Anket Sonuçlarını Görüntüle: Sizce kariyer hangi yıl aralığında hangi ülkede son bulur ?

Voters
30. You may not vote on this poll
  • 2030-35 arası İtalya'da bir yerde

2 6.67%
  • 2035-40 arası Türkiye'de bir yerde

14 46.67%
  • 2035-40 arası İngiltere'de bir yerde

8 26.67%
  • 2030-35 arası Almanya'da bir yerde

4 13.33%
  • 2035-40 arası İspanya'da bir yerde

2 6.67%
Sayfa 4 / 31 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 902 sonuç

Konu: Yaralı Dortmund Avrupa Ligi Şampiyonluğu Peşinde / 2017

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Halil Karabulut !
    Helal (olsun sana) Karabulut !

Devam kararı vermen tüm forum sakinlerini sevince boğdu Hepsini olmasa da en azından bizi mutlu ettin..

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Oh be işte bu

Nesil
    2013
    Yer
    Bolu

Doğru karar bence bu oldu hayırlısı olsun

Nesil
    2012

Bu arada rakibi paylaşayım dedim her şuan kariyerde ilerlemek pek mümkün gözükmüyor yarın hazır olur sanırım şimdilik Play-off rakibimiz paylaşayım dedim ayrıca oda'ya yeni TV aldım bana hayırlı olsun

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

7-0 bekliyorum Sevgiler içinde sevgiler

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Ellerine emeğine sağlık hocam biz sana teşekkür ederiz bize böyle zevkli kariyerler yaşattığın için
    Edit:En iyi FM forumu olayını yeni farkettim çok iyi ahaha

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Valla süper kura çekmişiz Dünya Kupasına katılmamız çok büyük renk katacak ,

Bu arada odanda ki tv'den vermişsin mesajları , biz teşekkür ederiz bırakıp gitmedin

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Biz teşekkür ederiz. Umarım başarılar ile bize geri dönüş yaparsın
    Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2013
    Yer
    sinop

devam etmen güzel oldu irlanda ise güzel rakip brezilyayı istiyoz

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Çok iyi bir kura.Gelsin bakalım İrlandalı'lar.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Bu arada İrlandayı 7-0 yeneriz

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Moussa Sow7 ayı ! 07 DEĞİL

Nesil
    2012

Teşekkür faslını komple kapayalım laa artık Kura kısmına gelince Genelde yönettiğim takımlarda fikstür olsun kura olsun şanssızımdır bu inanılmaz iyi geldi oradaki rakiplerden Portekiz ve Fransa'yı elememize imkan yoktu şöyle bir sıkıntım da var Milli Takım Taktiğe hiç alışmıyor bu kısımı nasıl çözerim bilen var mı hani takım'a antrenman yaptırma seçeneği olmadığı için bu kısım hiç dolmuyor bizde acemisiyiz

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Bende baktım meraktan internette de bir şey çıkmadı , antreman yapılmıyormuş senin de dediğin gibi zaten , taktiğe gelince maç hazırlıklarını falan yardımcıya bıraksan belki o şekilde işe yarar .

Nesil
    2012

İlk 10 haftayı geride bıraktık artık takımda belirli şeyler standartını buldu özellikle takımda Okay'ın performansı inanılmaz iyi Kalaba'nın 1-2 haftalık sakatlığında formayı kaptığı gibi geri bırakmadı Kalaba'nın pozisyonunda ( OK ) oynadığı halde zorlanacağını düşündüğüm bir pozisyonda ( İYO ) görevi verdim ama orada bile harikalar yaratıyor uzun vadede Euro 2016 Elemelerinde Bjk'li Oğuzhan ile birlikte kullnamayı planlıyorum yanlarınada Savaşçı olarakda Jem ayak uydurursa genç ama çok kaliteli uzun yıllar takımı taşıyacak bir Milli takım orta sahası olur diye düşünüyorum ,

Maçlara gelirsekde Akhisar maçını baştan sona hakettik 3 puanı son pozisyonda alsakda maç bariz hakkımızdı , Erciyes zaten gücü belli bir takım oradan direk 3 puanı yazmıştım hanemize Eskişehir yıllardan beri gelen Ligin en tehlikeli iç saha takımlarında 90 + 'da beraberliği kurtardık şu 3 maçtan anlaşılıyorki 90+ dahi olsa maçı bırakmayan savaşan bir takım var...

Ligde puan durumu gayet keyifli kimse henüz kopmuş değil bu zamanlarda genelde GS ligi domine etmiş yarıştan açık ara uçmuştu buda bizm şansımız 3 büyüklerde formsuz başladı burada sakatlıklarda çok etkiledi özellikle GS'yi heee bide BJK'De Ferdi sene başı takımdan gönderildi klasik Benfica 8,5'a kaptı

Sonraki paylaşım

Kasımpaşa & Kayserispor 11.Hafta maç sonu ve

Milli Takım Aday Kadrosu

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Skorlar iyi bence Es Es son dakikada yırtmış ama olsun çıkış başlamış
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Bütün maçlarda üstün oynamışız tamamen takım iyiye gidiyor , bu arada Erkan ne alemde diyecektim 8 asist yapmış iyi oynuyor galiba

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Teşekkür faslını komple kapayalım laa artık Kura kısmına gelince Genelde yönettiğim takımlarda fikstür olsun kura olsun şanssızımdır bu inanılmaz iyi geldi oradaki rakiplerden Portekiz ve Fransa'yı elememize imkan yoktu şöyle bir sıkıntım da var Milli Takım Taktiğe hiç alışmıyor bu kısımı nasıl çözerim bilen var mı hani takım'a antrenman yaptırma seçeneği olmadığı için bu kısım hiç dolmuyor bizde acemisiyiz

Bende ne kadar taktik çalıştırsamda takımlarında aynı taktikte oynamadıkları için alışkın olamıyorlar, bende tüm oyuncuları tek takıma transfer edip hep aynı taktikle oynatıyordum Tabi ben san marino olduğum için bu transferler baya kolaydı

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Bende ne kadar taktik çalıştırsamda takımlarında aynı taktikte oynamadıkları için alışkın olamıyorlar, bende tüm oyuncuları tek takıma transfer edip hep aynı taktikle oynatıyordum Tabi ben san marino olduğum için bu transferler baya kolaydı
    Aynen hocam

Nesil
    2012

Quote Originally Posted by LifeYourself View Post
    Bir ders çalışmaya gittim neler olmuş.Neyse kararını uygulamaya sokmamana sevindim.
    Kayseri'de bir tutukluk var gibi.Kalede görülen tek şutlar falan yakmış bizi.Gol yollarında sadece Pektemek'e güvenmemek gerek.Devre arası çözmeliyiz o işi.
    Türkiye'de işler yolunda gibi şimdilik.Bakalım Brezilya'da nereye kadar gidebileceğiz

10.Hafta itibari ile sorunu çözdük aslında Pektemek'e alternatif Nobre var , Pektemek sakatlanana kadar hiç forma yzü görmediği için onun form tutmasıda biraz zaman aldı , Bobo'nu malum 3-4 aylık sakatlığı vardı onun sakatlığıda geçti fakat kadroya kayıtlı değil zaten devre arası onu gönderip bir yerli muhakak alıcam aklımdada şuan Milli takımda oynayan bir var ama mevkisi direk Forvet değil ofansın her alanında oynar

Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    Bende baktım meraktan internette de bir şey çıkmadı , antreman yapılmıyormuş senin de dediğin gibi zaten , taktiğe gelince maç hazırlıklarını falan yardımcıya bıraksan belki o şekilde işe yarar .

Akşam o hazırlık kısımına bakarım daha önceki Milli Takım çalıştırdığımda onlara antrenman falan yaptırılıyordu şu olabilir belki Play- Off'u geçersek Dünya Kupasından önce bir 20 - 25 günlük bir kamp dönemi olması lazım yaz aylarına doğru o arada takım taktiğe daha çok alışır diye düşünüyorum ama her ne olursa olsun büyük eksiklik bence

Quote Originally Posted by Selim Atalay View Post
    Skorlar iyi bence Es Es son dakikada yırtmış ama olsun çıkış başlamış
    Es-Es güçlü takım içeride dışarıda 3 sonuca açık bence ve beraberlik kötü değil , hatta son dakika almamız çok iyi gerçi sende aksini söylememişsin

Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    Bütün maçlarda üstün oynamışız tamamen takım iyiye gidiyor , bu arada Erkan ne alemde diyecektim 8 asist yapmış iyi oynuyor galiba
    Çok iyi başladı ilk 4 hafta sonra duraksadı bu şekilde giderse Ömer Bayram'a verecek formayı yaptığı asistler genel itibari ile Korner'den yanlış hatırlamıyorsam 5 tanesi öyleydi

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Sen San Marino ile bir şekilde önlem almışsın fakat Kayseri'de bunu gerçekleştirmek imkansız gibi belki 4-5 sezon sonra olur ama bana anlık müdahle lazımdı ayrıca bir takımdan Türkiye için bahsediyorum Milli Takım kurmak çok keyif vermez be

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

İrlanda diye kura mı olur Bu ne şanstır yaw..

Ligde de gayet iyi gidiyorsun , Erkan Zengin'den istediğin verimi alıyorsun..

Şu son photoshop harika olmuş

Yalnız bir sorun var , t-shirt hep aynı Ona da bir el atsan iyi olacak..

Quote Originally Posted by Selim Atalay View Post
    Biz teşekkür ederiz. Umarım başarılar ile bize geri dönüş yaparsın
    MakiLee'ye noldu , söyle sen kimsin

Esni nick daha iyiydi sanki Selim Abi

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Takım iyiye gidiyor abi başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Eyw. abi o son photoshop için

İrlanda'yı geçeriz bence.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Halil söylesene olm süprizini

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post

MakiLee'ye noldu , söyle sen kimsin

Esni nick daha iyiydi sanki Selim Abi
    MakiLee ismini eskilerden kullanıyordum. Artık değişim zamanı bu yüzden isim ve soyisme geçtim en temizi bu bana göre
    Jose Mourinho

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

ÖZGÜRLÜK !!!

Gidişat harika abi zaten ben gelince senin gitmen olmazdı ; akşama kariyerimi açıyorum

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Quote Originally Posted by resoag View Post
    ÖZGÜRLÜK !!!

Gidişat harika abi zaten ben gelince senin gitmen olmazdı ; akşama kariyerimi açıyorum
    Vay reis gelmiş

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Vay reis gelmiş
    Eyvallah kardeşim aileme geri döndüm

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by resoag View Post
    ÖZGÜRLÜK !!!

VAYYTT REŞO KARDEŞİM HOŞGELDİN LAA

Gidisat iyi, bu sene AL biletini aliriz buyuk ihtimalle Irlanda da guzel kura olmus, rahat geceriz insallah

Sayfa 4 / 31 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri