Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 64 sonuç

Konu: Yoldaşlar Mazisini Arıyor | IFK Göteborg | 1. Sezon

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

kupada elenmek kötü olmuş ama ligte iyisin

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Ligde iyiyiz Göteborg'u eski günlerine geri döndürebilirsin umarım.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    kupada elenmek kötü olmuş ama ligte iyisin
    Quote Originally Posted by Fearless Coward View Post
    Ligde iyiyiz Göteborg'u eski günlerine geri döndürebilirsin umarım.
    Sağolun beyler. Ligde iyi sonuçlar almaya başladık ancak alt seviye takımlara karşı biraz daha iyi oynamamız gerekiyor. Oyun olarak pek de istediğim yerde değiliz şu anda ancak yavaş yavaş istediğim seviyeye geliriz inşallah.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Allsvenskan

5. Hafta
    IFK Göteborg 4 - 1 Halmstad

Çok ilginç bir maç oldu. Kalecimizin muhteşem performansı ve muhteşem bitiriciliğimiz sayesinde maçı kazandık diyebilirim. Bu maçta fark bile yiyebilirdik. İnşallah bu skor takıma moral olur.

Yeni Transfer

Antonio Adán

Boşta bulunan ve daha önce Real Madrid forması giyen 26 yaşındaki kaleci Adan ile 2.5 yıllığına anlaştık. Bence kulüp için olağanüstü bir transfer oldu.

6. Hafta
    Mjällby 1 - 3 IFK Göteborg

Bu maçta istediğimiz oyunu sahaya yansıttık. Gomes ve Vibe maçın yıldızlarıydı. Vibe'nin ligde 6 maçta 8 golü bulunuyor. Gomes de 4 asist yaptı şu ana kadar. Ayrıca yeni kalecimiz Adan ayağının tozuyla bu maça çıktı. Yediği ilk golde yapabileceği bir şey yoktu.

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

maçların güzel adan yakıyor

Ligde iyi gidiyoruz, Adan transferi guzel

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Adan mükemmel bir transfer olmuş lige göre.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

maçların güzel adan yakıyor
    Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Ligde iyi gidiyoruz, Adan transferi guzel
    Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Adan mükemmel bir transfer olmuş lige göre.
    Sağolun beyler. Adan'ı, kaleci mevkisi için genç sayılabilecek bir yaşta İsveç ligine getirmek büyük iş bana göre.

Bu arada devre arası için bir transfer planım var ama yaşı dolayısıyla pek emin değilim. İsmini şimdi vermeyeyim ama mevkisi ön libero ve yaşı 32. Özellikleri şu şekilde:

Sizce bu adamı almalı mıyım?

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

1 yıllık kurtarır ama bence alma geleceği düşün

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

1 yıllık kurtarır ama bence alma geleceği düşün
    Zaten gençleştirme projem var ama takımda 2-3 yaşlı oyuncu da kalsın istiyorum. Bir tanesi de bu adam olabilir diye düşünüyorum. Bir de Avrupa'ya gidebilirsek maçlarda bize tecrübe katabilir. Aklıma gelmişken; İsveç ligi Mart ayında başlayıp Kasım ayında sona eriyor. Avrupa'ya gidecek takımlar neye göre belirlenecek? Bunu merak ediyorum..

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Allsvenskan

7. Hafta
    Norrköping 1 - 2 IFK Göteborg

Maçın ilk yarısı tamamen bizim kontrolümüz altındaydı. İkinci yarının ilk 15 dakikasında ortada geçen bir oyun vardı ancak 65. dakikadan itibaren hakimiyeti rakibe kaptırdık. Maçın son bölümünde ev sahibi bize zor anlar yaşattı. Adán'ın kurtardığı çok net 2 pozisyon olmasa 3 puanı alamayacaktık.

8. Hafta
    IFK Göteborg 1 - 2 Malmö FF

Söylenecek söz yok. Geçen hafta olduğu gibi ilk yarı mükemmel oynadık ancak maçın son bölümünde oyundan düştük. Artık buna bir çözüm bulmamız şart, takıma bir müddet kondisyon çalıştıracağım. Bu arada bu maç Vibe'nin boş geçtiği ilk maç oldu.

9. Hafta
    IFK Göteborg 3 - 0 Häcken

Beklediğim gibi iyi oynadık bu maçta. Maçın son bölümü de bizim kontrolümüzdeydi. Kaptanımız Hysén sakatlığının etkisini üzerinden atarak gol orucuna son verdi.

10. Hafta
    AIK 0 - 3 IFK Göteborg

Harika bir oyun oynadık ve favori rakibimizi deplasmanda net bir skorla mağlup ettik. Bugün bütün takım iyi oynadı. Nuno Gomes ve beklerimiz çok iyiydi. Ancak Vibe 3 maçtır gol atamıyor, umarım eski formuna bir an önce kavuşur.

Puan Durumu

10 Haftanın Yıldızları

Nuno Gomes

10 Maç - 7 Gol - 5 Asist

Lasse Vibe

10 Maç - 9 Gol - 1 Asist

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Hiç düşünmeden al. Profil sahibinin adı neyse tam veteran ortasaha oyuncusu.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Hiç düşünmeden al. Profil sahibinin adı neyse tam veteran ortasaha oyuncusu.
    Sözleşmesi 3 hafta sonra bitecek ama nedense ben sözleşme öneremiyorum adama. 3 hafta sonra başka bir sözleşme imzalamazsa almayı düşünüyorum. Ufak bir ipucu; oyuncuyu pek uzaklarda aramayın.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Hürriyet olabilir mi? Türkiye Ligiyle haşır neşir olduğum için biliyorum.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Hürriyet olabilir mi? Türkiye Ligiyle haşır neşir olduğum için biliyorum.
    Evet Hürriyet.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Allsvenskan

11. Hafta
    Atvidaberg 0 - 1 IFK Göteborg

Kolay bir karşılaşma olmadı. Rakip takım iyi defans yaptı ancak Nuno Gomes'in harika volesi bize galibiyeti getirdi. Kendisinin son dakikadaki sakatlığı ise ciddi gözükmüyor.

12. Hafta
    Gefle 2 - 1 IFK Göteborg

Beklediğimden zor geçen bir karşılaşma oldu. Şanssız bir mağlubiyet aldık. Yediğimiz gollerin ikisi de kornerden geldi. Eğer kazansaydık farkı 3 puana çıkaracaktık ancak olmadı. Şu anda Helsingborg ve Elfsborg ile birlikte 27 puanımız bulunuyor.

13. Hafta
    IFK Göteborg 0 - 0 Elfsborg

Maçın hakkı beraberlikti. İki takımda pek fazla pozisyon bulamadı. Rakip takım fazla şut çekti ancak yalnızca 3'ü isabetliydi. Bu hafta da liderliği elimizden bırakmadık.

Yeni Transfer

Hürriyet Güçer

Sözleşmesi bitince Kasımpaşa ve Eskişehirspor da devreye girdi ancak uzun zamandır takipte olduğumuz Hürriyet bizi tercih etti. Kendisiyle 1.5 yıllık sözleşme imzaladık. Umarım faydalı bir transfer olur.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Hürriyeti ben de alırım çoğu kariyerimde Her zaman faydası oluyor çok iyi zihinsel özellikleri..

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

maçların guzel gefle şanssızlık olmuş

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Hürriyeti ben de alırım çoğu kariyerimde Her zaman faydası oluyor çok iyi zihinsel özellikleri..
    Evet cidden özellikleri iyi. Erken düşüş yaşamaz umarım da birkaç sezon verim alırız.

maçların guzel gefle şanssızlık olmuş
    Teşekkürler.

Quote Originally Posted by ardaskoc View Post
    Aklıma gelmişken; İsveç ligi Mart ayında başlayıp Kasım ayında sona eriyor. Avrupa'ya gidecek takımlar neye göre belirlenecek? Bunu merak ediyorum..
    Kasım"da lig bittikten sonra bir sene önceki lig şampiyonu ve AL"ye gitmeye hak kazanan takımlar Haziran"da başlayan ön elemeye katılıyorlar.Yani Kasım"da ligi 1. bitirirsen önümüzdeki yazın elemelerinden katılıyorsun.Benim bildiğim kadarıyla durum böyle.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by swindontown View Post
    Kasım"da lig bittikten sonra bir sene önceki lig şampiyonu ve AL"ye gitmeye hak kazanan takımlar Haziran"da başlayan ön elemeye katılıyorlar.Yani Kasım"da ligi 1. bitirirsen önümüzdeki yazın elemelerinden katılıyorsun.Benim bildiğim kadarıyla durum böyle.
    Anladım kardeşim teşekkür ederim.

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Allsvenskan

14. Hafta
    IFK Göteborg 2 - 2 Kalmar FF

Aslında kazanabileceğimiz bir maçtı. Özellikle kupada kaybettiğimiz maçtan sonra oyuncular çok hırslıydı. Ancak savunmada yaşadığımız sıkıntılar nedeniyle 3 puanı alamadık.

15. Hafta
    Helsingborg 1 - 2 IFK Göteborg

Bu sefer şans bizim yanımızdaydı. Topla daha çok oynayan rakip takımdı ancak iki takımda net pozisyonlar buldu. İlk gol 50. dakikada kornerden geldi. 65. dakikadan oyuna hükmeden bir anlayışla oynadık ve bunun sonucunda son 10 dakikaya 2 gol sığdırmayı başardık. Tüm oyuncularımı tebrik ediyorum; sonuçta lideri kendi sahasında yendik. Bu sonuçla ligin ilk yarısını biz lider tamamladık.

Puan Durumu

Gol Krallığı

Asist Krallığı

Deplasman Tablosu

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

takım iyi gidiyor tek farklı ve süpriz galibiyetler iyi takım oturmus bır takım ızlenımı verıyor

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by fmhastasi View Post
    takım iyi gidiyor tek farklı ve süpriz galibiyetler iyi takım oturmus bır takım ızlenımı verıyor
    Teşekkürler.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Hürriyetin hız ve hızlanması 2-3 tık fazla olsa hç düşünmeden yüksek itibarlı takımlarda bile 11 oyuncusu olarak oynatırım (:

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Hürriyetin hız ve hızlanması 2-3 tık fazla olsa hç düşünmeden yüksek itibarlı takımlarda bile 11 oyuncusu olarak oynatırım (:
    Haklısın. Tabi İsveç ligi için fazla bile şu özellikleri.

Nesil
    2007
    Yer
    Erzurum

Gidişatın harika umarım şampiyon olursun iyi bir kadro kurarsan lig artık çantada keklik olur

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

on numara iyi gidiyorsun isveç liginde avrupa kupalarına dagılım nasıl

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Quote Originally Posted by xthexserhat View Post
    Gidişatın harika umarım şampiyon olursun iyi bir kadro kurarsan lig artık çantada keklik olur
    Teşekkürler. Her şey gelecek bütçeye bağlı.

on numara iyi gidiyorsun isveç liginde avrupa kupalarına dagılım nasıl
    Sağol hocam. Buyur:

Nesil
    2011
    Yer
    Antalya

Allsvenskan

16. Hafta
    Djurgarden 2 - 2 IFK Göteborg

Maça kabus gibi başladık adeta. Djurgarden üst üste ataklar geliştirdi ve maçı bizim sahamıza yıktı. 30. dakikada yüzde 65'lik topla oynamaya ulaştılar. 2. golü de yedikten sonra risk alarak takım olarak hücum yaptık ve karşılığını da aldık. Maçta kontrolü elimize alarak skoru 2-0'dan 2-2'ye getirdik.

17. Hafta
    IFK Göteborg 2 - 0 Brommapojkarna

Rahat bir maç oldu bizim için. Golleri erkenden bulduk ve topu hiçbir zaman rakibe bırakmadık. Maç hep bizim kontrolümüzdeydi. Gollerin ikisi de birbirinin aynısıydı: Vibe'nin ortasına Nuno Gomes kafayı vurdu ve top ağlarla buluştu. Hysén ise gözümden iyice düşmeye başladı. Sezon sonunda sol kanada genç bir isim monte edebilirim.

18. Hafta
    IFK Göteborg 4 - 1 Syrianska

Geriye düşmemize rağmen maçın genelinde etkili taraf bizdik. Zaten golü yedikten 1 dakika sonra eşitliği sağladık. Hysén bugün bana nispet yapar gibi 2 gol attı. Böyle oynarsa zaten onu bırakmam, sonuçta kaptanımız, ama devamlılığı olması lazım. Nuno Gomes'in sakatlığı ise ciddi değil; önümüzdeki maçta sahada yer alacaktır.

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri