Sayfa 218 / 220 İlkİlk ... 118168208216217218219220 SonSon
6,511 ile 6,540 arası toplam 6579 sonuç

Konu: Beşiktaş Sohbet Alanı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Cenk ve Motta 'da sakatlandı. Furkan oynayacak galiba forvette bakalım ne olacak. Umarım umut verir ve Furkan için bir başlangıç olur bu fırsat.
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by Ralph View Post
    Cenk ve Motta 'da sakatlandı. Furkan oynayacak galiba forvette bakalım ne olacak. Umarım umut verir ve Furkan için bir başlangıç olur bu fırsat.
    +Necip de sakatlandı, 2 hafta yok. Sakatlardan bir ilk 11 çıkar galiba.

Takımda Furkan dışında forvet kalmadığı gibi, defansif yönden de zayıflamaya başladık. Sivok & Ersan derken, Motta ve Necip de gitti.

Ç.Rize maçında adını bile duymadığımız futbolcuları izlemek zorunda kalacağız anlaşılan. Umarım Cenk ya da Ba'dan birisi yetişir Akhisar maçına.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aslında bayadır şu sakatlık olayını çözmüştük ama birikti birikti zirve yaptı.
    FM Gazetesi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Bu baya iyiymiş

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Anlaşmaların süreleri makul; fakat ücretler fazla geldi bana. Mesela; Cenk 600-700, Ersan 900, Veli 1-1,2 arasında bir maaş alabilirdi.

Pektemek'in de 4 yıllığına 1,4 üzerinden ve her yıl artarak devam eden bir sözleşme imzalayacağı konuşuluyor. Çok çok fazla olur Pektemek için. 1 sabit yeterli bence veya hiç uzatmasak da olur. Ömer dönecek zaten takıma sezon sonunda.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    Anlaşmaların süreleri makul; fakat ücretler fazla geldi bana. Mesela; Cenk 600-700, Ersan 900, Veli 1-1,2 arasında bir maaş alabilirdi.

Pektemek'in de 4 yıllığına 1,4 üzerinden ve her yıl artarak devam eden bir sözleşme imzalayacağı konuşuluyor. Çok çok fazla olur Pektemek için. 1 sabit yeterli bence veya hiç uzatmasak da olur. Ömer dönecek zaten takıma sezon sonunda.
    Muhtemelen bu ücretler yeni yabancı kuralı gelmeden önce konuşulmuştur. Daha sonra da geri vites olmayınca bu rakamlar ortaya çıkmıştır ben öyle tahmin ediyorum.
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Futbol Takımımızda Toplu İmza Töreni Düzenlendi

Yeni transferlerimiz ile sözleşmesi uzatılan futbolcularımızın toplu imza töreni, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirildi.

İmza törenine İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi, İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcümüz Metin Albayrak, Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları, Futbol A Takımı'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mete Vardar ile futbolcularımız Cenk Gönen, Veli Kavlak, Ersan Adem Gülüm, Mustafa Pektemek, Atınç Nukan, Alexander Milosevic, Daniel Opare ve Tolgay Arslan katıldı.

AHMET NUR ÇEBİ'NİN KONUŞMASI

Ahmet Nur Çebi, imza töreninde açılış konuşmasında şunları söyledi:

"Kulübümüzün yeni transferleri ve sözleşmesini uzattığımız futbolcularımızla hep beraber kamuoyunun önündeyiz. Herkesi saygı ile selamlıyoruz. Futbolcularımız hepsi son derece Beşiktaş'a yakışır kişiler ve karakterde oyunculardır. Kamuoyunun da bildiği gibi onlarla beraber olmaktan mutluyuz. Camiamızın da mutlu olduğunu biliyoruz. Kendileri bizlerle beraber yola çıktıkları bizimle devam edecekleri için teşekkür ediyor ve başarı diliyorum. Beşiktaşımız'a hayırlı uğurlu olsun.

İç transferleri yaparken kontratlarını uzattığız futmolcularımızla ilgili Mete Vardar'ın dostane yakın ilişkilirinin bu transfere katkısı oldu. Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları'nın dış transferlerde büyük emek sergiledi. Zamanından fedakarlık yaparak, koşturarak dış transferde büyük katkılar sağladı. Kendisine çok teşekkür ederim. Biz bir ekibiz ve ekip olarak çalışıyoruz. Ekip olarak çalışmanın rahatlığını gördüğümüz gibi, Beşiktaş camiası da karşılığını görmüştür. Beşiktaş markası çok büyük bir markadır. Bu markayı bu kadar büyük yapan Beşiktaş camiası, üyeleri, taraftarıdır. Onların yarattıkları marka değeri olarak bizlere çok katkı yapmıştır. Yönetim Kurulumuz ve Başkınımız'ın desteğini her gerektiği zaman ve her yerde aldık. Kendisine teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum."

METE VARDAR'IN KONUŞMASI

Ahmet Nur Çebi'nin ardından Mete Vardar, şunları söyledi:

"İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi'nin güzel sözleri için teşekkür ederim. Burada en az futbolcu arkadaşlarım kadar heyecanlıyım. Aşık olduğumuz, sevdiğimiz bir kulüpte böyle onurlu bir görev yapıyoruz. Bir şeyler katmaya çalışıyoruz. En büyük teşekkürü futbol takımımızdaki genç arkadaşlara ediyorum. Burada çok iyi bir ekip var. Buraya çok fazla katkı sağlamamıza gerek kalmadan kaptan Tolga Zengin ve diğer oyuncular tek vücut oldular. 3 senedir Beşiktaş takımı hep beraber bir iskelet oluşturuldu. İç transferde hiçbir eksik olmadan tüm arkaadşlarla devam ediyoruz. Bu tek taraftlı değil, her iki tarafın da mutlu olması gerekiyor. Onlar bizimle biz de onlarla devam etmek istediğimiz için burada devam ediyorlar.

Sadece futbsolcunun kalitelisi değil, ahlaklı, birlikte hareket eden ve aidiyet duygusunu bilenler tercih ediliyor. Dış transferde Erdal Torunoğulları'nın da emekleriyle 3 transfer yaptık. Ciddi araştırmalar sonucunda geldiler. Aile bütünlüğüne takıma ve takım olgusuna da katkı sağlayacaklardır; çok mutluyum, çok keyifliyim. Bu yıl hedefimiz şampiyon olmak. Çok çalışarak bu birlikteliğimizi her zaman koruyor olmamız gerekiyor. Özellikle Metin, Ali, Feyyaz döneminde elde edilen başarıların çok daha büyüğünü bu takım getirecektir. Sadece Türkiye'de değil Avrupa'da da başarılar getirecektir. İnşallah Allah bu birliğimizi ve bütünlüğümüzü bozmasın. Çok güçlü bir yönetim tarzımız ile iyi bir takım oluşturduk. Başkanımız Fikret Orman ve İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi bize bu imkanı tandığı için teşekkür ediyorum."

ERDAL TORUNOĞULLARI'NIN KONUŞMASI

Erdal Torunoğulları da imza töreninde şunları söyledi:

"İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi güzel bir özet yaptı. Kendisine teşekkür ederim. Transfer bir sabır işidir ve uzun uğraşlar isteyen bir olaydır. Yabancı transferde yapmış olduğumuz çalışmaları Ahmet Nur Çebi ile beraber çok iyi bir diyalog içinde olduk. Son günlerde sürekli gündemde olan Tolgay Arslan kardeşimizi transferi gündemdeydi. Bu transferde sağolsun Ahmet Bey'in çok büyük desteği oldu. Pozitif olarak transferin başında da ortasında da sonunda da katkısı oldu. Kendisine bu destek için teşekkür ederim. İnanıyorum ki bu kardeşlerimiz Beşiktaş'a büyük bir katkı sağlayacaktır. Camiamıza hayırlı olsun."

