1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Veritabanı Güncelleme (Yama) İstekleri

Nesil
    2006
    Yer
    London

Default Veritabanı Güncelleme (Yama) İstekleri

Bir çok istek oluyor bu konuda, eğer buradan isteklerinizi belirtirseniz, ben veya editörden anlayan diğer arkadaşlar sizlere yardımcı olabilir veya fikir alabiliriz. Ben elimden geldikce isteklerinizi yerine getirmeye çalışacağım.

Dikkat edilmesi gerekenler;
    • FM 14 için daha önceden yapılmış güncellemeleri isteyemezsiniz.
    • İstediğiniz yama hakkında gerekli olabilecek tüm bilgileri vermelisiniz. (Örneğin, eğer bir lig yaptırmak istiyorsanız, TV parasından Lig sıralama paralarına, kurallardan, sınırlamalara kadar her bilgiyi vermeniz gerekir.)
    • Hali hazırda açık bulunan güncellemelerin, güncellenmesini isteyemezsiniz. (Bu istekler sadece yamanın konusundan yapılabilir.)
    • Konu açık olmasa dahi başka bir siteden bir yama indirip o yamada değişiklik yapılmasını isteyemezsiniz.
    • Açtığınız konunun onaylanmasını isteyemezsiniz, incelenene kadar beklemek zorundasınız.

Ek olarak isteyebilecekleriniz;
    • Yamanızın ismini değiştirmek.
    • Dosyaların sunucuya yüklenmesi.
    • Konunuzun kaldırılması.

Nesil
    2007
    Yer
    Hatay

Karadağ, Bosna Hersek ligleri yamasını isteyebilir miyiz?

Nesil
    2006
    Yer
    London

Ligler hakkında bilgim yok ancak 1-2 saat içinde ideal bir lig kurabilirim

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by antiochia View Post
    Karadağ, Bosna Hersek ligleri yamasını isteyebilir miyiz?
    Bosna Hersek yamasına aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz;
    Bosna Hersek Ligleri

Karadağ yamasına aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz;
    Karadağ Ligleri
    Last edited by xwerswoodx : 17.Ocak.2014 at 23:07

San Marino ligi yaması alabilir miyim?

Yalnız,
    - Takımlar profesyonel olsun.
    - Bir miktar maaş bütçesi verilsin.(Transfer bütçesi olmasa da olur.)
    - Ligin itibarı arttırılsın.
    - San Marino'nun regen çıkarma potansiyeli 100'e çıkarılsın.
    - (Varsa) yabancı sınırı kaldırılsın.

Biraz fantazi San Marino ligi gibi oldu ama olsun,zevkli olur.

Oyunda bulunan Türkiye Ligleri için gerçek fikstür hazırlayabilir misiniz ?

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by VatKenAyDu View Post
    San Marino ligi yaması alabilir miyim?

Yalnız,
    - Takımlar profesyonel olsun.
    - Bir miktar maaş bütçesi verilsin.(Transfer bütçesi olmasa da olur.)
    - Ligin itibarı arttırılsın.
    - San Marino'nun regen çıkarma potansiyeli 100'e çıkarılsın.
    - (Varsa) yabancı sınırı kaldırılsın.

Biraz fantazi San Marino ligi gibi oldu ama olsun,zevkli olur.
    Tabi bu akşama San Marino için bir yama yapar, aynı şekilde sizin için fantazi San Marino yamasınıda yaparım

Quote Originally Posted by Matteo Ferrari View Post
    Yapılabiliyor diye biliyorum o ama onu nasıl yapacağımız konusunda bir araştırma yapayım cevap veririm tam olarak yapabilir miyiz diye

Merhaba.

Almanyadaki Türk kulüpleriyle oynamak istiyorum. Berliner AK veya Türkiyemspor Berlin olabilir. Hangisinin hangi ligde olduğunu bilmediğim için yabancı sitelerdeki Alman alt ligleri yamasını da indirmedim. Bir sürü yerel lig var. Oberliga, Regionalliga ve onların mahalli ligleri falan.

Eğer mümkünse bu takımlarla oynayabileceğim bi paket hazırlayabilir misiniz?

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by serkankeyvan View Post
    Merhaba.

Almanyadaki Türk kulüpleriyle oynamak istiyorum. Berliner AK veya Türkiyemspor Berlin olabilir. Hangisinin hangi ligde olduğunu bilmediğim için yabancı sitelerdeki Alman alt ligleri yamasını da indirmedim. Bir sürü yerel lig var. Oberliga, Regionalliga ve onların mahalli ligleri falan.

Eğer mümkünse bu takımlarla oynayabileceğim bi paket hazırlayabilir misiniz?
    O ligleri bilmiyorum ancak sanıyorum ki bu yama işinizi görecektir;
    http://www.fmscout.com/a-germany-to-...-for-fm14.html

Sağ yukardaki Download Now tıklarsanız indirmeye başlayacaktır, sanıyorum istediğiniz ligler bulunmakta bunun içinde, ben yapmak isterdim ancak benim o ligler hakkında hiç bir fikrim yok malesef.

Ancak eğer istersen bu 2 takımı Almanyanın açık olan en alt liginden 2 takımla değiştirebilirim ve oynanabilir hale getirebilirim

fmscoutaki yamada Berliner AK var sadece. Değiştirme işini yapabiliyorum editörden. Öyle yapacağım. Teşekkürler.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by Matteo Ferrari View Post
    Evet inceledim hazırlayabiliriz ancak her takım için tek tek maç saati, günü ayarlamak gerek, tabi ligimizde 18 takım olduğunu her birinin sezonda 34 maç yaptığını hesaba kattığımızda 612 veriyi tek tek girmek gerekiyor. İlk sezonun ardından yine saçma fikstürler gelmeye devam edecektir, bence değmez yani

Ya bende oyuncuların hiç biri yabancı sayılmıyor fakat şu şampiyolar liginde oyuncu seçme kuralında çok can sıkıcı oluyo nasıl düzeltebilirim bunu savegame çöp olmadan ?

Nesil
    2006
    Yer
    London

Tam olarak sorun neydi ben anlayamadım yada sanırım farklı bir şey düşünüyorsunuz

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Hocam Japonya ve Katar ligi ekleyebilir misin zahmet olmazsa? Katar klüpleri zengin olursa daha gerçekçi olur.Teşekkürler

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Rica etsem 1461 TS'nin STSL'ye çıkabileceği ; bir diğer deyişle sadece kardeş kulüp olduğu bir yama yapılabilir mi son versiyon için

Default Güncel CA-PA

Transfer güncellemesi yapılmış, Güncel CA-PA değerleri olan database yaması bulabilir misiniz?

Nasıl Bir Çalışma Yani Biraz Açar mısın ?

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    Nasıl Bir Çalışma Yani Biraz Açar mısın ?
    Yani oyuncu özellikleri tekrar güncellenebilir mi? Caner, Telles gibi, gereken özellikler yükseltilsin gerekenler düşürülsün

Nesil
    2006
    Yer
    Kırıkkale

Japonya Ligleri ve kupaları olabilir mi acaba?

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Tüm oyuncuların serbest olduğu bir yama var mı acaba? Sanıyorum eski serilerde oluyordu.

En güncel transfer yaması hangisi? Yakın zamanda transfer yaması çıkacak mı?

Bana güzel bir transfer yaması önerecek var mı? Oyuncuların değerleriyle oynanmış olsun, sadece yeni takımları ayarlanmış olsun.

Kardeşim bana STSL'de düzenleme yapabilrimisin. ?
    Mesela takımların maaş bütçeleri.Şampiyonluğun 1. adayı fenerbahçe olsun. Caner'in Emenikenin alperin falan özellikleri ve değerleri düşük onlar yükselsin. yaparsan sevinirim birde özel mesaja bakıver.

hindistan ligi bence dikkat çekiyo del pierro andre santos vs bi çok yıldız veteran var zevkli olur bence

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Bir çok istek oluyor bu konuda, eğer buradan isteklerinizi belirtirseniz, ben veya editörden anlayan diğer arkadaşlar sizlere yardımcı olabilir veya fikir alabiliriz. Ben elimden geldikce isteklerinizi yerine getirmeye çalışacağım.

Dikkat edilmesi gerekenler;
    • FM 14 için daha önceden yapılmış güncellemeleri isteyemezsiniz.
    • İstediğiniz yama hakkında gerekli olabilecek tüm bilgileri vermelisiniz. (Örneğin, eğer bir lig yaptırmak istiyorsanız, TV parasından Lig sıralama paralarına, kurallardan, sınırlamalara kadar her bilgiyi vermeniz gerekir.)
    • Hali hazırda açık bulunan güncellemelerin, güncellenmesini isteyemezsiniz. (Bu istekler sadece yamanın konusundan yapılabilir.)
    • Konu açık olmasa dahi başka bir siteden bir yama indirip o yamada değişiklik yapılmasını isteyemezsiniz.
    • Açtığınız konunun onaylanmasını isteyemezsiniz, incelenene kadar beklemek zorundasınız.

Ek olarak isteyebilecekleriniz;
    • Yamanızın ismini değiştirmek.
    • Dosyaların sunucuya yüklenmesi.
    • Konunuzun kaldırılması.
    14.3.1 versiyonunu sitede bulamıyorum. Link iletebilir misiniz?

Mesaj Yetkileri