edited by Ralph : 10.Temmuz.2013 at 14:18
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

bu sene kac mac taraftarla alındı ki?? ben hayal kırıklıgı icinde izledim bu sezon macları atesleyici güc olamadı bu sene taraftarımız o yüzden olimpiyatta olması cok büyük kayıp olarak görmüyorum ben kardesim..

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Beşiktaş'ın maçlarını Kasımpaşa stadında oynacağı haberide var.Bence Kasımpaşa daha mantıklı.Olimpiyat bildiğin zulmün adı.

http://www2.sporx.com/futbol/superli...SXHBQ336037SXQ

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    bu sene kac mac taraftarla alındı ki?? ben hayal kırıklıgı icinde izledim bu sezon macları atesleyici güc olamadı bu sene taraftarımız o yüzden olimpiyatta olması cok büyük kayıp olarak görmüyorum ben kardesim..
    Sene içerisinde görüşürüz dostum Gs'nin orada oynadığı maçları da izledim ben o dönemde.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

sene icinde görüselim dostum taraftarımız destek vermek istediginde stad önemsiz kalır diye düsünüyorum ben oynadıgımız stad cokta önemli degil. gectigimiz sezon taraftarımız hayal kırıklıgı yarattı kendi stadımızda.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Bulstrap87 View Post
    sene icinde görüselim dostum taraftarımız destek vermek istediginde stad önemsiz kalır diye düsünüyorum ben oynadıgımız stad cokta önemli degil. gectigimiz sezon taraftarımız hayal kırıklıgı yarattı kendi stadımızda.
    Zaten sıkıntıda bu değilmi? "taraftar destek vermek istediğinde" diyorsun ama şahsen ben taa oralara kadar gidemem maçlar için. Evim çok ters oraya. Beşiktaş'da uzak ama hiç değilse merkezi bir yer. Beşiktaş taraftarının İstanbul'da oturan kesiminin %30/40'ı bile böyle düşünse yine stadyum bomboş kalacak. Keza bir stadyum ne kadar boş görünürse ahengi ve enerjisi okadar düşüyor. Bomboş görünecek 20.000 kişi olsa bile.

Tam bir fiyasko olacak yani bu karar.
    FM Gazetesi

Kasımpaşa Stadyumu'nda oynamamızı Stadın tam isminden dolayı istemem açıkçası fakat Olimpiyatı da çok istediğim söylenemez. Arena olmasın zaten. Geriye zaten Şükrü Saraçoğlu kalıyor bence en güzel yer orası. Çim de problem olmaz, stadın konumu da, ismi de.

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

Fikret Orman'a taraftar bu stat konusunda nasıl tepki vermiyor, anlamıyorum. Seçilmek için bu meseleyi kullandı zaten, stadımız belli seçim sonunda açıklayacağım demedi mi bu adam ? Şimdi de bu yakada oynayacağız, basın toplantısı yapacağız demiş. 1 aydır öteliyor.

Arena ve Kadıköy'ü ortak kullanmak istemiş, bizimkiler işi zaten yokuşa sürüyorlar, loca muhabbetine yalan olmuş. Kasımpaşa yönetiminin de basına buyursunlar deyip, aslında pek olumlu bakmadığı söyleniyor. Gerçi Fikret Orman gidip başbakanla konuşsa 5 dakika da Kasımpaşa stadında oynayabilir. Olimpiyat uzak, rahat değil ama her fırsatta taraftarının Türkiye'nin bir numarası olduğunu iddia edenler için de aslında bir fırsat değil mi, bileti ucuz yaparsın ortalama 50-60 bine oynarsın maddi manevi her açıdan iyi olur. Bence Fikret Orman Uefa kararları çıkana kadar açıklama falan yapmayacak, hem BJK hem FB kesin olarak Avrupa'da olmazlarsa Kadıköy sürprizi gelebilir, zemin sorunu diye bir şey söz konusu olmaz, Aziz Yıldırım zaten buyrun gelin demiş.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe Avrupa'ya gitmezse eğer bence orada oynanması çok mantıklı olur. Hem merkezi hem de sonuçta bir tek lig ve kupa olacak iki takımında ceza alması durumunda. Tabi gönül isterki iki takımda ceza almasın.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Boyle olacagi belliydi.

Mesaj Yetkileri