Sayfa 11 / 15 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
301 ile 330 arası toplam 422 sonuç

Konu: Küçükçekmecespor A.Ş - Süper Amatör'den Süper Lig'e Çıkış Öyküsü ( 7. Sezon )

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Beşinci eleme turunda Eskişehirspor'a elendik. Rakibimiz çok iyi oynadı ve hakettiğini aldı.

Artık galip geldiğimiz maçlarda rakibin maçı çevirmesinden sıkıldığım için skorun üzerine yattık. 1-0 olunca top çevirmeler sakin oynamalar ve kontralarla aldık 3 puanı.

Bu maçta 2. golü bulmak istedim ama hata ettik. 90. dakikada gol yiyerek 1-1'lik skorla ayrıldık sahamızdan.

2-1'den sonra maçı çevirebileceklerini düşündüğüm için bu maçtada skorun üzerine yattığımızı söyleyeyim. Normalde skorun üzerine yatan bir düşüncem yok fakat hakettiğimiz maçları kaybettikten sonra böyle yapmak kaçınılmaz oldu.

Puan tablosunda da gayet iyi bir durumdayız. Bir maçımız eksik, bu sıralamada tamamlarsak amaçlarımıza ulaşmış olacağız.

Oyunda bir dejavu yaşandı. Yeniden Ankaraspor'un başına geçen Aykut Kocaman ile Fenerbahçe ilgileniyor.

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Gidişat gayet güzel.

3. Default

Güzel gidiyo her sezon ligi iyi yerlerde tamamladın bu sezonda öyle olacak

Gidisat iyi, insallah sezon sonunda da o siralarda bitiririz ligi

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Maçlar güzel keşke kupadan elenmeseydik.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Eses maçı hariç iyi gidiyoruz, çok büyük kayıplar yaşamazsak 6. 7. sıralar da bitiririz gibi düşünüyorum ligi

sakary Ali Misafir

Bence de keşke kupada finale kadar gidebilseydik. Zirveye ilk atılım kupa ile olması daha basit gibi.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by burhankemal View Post
    Gidişat gayet güzel.
    Quote Originally Posted by BMAais28 View Post
    Güzel gidiyo her sezon ligi iyi yerlerde tamamladın bu sezonda öyle olacak
    Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Gidisat iyi, insallah sezon sonunda da o siralarda bitiririz ligi
    Teşekkür ederim. Devre arası da yaklaştı, transferlerle daha da güçlenecektir takım.

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Maçlar güzel keşke kupadan elenmeseydik.
    Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Bence de keşke kupada finale kadar gidebilseydik. Zirveye ilk atılım kupa ile olması daha basit gibi.

Kupadan bende elenmek istemedim ama Eskişehirspor bizden çok daha üstün oynadı.

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Eses maçı hariç iyi gidiyoruz, çok büyük kayıplar yaşamazsak 6. 7. sıralar da bitiririz gibi düşünüyorum ligi
    Ligde puanlar birbirine çok yakın, her an herşey olabilir bu yıl.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Eskişehirspor'a iki kulvarda da diş geçiremedik ve 1-0 mağlup olarak ayrıldık sahadan.

Ligin sonuncusu olan Orduspor'u deplasmanda 2-0 yenerek ligin ilk yarını tamamlamış olduk. Puan durumunda bir şey değişmediği için eklemedim, 11. olarak bitirdik ilk yarıyı.

Yönetimden transfer bütçesi istedim, 3.5 milyon Euro'ya kadar çıkartıldı transfer bütçesi. Sezon sonunda 0 iken devre arasında mali bütçemizin ne kadar çok arttığı göze çarpıyor.

Sonunda kendi stadımızda oynayabileceğiz. Şuanda 9000 küsür taraftarımız var ve stadımızda beş bin küsür kişilik. Buda stadın tıklım tıklım dolacağı ve geriye kalan taraftarlarımıza yer kalmayacağını gösteriyor.

Transfer bütçesini ilk olarak tesislerimizin gelişmesi için kullanmak istedim. Çünkü lig standartlarının çok altında tesislerimiz.

Nesil
    2009
    Yer
    MERSİN

Stad işi güzel olmuş, bi an önce ikinci adıma da geçilmeli

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Eskişehir e özel taktik yapmak lazım, İyi bütçe gelmiş sen en iyi şekilde kullanırsın o parayı

Takipteyiz hocam, Es-es belalımız olmuş ama intikamını alırız. Seneye yapılacak transferlerle daha iyi yerlere geliriz. Dileğimiz Küçükçekmece ile Şampiyonlar Ligi oynamak

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Başkan kıymış paraya iyi bütçe vermiş güzel kullanırsak sağlam adamlar kapabiliriz

Tesislerin yenilenmesi ve stad kapasitesinin arttirilmasi guzel olmus

15. Default

Transfer bütçesi bayaa iyi bu parayla stsl düzeyinde takım kurulur

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by burhankemal View Post
    Stad işi güzel olmuş, bi an önce ikinci adıma da geçilmeli
    İkinci adım derken stadyum yapımını mı diyorsun hocam? Onun için mali açıdan çok daha güçlü olmamız lazım.

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Eskişehir e özel taktik yapmak lazım, İyi bütçe gelmiş sen en iyi şekilde kullanırsın o parayı
    Eskişehir aslında çok iyi kadro kurmuş, o yüzden diş geçiremiyoruz

Quote Originally Posted by Pedro View Post
    Takipteyiz hocam, Es-es belalımız olmuş ama intikamını alırız. Seneye yapılacak transferlerle daha iyi yerlere geliriz. Dileğimiz Küçükçekmece ile Şampiyonlar Ligi oynamak
    İnşallah hocam benimde amacım o

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Başkan kıymış paraya iyi bütçe vermiş güzel kullanırsak sağlam adamlar kapabiliriz
    Quote Originally Posted by BMAais28 View Post
    Transfer bütçesi bayaa iyi bu parayla stsl düzeyinde takım kurulur
    Parayı seneye sakladık fakat kiralık oyuncular için iyi bir kaynak oldu diyebilirim.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Kiraladığımız Oyuncular

Sol bekteki sıkıntımızı Felipe Coltro ile çözeceğimizi düşünüyorum. Profiline bakacak olursak ofansif bir bek ve benim taktiğimde belirlediğim rolde ofansif bek. O açıdan taktiğime uygun bir bek olduğunu düşünüyorum. Tek eksiği top kapma ve pozisyon almasının zayıf olması. Satın alma opsiyonu 375K.

Profilinin çok daha iyi olmasını bekliyordum. Profili gelişeceğine daha çok düşüş göstermiş. Sanırım çok fazla forma şansı bulamadığı için. 375k satın alma opsiyonu ile 6 ay kiralık olarak forma giyecek.

Ön libero bölgesinde İbrahim Dağaşan'dan memnun değildim ve yaşı gereği profilindeki özelliklerde düşmüştü. Onun sözleşmesini feshederek 250K satın alma opsiyonuyla sezon sonuna kadar kiraladık.

Yeni transferler takıma katıldıktan sonra 17 hafta boyunca performansından memnun kalmadığım ve takımda görmek istemediğim oyuncuların sözleşmelerini feshettik.

Türkiye Kupası'ndan elendikten sonra 28 günlük arada boş durmayıp hazırlık maçları yaptık. Büyük-küçük ve benzer itibarlı takımlarla maçlarımızı oynadık.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Transferler güzel bence mutlaka yararları olacaktır takıma. sol bekide niye küçümsüyosun on numara sabri sarıoğlu gibi adam

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Transferler hayırlı olsun Solbek in dediğin gibi top kapması ve posizyon alması baya zayıf ama dribling,orta açma,markaj ,hız özellikleride gayet iyi.

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Ligde aldığın ara ara galibiyetler ile küme düşme hattının üzerindesin, bu galibiyleri sıklaştırırsan biraz daha üst sıralarda olabiliriz sezon sonunda

Yönetim transfer bütçesinde bonkör davranmış, transfer tercihini kiralıklardan yana kullanmak mantıklı, satın alma opsiyonları da düşük..

Kariyer devam etmeyecek mi?

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Çekmece nerdee özledik

Nesil
    2010
    Yer
    İstanbul

Noldu turnuvada eledik diye fmye mi küstün naptın .

güncelleme ne zaman gelecek ?

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Güncelleme çok gecikti, teknik direktörümüzden bir basın açıklaması bekliyoruz

Eskişehir, Ziraat Türkiye Kupasında ve Ligde bize büyük sıkıntı yaşatmış fakat umarım bunu atlatırız. Her ne kadar 11. sırada olsakta buna pek güvenmemeliyiz. Çünkü rakip takımlarla puanlar neredeyse kafa kafaya gibi bir sallantıda herşey değişebilir. Umarım alacağın galibiyetlerle ligi orta sıralarda bitirebilirsin. Başarılar dilerim hocam...

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

İş yoğunluğundan dolayı kariyeri açma fırsatı bulamadım. Birazdan güncelleme yapacağım dostlar

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Sezon Sonu Takıma Katılacak Oyuncular

Kayserispor'da forma giyen Salih Uçan ile sözleşme imzaladık. Potansiyeli 160 olmasına rağmen çok fazla gelişmediğini görüyoruz Salih'in. Demek ki yeteri kadar forma giyememiş.

Tesadüfen farkettiğim ve potansiyelinin çok iyi olduğunu düşündüğüm Sergio Loto ile anlaştık. Hem kanatlarda hemde forvet hattında oynayabiliyor.

Basel'in altyapısından yetişen gurbetçi regen Bahri Aksu ile anlaştık. Lütfi Şenol ile beraber o bölgede ikinci regenim oldu.

ÇAYKUR Rizespor'un neden sözleşme imzalamadığını anlayamadım. Profili halen çok iyi ve o bölgede doğru düzgün regen oyuncu da çıkmamış. O yüzden elimizi çabuk tuttuk ve Sezer'i takımımıza kattık.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Rize'ye sözümüzü geçiremedik ve deplasmandan 5-2'lik mağlubiyetle ayrıldık. Rizespor, ileriki yıllarda çok güçlü bir takım haline geliyor. Sadece benim oyunlarım da mı böyle bilmiyorum ama her kariyerimde lige damga vuran bir takım.

Rizespor yenilgisi ardından puan kaybedeceğim bir maç olarak baktığım Fenerbahçe deplasmanından 2-1'lik skorla ayrılarak sürpriz yaptık. 86. dakikada Akpala'nın kafa vuruşuyla öne geçtik ve maçı böyle bitirdik.

Otalvaro'nun 5. dakikada attığı golle kendi evimizde I.B.B'yi 1-0 mağlup etmeyi başararak ikinci galibiyetimizi aldık.

84. dakikada yediğimiz kırmızı karttan sonra 90+4'te Banahene'nin attığı golle kendi evimizde Akhisar'a 1-0 mağlup olduk. Bu sefer şans bizden yana değildi.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transferler güzel, son maç hariç diğerleri iyi.

Sayfa 11 / 15 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Mesaj Yetkileri