Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 48 sonuç

Konu: FMKolik'14 Devre Arası Transfer Yaması v1

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Default FMKolik'14 Devre Arası Transfer Yaması v1

Merhaba FMKolik ailesi,

Football Manager 14 serisine ilk yama olarak FMKolik'14 Dünya Ligi adıyla yama yapmıştık ve bunun üzerinden aylar geçmeden Kış Transfer yamamızı çıkartıyoruz. Geçen sene yaz transfer yamasını çıkartmıştık bu yüzden kış transfer dönemi bizim için ilk oluyor ve elimizden geldiği kadar hatasız yapmaya çalışıyoruz. Bu senede ağırlık olarak Türkiye liglerine vermiş olsakta diğer liglerinde transferlerini tamamlayama çalıştık. Ekibimizde beklenmedik sorunlar ile 2 kişi yapabildik bu yüzden bazı hatalar veya gözden kaçmalar olabilir. Bunları bize bildirdiğiniz takdirde güncellemede düzeltilecektir.

- Yamadan Görüntüler -

Yamayı indirmek için tıklayın

Yama her Pazartesi güncellenecektir.
    Last edited by xwerswoodx : 15.Ocak.2014 at 22:39 Reason: Dosya sunucuya aktarıldı
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Ellerinize sağlık

Nesil
    2006
    Yer
    London

Ancak transfer sezonu kapandığının ertesinde çıksa bu yama daha iyi olabilir, yada böyle bir çalışmanız var mı bilemiyorm

FMKolik14 Kış Transfer Yaması v2

İndir

abi salih dursun ve umut gündoğan var di mi 2. yamada?

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by dengol123 View Post
    abi salih dursun ve umut gündoğan var di mi 2. yamada?
    Var evet.

Bursaspor'da Onurcan Piri'yi eklersiniz. Bu arada oyuncunun boyu editörde 170 cm olarak girilmiş ama gerçekte boyu 188 cm. Bursasporda Fernandao 2015 yılına kadar kiralık olması gerekir.
    Sentugo.

Yamanız 13 de çok hoşuma gitmişti. Aklıma takılan bir soru var, acaba 13' te yanlış hatırlamıyorsam yabancı sınırı 7 idi ve türk regenler biraz arttırılmıştı. Bu özellikler FmKolik14' te de var mı ?

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by sentugo View Post
    Var evet.

Bursaspor'da Onurcan Piri'yi eklersiniz. Bu arada oyuncunun boyu editörde 170 cm olarak girilmiş ama gerçekte boyu 188 cm. Bursasporda Fernandao 2015 yılına kadar kiralık olması gerekir.
    Bilgilendirme için teşekkür ederim. Bu işle uğraşan arkadaşın acemiliği

Quote Originally Posted by LegioNaokiGenzo View Post
    Yamanız 13 de çok hoşuma gitmişti. Aklıma takılan bir soru var, acaba 13' te yanlış hatırlamıyorsam yabancı sınırı 7 idi ve türk regenler biraz arttırılmıştı. Bu özellikler FmKolik14' te de var mı ?
    Yabancı sınırlamasını biz ayarlamıyoruz malesef. Oyun yapısını değiştirmiştik ve öyle ayarlamıştık. Şuan ki orjinal yapısı gerçekteki kural olduğu için bir oynama gereği duymadık. Regen konusuna gelirsek biz öyle bir ayarlama yapmadık. Zamanla gelişen külüpler ve alt yapıları sayesinde Türk regenler çıkıyor yani oyun içi gelişmesi buna sebeb oluyor
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

bursasporda sercan yıldırımla volkan şen transferleri eklimi

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by mynamesali View Post
    bursasporda sercan yıldırımla volkan şen transferleri eklimi
    Ekli değil hocam. Bu transferler daha 1 veya 2 gün oldu açıklayalı bu yamamız pazar günü çıkmıştı. Önümüzdeki güncelleme ile eklenecektir onlarda
    Jose Mourinho

tamamdır zaten senin yamayla oynuyoruz hocam sen bu işlerde iyisin transfer sezonu kapanınca da zaten yamada tam anlamıyla eksiksiz olmuş olur.ayrıca başka güncellemelerde sıkıntı çıkıyormuş valla ben senin yamayı oynuorm herhangi bir oyun hatasıda almadım gayet güzel sorunsuz çalışıyor

bende yabancıs sınırlaması yaması var bunuda kullansam bi sıkıntı cıkar mı

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by mynamesali View Post
    tamamdır zaten senin yamayla oynuyoruz hocam sen bu işlerde iyisin transfer sezonu kapanınca da zaten yamada tam anlamıyla eksiksiz olmuş olur.ayrıca başka güncellemelerde sıkıntı çıkıyormuş valla ben senin yamayı oynuorm herhangi bir oyun hatasıda almadım gayet güzel sorunsuz çalışıyor
    Öncelikle teşekkür ederim hocam. Benim başarım değil ekibimizin başarısı elimizden geldiği kadarıyla yabancı yama yapımcılar kadar hak ederek ve eksiksiz yama yapmaya çalışıyoruz. Ne güzel bizi seven ve emeğimize sahip çıkan biri veya birileri olması

Quote Originally Posted by scarymurat View Post
    bende yabancıs sınırlaması yaması var bunuda kullansam bi sıkıntı cıkar mı
    Yabancı sınırlamasını kaldıran veya sınırı değiştiren yamalar ile ekstra olarak kullanabilirsiniz. Bu yamada ülke kuralı eklenmediği için herhangi bir çakışma ve çalışmama durumu olmaz
    Jose Mourinho

FMKolik14 Kış Transfer Yaması v3

İNDİR

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Ellerinize sağlık.

ooo yeni güncellemeler gelmiş eline sağlık hocam

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Öncellikle güzel bir çalışma olduğunu söyliyeyim, fakat bazı küçük eksikler var. Mesela Gençlerbirliği ve Gaziantepspor'un teknik direktörleri güncellenmemiş.

son yamada jones beşiktaştamı ?

güncelleme bekliyoruz , teşekkürler şimdiden

Nesil
    2012
    Yer
    Wien/Vienna

yamayi simdi indirdim ve gs yeni transferlerinin yarisi yok simdiye kadar gözlemlediklerim bu kadar

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Final sürümü gelse de kariyer açsak

hocam son sürümü bekliyorum ne zaman biteceği hakkında bilgi verir misin ?

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by mustinho03 View Post
    yamayi simdi indirdim ve gs yeni transferlerinin yarisi yok simdiye kadar gözlemlediklerim bu kadar
    Güncellemeden sonra yapılan transferler eklenmemiştir hocam.

Quote Originally Posted by dAleksic View Post
    Final sürümü gelse de kariyer açsak
    Bu akşam çıkartmaya çalışacağım hocam.

Quote Originally Posted by ..JoaQuiN.. View Post
    hocam son sürümü bekliyorum ne zaman biteceği hakkında bilgi verir misin ?
    Bu akşam çıkartmaya çalışacağım umarım bir aksilik olmazda çıkartırım
    Jose Mourinho

Beklemedeyiz

Valla bende beklemedeyim.
    Senden birda ufak ricam,Türkiye ligindeki maddiyati durumları günümüze göre yapabilirsen çok memnun olurum.Yoksa inan FM'e kalsa TR ligi oynanmaz. Hiç değilse orta halli anadolu takımlarımızın transfer dönemlerinde 2-3-4 M euro civarında bütçeleri olmaları gerektiğine inanıyorum,ki yaptıkları transferlerden de gözüken bu.500 Bin Euro gibi rakamlar ile oynanmıyor.
    şimdiden ellerine sağlık üstad.

FMKolik14 Kış Transfer Yaması v4 - Final

İNDİR

Evet arkadaşlar FMKolik ekibi olarak sizlerle bir transfer sezonunun daha sonuna geldik. Alışılagelmiş olarak yamalarımızı çıkardık ve sizlerin beğenisine sunduk. Ve umarım bu işte başarılı olup sizleri tatmin edebiliyoruzdur.

FMKolik olarak size iyi oyunlar ve bol FM'li günler dileriz. Yaz transfer sezonunda görüşmek üzere.

Takipte Kalın..

Abi ellerinize sağlık yine çok güzel yamalar yapmışsınız

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Ellerinize sağlık.

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Emeklerinize, ellerinize sağlık