Sayfa 2 / 35 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 1050 sonuç

Konu: Fenerbahçe - Zafere Giden Yol... (6. Sezon) Geliyoruz İstanbul'dan...

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Harika gidiyorsun hocam..

Pendik sürpriz yapamamış

Lig garanti gibi , bu sezon çifte kupa almalısın..

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Nisan - Mayıs
    Ligin ikinci yarısındaki çıkışımızı Nisan ve Mayıs ayında da devam ettirdik. Ligin son 7 maçında 6 galibiyet ve 1 beraberlik ile müthiş bir performans gösterdik. Son 7 maçta takımımız rakip ağlara tam 25 gol bırakırken kalemizde ise sadece 8 gol gördük ki bunların 3'ünü Akhisar Belediye maçında gördük. Ayrıca evimizde Trabzonspor'u 5-1 devirerek taraftarımızı mutlu etmeyi de bildik.

Fenerbahçe - Trabzonspor: 5-1

[YOUTUBE="http://www.youtube.com/watch?v=xpMh1xWlEAg"]Fenerbahçe 5 - 1 Trabzonspor - Maç Özetleri [/YOUTUBE]
    Gollerin hepsi birbirinden güzel ama Salih'in frikik golü bir ayrı güzel (4. gol)

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Tebrikler , transferlerini merakla bekliyorum..

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Tebrikler! Transferlerini merakla bekliyoruz.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

"Son derece mutluyuz. Ben de dahil olmak üzere herkes son derece mutlu. Çok zor bir işi başardığımızın farkındayız. Açıkçası bu akşam, belki yarın hatta yarından da sonra işin ne kadar zor olduğu anlaşılmayabilir. Ancak ilerleyen haftalar, aylar belki yıllar sonra bu şampiyonluğun ne kadar değerli, önemli ve zor olduğunun çok daha iyi anlaşılacağını düşünüyorum. Açıkçası ilk senemde bu günleri hayal etmek benim için çok da kolay değildi. Bütün takım hatta bütün kulüp ve taraftarlarımız büyük bir inanç koydular ortaya. Özellikle buradan bizi destekleyen tüm taraftarlarımıza her maç oraya koydukları muazzam atmosferden dolayı bir daha teşekkür ediyorum. Ayrıca başta sayın başkan olmak üzere ve tüm yönetim kurulumuzun ilk senemde bana bu kadar güvenmesi ve bana verdiği destek sayesinde bugün burada Şampiyon Fenerbahçe diyebiliyoruz.
    Zor bir işi başardık. Şampiyonluk zaten zor bir iştir. Şampiyon olmak bireysel sporlarda da, takım sporlarında da başlı başına zor bir iştir. Bütün şampiyonlar ve şampiyonluklar çok değerlidir. Bu çok değerli şampiyonluktan dolayı hem Fenerbahçelileri aynı zamanda tüm oyuncularımı canı gönülden kutluyorum.
    Açıkçası kelimelerin pek yeterli olmadığı anlar vardır. Bu şampiyonluk da benim için öyledir. Esas, öz ve doğrusu aktörler oyuncularım ve bu şampiyonluğun mimarı ter döken, mücadele eden, varını yoğunu ortaya koyan ve dik kalan futbolcularımdır. Hepsine neznizide teşekkürü bir borç bilirim.
    Bugünler duyguların çok yoğun olduğu günler. Çok güzel ve süslü sözcükler söylemek için uygun günler ama bunun biraz ötesinde bir şeyler söylemek gerekirse seneye biraz daha sağlam bir şekilde ilerlemek ve Avrupa Kupalarında yarışabilmek için daha çok çalışıp o zaman daha çok hazır olacağız."

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Şampiyon Fenerbahçe

Ve nihayet sezon sonuna geldik. İyi başladığımız ligi ilk senemizde 84 puanla şampiyon olarak bitirdik. En yakın takipçilerimiz Beşiktaş 68, ligi 3. bitiren Trabzonspor ise 66 puan ile ligi tamamlayabildiler. Fenerbahçemiz bu sezon oynadığı 34 lig maçında 27 galibiyet, 3 beraberlik ve 4 mağlubiyet aldı. 84 puan toplayan takımımız ayrıca attığı 84 golle de ligin en çok gol atan takımı oldu. Kalemizde ise 28 gol görerek ligde en az gol yiyen takım oldu. Kaptanımız Dirk Kuyt attığı 22 gol ile 2013-14 sezon Spor Toto Süper Lig gol kralı olurken onu gene takımımızdan 16 golle Emmanuel Emenike takip etti.

Yılın Takımı
    Yılın takımına Fenerbahçemizden Bruno Alves (Yılın Savunmacısı), Gökhan Gönül, Caner Erkin, Moussa Sow, Dirk Kuyt (Yılın Yabancısı) ve Pierre Webo girmeyi başardılar. Ayrıca Salih Uçan Yılın Genç oyuncusu olurken ben de naçizane Yılın Menajeri ödülünü almaya hak kazandım.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Elazığspor - Fenerbahçe: 2-2 (Yarı Final İlk Maçı)
    Grup maçlarının ardından yarı finale yükselen takımımızın rakibi A grubu ikincisi Elazığspor oldu. Deplasmanda oynadığımız ilk maçta Alper Potuk ile öne geçmemize rağmen ikinci yarı 2-1 geriye düşen takımımızda 77. dakikada Pierre Webo'nun golü ile berabere kalıp İstanbul'a avantajlı bir skor ile döndük. Rövanş maçında ise evimizde Emmanuel Emenike, Moussa Sow ve Mehmet Topal'ın golleri ile bu sefer Elazığspor'u 3-0 yenerek Ziraat Türkiye Kupası'nda finale kalmayı başardık. Finaldeki rakibimiz ise diğer bir yarı final maçında Antalyaspor'u eleyen Beşitaş oldu.

Fenerbahçe - Elazığspor: 3-0 (Yarı Final İkinci Maçı)
    Aslında bu yarı final maçlarını daha önce atmalıydım ama unutkanlık maruz görün

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Hocalardan dostluk mesajları...
    06 Mayıs 2013 19:04 NTVSpor.net

Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanacak final maçı öncesinde teknik direktörler Püzant Yücecan ve Slaven Bilic, basın toplantısı düzenledi. Toplantıda dostluk mesajları verildi...

Finale gelen bu iki takımı da alkışlamak gerektiğini vurgulayan Püzant Yücecan , "Yarın Türkiye Kupası finali oynanıyor ve finale kadar gelmiş, doğru ve iyi maçlar oynamış iki takımı öncelikle bir futbol sever olarak şahsım adına kenara çekilerek alkışlamak boynumun borcu. Kendi meşru alanımızdaki sınırlar içinde, antrenörlerin zihni yetenekleri ve oyuncuların zihni yetenekleri içinde kazanmayı sonuna kadar zorlayacağız. Bunun sonucunda son derece zevkli, çekişmeli, izleyenlere, gerçek futbol izleyicisine zevk veren bir karşılaşma olacağını sanıyorum" dedi.

BİLİC: DOSTLUK KAZANSIN
    Beşiktaş Teknik Direktörü Slaven Bilic: "Püzant hocanın söylediklerine katılıyorum. Gerginlikten uzak hak edenin, dostluğun kazanacağı maç olsun diyorum. Kupayı tıpkı Fenerbahçe gibi biz de istiyoruz. İki Türk takımıyız. Sahada iyi olanın kazanacağı maçtan sonra da kaybedenin kazananı tebrik edeceği bir maç olmasını diliyorum" ifadesini kullandı.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Hasret bitti... Şov başladı!
    08 Mayıs 2013 22:38
    Kupa yine Fenerbahçe'nin! Kupa hasretini 2 yıl önce dindiren Fenerbahçe, bu kez de Beşitaşı' 5-1'lik tarihi skorla yenmeyi bildi. Sarı lacivertliler böylece üst üste 3. toplamda da 7. kez kupayı müzesine götürmeyi başardı.

Maçın Özeti
    [YOUTUBE="http://www.youtube.com/watch?v=8RZtIqJNLiE"]Beşiktaş 1 - 5 Fenerbahçe - Maç Özetleri [/YOUTUBE]
    Beşiktaş - Fenerbahçe: 1 - 5 (Final)

Ziraat Türkiye Kupası takım ve futbolcu istatistiklerine bakacak olursak oynadığımız 11 maçta 9 galibiyet ve 2 beraberlik ile kupa maceramızda mutlu sona ulaştık. 31 gol ile kupada en çok gol atan takım olurken buna karşı da toplamda ağlarımızda 8 gol gördük. Atılan 31 golde en çok imzası olan isim ise 6 golle Dirk Kuyt olurken onu 5 golle Moussa Sow ve 4 gol ile Emmanuel Emenike takip ettiler.
    2013-2014 Ziraat Türkiye Kupası Yılın oyuncusu ise gene kaptanımız Dirk Kuyt oldu…

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Best Goals of Fenerbahce 2013-14
    [YOUTUBE="http://www.youtube.com/watch?v=8cNP5AUFIO4"]Best Goals of Fenerbahce 2013-14 #FM2014 [/YOUTUBE]

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Video güzel olmuş Şampiyonluklar için de tebrikler.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

@walcott07 teşekkürler

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

arkadaşlar 2. sezona başlamadan önce sormak istediğim bir soru var...
    Kariyer hikayesinden bu şeklinden memnun musunuz? ekleme veya çıkarma yapmaya gerek var mı?

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Düşünün 32 senedir desteklediğiniz, heyecanla maçlarını izlediğiniz, deplasman yollarına düştüğünüz takımın bir gün başına geliyorsunuz ve ilk senenizde hem Spor Toto Süper Lig şampiyonu olup hem de Ziraat Türkiye Kupasını alıp sezonu çifte kupa ile kapıyorsunuz. Daha büyük keyif var mıdır acaba
    Kısacası Fenerbahçemizin başında 2. sezonumuza başlıyoruz. #VamosFener #SaldırFener

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

İlk sezonumuzu çifte kupa ile kapattıktan sonra takımım yaklaşık 1 aylık yaptığı iznin ardından 07 Temmuz günü yeni sezon hazırlıklarımız için Fenerbahçe Can Bartu tesislerinde toplanacağız.
    Sezon öncesi hazırlık programımızın ilk ayağı 10 – 24 Temmuz arasında Topuk Yaylası tesislerimizde olacak. Kamp etabının sonuna doğru ise kulübümüzün efsane ismi Lefter için düzenleyeceği Lefter Cup turnuvasına katılacağız. Turnuvaya Yunanistan’dan Aris, İspanya’dan Espanyol ve İngiltere’den ise Tottenham katılacak.
    İlk etap çalışmalarımızın ardından ikinci etap kamp çalışmaları için 25 Temmuz'da Avusturya'nın Lienz bölgesine hareket edecek ve 7 Ağustos’a kadar burada kalacağız. Avusturya kamp etabında takımımız Avusturya Premier Lig ve Birinci Lig ekipleri ile hazırlık karşılaşmaları yapacak.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Pek yorum gelmiyor ama bence sunum gayet güzel

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

@walcott07 valla ben de anlamadım hani kimsenin kariyer hikayesine ve sunumuna lafım yok ama şuradaki en çok emek verilmiş ve uğraşılmış kariyer hikayelerinden biri ama ben de anlamadım bu arada çok teşekkürler...

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by puzzyyy View Post
    @walcott07 valla ben de anlamadım hani kimsenin kariyer hikayesine ve sunumuna lafım yok ama şuradaki en çok emek verilmiş ve uğraşılmış kariyer hikayelerinden biri ama ben de anlamadım bu arada çok teşekkürler...
    Hocam kariyeri kapatırsan sunumdan dolayı olduğunu düşünme.Sunumun gayet güzel.Forumda 2 dene daha FB kariyeri olduğu için olabilir..

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Hocam kariyeri kapatırsan sunumdan dolayı olduğunu düşünme.Sunumun gayet güzel.Forumda 2 dene daha FB kariyeri olduğu için olabilir..
    çok ilginç ama sonuçta burası Kariyer Hikayeleri alanı ben mesela takım ayırt etmeksizin bakıyorum
    bu arada "Forumda 2 dene" derken o kısmı anlamadım?

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by puzzyyy View Post
    çok ilginç ama sonuçta burası Kariyer Hikayeleri alanı ben mesela takım ayırt etmeksizin bakıyorum
    bu arada "Forumda 2 dene" derken o kısmı anlamadım?
    2 tane daha FB kariyeri var forumda şu an onu diyorum

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

2 tane daha FB kariyeri var forumda şu an onu diyorum
    ahahahha pardon ya

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

ŞAMPİYONLUK MESAJI
    Geçen sezon özellikle yaşım ve deneyimim hakkında sezon başında birçok kişinin tereddütleri olmasına rağmen takımım ve büyük Fenerbahçe taraftarı sayesinde ilk sezonumda şampiyonluk görmek benim için çok büyük mutluluk oldu. Bu sezon da tempomuzu hiç düşürmeden, çıtayı daha da yukarı çekerek önümüzdeki sezona bakacağız.
    Ayrıca geçen seneki şampiyonluğumuzda en büyük katkı tabi ki büyük Fenerbahçe taraftarına aitti. Fenerbahçe taraftarının bir tutumu var. Geçmiş dönemde de nasıl destek verdiğini biliyoruz. Dünyanın en çabuk kenetlenen taraftarına sahibiz. En çok taraftar isteyecektir. Takım da o sinerjiyi yakalayacak ve tekrardan şampiyonluk için çalışacağız.

ÇOK ÇALIŞAN OYNAR
    Türk futbolcuların çok önemli olduğu bir döneme girdik. Fenerbahçe'nin son 2-3 yılda böyle bir yatırımı var. Kadro konusunda herhangi bir şey söylemek şu an çok doğru olmaz. Şu forma alacak, bu oynayacak demek çok yanlış olur. Çok çalışan oynar.
    Aziz Yıldırım'a bir spor adamı olarak teşekkür ediyorum. Avrupa'ya ne zaman gideceğiz demeye gerek yok. Avrupa'yı buraya ne zaman getirecğeiz demek var. Herkesin buraya gelip, görmesi gerekiyor.
    Gençlerin neden üst takımlarda başarılı olamadığı çok uzun bir konu. Ciddi bir sıkıntı var o da alt yapı. Türkiye'de özellikle alt yapı ile ilgili oldukça geniş katılımlı bir organizasyon olarak bakılmalı. Şimdiki konumuzun dışında.

EKİP ÇALIŞMASI
    Artık gelinen nokta şu; futbol bilim değil. Ancak bilimin içine çok katıldığı bir alan haline geldi. Oyuncuların tek tek analizini yapıyoruz. Hangi yüklenimler halinde çalışacağını, ne zaman dinleneceğini, hangi yükü alacağını görüyoruz. Aletlerle, onların impaktlarını ölçüyoruz. Onların sakatlık sonrası doğacak problemleri görüyoruz, performanslarını tahmin etmeye çalışıyoruz. Yüzde 65'i bireysel performansa ayrılmış bir sistem söz konusu. Tıpla ilişkili olduğu için işimiz oyuncuların fiziksel anlamda durumlarını analiz etmeye çalışıyoruz.
    Teknik ve taktik analizleri oyuncularımızla birlikte yapıyoruz. Bu işi bir ekip gerçekleştiriyor. Oyuncularımızı verimli kullanmak, sakatlıktan korunması, sakatlıktan çok çabuk geri dönmesi için bir ekip kuruldu. Aykut Hoca da sağ olsun bu anlamda bir birim kurmuştur. Bu alanda Fenerbahçe kulübündeki yatırımlarımız dünya kulüplerinde olmayan şekilde devam edecek. Hep beraber bir ekip çalışması yapıyoruz.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe Spor Kulübü resmi internet sitesinden bugün yapılan açıklamada hem kulübün içinde bulunduğu maddi zorluklar hem de yabancı sınırlamasından dolayı takımın yabancı oyuncularından Joseph Yobo ve Miroslav Stoch ile yollar ayrıldı. Geçen sezon İtalya’nın Bologna takımına kiralanan Yobo bu takıma satılırken aynı şekilde Stoch ise Yunanistan’ın PAOK takımına satıldı. Geçen sezon Bayern Leverkusen’den alınan fakat forma şansı bulamayan Michal Kadlec ise İngiltere Premier Lig ekiplerinden Leicester City takımına kiralandı.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

İyi olmuş bu ayrılık rüzgarının esmesi

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Fenerbahçe bir süredir transferi için uğraş verdiği Brezilyalı Alef’de mutlu sona ulaşmak üzere. Fenerbahçe, ülkemizde düzenlenen U20 Dünya Kupası'nda gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken ve Avrupa'nın dev kulüplerinin radarına giren Alef’i renklerine bağladı. Sarı Lacivertliler, Alef için Vitoria klübü ile 2,4 milyon euro'ya anlaşma sağladı. Genç futbolcu ile 3 yıllık sözleşme imzalanacak

[YOUTUBE="http://www.youtube.com/watch?v=6H1qRc9ezkU"]Alef Santos [/YOUTUBE]

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Ayrıca Beşiktaş U15 takımında stoper mevkiinde oynayan Taner Aykurt'u da U19 takımımıza transfer ettik.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Regen iyimiş hocam.Alef ise şimdilik gereksiz geldi bana GG77 varken..

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Regen iyimiş hocam.Alef ise şimdilik gereksiz geldi bana GG77 varken..
    Gökhan'a yedek olarak aldım ama daha çok kupa maçlarında ve haliyle gelecek için...

Sayfa 2 / 35 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri