Sayfa 220 / 220 İlkİlk ... 120170210218219220
6,571 ile 6,579 arası toplam 6579 sonuç

Konu: Beşiktaş Sohbet Alanı

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

3,5 ay sonra ilk yorumu ben yazayım konuya:

Bugünkü hazırlık maçını izledim, çok sağlam bir takım izleyeceğiz inşallah bu sezon. Rakip, G.Antep olduğu için fazla uçmak istemiyorum; ama ligde de oynayacağımız takımlar ve ligin kalitesi ortada.

Geçen seneden daha etkili bir Beşiktaş olacağını düşünüyorum, çünkü orta sahada Sosa'nın yerine Talisca ve G.Inler ile 2 hamle birden yaptık. Beklerimiz de çağ atladı resmen. İsmail ve Serdar'dan bir anda GG, Caner ve Adriano'ya evrildi sol&sağ bek. Tek soru işareti forvet gibi görünüyorsa da, Aboubakar güçlü fiziği ve defans arkasına sarkma özelliğiyle ligde çok iyi işler yapar.

En büyük şansımız, Şenol Hoca olacak elbette geçen sene olduğu gibi.

Maşallah diyelim, nazar değmesin!

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    3,5 ay sonra ilk yorumu ben yazayım konuya:

Bugünkü hazırlık maçını izledim, çok sağlam bir takım izleyeceğiz inşallah bu sezon. Rakip, G.Antep olduğu için fazla uçmak istemiyorum; ama ligde de oynayacağımız takımlar ve ligin kalitesi ortada.

Geçen seneden daha etkili bir Beşiktaş olacağını düşünüyorum, çünkü orta sahada Sosa'nın yerine Talisca ve G.Inler ile 2 hamle birden yaptık. Beklerimiz de çağ atladı resmen. İsmail ve Serdar'dan bir anda GG, Caner ve Adriano'ya evrildi sol&sağ bek. Tek soru işareti forvet gibi görünüyorsa da, Aboubakar güçlü fiziği ve defans arkasına sarkma özelliğiyle ligde çok iyi işler yapar.

En büyük şansımız, Şenol Hoca olacak elbette geçen sene olduğu gibi.

Maşallah diyelim, nazar değmesin!
    Maalesef çok uçmuşuz. Futbol anlamında hiç tatmin olamadığım bir sezon geçiriyoruz. Şanslıyız ki, FB ve GS de iyi durumda değiller sıralama anlamında.

Devre arası, bizim için çok iyi zamanda geldi aslında. Umarım, stoper ve forvet transferleri es geçilmez.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Gökhan İnler gibi bitmiş bir oyuncuyu yedek kulübesi için almak dünyanın en saçma transferiydi. Necip gibi takıma ruh katan ve kulübeden her zaman iyi katkı yapan bir oyuncu yerine 32-33 yaşında beli dönmeyen ve 2 milyon euro maaş alan bir topçu getirdiler. Necip'i de rotasyonda geri attı, katkısı da yok. İnanılmaz derecede kötü bir transferdi. Parayı savurdular.

Sol bek Adriano ve Caner iyi transferler buna lafım yok ama ikisine de as oyuncu maaşı vermek cok anlamsızdı. Sosa yerine gelen Talisca bence yine etkili bir oyuncu ve daha çok şans bulmalı, en kötü sağ açıktan içe kat eden oyuncu olarak oynamalı. Gizli santrafor gibi.
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Stopere Chedjue hayırlı olsun şimdiden. Fikret Orman kaçırmaz bu fırsatı diye düşünüyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Stopere Chedjue hayırlı olsun şimdiden. Fikret Orman kaçırmaz bu fırsatı diye düşünüyorum.
    Matej Mitrovic diye birini aldık bile. İnşallah, sonu Pedro ve Milosevic gibi olmaz.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Nocna Mora View Post
    Gökhan İnler gibi bitmiş bir oyuncuyu yedek kulübesi için almak dünyanın en saçma transferiydi. Necip gibi takıma ruh katan ve kulübeden her zaman iyi katkı yapan bir oyuncu yerine 32-33 yaşında beli dönmeyen ve 2 milyon euro maaş alan bir topçu getirdiler. Necip'i de rotasyonda geri attı, katkısı da yok. İnanılmaz derecede kötü bir transferdi. Parayı savurdular.

Sol bek Adriano ve Caner iyi transferler buna lafım yok ama ikisine de as oyuncu maaşı vermek cok anlamsızdı. Sosa yerine gelen Talisca bence yine etkili bir oyuncu ve daha çok şans bulmalı, en kötü sağ açıktan içe kat eden oyuncu olarak oynamalı. Gizli santrafor gibi.

Adriano kronik sakat. Beşiktaş satmak için çaba sarf ediyor. Oyununu nasıl beğendiğinize de şaşırdım. Caner de sezonu kapattı. Sağlam döneceğine de pek emin değilim. Çapraz bağ sakatlıkları kariyer bitirebiliyor. Necip zaten sınırlı oyuncu, Veli de sakatlık dönüşü fizik olarak tükenmiş durumda. Beck zaten etkisizdi, Gökhan da istikrarsız.1 maç oynadı, 4-5 maç yok. Gökhan'daki düşüş geçen seneden beri çok ciddi gidiyor. Beşiktaş kritik mevkilerde gizli bir krizin içinde. Talisca da çok sakatlandığı ve eforlu oynayamadığı için Benfica'dan gönderilmiş bir oyuncu. Beşiktaş'ın formatını da ayrıca bozuyor. Şenol Güneş asimetrik diziliş denemek için 4 takla attı ilk yarı boyu. Sosa'nın ne kadar değerli olduğunu herkes görmüş oldu böylece.

Galatasaray Chedjou'yu satmaya çalışacak. Beşiktaş'ın ilgilenmesinden rahatsız olmuşlar. Sözleşme feshi beklemeyin.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2009
    Yer
    Eskişehir

Quote Originally Posted by Cengo View Post
    Caner de sezonu kapattı. Sağlam döneceğine de pek emin değilim. Çapraz bağ sakatlıkları kariyer bitirebiliyor. .
    Düzeltme yapayım Caner Erkin'in Çapraz bağları değil kopan aşil tendonu .

Mitroviç'e Ayrı Bir Patantez Açayım. Şuana Kadar 2-3 Maç da Oynadı Avrupa Ligi de Dahil Adama Mest Olmuş Durumdayım.

Eğer Böyle Devam Ederse Dünya Standartlarının da Üzerinde Geriden Oyun Kurabilen Mükemmel Bir Stoper Kazandık. Kim Aldıysa Kim İzlediyse Helal Olsun.

Ayrıca Babel'i ve G.İnler'i de Kim Aldıysa Kim Kakaladıysa Bize Ona da (Foruma Aykırı Olacağından Susuyorum) Ayrıca Kötü Niyetlerimi Gönderiyor Selamlarımı İletiyorum

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Eee, eğleniyor muyuz gençler?

Atiba Hutchinson, kutlamalar başlasın!

Mesaj Yetkileri