Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 37 arası toplam 37 sonuç

Konu: TheCodfather's Simple 4-4-2 Karaer Farkıyla

arkadaşlar ben 2.sezondayım ilk sezonda oyuncum 43 golle gol kralı diger oyuncumda asist kralı oldu

Beşiktaş ile 2.sezon farklı bir taktikle sezona başladım ama tutmayınca tekrar bu taktiğe döndüm ama galiba geç kaldım biraz. Ligi GS'nin 1 puan gerisinde 70 puanla 2.sırada bitirdim. Taktik genel olarak iyi.

Arkadaşlar denemediğim taktik kalmadı ve oyundan soğumak üzereydim fakat arkadaş sağolsun çok güzel bir taktik paylaştı bizlerle ve kendisine teşekkür etmek istiyorum.Herkese yardımcı olması amacıyla bu konuyu sabitlerseniz daha çok kişiye faydası dokunur.

Quote Originally Posted by timmksk View Post
    Arkadaşlar denemediğim taktik kalmadı ve oyundan soğumak üzereydim fakat arkadaş sağolsun çok güzel bir taktik paylaştı bizlerle ve kendisine teşekkür etmek istiyorum.Herkese yardımcı olması amacıyla bu konuyu sabitlerseniz daha çok kişiye faydası dokunur.
    hiç önemli degil kardeşim zaten yardımımız olsun diye paylaşıyoruz

2.sezon bitince ss atıcam

evet arkadaşlar bu taktigin yanında 4-4-2 düzenli arrigo adlı taktigide alternetiflere ekleyebilirsiniz

arkadaşlar 14.3.0 güncellemesinden sonra taktik için ne diyorsunuz? ben sıkıntılar yaşamaya başladım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri