Sayfa 219 / 220 İlkİlk ... 119169209217218219220 SonSon
6,541 ile 6,570 arası toplam 6579 sonuç

Konu: Beşiktaş Sohbet Alanı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fiko başgan 2 transfer yapacağımızı söyledi sene sonunda. Hatta arada gidip izliyorum dedi.
    FM Gazetesi

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by Ralph View Post
    Fiko başgan 2 transfer yapacağımızı söyledi sene sonunda. Hatta arada gidip izliyorum dedi.
    Opare geldi sayalım. Onu saymazsak stoper ve orta saha alacaklar galiba.

Aslında bize İsmail'i yollayıp iyi bir sol bek almaları da şart. Opare sağ bekte kullanılır, yeni sol bek de 11'e girer. Bunun dışında, ŞL'ye kalırsak kaleci ve forvet de gerekli.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Forvette olabilir
    FM Gazetesi

Nesil
    2014
    Yer
    Tekirdağ

Demba ba sakatlandığında başı kesik tavuğa dönüşüyoruz forvet şart.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Doğum günün kutlu olsun BEŞİKTAŞ'ım! Nice 112 yıllara, SİYAH'ınla BEYAZ'ınla!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    Opare geldi sayalım. Onu saymazsak stoper ve orta saha alacaklar galiba.

Aslında bize İsmail'i yollayıp iyi bir sol bek almaları da şart. Opare sağ bekte kullanılır, yeni sol bek de 11'e girer. Bunun dışında, ŞL'ye kalırsak kaleci ve forvet de gerekli.
    Opare sol bekte oynadığı kadar iyi oynamıyor sağ bekte. Gidiyor dönmüyor. Aynı şey Sabri'de de vardı. Sol da daha disiplinli oynuyorlar hata yapmama kaygısıyla, daha iyi oluyor. Opare, Ramon ikilisi sol bek oynar seneye. Opare 11, Ramon yedek. Sağ bekte Serdar çok iyi performans gösteriyor bence. Bir sağ bek transferi olacaktır yedek için. Bunlar dışında Atiba-Veli tipi bir oyuncu daha bulmalılar.

Cenk
    Serdar Franco Ersan Opare
    Atiba Veli
    Gökhan AMC Sosa
    Demba Ba

şeklinde iyi bir kadro olacaktır. Sosa 10 numara mevkiinde etkili değil. Sosa Olcay'ın mevkisinde oynayınca savunmaya iyi yardım eden bir isim. Bence iyi teknik bir 10 numara ile iyi bir takım olabilir Beşiktaş.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Bence Veli'nin yerine oyuncu lazım

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

@Nocna Mora;

Opare neresi için düşünülüyorsa diğer beke mutlaka 1 transfer gerekiyor zaten, Opare'nin kalacağını varsayarak konuşacak olursak.

Atiba-Veli bölgesine Ernst&Giunti tarzı bir orta saha şart mutlaka. Şampiyonlar Ligi'ne kalırsa bu ikili yetersiz kalır. Kaldı ki, Atiba'nın kalıp kalmayacağı kesin değil henüz ve yeni stada geçeceğimiz sezonda her mevkiide çok güçlü olmalıyız.

Sosa'nın şu anki form durumuyla uzun maratonda bizi taşıyacak bir futbolcu olduğunu düşünmüyorum. Ya ofansif bir kanat oyuncusu ya da ofansif bir orta saha almalıyız. Bu şekilde bahsini ettiğimiz yerlerde bir sorun yaşamayız 3 kulvarlı bir sezonda.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Fikret başkan iki transferin içinde Opareyi saymıyordur geçen yıl Töre ve Mottada olduğu gibi. Oparenin dışında bek alacaklarını sanmıyorum ama kesinlikle bir sol bek alınmalı. İsmail Köybaşı inanılmaz güçsüz, Motta da pimi çekilmiş bir bomba. İkisiyle de sezon yürümez, dönem dönem iş yapabilirler orası ayrı. İsmail'in yerli olmasından dolayı ve alınacak sol bekin iyi olması şartıyla Mottaya yol verirdim ben olsam.

