1 ile 2 arası toplam 2 sonuç

Konu: Galatasaray A.S / Cimbom|Turkiye Fatehi

Smile Galatasaray A.S / Cimbom|Turkiye Fatehi

Merhaba Arkadawlarim Kisa bir ara gecdi karyer acmaya ve sizlerle paylawmaya karar verdim.Ilk olarak Turkiye olacak karyerim.Spor Toto Superliqin surprizlerle dolu aciq bir liq olduqnu dusunuyorum.Takimin oyun stili kafamdaki oyun stili ile ayni deyil,Genellikle Galatasaray 4-4-2 taktiyi ile oynuyor ben 4-5-1 bildiymiz Barcelona taktiyi kafamdaki taktik.Alt yapi sistemi cok cok iyi yeterli ve kuvvetli durumda olduqnu soyleye bilirim.Ben genel olara genc isimlerle oynamaqi seviyorum futbol anlayiwim uygun bir oyunu sergilemey oldukca hep keyif verib keyif alacaqim vakit kecirmeyi umuyorum.Umarim sizlere guzel bir wekilde aktara bilirim. Fazla uzatmadan takimi tanitayim sizlere... 1905 yilinda kurulmus Turkiyenin en koklu klublerinden biridir.Daha once 19 kez Spor Toto Superliq sampiyonluqu kazanmiwlar. Baskan Unal Aysal da klubunu oldukca seven ve tum imkani sunabilecek guce sahib bir patron.Umarim onunlada iyi geciniriz... Klub daha once Arda Turan gibi Hakan Sukur gibi bilindiy kimi isimleri dunya futboluna kazandirmiwdir... Hedeflerim. 1,2,3,4 yil sampiyonluk yawamak.Ve altyapidan genc oyunculara wans vermey ve mevcut potansiyellerini ortaya cikarmak.Ziraat Turkiye kupasini kazanmak..Diger hedefim ise Avrupa Liginde qruplardan cikmak..Ve klubun maddi yapisini bozmamak ve gelceye yonelik transferler yapmak..Su anda stadimiz Ali Samiyen Kompleksi Turk Telekom Arenada oynuyoruz.. Takim tanitimi ve taktigi onaylandikdan sonra paylawacagim

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Onaylandı, başarılar.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Mesaj Yetkileri