FUTBOLCULARIMIZIN AÇIKLAMALARI

İmza töreninde oyuncularımız da tek tek duygu ve düşüncelerini basın mensuplarıyla paylaştı:

Tolgay Arslan:
    "Burada bulunduğum için çok mutluyum. Bu kararı almamda İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi'ye ve Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları'na çok teşekkür ederim. Onlar bana güvendiler ve bana güvendiklerini güçlü bir şekilde gösterdiler. Bu benim kararımı kolaylaştırdı. Umut ediyorum ki hep beraber güzel zaman geçirerek mutlu oluruz.

Alexander Milosevic:
    "Buraya transfer olduğum için oldukça mutluyum. Beşiktaş adının telaffuzunu duyduğum andan itibaren bana transferi teklifi yapılmasından onur duydum. Transfer sürecim oldukça kolay geçti ve buradayım. Transferimden dolayı yöneticilerime teşekkür ederim."

Daniel Opare:
    "Beşiktaş forması giydiğim için çok mutluyum. Beşiktaş forması giymek herkese nasip omaz. Bu gururu taşıyorum. Her zaman için Beşiktaş'ta forma giymek istemiştim. Beşiktaş formasını giymek öncelikle çok çalışmayı ve kendini adamayı gerektiyor. Bunun için her zaman elimden geleni yapacağım. Transferde yardımcı olan Yönetim Kurulu üyelerimize ve İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi'ye teşekkür ediyorum."

Veli Kavlak:
    "Şu an çok mutluyum. Artık nihayet kalacağım kesinleşti. İnşallah başarılı bir 4 sene daha geçiririz. Ben de Başkanımız Fikret Orman ve İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi'ye çok teşekkür ederim. Bana çok yardım ettiler."

Ersan Adem Gülüm:
    "Camiamıza ve yeni gelen arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun. Sözleşmemi yeniledikleri için İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Futbol A Takımı'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mete Vardar ve değerli yöneticilerimize teşekkür etmek istiyorum. Artık işim zorlaştı ve rekabet ortamı oluştu. Atınç ve Alex de geldi. Tekrardan herkese hayırlı olsun."

Cenk Gönen:
    "Öncelikle yeni sözleşmemin bana ve takımımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bundan önceki süreçte olduğu gibi şimdi de yeteneklerimi ve tecrübemi Beşiktaş için kullanacağım. Bu yüzden çok mutluyum ve bundan onur duyuyorum. Başkanımız Fikret Orman, İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi'ye ve Futbol A Takımı'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mete Vardar'a teşekkür ederim. Umarım şampiyon olup Beşiktaş'ı zirveye taşıyacağız.

Mustafa Pektemek:
    "Öncelikle her iki taraf için de hayırlı olmasını diliyorum. 3,5 yıldır gururla taşıdığım formayı tekrar giyeceğim için çok mutluyum. Sözleşmemi uzatma konsunda emeği geçen Başkanımız Fikret Orman, İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi'ye ve Futbol A Takımı'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mete Vardar'a teşekkür ederim. inşallah her iki taraf için de iyi olur. Elimden geleni bu forma için yapacağım."

Atınç Nukan:
    "Çok heyecanlı ve mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. Sözleşmemi yenilemede emeği geçen Başkanımız Fikret Orman ve İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi'ye teşekkür ediyorum. 2006'dan beri bu camia içindeyim. Uzun yıllar başarıyla formamı terletmek istiyorum. Bu sezon iyi gidiyoruz. Umarım şampiyonlukla bitireceğiz."

BASIN İLE SORU CEVAP

Konuşmaların ardından basın mensupları sorularını yöneltti.

Atiba'nın sözleşmesiyle ilgili konuda İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi, "Atiba bizim sözleşme imzalamayı arzu ettiğimiz ve karar verdiğimiz bir futbolcu. Kendisi ile görüşmeler devam ediyor. Menajeri yurt dışında olduğu için yetiştiremedik. Birçok konuda yol aldık, ufak tefek konular var onların da çözüleceğinden eminim. Başka futbolcularımızla da görüşmelerimiz var. Atiba da bunlardan birisi. Hayırlısıyla o da sizin yanınızda, karşınızda olacaktır. Biz Atiba'yı seviyoruz, arkadaşları da seviyor. Atiba bizim için kıymetli bir futbolcu" açıklamasında bulundu.

Başka transfer tekliflerini geri çevirerek Beşiktaş'ı tercih etmelerinin sebepleri sorulan Tolgay Arslan ile Veli Kavlak şunları söyledi:

Tolgay Arslan: Ben bundan yaklaşık 1 ay önce bir söz vermiştim ve 1 ay sonrasında sözümün eri bir insan olduğumu gösteriyorum. Hayatta her şey para demek değildir. Ben mutluluğu seçtim. Beşiktaş'la 1 ay öncesinde yaptığım görüşmeler sonrasında sözleşmemde herhangi bir değişiklik yapılmadı. Ben bu aile ortamında bulunmak istedim ve bundan dolayı da imzamı Beşiktaş'a attım. Sadece Trabzonspor'dan değil, İngiltere ve İtalya'dan da teklifler aldım. Trabzonspor en üst düzeyde gelip beni ziyaret etti ve ikna etmeye çalıştı. Ama ben en başından beri uzun vadeli geleceğimi Beşiktaş'ta gördüm. Kalbimin sesini dinledim ve Beşiktaş yönünde karar verdim.

Veli Kavlak: İlk önce Beşiktaş'la konuştum ve yılbaşında da anlaştık. Bundan ötürü çok mutluyum. Benim için başka takımlar söz konusu olmadı.

İmza töreninin bitiminde Ahmet Nur Çebi, futbolcularımıza teşekkür etti ve şunları söyledi: "Transferlerde bizi zorlamadılar. Hepsine içtenlikle teşekkür ediyorum, çünkü onlar Beşiktaş'ı seviyorlar. Biz yöneticiler olarak transferleri yaparken Beşiktaş'ın bütçesini ve ekonomisini titizlikle ve sadakatle düşünerek bu operasyonları yürütmeye çalıştık. Beşiktaş taraftarlarının ve camiasının huzurlu olmasını diliyorum. Bundan sonra söz futbolculardadır, sahadadır. Artık biz şampiyonluk bekliyoruz. Burda çok güzel bir kompozisyon var. Şöyle baktığınızda alt yapıdan gelen futbolcumuz ve Almanya'dan gelen futbolcularımız oldu. Milosevic, Tolgay ve Daniel bunlara baktığınızda kompozisyon çok estetik duruyor. İnşallah sahaya da yansıyıp, Mayıs sonunda kupayı kaldırıp bu arkadaşlarla yola senelerce devam ederiz."

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Pektemek zaten 1.1 alıyordu. Ersan'da 900bin, Veli ise 750bin civarı. O yüzden çok bir zam yok. Asıl zam Atınç'a verilen para. Bence çok olmuş.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Pektemek zaten 1.1 alıyordu. Ersan'da 900bin, Veli ise 750bin civarı. O yüzden çok bir zam yok. Asıl zam Atınç'a verilen para. Bence çok olmuş.
    300.000 euro vermişler Sivok'u saymazsak takımın şu an 3. stoperi konumunda. Bence 4 yıllık 1.2 milyon euro mükemmel bir kontrat. 4 yıl sonra Ersan seviyesine çıkabilir hatta geçebilir ona rağmen aynı parayı alacak. Kaldı ki bu kontrat onun güvenini artıracaktır.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Maaş dengesini iyi kurdu bence Beşiktaş.

Bence Kerim Frei, Sivok ve Sezer çok para alıyorlar. Gerisi gayet normal.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

İsmail ne alıyor o kadar ya

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Ben de neden euro bazında sözleşme yaptığımızı anlamam. Versenize abi TL üzerinden! AB ülkesiyiz sanki, herkes euroyla maaş alıyor!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by playeray View Post
    İsmail ne alıyor o kadar ya
    TL üzerinden yazıyor ama o.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    TL üzerinden yazıyor ama o.
    Ha tamam şimdi fark ettim

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Güleriz, ağlanacak halimize!

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Çok erken gerçek Beşiktaşlı oldular Şaka bir yana iki yeni transferinde sakatlanması kötü olmuş

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

Biliç ,kardeşi oyuncu satsın diye Beşiktaş'a aynı ayağından iki kere ön çapraz bağ ameliyatı olan oyuncuyu aldırırsa olacağı bu (Miloseviç)

20. Default

Quote Originally Posted by byariff View Post
    Biliç ,kardeşi oyuncu satsın diye Beşiktaş'a aynı ayağından iki kere ön çapraz bağ ameliyatı olan oyuncuyu aldırırsa olacağı bu (Miloseviç)
    sağ ayak 5. tarak kemiğinde kırık ile ne alaka ?? Ayrıca 2 kere çapraz bağı kopmuş bile olsa bu oyuncunun gelecekte iyi bir oyuncu olmayacağı anlamına mı gelir

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Adamın ayak tarak kemiği kırılmış, sen çapraz bağ falan diyorsun. Bilic'i ve kardeşini çok iyi tanıyorsun galiba, bu kadar net konuştuğuna göre.

Ayrıca, Bilic tecrübeli stoper istiyordu; ancak scout ekibinin önerisiyle Milosevic transfer edildi.

Her şey bir yana, 23 yaşındaki bir futbolcuyu 1 milyon euro vererek transfer ettik. En kötü ihtimalle aldığımız paraya satarız. Elimizde patlama durumu olmaz bence Milo'nun.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

pardon kaynagi yazmayi unutmusum bursasporun eski teknik menajeriymis galiba.. keep calm gençler..

https://twitter.com/MehmetSuhaSidal/...38085527330816

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Evet, şimdi oldu. Opare konusunda haklısın. Son 6 aydır maça çıkamamış sanırım. Devre arasında alınacak bir risk değildi, Opare'yi transfer etmek; ama aldılar o riski maalesef. Neyse ki, sahalardan 10 gün uzak kalacağı açıklandı.

Ben sezon bitiminde Opare'nin gönderilip yerine sözleşmesi bitecek sağ beklerden birinin transfer edilmesini isterim. Maxi Perreira gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

18 günde 6 maçlık ağır bir periyota giriyoruz;

Kayserispor
    Bursaspor
    Liverpool
    Eskişehirspor
    Liverpool
    Balıkesirspor
    FM Gazetesi

Nesil
    2013
    Yer
    Zonguldak

Eğer şampiyon olmak istiyorsa BJK bu lig maçlarından en az 7 puan çıkarması lazım.Bursaspor maçı ve Eskişehir maçı baya zor geçecek lig açısından.Liverpoolu da eleyeceğiz diye düşünüyorum ama hayırlısı bakalım son zamanlar baya toparlandı adamlar

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Bu fixtürde ligde durumu ne olacak belli olur Beşiktaşın

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

pardon kaynagi yazmayi unutmusum bursasporun eski teknik menajeriymis galiba.. keep calm gençler..

https://twitter.com/MehmetSuhaSidal/...38085527330816

Demba Ba'da müzmin sakat zaten.
    Futbolcu Bilgileri

Şansal Büyüka'ya Göre Beşiktaş-Liverpool Maçı Öncesi Şimdiden 61.000 Biletin Satıldığı Belirtiliyor.

Desenize Atatürk Olimpiyat Stadı Uzun Bir Aradan Sonra Bir Karnaval Görecek.

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Esas karnaval, rakibi elersek yaşanacak; ama açıkçası o konuda bir umudum yok.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    Esas karnaval, rakibi elersek yaşanacak; ama açıkçası o konuda bir umudum yok.
    Yanıldığım için çok mutluyum.

Bu arada, rakip Club Brugge ile daha önceden de maçımız olmuştu. O günden bu güne sadece Serdar Kurtuluş kalmış takımda.

Mesaj Yetkileri