Onun dışında Sivokun yerine tecrübeli bir stoper, forvet ve kanat mevkilerinde oynayabilen genç bir yabancı bekliyorum ben. Kısa ve çevik, Ba ile bu tarz bir oyuncu çok iş yapar.
    Last edited by HeracLes : 06.Mart.2015 at 15:27 Reason: İmla

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Fikret başkan iki transferin içinde Opareyi saymıyordur geçen yıl Töre ve Mottada olduğu gibi. Oparenin dışında bek alacaklarını sanmıyorum ama kesinlikle bir sol bek alınmalı. İsmail Köybaşı inanılmaz güçsüz, Motta da pimi çekilmiş bir bomba. İkisiyle de sezon yürümez, dönem dönem iş yapabilirler orası ayrı. İsmail'in yerli olmasından dolayı ve alınacak sol bekin iyi olması şartıyla Mottaya yol verirdim ben olsam.

Onun dışında Sivokun yerine tecrübeli bir stoper, forvet ve kanat mevkilerinde oynayabilen genç bir yabancı bekliyorum ben. Kısa ve çevik, Ba ile bu tarz bir oyuncu çok iş yapar.
    İsmail'in yerli olması bir şey ifade etmiyor artık. Yabancı sınırı 14'e çıktı çünkü. Sözleşmesi de 2016'da bitecek zaten, o yüzden Motta'nın yedek kalıp İsmail'in gönderilmesi daha mantıklı bence.

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    İsmail'in yerli olması bir şey ifade etmiyor artık. Yabancı sınırı 14'e çıktı çünkü. Sözleşmesi de 2016'da bitecek zaten, o yüzden Motta'nın yedek kalıp İsmail'in gönderilmesi daha mantıklı bence.
    Kadroda 14 yerli şart, ve bulundurduğun her yabancı için para ödüyorsun. Benim Motta ile İsmail arasında gördüğüm tek fark karakter. Motta daha agresif, daha hırslı. İsmail'in 5 yılda bir arpa boyu yol gidememesi ve Mottanın kısıtlı yetenekleri ile buralara gelmesi bunu gösteriyor.

Motta'yı yönetimin geldiği günden beri yaptığı en büyük hata olarak görüyorum. Allah Opare'den razı olsun, bizi bu dertten kurtardı. Motta formayı zor bulur artık.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Kadroda 14 yerli şart, ve bulundurduğun her yabancı için para ödüyorsun. Benim Motta ile İsmail arasında gördüğüm tek fark karakter. Motta daha agresif, daha hırslı. İsmail'in 5 yılda bir arpa boyu yol gidememesi ve Mottanın kısıtlı yetenekleri ile buralara gelmesi bunu gösteriyor.

Motta'yı yönetimin geldiği günden beri yaptığı en büyük hata olarak görüyorum. Allah Opare'den razı olsun, bizi bu dertten kurtardı. Motta formayı zor bulur artık.
    Cenk Gönen, Tolga, Günay, Serdar, Atınç, Ersan, Veli, Tolgay, Oğuzhan, G.Töre, Kerim, Olcay, Mustafa Pektemek, Cenk Tosun...

14 yerliyi yakaladık bile. Bunlara Necip, kiralıktan dönecek yerliler, altyapıdan gelecek 2-3 isim ve transferleri de ekleyince 20 yerliyi bile geçeriz. Bu konuda sorun olmaz yani.

İsmail, 2016'da bitecek sözleşmesi de düşünülerek elden çıkarılmalı bence. Takasta bile kullanılabilir, bir sakıncası yok benim için.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Bence Opare'yi kullanacaktır Bilic. Piyasasını yaratıp satacaklardır. Franco'nun da satılmasını bekliyorum ben 1-2 sene içerisinde. İyi hamlelerdi bunlar. Beşiktaş'ın yerli oyuncuları çok kaliteli oldu. İyi yabancılarla birleştirirlerse güzel bir kadro yakalayacaklar.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri

Bu Geyik Kopardı Beni

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

10 milyon dolar haciz gelmiş

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Geçmiş olsun Beşiktaş'a,umarım gerekli parayı bulup kulübün eşyalarını en kısa sürede ait olduğu yere getirirler.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Geçmiş olsun.
    Tahrik etme amacım falan yok beyler, komik olmuş o yüzden paylaşıyorum

Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2013
    Yer
    Uzaydan

Quote Originally Posted by E.Cartman View Post
    Geçmiş olsun.
    Tahrik etme amacım falan yok beyler, komik olmuş o yüzden paylaşıyorum

Amacın çok ama çok belli tahrik.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Baba Hakkı'nın ölüm yıldönümünde kendisini rahmetle anarken onun ve Süleyman Seba'nın emanet ettiği Beşiktaş'ı bu durumlarda görmek beni çok ama çok üzüyor. Bu günlere gelmemizde emeği geçen başta tüpçü TFF Başkanı olmak üzere herkese Allah'larından bulsunlar diyorum. Hakkım varsa da haram zıkkım olsun bu şahıslara!

Son sözüm de Fikret Orman'a: Yeter artık Fikret, Beşiktaş'ı terk et!!!

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Fikret Orman'la alakası yok. Kulüpte 1 kuruş para yok.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Slaven Bilic, Tomas Sivok ve Uğur Boral'a veda edildi. Hizmetleri için teşekkürler hepsine. Özellikle de Sivok'un yeri bende ayrıdır. Ronaldo'dan sonra bize gelen en iyi stoperdi. Yolu açık olsun.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Veli 3 ay daha sakatmış. Ne zamandır yok artık bu süreden sonra geri dönse ne faydası olur

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Artık bir zahmet orta sahaya adam alsınlar yani. Aslında 2 transfer lazım o bölgeye; ama bir tanesine de razıyım ben. Hiç almamalarından iyidir. Tabii, alacakları adam G.İnler, Cambiasso veya o ayarda olmalı.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

İnler baya iyi olur Atiba'nın yanına.
    Futbolcu Bilgileri

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

nice hazırlık macını izledim simdi ismail köybası yedek daahi olamaz bu takıma her topu kaptırdı cenk tosun ve olcay iyi yedek olur necip de yedek olamaz kesinlikle gönderilmesi lazım. oguzhan bu sene oynar serdar kurtulusta ii yedek olur. orta saha ve forvet sart bu takıma..

Nesil
    2006
    Yer
    Ankara

Orta saha - Forvet - Kaleci kesin alınmalı Beck'i beğenmedim, Tosic eh işte, Eslem'i çok beğendim üzerine düşülmesi lazım, ayrıyetten Cenk TOSUN soyadını Kerim'e devretse yeridir Tosunpaşa gibi olmuş, Oğuzhan Samet AYBABA döneminden sinyaller verdi, Pedro büyük takım stoperi olmadığını tekrar kanıtladı, Ersan sakatlık öncesi formunun sinyallerini verdi, Necip - İsmail -Mustafa bu takımın yedeğini bırak adamı dahi olamayacağını kanıtladılar anlayacağınız bu sene işimiz zor. Gomez - İnler ve iyi bir kaleci alınırsa belki daha iyi şeyler konuşabiliriz.

Nesil
    2006
    Yer
    Balıkesir

olimpiyakos Beşiktaş maçını izliyorum takım pek iyi degil tam kadro oynuyoruz.

defans hattını begendim beck rdolfo ersan tosic iyi 4 lü olmus atiba iyi ancak yanına kesinlikle iyi biri alınmalı necip oynuyor sahada var mı yok mu belli degil. trabzonun aldıgı mbia yı biz almıs olsak 10 numara iş yapmıs olacakmısız oguzhan da pek iyi degil. quaresma bildiginiz gibi tek hareketli o suanda ataklarda gökhan töre kötüydü suana kadar gomez kondisyonu pek iyi degil sanırım ama pozisyon takibi iyi bir pozisyon yakaladı vurusu da güzeldi ama olmadı.
    kaleye gelecek olursak birisi su tolgaya söylemesi lazım her degajı ileriye vuruyor sürekli geri gelip atak oluyor defanstan oyun kuramıyoruz tolga yüzünden her gelen topu ileri dikiyor adam sinir olmamak elde degil. bir ortasaha alırsak iyi bir takım oluruz bu sene ben umutluyum ancak ortasaha gelmezse işimiz cok zor.

Nesil
    2008
    Yer
    Istanbul

Takımımızın İbrahim Toraman ile olan sözleşmesi karşılıklı feshedilmiş. Evet yeni feshedilmiş. 2 yıl öncesinin haberi değil, yeni.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Bu konuyu biraz canlandıralım yahu en güzel zamanlarını yaşıyor takımımız.

Mesaj Yetkileri