1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: Ivan Carminati [58]

Nesil
    2006
    Yer
    London

Default Ivan Carminati [58]

Personelin Adı: Ivan Carminati
    Personelin Yaşı: 58
    Görev Yaptığı Takım: Galatasaray
    Rolü: Kondisyon Antrenörü
    Görünmesi İçin Gerekli Ülke: Türkiye
    En İyi Görev: Güç, Aerobik, Top Kontrol, Taktik, Savunma ()
    İkincil Görev: Hücum, Şut ()

Yorum: Adaptability (uyum) iyi derecede, Galatasaray iseniz buna gerek yok ama takımınıza alacaksanız tam potansiyeline ulaşması yarı sezon alabilir, ek olarak bir kondisyon antrenörü olmasına rağmen savunma, teknik, taktik gibi özelliklerinin aşırı yüksek olması kendisini genel antrenmanlarda da kullanabileceğimizi gösteriyor. Şuan bende kondisyon antrenörü olduğu için diğer özelliklerinin yıldız değerleri kaça denk gelir bilmiyorum ama, Hücum dışında her alanda 4 ile 4,5 arası bir değer alacağından %99 eminim. Zaten kondisyon antrenörü olarak 4,5 yıldız potansiyelle çalışıyor.

Resim:

Kasımpaşa'dan Resim;
    Last edited by xwerswoodx : 15.Şubat.2014 at 21:19

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

savunma 4.5 alıyor onun yerine 5 yıldızlı yeni bir kondisyon antranörü alınıp ivan genel antremana çekilebilir

Nesil
    2006
    Yer
    London

Aynen, bu kondisyon antrenörü benim şu ana kadar gördüğüm en güzel özelliklere sahip, daha önceden tanımadığım için şişirilip, şişirilmediği konusunda bir fikrim yok ama çok kaliteli bir isim yani, bunu aslında dediğin gibi genel antrenmanlara çekip 2 tane kondisyon antrenörü almak daha sağlıklı olabilir

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

Quote Originally Posted by xwerswoodx View Post
    Aynen, bu kondisyon antrenörü benim şu ana kadar gördüğüm en güzel özelliklere sahip, daha önceden tanımadığım için şişirilip, şişirilmediği konusunda bir fikrim yok ama çok kaliteli bir isim yani, bunu aslında dediğin gibi genel antrenmanlara çekip 2 tane kondisyon antrenörü almak daha sağlıklı olabilir
    bisciotti piri scott , albert roca 5 yıldızlı antranörlerdi sanırım birde rene meulensteen ve peters bernhard(asistan bile yapılabilir bence) var genel antreman için

Nesil
    2006
    Yer
    London

14 de onların değerleri biraz düştü sanırım ama bir kontrol edeyim hemen Rene konusunda sana tamamiyle katılıyorum, her alanda mükemmel bir antrenör

Mesaj Yetkileri