Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizce kariyer hangi yıl aralığında hangi ülkede son bulur ?

Voters
30. You may not vote on this poll
  • 2030-35 arası İtalya'da bir yerde

2 6.67%
  • 2035-40 arası Türkiye'de bir yerde

14 46.67%
  • 2035-40 arası İngiltere'de bir yerde

8 26.67%
  • 2030-35 arası Almanya'da bir yerde

4 13.33%
  • 2035-40 arası İspanya'da bir yerde

2 6.67%
Sayfa 30 / 31 İlkİlk ... 2028293031 SonSon
871 ile 900 arası toplam 902 sonuç

Konu: Yaralı Dortmund Avrupa Ligi Şampiyonluğu Peşinde / 2017

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Bayern o kadronun başına birde Wenger'i getirerek efsane takım kurmuş

Bu sene alışma sürecimiz olacak , önümüzde ki seneye abi senden de yeni Reus'lar bulmanı bekliyoruz

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Kayseri'de Nasıl Adım Adım İlerledin İse Abi Dortmund'a da Aynı Şekilde İlerlersiniz Halil Hocam İnşallah...

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Öğlen civarı olan mevzuuyu tatlıya bağlamakla beraber olayın tamamen yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu kamuoyuna duyuruyorum. Rahmetli Kemal Sunal'ın da dediği gibi bunlar birtakım uydurmalar sorun falan yok velhasıl. Herşeyin ötesinde öyle yada böyle ufak sürtüşmeler oldu. Halil ile aramızdaki muhabbet bilinmediğinden ötürü dışarıya kötü bi görüntü verdik öncelikle Halile ardından da diğer userlara bir özür borcum var. Özür dilerim lakin Reşite de bir çif laf edeceğim. Dürüst olmak gerekirse evet biraz sert çıkıştım k.bakma lakin ifade etmeliyim ki o mesaj selzenişti.

seneye farklı olur hocam

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by WesleyGorkem View Post
    Ovvv neler kaçırmışım öyleee
    Kayserispor'dan ayrılman güzel olmuş ki kariyerinin son yıllarını o takımda bitireceğini düşünüyorum.
    Dortmund'a imza atman mükemmel , BÜTÇEEEE mükemmel
    Dortmund'da son maçlarda bariz gol sıkıntısı var benim gördügüm kadarıyla onu halledersen sorun cözülür ve bütün kupalar bizim.
    Bayern maçından önce tam havaya girmişken 5 yemek olmamıs ama nasıl olsa evimizde değildik takıma adapte değildik , almanya futbolunu yeni tanıyorduk sıkıntı yok yola devam !

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Bu sezon önemli olan Avrupa'dır, Bayern acımamış
    Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    Bayern o kadronun başına birde Wenger'i getirerek efsane takım kurmuş

Bu sene alışma sürecimiz olacak , önümüzde ki seneye abi senden de yeni Reus'lar bulmanı bekliyoruz
    Quote Originally Posted by urwrdskkn View Post
    Kayseri'de Nasıl Adım Adım İlerledin İse Abi Dortmund'a da Aynı Şekilde İlerlersiniz Halil Hocam İnşallah...

Bayen maçı acı oldu lakin , Bayern'nin iyice uzay takımı olduğunu belirttim bizim o seviyeye çıkmamız biraz zaman alacak fakat mutlaka onuda aşağı alacağımız zaman gelecek bunun planlamasını yapmaya başladım ama şöyle bir durum var elimi attığım oyuncu ateş pahası şöyleki 100 mn €'ları dahi reddeiyorlar nasıl yapacağız bilmiyorum

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Bayen maçı acı oldu lakin , Bayern'nin iyice uzay takımı olduğunu belirttim bizim o seviyeye çıkmamız biraz zaman alacak fakat mutlaka onuda aşağı alacağımız zaman gelecek bunun planlamasını yapmaya başladım ama şöyle bir durum var elimi attığım oyuncu ateş pahası şöyleki 100 mn €'ları dahi reddeiyorlar nasıl yapacağız bilmiyorum
    Evet oyuncu almak çok zor oluyor

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Öğlen civarı olan mevzuuyu tatlıya bağlamakla beraber olayın tamamen yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu kamuoyuna duyuruyorum. Rahmetli Kemal Sunal'ın da dediği gibi bunlar birtakım uydurmalar sorun falan yok velhasıl. Herşeyin ötesinde öyle yada böyle ufak sürtüşmeler oldu. Halil ile aramızdaki muhabbet bilinmediğinden ötürü dışarıya kötü bi görüntü verdik öncelikle Halile ardından da diğer userlara bir özür borcum var. Özür dilerim lakin Reşite de bir çif laf edeceğim. Dürüst olmak gerekirse evet biraz sert çıkıştım k.bakma lakin ifade etmeliyim ki o mesaj selzenişti.
    Kardeşim kendine yakışanı yaptın , aferim bu şekilde yazıp bıraksam gelecek cevabı tahmin bile edemiyorum şunu söylemeliyim bende seni yanlış anlamışım birazda basiret bağlanması işte senin işin çıkmasa Ö.M erken gelse uzamayacak bir konuymuş neyse bende özür dileirim

Quote Originally Posted by harunbjk View Post
    seneye farklı olur hocam

Umarım öyle olur yoksa burada bizi çok tutmazlar

Nesil
    2012

Kayserispor benden sonrada toparlayamadı şuan tepetaklak gidiyorlar , ŞL'den AL'ye düştüler elimi şuara neye atsam kuruyor

Son Darbe normalde bu transferin bir öyküsü var kısaca özetleyim ,

Kayseriye kıyak olsun diye elimde kullanmadığım ama Türkiye ligi için epey iyi iki oyuncuyu verip üstünede 20-25 mn daha verip Parejo'yu alacaktım lakin 1-2 kere böyle oyuncular Kayseriyi reddetti o ara Everton'da teklif verdi maalesef oyuncuyu Everton'a kaptırdık , kıyak yapıcaz derken Parejo'dan olduk

Darbe üstüne darbe

Sol Kanat'a Hazard'tan tutunda , Draxlerine kadar teklif yaptım , 120mn€ civarlarınada çıktım ama yine red cevabı aldım , idareten İbai Gomez'i getirmek istedim lakin adam GS'yi tercih etti

Ligin ilk yarısını epey kötü noktaladık 2. yarıda kaybetme lüksümüz yok denecek kadar az

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Seni gören gelmiyor

Elindeki oyuncuları da kaybedeceksin bu gidişle, seninle ne sorunları var acaba ?

Ibai Gomez bile Galatasaray'ı tercih etmiş, Parejo ayrı bir mevzu zaten

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Basın toplantısında götze ye falan laf atıyon şimdi ne olduda teklif yollandı

Bu arada başlık değiştirilebilir mi malum parejo everton a gitti
    Last edited by rexpo1994 : 21.Şubat.2014 at 00:14 Reason: edit

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Kardeşim kendine yakışanı yaptın , aferim bu şekilde yazıp bıraksam gelecek cevabı tahmin bile edemiyorum şunu söylemeliyim bende seni yanlış anlamışım birazda basiret bağlanması işte senin işin çıkmasa Ö.M erken gelse uzamayacak bir konuymuş neyse bende özür dileirim

Nema problema (: sana diyorum bak burda sıkavutluk mazisi olan Diaz var Wengeri alt ederiz. Daha önce dedim yanlış anladın efsane kadro kuralım demiştim oysa yineliyorum teklifimi

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Juve maçını hiç hatırlatma şuan yine elim ayağım titriyor hakemlerin ve Kadir'in kulakları pis çınlıyor..

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Sen yıldız arıyon ben de yıldız yok hacı 120 milyona ciddi yatırımlar yapılır boşver ismi biz dünyaya nam salacak bebeleri çıkaralım gün yüzüne (:

Nesil
    2012

Takımın 19 yaş altında iki tane geleceği 10 numara 15 yaşında orta saha mevcut ikiside ders alıyor ve mevki antrenmanı yapıyorlar Dortmund olarak yine yıldızları kendimiz bulup piyasaya çıkartıcaz yapıcak birşey yok

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Gençler süper valla , helal olsun Almanya'ya

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Kariyer alanında daha fazla özgürlük tanıyoruz diye istediğiniz gibi mesaj yazabileceğinizi düşünmemelisiniz. Forumun seviyesini düşürmenize izin vermeyiz. Mesaj yazarken kullandığınız kelimelere ve yaptığınız göndermelere dikkat edin.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Nesil
    2006
    Yer
    06

2 tane çalışkan genç , ışık var onlarda Dennis ' i defansif oyun kurucu olarak ileride kullanabileceğini düşünüyorum. Top kapması dikkatimi çekti .Tekniği de fena değil.
    Thiemo da oyun kurucu olarak ilerde hizmet edebilir takıma .

Nesil
    2012

Vivoperlei haklı beyler biraz daha dikkat edelim şöyle bir baktımda baya abartmışız

Nesil
    2012

Dennis'i İYO , Thiemo'yu ise OK olarak çalıştırıyorum ve usta ayaklardan eğitim alıyorlar hani diyorum ki 3'lü orta saha merkez oynatıyorum bu gençleride İlkay'ın yanına monte edeyim mi ? Bu yıl biraz ısıtayım sonraki yıl ufaktan 11'e sokayım diyorum

Güncelleme istiyok hadi da bakalım kimleri kacirdin

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2006
    Yer
    06

Birden olmaz da dediğin gibi gelecek sene oyuna sonradan almalara başla özellikle iç sahada önde olduğun zamanlar al ki hünerlerini sergileyebilsinler ,özgüven denilen şey var onu yakalarlarsa çok başarılı olurlar

Nesil
    2012

Transfer sezonun kapanmasına 1-2 gün vardı hatırladığım kadarıyla ama Dortmund gibi bir takımda trasnfer yapamadım , sebebi ise hangi oyuncuya teklif yapsam 100-130 mn € civarı bile reddetildi altını çiziyorum reddetildi pazarlık rakamı değil siz düşünün adamlar pazarlığı kaçtan açacak min 200 mn€

Teklif gönderiğim oyuncular

• Paul Pogba
    • Eden Hazard
    • Alex Chamberlain
    • Kagawa
    • Bayern maçı öncesi Reus ve Götze
    • Neymar 150mn € direk Red
    • Aguero

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Hocam Dortmund'a oyuncu vermiyorlar,sisteme ters, oyuncu yetiştirmemiz gerek bizim. Yada Boca-River veya Brezilya kluplerindeki müthiş regenleri bulmamız gerek.

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Abi ne yazıkki böyle bir durum var oyunda. daha yeni yetme oyunculara bile istenen abuk subuk rakamlar varken - 50B € değeri olan oyuncu için 7-8M € istenmesi gibi - buna takılma bence adamların oyuncuları bırakası gelmemiş

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Hocam Dortmund'a oyuncu vermiyorlar,sisteme ters, oyuncu yetiştirmemiz gerek bizim. Yada Boca-River veya Brezilya kluplerindeki müthiş regenleri bulmamız gerek.
    Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    Abi ne yazıkki böyle bir durum var oyunda. daha yeni yetme oyunculara bile istenen abuk subuk rakamlar varken - 50B € değeri olan oyuncu için 7-8M € istenmesi gibi - buna takılma bence adamların oyuncuları bırakası gelmemiş

@Banega Şuan piyasayı deli gibi araştırıyorum ne kadar 19 yaş altı varsa full araştırıyorum ayrıca Gençlik Sorumlumun Mourinho gibi profili var sezon sonu olmadı bir tane sağlam Futbol Direktörü alıp büyük yıldızların transferini ona bırakıcam @trinitrotloen senin verdiğin örneğe en son Parejo transferinde rastladım çok oluyor ama Parejo'yu ben 35mn€ + 2 takasa Kayseriye ikna etmişken , Everton oyuncuyu 23,5 mn€ 'ya aldı onun için en güzeli sağlam bir Futbol Direktörü kullanmak zaten sezon sonu büyük ihitimal tek bir yıldız alıcam oda max 150 mn€ olur herhalde ama almam şart Bayern'i başka türlü durdurmam mümkün gözükmüyor

Bayern durdrulmaz senin oyuncuları ayartir

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by roomonecool View Post
    Bayern durdrulmaz senin oyuncuları ayartir

Ben varken ayartamaz , bana gaz vermeyin evi ocağı satar Müller'i alırım Bayern'den dermişim nereye alıyom adamlar King gelirmi bize ama bende vermem oyuncumu

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Müller'i en fazla kontrat bitimine doğru ayartabilirsin belki bir ihtimalcik ben transferleri ve kontratları futbol direktörüne bırakıyorum artık. Çok istediğim oyuncular varsa en fazla onlara müdahele ediyorum kontratlarına falan. Bazen benim direk verdiğim teklifi kabul etmeyen oyuncuları bile ikna edebiliyor.1 2 defa başıma geldi

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Takımımda direktifin yeri yok fuzuli para vermem kimseye doğru dürüst ne iş yaptığını bile belli değil hepsini ben hallediyorum klübü sahiplendim artık alt liglerde dip takımlarla oynarken ilk sezonlar personel falan gelmiyor gözlem ağı falan yok direk başkana havale ediyorum transferler dahil

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Takımımda direktifin yeri yok fuzuli para vermem kimseye doğru dürüst ne iş yaptığını bile belli değil hepsini ben hallediyorum klübü sahiplendim artık alt liglerde dip takımlarla oynarken ilk sezonlar personel falan gelmiyor gözlem ağı falan yok direk başkana havale ediyorum transferler dahil
    takımda çayı bile ben demliyorum, personele nedense güvenemiyorum. arada sırada diyorum gidin şunu alın diye, ülkeyi gezip paraları harcayıp geri geliyorlar

Halil Hocam merhaba, sanırım sol açık arıyorsun, Bakkali'yi öneririm, inanılmaz oynuyor, tam senin isteyeceğin bir tarzı var. kontrol etmeni tavsiye ederim.

Sayfa 30 / 31 İlkİlk ... 2028293031 SonSon

Mesaj Yetkileri