Sayfa 10 / 15 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon
271 ile 300 arası toplam 422 sonuç

Konu: Küçükçekmecespor A.Ş - Süper Amatör'den Süper Lig'e Çıkış Öyküsü ( 7. Sezon )

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

transferler bu sezon için yeterli

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Transferler hayırlı olsun,Faydalı olurlar inşallah
    Quote Originally Posted by Azogazo35 View Post
    Hocam iyi geçırıyoruz bence transfer donemını insallah daha iyi oyuncular gelcekse zamanla
    Quote Originally Posted by burhankemal View Post
    Yabancılar tecrübeli takıma yararlı olacağını düşünüyorum...
    Quote Originally Posted by DeathMyMahony View Post
    Transferler tecrübeli inşAllah yararlı olurlar.
    Teşekkür ederim, umarım faydalanırız.

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Oyuncular umarım faydalı olur, süper lige çıktık o kadar pinti herif niye para vermedi
    Maalesef hocam, başkan pinti çıktı. Bu sezon bütçesiz transferler yapacağız.

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    transferler bu sezon için yeterli
    3-4 tane daha transferimiz var onları da paylaşacağım.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Antalyaspor'un ortasaha oyuncusu Murat Duruer ile anlaştık. 6 sezon geçtikten sonra onunda yaşı 30'u bulmuş maalesef.

Bu sezon aldığımı en iyi oyunculardan birisi. Philipp Muntwiler ile 3 yıllık anlaşma sağladık. Kendisini ön libero olarak düşünüyorum fakat zaman zaman ortasahada da yer bulacaktır.

Şuanda Gaziantepspor forması giyen Boşnak oyuncu Semir Stilic ile anlaştık. Kendisinden verim alacağımı düşünüyorum.

Gözlemcinin önerisiyle keşfettiğim ve mevcut profilini beğendiğim bir oyuncu. Sağ bek mevkisinde çok fazla aksaklık yoktu fakat bu profili görünce almak istedim. İyi bir sağ bek Otalvaro.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Bence transferler çok iyi değil ama yeterli düzeyde

Ligde rahatlıkla kalacağını düşünüyorum, umarım orta sıralarda olursun sezon sonunda..

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Son transferlerde güzel Takım gitgide iyiye gidiyor devamında daha da iyi oyuncular gelecektir takıma.

Lige tutunalım sonrasına bakarız gibi transferler.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Son transferler güzel olmuş bende de bir sağ bek sıkıntısı var otalvaroyu araştırıcam bakalım

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Bence transferler çok iyi değil ama yeterli düzeyde

Ligde rahatlıkla kalacağını düşünüyorum, umarım orta sıralarda olursun sezon sonunda..
    Orta sıralar olursa gerçekten büyük başarı olur. Çünkü oyuncu izleme alanımız çok kısıtlı ve iyi oyuncular bulamadık fazla.

Son transferlerde güzel Takım gitgide iyiye gidiyor devamında daha da iyi oyuncular gelecektir takıma.
    Bi ligde kalalım da iyi oyuncularla anlaşacağımızı düşünüyorum.

Quote Originally Posted by DeathMyMahony View Post
    Lige tutunalım sonrasına bakarız gibi transferler.
    Aynen hocam, teşekkür ederim.

Son transferler güzel olmuş bende de bir sağ bek sıkıntısı var otalvaroyu araştırıcam bakalım
    Otalvaro fena değil, iyi alternatif olur.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

İyi bir hazırlık kampı geçirdik.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Kötü gidiyoruz, ama maçların çoğu deplasmandaymış.Evimizdeki maçları kazanırız

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Son maçlar sıkıntılı ama olabiliyo böyle süreçler en kısa zamanda atlatıp tekrar iyi bir seri yakalarız

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Kötü gidiyoruz, ama maçların çoğu deplasmandaymış.Evimizdeki maçları kazanırız
    Deplasmanlarda çok zorlandık. Beni en çok şaşırtan takımda Ankaraspor oldu. Hiç bu kadar iyi olacaklarını beklemiyordum.

Son maçlar sıkıntılı ama olabiliyo böyle süreçler en kısa zamanda atlatıp tekrar iyi bir seri yakalarız
    Genelde lige başlangıçlarım kötü oluyor, ilerleyen haftalarda toparlıyoruz.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

İlk yarıda gelen goller maçın sonucunu belledi. Spikerinde dediği gibi çok kritik bir deplasmandan üç puan aldık ve I.B.B'yi küme potasına ittik.

Rize karşısında 1-0 öndeydik fakat rakip takım oyuncusu kırmızı kart yiyince hallaş pamuğuna çevirdik defanslarını ve 4 gollü galibiyetimizi aldık.

Mersin'in karşı karşıya kaçırdığı o kadar çok pozisyon oldu ki, kalemizi ilk olarak Aykut sonra melekler korudu diyebiliriz.

Kendi evimizde kaybetmemiz gereken bir maçtı. 3-0 yenildiğimiz için üzgünüz fakat Sivasspor bizi adeta ezdi.

Hocam senin regenler nerde?

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Kötü başlamışız ama sonradan toparlamışız hocam bu sezon en kötü ligde kalırız ama ben çok daha iyi yerlerde bitireceğimizi düşünüyorum.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Hakikaten regenler ne alemde

Ayrıca müthiş start almışsın lige tebrikler ,

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Bu sezon lige alışma devresi benim süper lig deki ilk sezonum gibi seneye çok fazla can yakacağız puan tablosunu paylaşabilirmisin

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by buldof View Post
    Hocam senin regenler nerde?
    Çok fazla regen yok hocam genelde gerçek oyuncular var kadromda.

Kötü başlamışız ama sonradan toparlamışız hocam bu sezon en kötü ligde kalırız ama ben çok daha iyi yerlerde bitireceğimizi düşünüyorum.
    Ligde kalsak yeterli olur aslında ama dediğin gibi orta sıralarda bitirirsek çok iyi.

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Hakikaten regenler ne alemde

Ayrıca müthiş start almışsın lige tebrikler ,

Bir kaç tane regen oyuncu var, onları paylaşayım

Bu sezon lige alışma devresi benim süper lig deki ilk sezonum gibi seneye çok fazla can yakacağız puan tablosunu paylaşabilirmisin
    İlk sezon takımlar tecrübesiz olduğu için dengesiz skorlar alınıyor ama 2. sezon çok daha iyi olacaktır dediğin gibi

Amatör kümeden beri takip ediyorum hocam, ancak yeni üye oldum, müthiş bir iş çıkarıyorsun amatör bir takımla, bütçeni çok isabetli kullandın hep, seneye TR kupası, daha sonra da seri şampiyonluklar ve Avrupa başarısı istiyoruz senden, takipteyim

Super Ligde basarilar, fena degiliz aslinda. Insallah biraz daha toparlanip butun sezon boyunca kume dusme tehlikesi yasamayiz

21. Default

Bence iyi bi performansın var şu ana kadar. Bu sezon ligde kalacağını, gelecek sezonda nokta transferlerle iddiali duruma geleceğini düşünüyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Pedro View Post
    Amatör kümeden beri takip ediyorum hocam, ancak yeni üye oldum, müthiş bir iş çıkarıyorsun amatör bir takımla, bütçeni çok isabetli kullandın hep, seneye TR kupası, daha sonra da seri şampiyonluklar ve Avrupa başarısı istiyoruz senden, takipteyim
    Takip ettiğin için teşekkür ederim. Dediğin gibi verilen bütçeyi en iyi şekilde kullanmaya çalıştık ve geçmiş sezonlarda da yaptığımız transferlerden verim aldık. Vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde yükselerek 6 yılda Süper Lig'e ulaştık. Takım en dipte olduğu için çıkmak uzun sürdü ve bu süre zarfında hakimi olduğum oyuncu kitlesininde yaş oranı arttı.

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Super Ligde basarilar, fena degiliz aslinda. Insallah biraz daha toparlanip butun sezon boyunca kume dusme tehlikesi yasamayiz
    Ligi rahat bir şekilde bititirsek çok iyi olacak. Bu yıl ligde kalmak önemli.

Quote Originally Posted by taktikteknik16 View Post
    Bence iyi bi performansın var şu ana kadar. Bu sezon ligde kalacağını, gelecek sezonda nokta transferlerle iddiali duruma geleceğini düşünüyorum.
    İnşallah, teşekkür ederim.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Kadromda bulunan 4 tane regen oyuncuyu biraz tanıyalım.

Temel Varol'u 2. Lig'deyken transfer etmiştim ve üç sezondur kadromuzda. Bu yılda sürekli ilk 11 oynayan bir oyuncu ve çok fazla gelişim göstermedi şuana kadar.

Galatasaray altyapısından transfer ettik geçen sezon. Birinci Lig'de sürekli olarak ilk 11'de şans buldu fakat bu yıl ligde kalmak istediğim için 19 yaş altı ile maçlara çıkıyor.

Bu yıl Beşiktaş'ın altyapısından transfer ettik ve çok potansiyelli bir stoper. Bu yılda 7-8 maçta şans buldu, ondan çok umutluyum.

Alen Godinic'i transfer sezonu bittiğinde aldık fakat şuanda kadroda kayıtlı değil, sadece kupa maçlarında oynayabiliyor. Şuanda ki en iyi regen oyuncumuz olmasıyla beraber takımın da en iyi oyuncusu.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Maçın normalde 2-2 bitmesi lazımdı. Yarm sayılabilecek bir pozisyonda Bursasporlu oyuncu ceza sahasının köşesinden topu ağlara önderdi ve maç 3-2 bitti. Gerçekten çok yazık oldu, en azından 1 puan alacaktık.

Kayserisporlu oyuncu 7. dakikada kırmızı kart gördü ve rakibin 10 kişi kalmasını iyi bir şekilde değerlendiremeyerek berabere kaldık. Maçı evimizde oynadığımız için yenmemiz gerekirdi diye düşünüyorum.

Yine beraberliği hakettiğimiz bir maçtan yenildik. 88. dakikada penaltı oldu ve Hakan Çalhanoğlu maçın skorunu 2-1'e getirdi.

Alen Godinic'i ikinci yarı sahaya sürdüm ve 2 gol atarak bize turu getirdi. Gerçekten çok kaliteli bir regen, devre arasında takıma kaydettikten sonra çok iş yapacak.

sakary Ali Misafir

Godinic ligte olsa ciddi puan farkı oluşturabilirdi. Mesela Kayseri maçında. İkinci yarıya ne kadar puan toplarsak kardır olacak durum sanırım.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Aynen godinic in lige kayıtlı olmaması kötü olmuş.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Hocam ne çok kötü ne de çok iyi orta sıralarda ligi tamamlarsın gibime geliyor Başarılar

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

İnişli çıkışlı gidiyoruz bu sezon ortalarda tamamlarız ligi ama en azından kupada final oynayıp gelecek sezon için avrupa bileti alabilirsek müthiş olur

Puan durumunu paylaşabilir misin hocam, maçlarsa ilk sene için gayet güzel gidiyor bence, seneye Godinic'in de çıkışa geçmesiyle tepeleri zorlarız.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Godinic ligte olsa ciddi puan farkı oluşturabilirdi. Mesela Kayseri maçında. İkinci yarıya ne kadar puan toplarsak kardır olacak durum sanırım.
    Bende öyle düşünüyorum. Kayseri maçında çok gol pozisyonu kaçırdık, rakipte kırmızı kart görmüştü avantaja çeviremedik bunu.

Aynen godinic in lige kayıtlı olmaması kötü olmuş.
    Maalesef kötü oldu hocam.

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Hocam ne çok kötü ne de çok iyi orta sıralarda ligi tamamlarsın gibime geliyor Başarılar
    Bencede öyle, 10. sıraya yakın bir yerde bitirmeyi hedefliyorum.

İnişli çıkışlı gidiyoruz bu sezon ortalarda tamamlarız ligi ama en azından kupada final oynayıp gelecek sezon için avrupa bileti alabilirsek müthiş olur
    Maalesef kupadan elendik hocam. Avrupa bu yıl hayal oldu.

Quote Originally Posted by Pedro View Post
    Puan durumunu paylaşabilir misin hocam, maçlarsa ilk sene için gayet güzel gidiyor bence, seneye Godinic'in de çıkışa geçmesiyle tepeleri zorlarız.
    Godinic'i devre arası kaydedebileceğim. En azından devre arasından sonraki maçlarda oynayabilecek.

Sayfa 10 / 15 İlkİlk ... 89101112 ... SonSon

Mesaj Yetkileri