Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizce kariyer hangi yıl aralığında hangi ülkede son bulur ?

Voters
30. You may not vote on this poll
  • 2030-35 arası İtalya'da bir yerde

2 6.67%
  • 2035-40 arası Türkiye'de bir yerde

14 46.67%
  • 2035-40 arası İngiltere'de bir yerde

8 26.67%
  • 2030-35 arası Almanya'da bir yerde

4 13.33%
  • 2035-40 arası İspanya'da bir yerde

2 6.67%
Sayfa 13 / 31 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon
361 ile 390 arası toplam 902 sonuç

Konu: Yaralı Dortmund Avrupa Ligi Şampiyonluğu Peşinde / 2017

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

Güzel transferler yapmışsın hocam,avrupa grubumuz hafif zorlu

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    Yavaş yavaş iskeleti kuruyoruz milli takıma
    Kendi takımı kayırıyormuş gibi gözükmesin diğer gençlerede bakıyorum ama ilk dikkat ettiğim şey sürekli forma şansı bulup bulamadıkları

Quote Originally Posted by Namzet View Post
    Güzel transferler yapmışsın hocam,avrupa grubumuz hafif zorlu
    Teşekkür ederim de ben grubun zorlayacağını pek düşünmüyorum

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Transferlerini beğendim abi , milli takıma gelebilecek regen var mı?

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Grup tam dişimize göre.Formda kalırsak çıkarız.Transferlerde güzel

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Öncelikle genel değerlendirme yapmak isterim , Türkiye'yle başlıyım.

-Kimsenin beklemediği gibi bende beklemiyodum sıralamada bu kadar artış olacağını 2. olmak büyük mesele ben 10-15 arası gidip geliriz diye düşünüyordum.
    -Brezilya gibi bi rakibi çekmek kurada intihar meselesi tamamen şike Tabi şaka yapıyorum ama gerçekten talihsiz bi kura olmuş fakat yinede inanılmaz maçlar çıkarttık.
    -Özellikle Hollanda maçının 90+ları beni benden aldı.Seneye inşallah Onur'u kaleye alırsın diyorum.
    -Kayserispor'daki gençleri kadroya almanı anlıyabiliyoruz çünkü Türkiye milli takımında sayılı genç oyuncu var sende mümkün oldukça kadrona katmışsın ve A Milli'ye almışsın normal yani.
    -Euro 2016 grubumuzu ben bu oyunla 1. olarak çıkabilceğimizi düşündüğüm halde en kötü ihtimal 2. çıkarız.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Kayserispor'a gelelim ;

-Sezonu 3.-4. bitirebileceğimiz halde talihsizliklerle kötü sırada bitirdik fakat yinede Avrupa'ya katılmamız başarı olarak görüyorum.
    -Transferler Mayuka özellikle geçen seneki kariyerinde almıstın ve işe yaradığını hatırlıyorum.
    -Parejo galiba ilk defa görüyorum inşallah işe yarar.
    -Caner Erkin Bursa kariyerinde almıştın ve işine yaramıstı senin fakat bende zerre çalışmadı inşallah senin işine yarar.
    -Avrupa Ligi'ne efsane başlamışız şut sayılarıyla ve skorlarla , fakat Paok talihsizliği olmuş 20 şut 0 gol bu oyunda bu yönden kötü biraz saçma olmuş.Fakat deplasmanda halletmişiz.

-AL grubumuz bizim açımızdan yeterli seviyede rahatça 2.olarak çıkıcağımızı düşünüyorum tabi Deplasmanlarda iyi oynarsak.

AL'de Metalist ile 2.lik icin yarisiriz. Milli takimda da genclesmisiz

Hocam her sene bir kariyerini mutlaka okuyorum en az bir kariyer. Gerçekten hem görsellikle hemde hikaye yönüyle iyi kariyer oluyor. Gidişat her zaman ki gibi muhteşem. İnsanın oynayası geliyor kariyerini okudukça.

Öncelikle kafama takılan bir şey var eski serilerde bildiğim kadarıyla ilk başta hem milli takım hem kulüp alamıyorduk. Bu seride bu imkan var mı?

Birde oyunu bu sene almadım daha den, Sana zahmet olmazsa, Şu anki profilleriyle
    Salih Dursun, Koray Günter, İzzet Hajroviç, bunları paylaşırmısın. Koray'ın PA'sı iyi mi ? Avrupa düzeyinde bir oyuncu olur mu ? düzenli oynarsa.

Şimdiden Teşekkür ederim kariyerinde başarılarının devamını dilerim.

Bu arada grupta Liverpool'dan evinde puan alır ve grubu 2.lik garanti diye düşünüyorum. 1.'lik içinde şansımız var.

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by resoag View Post
    Transferlerini beğendim abi , milli takıma gelebilecek regen var mı?
    Elimden geldiği kadar regen almayacağım kardeşim

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Grup tam dişimize göre.Formda kalırsak çıkarız.Transferlerde güzel
    Kayseri ve Türkiye'nin gruplarında iki favori var Türkiye çok zorlanmaz ama Kayseri için biraz zorlu geçeceği kesin

Quote Originally Posted by WesleyGorkem View Post
    Öncelikle genel değerlendirme yapmak isterim , Türkiye'yle başlıyım.
    Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    AL'de Metalist ile 2.lik icin yarisiriz. Milli takimda da genclesmisiz
    Quote Originally Posted by cilqin View Post
    Hocam her sene bir kariyerini mutlaka okuyorum en az bir kariyer. Gerçekten hem görsellikle hemde hikaye yönüyle iyi kariyer oluyor. Gidişat her zaman ki gibi muhteşem. İnsanın oynayası geliyor kariyerini okudukça. Öncelikle kafama takılan bir şey var eski serilerde bildiğim kadarıyla ilk başta hem milli takım hem kulüp alamıyorduk. Bu seride bu imkan var mı? Birde oyunu bu sene almadım daha den, Sana zahmet olmazsa, Şu anki profilleriyle Salih Dursun, Koray Günter, İzzet Hajroviç, bunları paylaşırmısın. Koray'ın PA'sı iyi mi ? Avrupa düzeyinde bir oyuncu olur mu ? düzenli oynarsa. Şimdiden Teşekkür ederim kariyerinde başarılarının devamını dilerim. Bu arada grupta Liverpool'dan evinde puan alır ve grubu 2.lik garanti diye düşünüyorum. 1.'lik içinde şansımız var.
    Öncellikle teşekkür ederim , Kariyer'den keyif almanıza sevindim ilk soruna cevap vereyim eski serilerde olduğu gibi hem milli takım hem takımı seçebiliyoruz , Koray'ın PA 'sını bilmiyorum 2014'de sadece belki bilmessin Harris diye bir oyuncum vardı merak edip onu bir arkadaşıma sormuştum PA'sı nedir diye Koray'ın potansiyeli yüksek ama en azından bizim lig için öyle İngiltere'dede 23-24 yaşında potansiyeline ulaşmış olursa ilk 4 takımın ilk 11'ini zorlar ama çok iyi geliştirilmesi gerekiyor istediğin profillerde aşağıda fakat İzzet yok bende çıkmadı profilionun yerine okayı ekledim

Spoiler: Profiller 

-Kimsenin beklemediği gibi bende beklemiyodum sıralamada bu kadar artış olacağını 2. olmak büyük mesele ben 10-15 arası gidip geliriz diye düşünüyordum.

-Brezilya gibi bi rakibi çekmek kurada intihar meselesi tamamen şike Tabi şaka yapıyorum ama gerçekten talihsiz bi kura olmuş fakat yinede inanılmaz maçlar çıkarttık.

-Özellikle Hollanda maçının 90+ları beni benden aldı.Seneye inşallah Onur'u kaleye alırsın diyorum.

-Kayserispor'daki gençleri kadroya almanı anlıyabiliyoruz çünkü Türkiye milli takımında sayılı genç oyuncu var sende mümkün oldukça kadrona katmışsın ve A Milli'ye almışsın normal yani.

-Euro 2016 grubumuzu ben bu oyunla 1. olarak çıkabilceğimizi düşündüğüm halde en kötü ihtimal 2. çıkarız.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Kayserispor'a gelelim ;

-Sezonu 3.-4. bitirebileceğimiz halde talihsizliklerle kötü sırada bitirdik fakat yinede Avrupa'ya katılmamız başarı olarak görüyorum.

-Transferler Mayuka özellikle geçen seneki kariyerinde almıstın ve işe yaradığını hatırlıyorum.

-Parejo galiba ilk defa görüyorum inşallah işe yarar.

-Caner Erkin Bursa kariyerinde almıştın ve işine yaramıstı senin fakat bende zerre çalışmadı inşallah senin işine yarar.

-Avrupa Ligi'ne efsane başlamışız şut sayılarıyla ve skorlarla , fakat Paok talihsizliği olmuş 20 şut 0 gol bu oyunda bu yönden kötü biraz saçma olmuş.Fakat deplasmanda halletmişiz.

-AL grubumuz bizim açımızdan yeterli seviyede rahatça 2.olarak çıkıcağımızı düşünüyorum tabi Deplasmanlarda iyi oynarsak.

Gençlerşme çalışmalrıımızın en büyük hedefi 2 sene sonra oynayacağımız Euro 2016 ozamana kadar buradaki gençlerin bir çoğu yıldız olmuş olur , Kaleyi seninde belirtiğin gibi Onur'a teslim ettik , Kayseri transferleri seninde dediğin riskin olmadığı oyuncular , '' Ahmet Çakar'da orasını burasını yırtmasın bikiniyi giydiriverile

Edit : işyerimdeki pc'den dolayı sanırım cevaplar ve sorular biraz iç içe girmiş kusura bakmayın

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Halil üstat tebrikler. Dünya kupasını pisipisine kaçırmışız aslında. Fas'ın şansına fas ile denk takımlar gelmiş. onu zorlayacak takımlar değil. Tabi grubunu bilmiyorum.

Milli takımla muhtemelen ciddi sakatlıklar olmaz ise Euro'16 senindir. Kayseri için Avrupa Liginde sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum gruplarda. İlerisi için biraz ŞL'den gelecek takımlara bağlı...

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    Halil üstat tebrikler. Dünya kupasını pisipisine kaçırmışız aslında. Fas'ın şansına fas ile denk takımlar gelmiş. onu zorlayacak takımlar değil. Tabi grubunu bilmiyorum.

Milli takımla muhtemelen ciddi sakatlıklar olmaz ise Euro'16 senindir. Kayseri için Avrupa Liginde sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum gruplarda. İlerisi için biraz ŞL'den gelecek takımlara bağlı...
    Euro 2016 herşey olabilir şu elemeleri hayırlısıyla bir atlatalımda Milli takım sakatlıkları maalesef çok sıkıntı oluyor oradan biraz şanssızım

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Arda'dan ciddi anlamda verim alamıyorum bu maçta son kez ilk 11'de şans verdim onun yerine Makedonya maçında Gökhan Töre'yi çekip sağ kanat'a Kazım'ı çektik Dünya Kupasondaki futbolumuzu aynen oynadık

Spoiler: İlk 11'ler 

Spoiler: İstatistikler 

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Elemelere galibiyetle başlamışız , Arda yedekte mi artık

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

3-0 kazanmak güzel.

Nesil
    2012

Elemelere galibiyetle başlamışız , Arda yedekte mi artık
    Yani verim alamıyorum öyle gözüküyor

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    3-0 kazanmak güzel.

ve İtalya'nın puan kaybederek başlaması çok daha güzel

Nesil
    2012

Galatasaray ya Milli Takım oyuncularının kondisyonlarından yada sonraki ŞL maçından dolayı 2-3 genç tecrübesiz defans oyuncusu ile bizi ağırladı bizde bu fırsatı kaçırmadık

Spoiler: İstatistikler ve İlk 11'ler 

Avrupa Ligine'de Efsane başladık inanılmaz keyifli bir maçtı , Liverpool son vuruşlarda ne kadar kötüyse bizim o kadar iyi olduğumuz bir maç oldu

Nesil
    2012

Gençlerbirlği maçında yendiğimize pişman olduk takım revire döndü , takımın iki stoperi ve Asıl forveti en az 3 maç yok

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Antalyaspor yenmiş
    Emrah Başsan'ın sözleşmesi bitiyor olması lazım bu sezon sonunda veya diğer sezon sonunda onu al hocam emin değilim hangi sezon bak bi

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Liverpool maçı harika olmuş valla beklemiyordum yeneceğimizi

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Antalyaspor yenmiş
    Emrah Başsan'ın sözleşmesi bitiyor olması lazım bu sezon sonunda veya diğer sezon sonunda onu al hocam emin değilim hangi sezon bak bi

Çok sakatlanıyor yoksa bende çok iş yapar o yüzden düşünmüyorum

Liverpool maçı harika olmuş valla beklemiyordum yeneceğimizi

Valla bende beklemiyordum özellikel deplasmanda

Nesil
    2012

İlk yüz çalışmamıda yapmış bulundum

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Yüz çalışmalarının hepsi başarılı olmuş , yalnız Parejo'nun boyun biraz kalın mı

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Antalya başa bela
    Kayseri'den oyuncular arttıkça başlar medya ayrımcılık var diye

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Abi yüzler çok hoş.

Hocam profiller için teşekkür ederim.

Liverpool maçı harika olmuş ben evimizde puan alırız diye söylemiştim ama deplasmanda da almışız şimdi rahatlıkla söyleyebilirim gurubun birincisi biziz diye.

Arda Turan dan verim alamam ilginç. Yanılmıyorsam 27 yaşlarında falan olması lazım ve tam olgunluk ve verimlilik çağı, takımında oynamıyor mu ? acaba o yüzden mi alamıyorsun. ?

Başarılarının devamını dilerim.

Yuzler gayet guzel olmus ve Liverpool'a karsi da deplasmanda 3 atmak harika olmus

Nesil
    2012

Yüz çalışmalarının hepsi başarılı olmuş , yalnız Parejo'nun boyun biraz kalın mı
    Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Antalya başa bela
    Kayseri'den oyuncular arttıkça başlar medya ayrımcılık var diye

Galiba 2 sezondur Antalya'yı yenemedik 3 büyüklerin durumu içler acısı ciddi anlamda Milli Takımı etkiliyor , Kayserili oyuncuların bir an önce gelişmesi gerekiyor

Abi yüzler çok hoş.

Eyv Berko

Quote Originally Posted by cilqin View Post
    Hocam profiller için teşekkür ederim.

Liverpool maçı harika olmuş ben evimizde puan alırız diye söylemiştim ama deplasmanda da almışız şimdi rahatlıkla söyleyebilirim gurubun birincisi biziz diye.

Arda Turan dan verim alamam ilginç. Yanılmıyorsam 27 yaşlarında falan olması lazım ve tam olgunluk ve verimlilik çağı, takımında oynamıyor mu ? acaba o yüzden mi alamıyorsun. ?

Başarılarının devamını dilerim.

Arda kendi takımında 2 sezondur kesintisiz oynuyor çok abartılı sakatlıkda geçirmemiş profili gayet güzel fakar denemediğim rol kalmadı verim alamıyorum şöyleki , Olcay Şahan bile ona nazaran Messi gibi oynuyor , Liverpool ise kesinlikle şans faktörü yanımızdaydı 10 maç oynasak deplasmanda birini kaznaırdık yüksek hitimalle o maç denk geldi son vuruşlarda gerçekten berabbtılar

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Yuzler gayet guzel olmus ve Liverpool'a karsi da deplasmanda 3 atmak harika olmus

Bala mala attık valla

Nesil
    2012

MAyuka Şow , Pektemek'in sakatlığında şov yaptı kafa karıştırdı

Metalist'in kadrosu gerçekten muazzam doğru kullanılsa 3-4 yılda çok büyük başarılar alnır

Spoiler: İlk 11'ler 

Milii Takımımızda sakatlık falan olmadığı taktirde standart kadroyu otturduk

Nesil
    2012

Spoiler: İlk11'ler 

Spoiler: Arnavutluk İstatistikleri 

Spoiler: İtalya İstatistikleri 

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Cok iyi gidiyoruz ligde ve Avrupa da , İtalya maçıda normal olmuş yenmemiz zordu deplasmanda .

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Ligde gidişat güzel, Milli Maçlar beklenildiği gibi

Nesil
    2012

Cok iyi gidiyoruz ligde ve Avrupa da , İtalya maçıda normal olmuş yenmemiz zordu deplasmanda .
    Ligde gidişat güzel, Milli Maçlar beklenildiği gibi
    Her şey şu an istediğimiz gibi İtalya'ya karşıda üstün oynadık aslında ama çok şey kaybetmedik

Sayfa 13 / 31 İlkİlk ... 3111213141523 ... SonSon

Mesaj Yetkileri