Sayfa 1 / 15 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 422 sonuç

Konu: Küçükçekmecespor A.Ş - Süper Amatör'den Süper Lig'e Çıkış Öyküsü ( 7. Sezon )

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Default Küçükçekmecespor A.Ş - Süper Amatör'den Süper Lig'e Çıkış Öyküsü ( 7. Sezon )

Başlangıç
    Bu kariyerimde Türkiye'nin en eski sekizince kulübü olan Küçükeçekmecespor ile devam edeceğim. Küçükçekmecespor, Türkiye'nin en eski sekizinci kulüp olmasının yanında, bir çok büyük semtide içerisinde barındıran İstanbul'un en büyük ilçelerinin başında geliyor. Fakat bu şanlı kulübün İstanbul Süper Amatör'e kadar düşmesi oldukça üzücü. Yıllar önce Küçükçekmecespor takımının formasını giyen biri olarak en azından oyunda takımımı hakettiği yere getireceğim. Öncellikle Küçükçekmecespor'u iyice tanıyalalım.

Küçükçekmecespor Tarihçesi
    Küçükçekmecespor 3. Lig'de yer alan bir futbol kulübüdür. İstanbul'un Eminönü ilçesinde Süleymaniye Sirkeci adıyla 1911'de ve lacivert-turuncu renklerle kurulmuştur. Daha sonra, Fenerbahçe'yle karışmasın diye renklerini siyah-beyaz olarak değiştiren kulüp, 1914-1924 ve 1926-1949 dönemlerinde İstanbul Ligi'nde oynadı. Daha sonra 1970'e kadar amatör statüde oynayan kulüp, 1970-71'de 3. lig'e dahil oldu ve 1976-77'de yeniden amatör lige düştü. 1981-82 sezonunda 2. lig'e çıkan kulüp, 1984-85 sezonunda yeniden 3. lig'e düştü. 1990'da Küçükçekmece ilçesine taşınarak bugünkü adını aldı ve renklerini yeşil-beyaza dönüştürdü. 1990-91'de 2. Lig'e çıkan kulüp, 1991-1993 arasında 2. ligde, 1993-1999 arasında 3. Lig'de oynadıktan sonra, 2003-2004 sezonuna kadar amatörde oynamıştır. Kendi sahaları olan stadyumun kapasitesi 3.000 kişidir. 2008-2009 sezonunda Amatör kümeye düşen kulüp, 2010-2011 sezonu sonunda tekrar 3. Lig'e çıkmıştır. 2011-2012 sezonu sonunda tekrar Bölgesel Amatör Lig'e düşmüştür. 2013 yılında Bölgesel Amatör Lig'den İstanbul Süper Amatör Ligine düşen Küçükçekmecespor, 2014 yılıyla birlikte bu ligde mücadele etmektedir.

( Küçükçekmecespor'un bilindik bir lakabı bulunmamakla birlikte formaları İskoçya'nın Celtic takımına benzediği için taraftarlar arasında Türkiye'nin Celtic'i olarakta adlandırılır. )

(Burasıda Küçükçekmece Metin Oktay Stadı. İsminin neden Metin Oktay stadı olarak konulduğunu bilmemekle beraber resimde gözüken evlerin birinde hikamet ettiğimi de belirteyim. Stada çok yakın olduğum için küçük yaşlarda Küçükçekmece altyapısında oynamıştım. Yaklaşık 20 yıldır Küçükçekmecespor bu stadda maçlarını oynamaktadır. Bununla beraber Küçükçekmecespor stadının altında Avrupa Birliği Standartlarındaki balıkçılar bulunmakta.

Küçükçekmecespor'un tarihçesini ve bilgilerini paylaştıktan sonra yazıyı okuyan üyelerin '' Küçükçekmece neresi, nasıl bir yer? '' sorusunu sorduğunu tahmin edebiliyorum. O halde Küçükçekmece'nin nasıl bir yer olduğunu resimlerle gösterelim.

(Küçükçekmece merkez ile Fatih Mahallesi denilen yeri Mimar Sinan Köprüsü bağlıyor. Küçükçekmece merkeze erişim ise bu köprüden sağlanıyor. Aynı zamanda hem göl ve Deniz ile çevrili Küçükçekmece, Çekmece Gölü'nünde başlangıç yeridir.)

(İnsanların Küçükçekmece'de en çok ziyaret ettiği yer sahil bölgesi. 7-8 yıl önce yeniden inşa edilip onarılan Küçükçekmece sahili, insanlar tarafından çok ilgi görüyor.

Küçükçekmece ve spor kulübünü geniş bir şekilde tanıttıktan sonra biraz da kulübün sponsorlarına ve diğer bilgilerine geçelim. Benim bildiğim kadarıyla Küçükçekmecespor'un formalarını Lescon firması yapıyor ve aynı zamanda sponsorluk görevinde. Bununla birlikte 4-5 yıl evvel açılan Koska'da Küçükçekmecespor'un sponsoru. Bir diğer sponsor ise, kulübün altında bulunan Balıkçılar Çarşısı.

Kulübün başkanı ve yönetim ekibi ile ilgili en ufak bir fikrim yok. Şuan İstanbul Amatör'e düştüğü için kimin başkan olduğunu bilmiyorum. En son Ahmet Kurşun başkanlık yapıyordu ve alt lige düşünce görevini bırakmıştı. TFF'de de bu konuda bir bilgi vermiyor ve tüm kaynaklar eski bilgileri içeriyor.

Önceki mesajlarda Celtic olarakta bilindiğini söylemiştim. Editör kullanarak formaları Celtic'in formalarına benzer bir şekilde yaptım. Bu yıl bu formalarla mücadele edeceğiz.

Kariyer kurallarını okudum ve kabul ediyorum.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

Türkiye'nin Celtic'i ile başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    06

Allah sabır versin , başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Başarılar

Başarılar önünde çok uzun bir yol var

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nesil
    2012

Bu kez en baştan takipteyim göreceksin sende bile fazla takip edicem Küçükçekmece'de benim için çok uzak değil bir metrobüs mesafesinde takımın alacağı sonuca göre tesisleri basabilirim

Nesil
    2006
    Yer
    Istanbul

Başarılar üstat. Ben bu "çökmece"lerin büyüğündeydim bir süre. Severim buraları. Hadi şöyle güzel bir seri görelim senin ellerinde.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar dilerim

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Başarılar (:

Nesil
    2012
    Yer
    Bursa

Başarılar, zevki bir kariyer olacağından hiç şüphem yok..

Hazır Küçükçekmece ile kariyer açmışsın, Reyiz'in bu videosunu paylaşayım..

[YOUTUBE="j3XZ8cpbtZM"]Küçükçekme(ce)'liler Haykırıyor ![/YOUTUBE]

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Başarılar.

Basarilar

Nesil
    2012
    Yer
    İzmir

Başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    Zonguldak

Başarılar

Başarılar Kardeşım Biraz sabır gerek ama

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Başarılar.

Semt güzel.Eski kulüplerin durumları üzüyor beni,Süper Lig yolunda başarılar,umarım ''efsane'' lere girer.

Başarılar diliyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by aytekin79 View Post
    Allah sabır versin , başarılar
    Amin, teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Başarılar
    Quote Originally Posted by roomonecool View Post
    Başarılar önünde çok uzun bir yol var

GT-I8160 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkür ederim. Hiç aksamadan üst liglere yükselirsek Süper Lig'e yükselmemiz 6 sezon sürüyor.

Quote Originally Posted by 19karabulut07 View Post
    Bu kez en baştan takipteyim göreceksin sende bile fazla takip edicem Küçükçekmece'de benim için çok uzak değil bir metrobüs mesafesinde takımın alacağı sonuca göre tesisleri basabilirim
    Teşekkür ederim Halil hocam, nerede oturuyorsun, locaya bekliyoruz seni.

Quote Originally Posted by trinitrotloen View Post
    Başarılar üstat. Ben bu "çökmece"lerin büyüğündeydim bir süre. Severim buraları. Hadi şöyle güzel bir seri görelim senin ellerinde.
    Teşekkür ederim hocam. İki Çekmece'de plaj ve tatil yeriydi zamanında gerçi Büyükçekmece halen öyle ama artık Çekmece gölünde yüzülmüyor maalesef çok kirli.

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar dilerim
    Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Başarılar (:
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by Lesandro Parleo View Post
    Başarılar, zevki bir kariyer olacağından hiç şüphem yok..

Hazır Küçükçekmece ile kariyer açmışsın, Reyiz'in bu videosunu paylaşayım..

[YOUTUBE="j3XZ8cpbtZM"]Küçükçekme(ce)'liler Haykırıyor ![/YOUTUBE]
    Reyiz böyle demişse bize de kariyer başlığını Küçükçekmelispor yapmak düşer.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Basarilar
    Quote Originally Posted by benzema35 View Post
    Başarılar
    Quote Originally Posted by Kryptonite View Post
    Başarılar
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by Azogazo35 View Post
    Başarılar Kardeşım Biraz sabır gerek ama
    Bir ara 3. Lig'e çıkmıştı Küçükçekmecespor. Oradayken de işimiz zordu ancak hiç bu kadar düşmemiştik. Bakalım neler yapacağız.

Quote Originally Posted by 5267 View Post
    Başarılar.
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by VatKenAyDu View Post
    Semt güzel.Eski kulüplerin durumları üzüyor beni,Süper Lig yolunda başarılar,umarım ''efsane'' lere girer.
    Aynen dostum beni de üzüyor. Bu yüzden ligimizin en eski 8. takımını üst lige çıkaracağım.

Quote Originally Posted by richard castle View Post
    Başarılar diliyorum
    Teşekkür ederim.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Türkye ligine nasıl bu kadar sabredip katlanıp arka arkaya kariyer açabiliyorsunuz

Sen başarırsın hocam

24. Default

Hocam başarılar.. Forza AVCILAR
    BEŞİKTAŞ'ın taraftarıyız. Futbolcuların değil !

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by grjonny View Post
    Hocam başarılar.. Forza AVCILAR
    Quote Originally Posted by Azogazo35 View Post
    Sen başarırsın hocam
    Teşekkür ederim. Avcılar'a da çok yakın olduğum için dost kulüp olarak görüyorum.

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Türkye ligine nasıl bu kadar sabredip katlanıp arka arkaya kariyer açabiliyorsunuz
    Türkiye Ligi'nin alt liglerinde taktikten ziyade oyuncuların hata yapıp yapmamasına bakıyoruz maalesef. O açıdan Türkiye Liginde küçük takım yönetmek çok sıkıntılı.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

2013-2014 Sezonu Hedefleri

• İstanbul Süper Amatör Ligini şampiyon olarak tamamlamak
    • İtibarımızı belirsiz statüsünden amatör statüsüne yükseltmek
    • Mali durumumuzu iyileştirmek
    • Altyapıdan en fazla iki oyuncu çıkartarak as takıma monte etmek

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Oyun başlangıcında oyuncusuz başladığımız için kadroyu en baştan kurduk.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Kariyeri açmadan önce oyunda biraz ilerlemiştim. Aldığım skorları toplu şekilde paylaşıyorum.

İyiyiz hocam daha ıyı olcaz ınsallah

çok iyi hocam başarılar

Sayfa 1 / 15 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri