1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Kayıtlı Oyun

Default Kayıtlı Oyun

Beyler bir sorum olacak.. Football Manager'i silip oyunu yeniden yüklersem kayıtlı oyunlar da silinir mı? Eğer öyleyse kayıtlı oyunlarımın kopyasını alıp daha sonra tekrar FM dosyasının içine atsam, kaldığım yerden devam edebilir mıyım?

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Fm Yi Silip tekrar yüklersen Aynı Save'den Devam Edebilirsin...

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Hatırladığım kadarıyla Kaldırdığın zaman belgelerim de ki dosyalar silinmiyordu .
    Sen en iyisi kopyasını al , tekrar attın mı kaldığın yerden devam edebilirsin .

Nesil
    2006
    Yer
    London

Kayıtlı oyunlar silinmez ama yinede garanti olsun diye games içindeki dosyaları yedeklersin, eğer yüklediğin sürüm ile uyumluysa eski kayıtlar devam edebilirsin, ancak yükleyeceksen neden sileceğini söylersen belki silmedende çözüm bulabiliriz sorununa

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Kayıtlı oyunlar silinmez ama yinede garanti olsun diye games içindeki dosyaları yedeklersin, eğer yüklediğin sürüm ile uyumluysa eski kayıtlar devam edebilirsin, ancak yükleyeceksen neden sileceğini söylersen belki silmedende çözüm bulabiliriz sorununa
    Sorun aslında 2-3 gün önce FM'yi açarken başladı, laptopun ışıkları yanmaya devam etsede ekran siyah olup öyle kaliyordu. Daha sonra yeniden açmaya çalıştım, power tuşu falan yanıyordu ama ekran siyah kaliyordu.. birkaç kez denedikten sonra açıldı. FM'yi açmadan internette gezerken bir problem oluşmadı sonra oyunu başlattım ve yine aynı sorun ortaya çıktı. Zaten tamire verdim şimdi, orda da tamir edilmesi için oyun silinebilir dediler o yüzden sordum

Bir sorum daha var.. yeni bir bilgisayar aldım diyelim onda da steam'i yükledim. Benim kendi hesabımda FM'in olduğu için FM'yi sadece PC'ye yüklemek zorundayım. Peki aynı steam hesabı olduğu için acaba kayıtlı oyunlarıma devam edebilme şansım var mı?

Nesil
    2006
    Yer
    London

bulut olayı vardı, amacıda buydu zaten nerede olursan ol devam edebilesin diyeydi, ama nasıl kullanılıyor bilmiyorum

Mesaj Yetkileri