1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: 2018 Yılı Wonderkid Profilleri

Arrow 2018 Yılı Wonderkid Profilleri

Merhaba arkadaşlar sizlere wonderkidlerin yaklaşık 4-5 sene sonraki profillerini içeren bir çalışmayı paylaşmak istiyorum.
    İndireceğiniz dosyada 227 tane wonderkid (çok iyi,harika oyuncular) ve ona yakın (iyi oyuncular) gençlerin 25-27 yaşlarına geldikleri profilleri yer alıyor.
    Hemen belirtmek isterim ki buradaki oyuncular benim açmış olduğum liglerin içeriklerine göredir.Yani bu listede olmayan wonderkidler sizin oyununuzda yer alabilir aynı şekilde tam tersi de geçerli..
    Birçoğu var indireceğiniz dosyada..Burada açık olan ligler İskoçya,İngiltere,Hollanda,Fransa,ispanya ve Almanya 1.ligleri..database yaklaşık 37bin oyuncu içeriyor..
    Bir diğer noktaya değinmek istiyorum.Her oyuncu-wonderkid dahi olsa- ilk 11de ya da düzenli forma giymezse ve düzgün antreman uygulanmazsa gelişmez gelişemez.Göreceksiniz bazı profiller şaşırtıcı biçimde gelişmişken bazıları hiç gelişmemiş, ben bile şaşırdım listeye koysammı koymasammı diye
    o yüzden "hadi ordan bunla oynanmış" ya da "senin oyun bozuk hemşerim" gibi abuk yorumlar gelmez umarım

Buradan indirebilirsiniz:

http://www.dosyalama.org/download/56...73d018583.html

Teşekkürlerinizi ve yorumlarını bekliyorum

Link gitmiş sanırım

Mesaj Yetkileri