Sayfa 11 / 35 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 1050 sonuç

Konu: Fenerbahçe - Zafere Giden Yol... (6. Sezon) Geliyoruz İstanbul'dan...

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Canerin pozisyonunda karar doğruda onların attığı gol ofsayt
    Caner'in pozisyonuna farklı kamera açısından bakınca ben de ofsayt olduğunu fark ettim de işte o saçma 2. gol bir de ofsayt üstüne

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Türk Hava Yolları'na ait özel uçakla Manchester Havalimanı'na inen sarı-lacivertli kafileyi, çok sayıda Fenerbahçe taraftarı tezahüratlarla karşıladı.

Fenerbahçe, maçın oynanacağı Etihad Stadı'nda bugün akşam yapacağı antrenmanla Manchester City mücadelesinin hazırlıklarını tamamlayacak. Antrenmandan önce takım menajeri Püzant Yücecan ile bir futbolcunun katılacağı basın toplantısı düzenlenecek.

Sarı-Lacivertlilerde City maçının kadrosunda, şu oyuncular yer alıyor:
    Mert Günok, Volkan Demirel , Egemen Korkmaz, Gökhan Gönül, Bruno Alves, Alef, Michael Kadlec, Caner Erkin, Mehmet Topal, Raul Meireles, Alper Potuk, Salih Uçan, Aras Özbiliz, Adnan Januzaj, Moussa Sow, Dirk Kuyt, Emmanuel Emenike, Pierre Webo

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Yücecan ve Topal Manchester City maçı öncesi konuştular

Fenerbahçe takım menajeri Püzant Yücecan, Manchester City’nin zor bir takım olduğunu ancak inandıkları takdirde galip gelebileceklerini söyledi. Manchester City Avrupa’nın en iyi takımlarından biri, ama inanıyorsanız galip gelebilirsiniz. İki takım için de zor ve stresli bir maç olacak. Bir golün yeterli olup olmayacağını bilemiyorum" diye konuştu.

City ile oynadıkları ilk maçta ilk devre farklı, ikinci devre farklı bir takım izlendiğinin hatırlatılması üzerine Yücecan, "Sistem ve kimin oynadığı önemli değil. Yarın sahaya çıkacak 11'in vereceği performans önemli" dedi.

Fenerbahçe’nin deneyimli oyuncusu Mehmet Topal, Manchester City 'yi eleyeceklerine inandığını söyledi.
    Yapılan basın toplantısında, Şampiyonlar Ligi'nde çeyrek finale kalma mücadelesinde Manchester City ile berabere kaldıkları maçta iyi mücadele ettiklerini belirterek, "Güzel bir sonuç ve üstü tura çıkmak için şansımız var. Yarınki maçı bekliyorum" dedi.
    Manchester City 'yi evinde eleyeceklerine inandığını söyleyen Topal, "2-2 uçu açık bir sonuç ve yarın zorlu bir maç oynanacak. Manchester City 'ye büyük bir sürpriz yapmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

City ile başa baş mücadele edecek güce sahip olduklarını söyleyen Topal, "Buna inanmasam zaten evimde oturur, Etihad Stadyumu’na kadar yolculuk yapma zahmetine girmezdim. Tek bildiğim hala oynamamız gereken bir maç daha var" ifadesini kullandı.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Oyuna kontrollü başlamayı seçersen bence büyük baskı yersin. İlk 15 20 dk baskı ile golü bulabilirsen maçı kazanıcağını düşünüyorum

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Manchester City - Fenerbahçe: 2-1 (Şampiyonlar Ligi 2. Tur İkinci Maç)

Maalesef istediğimiz sonucu alıp bir üst tura çıkamadık. Ah o ilk maçta son dakikada yediğimiz gol olmasaydı (ki ofsayt idi) en azından bu skorla maçı uzatmaya götürme imkanımız vardı ama olmadı maalesef. Maçın başında Bruno Alves'in kendi kalesine attığı gol sonrası bir türlü toparlanamadık. Her ne kadar penaltı ile durumu eşitlesek de Victor Wanyama müthi golünden sonra maçı uzatmaya götürecek golü bulamadık. Neyse canımız sağolsun 2 sene aranın ardından sonra şimdilik bu kadar. Artık seneye daha iyi yerlere gelmeye çalışacağız Devler Ligi'nde...

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

[YOUTUBE="3cZK7iQks-4"]Man City 2 - 1 Fenerbahçe - Maç Özetleri [/YOUTUBE]

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Bu M.City beni de eledi.ama beni tek bir oyuncu bitirdi o da agüero sana karşı oynamamış sanırım.Buraya kadar gelmek de çok güzel seneye daha iyisini yaparız.Bu arada

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Bu M.City beni de eledi.ama beni tek bir oyuncu bitirdi o da agüero sana karşı oynamamış sanırım.Buraya kadar gelmek de çok güzel seneye daha iyisini yaparız.Bu arada
    evet bana karşı yoktu sakattı ama takımı durdurmak zor maç esnasında her şeyi denedim ama olmadı maalesef
    Last edited by puzzyyy : 12.Nisan.2014 at 16:53

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Kasımpaşa- Fenerbahçe: 0-2
    (Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final İlk Maçı)

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Kupada diğer yarı final ilk maçında ise Beşiktaş evinde Galatasaray'ı 3-1 yendi.

[YOUTUBE="odj4I1xVo-4"]Kasımpaşa 0 - 2 Fenerbahçe - Maç Özetleri [/YOUTUBE]

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Spor Toto Süper Lig (2015/2016)
    Ocak-Şubat-Mart

Ligde dolu dizgin ilerlemeye devam ediyoruz. Ocak-Şubat-Mart ayı içerisinde oynadığımız 10 maçta toplam 8 galibiyet ve 2 beraberlik ile ayrıldık. Takımım 10 maç içinde toplam 25 gol atarken kalemizde ise 8 gol gördük. 2.yarının açılış maçı olan Kayseri Erciyesspor maçında kalemizde 3 gol gördükten sonra yaklaşık 1 ay Sivasspor maçına kadar kalecimiz Mert kalesini rakip forvetlere adeta kapamış durumda. Oynadığımız 10 maçın 6'sında kalemizde gol görmez iken sadece Gençlerbirliği deplasmanında gol atamadık. Ayrıca bu süre içerisinde Beşiktaş ile evimizde oynadığımız derbi maçtan da 2-0 galip ayrılmasını bildik.

Attığımız 25 golün dağılımı ise şöyle;
    Emmanuel Emenike 6
    Adnan Januzaj 3, Mehmet Topal 3, Emre Çelik 3
    Alper Potuk 2, Michal Kadlec 2
    Moussa Sow, Beykan Şimşek, Recep Niyaz, Taner Aykut birer gol ile takımlarına katkıda bulundular

[YOUTUBE="H2YUnS1M_oU"]Michal Kadlec Gol [/YOUTUBE]
    [YOUTUBE="i9MkmiFexG8"]Alper Potuk Gol [/YOUTUBE]

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Antalyaspor - Fenerbahçe: 1-3
    (Spor Toto Süper Lig 29. Hafta)

[YOUTUBE="V4UJKb2IjQ0"]Antalyaspor 1 - 3 Fenerbahçe - Maç Özetleri [/YOUTUBE]

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Sende çok iyi fark atmışsın ligde tebrik ederim.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Sende çok iyi fark atmışsın ligde tebrik ederim.
    eyv kardeşim saolasın

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

CL'de kıl payı elenmişiz, Ligde performansımız ve Emre Çelik'in performansı süper.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    CL'de kıl payı elenmişiz, Ligde performansımız ve Emre Çelik'in performansı süper.
    CL'de en azından bir üst turu çok istedim ama olmadı
    şampiyonluğu ilan ettik Emre Çelik son maçlarda düzenli 11'de Ziraat Türkiye Kupası'nda da büyük olasılıkla gol kralı olacak

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe - Kasımpaşa: 1-0
    (Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final İkinci Maçı)

[YOUTUBE="60FdlX_Nt3A"]Fenerbahçe 1 - 0 Kasımpaşa - Maç Özetleri [/YOUTUBE]

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Bu sezon Süper Kupa, Spor Toto Süper Lig ve Ziraat Türkiye Kupası dahil olmak üzere 5 kez karşı karşıya gelen iki ekip bu sefer de kozlarını Ziraat Türkiye Kupası Final maçında karşılaşacaklar. Beşiktaş bu 5 karşılaşmada Süper Kupa maçında 1-0, Ziraat Türkiye Kupası grup aşamasında ise rakibini 3-0 yenmeyi başarmıştı. Fenerbahçe ise Spor Toto Süper Lig ikinci yarısındaki ve Ziraat Türkiye Kupası grup aşamasında maçlarında rakibini 2-0'lık skorlarla yenerken ligin ilk yarısında BJK İnönü Spor Kompleksi Vodafone Arena Stadyum'nda oynanan maçta taraflar yenişememiş ve 3-3'luk beraberlik ile sahadan ayrılmışlardı.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Bu sezon 54.'sü düzenlenen Ziraat Türkiye Kupası'nın final maçı 04 Mayıs Çarşamba günü Ali Sami Yen Spor Kompleksi Türk Telekom Arena'da oynanacak. Fenerbahçe ile Beşiktaş karşı karşıya geleceği mücadele saat 20:00'da başlayacak.

2012 yılından beri kupayı rakiplerine bırakmayan Fenerbahçe bu kez 9. kez kupayı müzesine götürmek için sahaya çıkacak. Beşiktaş ise Ziraat Türkiye Kupası'nı 10. defa kazanmak için mücadele edecek.Son 2 sezondur kupada final oynayan 2 takımdan Fenerbahçe 2 seferde de galip çıkan taraf olmuştu.

CL'de elenmene üzüldüm ziraa bir zamanlar City'i ben elemiştim Galatasaray ile Ama Ligde ve ZTK'da güzel gidiyorsun Beşiktaş'ı eleyerek kupayı almanı bekliyorum. Ayrıca ligdeki performansa söylenicek söz bulamadım puan farkında kendini aşmışsın helal olsun

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe - Beşiktaş: 3-1
    (Ziraat Türkiye Kupası Final Maçı)

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

[YOUTUBE="ZiUnmIv533k"]Fenerbahçe 3 - 1 Beşiktaş - Maç Özetleri [/YOUTUBE]

Gerek yönetimimize gerekse efsane kaptanımız Oğuz Çetin'e teşekkürler...

Last edited by puzzyyy : 16.Nisan.2014 at 18:28

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Ligde ve kupada başarıya alıştık artık avrupada kupa lazım

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by CwC0deR View Post
    CL'de elenmene üzüldüm ziraa bir zamanlar City'i ben elemiştim Galatasaray ile Ama Ligde ve ZTK'da güzel gidiyorsun Beşiktaş'ı eleyerek kupayı almanı bekliyorum. Ayrıca ligdeki performansa söylenicek söz bulamadım puan farkında kendini aşmışsın helal olsun
    teşekkürlerartık seneye eleriz CL'de açık bir hesabımız kaldı şimdilik
    Ligde sanırım puan farkı daha da arttı

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Ligde ve kupada başarıya alıştık artık avrupada kupa lazım
    bu sene artık

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by puzzyyy View Post
    bu sene artık
    transferi bekliyorum

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Ziraat Türkiye Kupası Fenerbahçe İstatistikleri (2015-2016)

Fenerbahçe olarak Ziraat Türkiye Kupası'nda oynadığımız 11 maçta 10 galibiyet alırken sadece Beşiktaş'a karşı 1 yenilgi ile turnuvayı muhteşem bir şekilde tamamladık. Oynadığımız 11 maçta rakip kalelere 26 gol bırakırken kalemizde ise 8 gol gördük. 5 maçta ise kalemizi rakip forvetlere kapatarak gol yemedik. Kupa süresince Beşiktaş ile 3 kere karşılaştık bunlardan 1 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet ile ayrıldık.

Kupa süresince attığımız 26 golün dağılımı ise şöyle;

Emre Çelik 8, Moussa Sow 6
    Dirk Kuyt 2, Aras Özbiliz 2, Emmanuel Emenike 2, Bruno Alves 2, Adnan Januzaj 2
    Caner Erkin ve Recep Niyaz birer gol ile takımlarına katkıda bulundular...

Alt yapıdan çıkan 16 yaşındaki yıldız adayımız Emre Çelik grup aşamasında Akhisar ile oynadığımız ilk maçta rakip kaleleri 4 kez havalandırarak bu alanda yeni bir rekora imza attı.
    [YOUTUBE="h8EFLtZuMAE"]Emre Çelik (Rekor)[/YOUTUBE]

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Ziraat Türkiye Kupası Takım İstatistikleri (2015-2016)

Ziraat Türkiye Kupası'nı bu sezon da kazanan takımımız bu kupa ile birlikte son 5 senedir kupaya ambargo koymuş durumda. Kupada attığımız 26 gol ile en golcü 2. takım olduk. Geçen sezon 11 maçta 33 gol atmıştık. Eğer final maçında Beşiktaş'tan gol yemeseydik onlarla beraber 1.'iği paylaşacaktık.

Ziraat Türkiye Kupası Oyuncu İstatistikleri

Oynadığı 11 maçta 8 gol atan genç oyuncumuz Emre Çelik Ziraat Türkiye Kupası Gol Kralı olurken, Karabükspor'dan 7 golle Filip Holosko 2. gene Fenerbahçemizden 6 golle Moussa Sow 3. oldu

Kupada Akhisar Bld.'den Şenol Akın, Fenerbahçe'den Alper Potuk ve Emre Çelik yaptıkları 4'er asist ile kupanın en çok asist yapan oyuncular oldular.

Kupa Yılın Oyuncusu ise Krabükspor'dan Filip Holosko olurken 2. sırada takımımızdan Moussa Sow, 3. sırada ise gene takımımızdan Emre çelik oldular.

Kupada bir rekor da oyuncumuz Bruno Alves'den geldi

Sayfa 11 / 35 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Mesaj Yetkileri