1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: FM 14 Yüz Paketi Yapıyoruz

Default FM 14 Yüz Paketi Yapıyoruz

Photoshop Kullanmayı bilen,
    *Yüz Paketi Yapmayı Bilen,
    *Doğru Fotoğraflar Bulup Koyabilen
    Birileri Arıyorum.
    Gönüllü olanlar varsa beraber bütün takımlar olmasada önemli takımları,önemli oyuncuları yapalım.
    Elimde templateler var ilgilenen olursa bana pm atsın ya da
    burdan yazabilir.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Elinize sağlık şimdiden. Yalnız hemen bir öneri yapıyım bu örnekteki gibi resimler kullanma bence, daha çok profilden fotoğrafları kullan. Bunları kulüplerin sitelerinden veya transfermarkt gibi sitelerden bulabilirsin kolayca.
    Screw you guys, I'm goin' home

Quote Originally Posted by Spy.94 View Post
    Elinize sağlık şimdiden. Yalnız hemen bir öneri yapıyım bu örnekteki gibi resimler kullanma bence, daha çok profilden fotoğrafları kullan. Bunları kulüplerin sitelerinden veya transfermarkt gibi sitelerden bulabilirsin kolayca.
    ama tabi birilerinin yardım etmesi lazım

Nesil
    2006
    Yer
    London

Her takımda 25 oyuncudan hesaplasak (Yedeklerle 70'i bulabilir) her takımda 95 oyuncudan 10000den fazla takımı düşündüğümüzde, 950 000 oyuncudan bahsediyoruz, tek başınayı geçtim, 2-3 kişi çalışmak bile en az 5-6 yıllık bir çalışma ister bitirmek için o yüzden başlamaya değmez buluyorum ben bu projeleri açıkcası Benim şahsi görüşüm bu yani

Bence bu tarz formalı veya maç içinden resimler çok daha güzel

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Ben bu tarz çalışmaların yapılması taraftarıyım. Tabii ki oyundaki her oyuncuyu yapmak mümkün olmayacaktır; ancak daha popüler olan liglerin oyuncularıyla başlanabilir diye düşünüyorum. Böyle bir proje başlattığın için ayrıca teşekkür ederim. Şimdiden kolay gelsin ilgilenecek olan arkadaşlara.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Her takımda 25 oyuncudan hesaplasak (Yedeklerle 70'i bulabilir) her takımda 95 oyuncudan 10000den fazla takımı düşündüğümüzde, 950 000 oyuncudan bahsediyoruz, tek başınayı geçtim, 2-3 kişi çalışmak bile en az 5-6 yıllık bir çalışma ister bitirmek için o yüzden başlamaya değmez buluyorum ben bu projeleri açıkcası Benim şahsi görüşüm bu yani
    df11'in megapackinde bile 50000 oyuncu var ve her takımı değilde önemli oyuncuları yapsak biter diye düsünüyorum tabi ilgilenen olursa

Nesil
    2006
    Yer
    London

Başlanırsa ben logo yardımını bitirdikten sonra elimden geldikce yaparım, ama en az 4-5 kişi olması lazım hızlı ilerleyebilmesi için, aksi taktirde zor

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Başlanırsa ben logo yardımını bitirdikten sonra elimden geldikce yaparım, ama en az 4-5 kişi olması lazım hızlı ilerleyebilmesi için, aksi taktirde zor
    istersen yarın template'leri atarım denrsin ?

Slm facepack yapmak için gereken FMXML bir tek bende mi DLL hatası veriyor?bunun çözümünü bilen varmı?bilgisayarım daha cok yeni ama bu programı acmak isteyince MSVCR.70.dll eksik diye hata veriyor...

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Quote Originally Posted by kemalercan View Post
    Slm facepack yapmak için gereken FMXML bir tek bende mi DLL hatası veriyor?bunun çözümünü bilen varmı?bilgisayarım daha cok yeni ama bu programı acmak isteyince MSVCR.70.dll eksik diye hata veriyor...
    http://www.dll-files.com/dllindex/dl....shtml?msvcr70

Buradan dosyayı indirip :

C:\Windows\System32 (Windows XP, Vista, 7)

Klasörüne atacaksın.

Talking

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    http://www.dll-files.com/dllindex/dl....shtml?msvcr70

Buradan dosyayı indirip :

C:\Windows\System32 (Windows XP, Vista, 7)

Klasörüne atacaksın.

burası yeri olmadıgı halde cevap için çok tesekkür ederim...

Mesaj Yetkileri