Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 120 sonuç

Konu: Euro 2016 Elemeleri

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Default Euro 2016 Elemeleri

A GRUBU: Hollanda, Kazakistan, İzlanda, Letonya, Türkiye, Çek Cumhuriyeti.

Bu gruptan çıkma şansımız çok yüksek 3.torbadan katıldık.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Çekler ve Felemenkler çıkar.Bizim için ise tek umut,yetenekli genç oyuncuların istenilen seviyeye ulaşmaları.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Artık bundanda çıkarız artık

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

bana niyeyse zor gibi geldi kura burda andorra,san marino gibi ülkeler yok hep üstü kapalı klasik kutu gibi takımlar

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

4. ve 5. torbadan diğer takımlara nazaran zor rakipler geldi.Çekler düşüşte iyi bir kura bence.Çeklerin yerine Belçika yada İsveç'te gelebilrdi.İlk 2 takım çıkacağı için artık çıkmamız lazım, ayıp.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Süper kura , Belçika gelmesin yeter diyordum. Çekler 2. torbanın en zayıf takımlarından hiç kuşkusuz. 2. olamazsak benim açımdan büyük sürpriz olur gerçi sürprizlere alışığız ama..

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

A GRUBU Hollanda - Kazakistan - İzlanda - Letonya - Türkiye - Çek Cumhuriyeti

B GRUBU Bosna-Hersek - Andorra - Güney Kıbrıs - Galler - İsrail - Belçika

C GRUBU İspanya - Lüksemburg - Makedonya - Belarus - Slovakya - Ukrayna

D GRUBU Almanya - Cebelitarık - Gürcistan - İskoçya - Polonya - İrlanda

E GRUBU İngiltere - San Marino - Litvanya - Estonya - Slovenya- İsviçre

F GRUBU Yunanistan - Faroe Adaları- Kuzey İrlanda - Finlandiya - Romanya - Macaristan

G GRUBU Rusya - Lihtenştayn - Moldova- Karadağ - Avusturya - İsveç

H GRUBU İtalya - Malta - Azerbaycan- Bulgaristan - Norveç - Hırvatistan

I GRUBU Portekiz - Arnavutluk - Ermenistan - Sırbistan - Danimarka
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

https://twitter.com/tribundergi/stat...64578025574400 ''Capello'sundan, Deschamps'ına...''

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Kuyt ve Sneijder'den beri aramızda kan bağı oluştu bu Hollanda ile arkadaş.

Bu sefer yemezler ama burada affetmeyiz diye düşünüyorum.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Çekler uzun süredir düşüşte. Ve 2016 'ya kadar da bir toparlanma zor. Genç oyuncularından umut veren çok az kişi var. Hollanda hariç diğer takımlardan da 5 gömlek üstünüz. Hollanda'dan ben bi 4 puan alırız diye düşünüyorum. En kötü 2. çıkarız. Milli takımımız bence iyi yolda. İlerisi için umut var .

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

3. olan çıkabiliyor mu ?
    Football Manager araştırmasında gözlemlediğiniz eksiklikler ve hataları bildirebilirsiniz. Yazdıklarınız araştırma sorumluları tarafından değerlendirilecek ve veri tabanı üzerinde gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
    Futbolcu Bilgileri
    Oyuncu profillerini buraya tıklayarak görebilirsiniz.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Bence Fatih Terim'in elinin altında iyi bir Jenarasyon var. Özellikle genç oyuncular umut vaadediyor. Özellikle bu oyuncuların etrafında kurulacak bir ekip, iyi bir yönetimle devamlılık sağlarsa iyi bir noktaya geliriz.

Milli havuza baktığımız zaman sanırım sıkıntı çekmeyeceğimiz bölgelerin başında kale geliyor. Volkan, Tolga, Sinan, Onur ve (Özellikle kaleyi devralması durumda) Mert yine başı çeker.

Savunmada artık kariyerlerinde gelebileceği en üst seviyeye gelen Gökhan Gönül ve Caner Erkin gibi iki sağlam Bek'in yanı sıra bunların arkasından gelebilecek Veysel Sarı ve H.Ali o bölgeleri idare edecektir.

Semih ve Ömer yine tandemi oluşturur. Kendi takımında şans bulması halinde Koray Günter keza Trabzon'dan Mustafa Yumlu da bu bölgeler için sağlam alternatifler.

Orta alanda bu sezon izlemeye doyamadığım 3 adamın varlığı çok önemli. Alper Potuk, Oğuzhan Özyakup ve Hakan Çalhanoğlu. Fatih Terim'in artık Emre, Selçuk, Nuri, Hamit vs gibi oyuncular yerine iskeleti bu dinamik oyuncuların etrafında kurması gerekiyor. Salih'i es geçmiyorum fakat Fenerbahçe'de kalması durumunda kariyeri sönüp gidecek. Roma onun için büyük bir şanstı, Yaktı çocuğu Aziz Yıldırım.

Hücum alanında yine sıkıntı çekecez gibi. Trabzon'da forma giymesi ve düzenli oynaması durumunda Emre Güral, Büyük bir takıma gidip mücadele düzeyini arttırması durumunda Cenk Tosun ve Türkiye'ye gelip büyük bir takımda düzenli forma giymesi halinde Samed Yeşil (Avrupa'da bunu gerçekleştirse Almanlar bize bırakmaz.) iyi alternatifler olacaktır.

Bakalım, Fatih Terim nasıl bir yol izleyecek.
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

F grubu çok kek bir grup olmuş, keşke oraya düşseydik.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    F grubu çok kek bir grup olmuş, keşke oraya düşseydik.
    2004'ten beri Yunanistan'ın tüm grupları kek. Onlara karşı bir torpil var ama çözemedim (:
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Bu gruptan çıkamazsak kapatsınlar artık milli takımı Çekler eski gücünde degil Hollanda'nın lider bizimde pesinden 2. çıkmamız gerekiyor.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Güzel grup olmuş, bu gruptan çıkabilir miyiz acaba? Son zamanlardaki sonuçlardan sonra emin olamıyoruz. Açıkçası fikstür de önemli mümkünse kolay rakiplerle başlayalım. Hollanda'ya gidip deplasmanda kaybediyoruz ona rağmen kıyamet kopuyor.

Artık kadrodan önce bir taktik ve sistem belirlememiz gerekiyor ondan sonra seçimleri düşünürüz. Bir maç 4-4-2 bir maç 4-3-3 bir maç başka taktik olmuyor maalesef. Hatta seçtiğimiz taktik te bundan sonra kim gelirse gelsin sabit olmalı.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

3. sıradaki takım gruptan çıkabiliyor muydu burada? Bence 3. bitiririz biz bu grubu.

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    3. sıradaki takım gruptan çıkabiliyor muydu burada? Bence 3. bitiririz biz bu grubu.
    1. 2. ve en yüksek puanlı 3. direk gidiyor.Diğer 3.ler play-off oynuyor.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2006
    Yer
    Antalya

3. olup play-off'da eleniriz bence. Maçlarda sıkıcı geçer.

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by CocukMenajer View Post
    1. 2. ve en yüksek puanlı 3. direk gidiyor.Diğer 3.ler play-off oynuyor.
    Teşekkür ederim bilgilendirme için. Bence 3. olup playoff oynarız her zaman olduğu gibi.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

O değil de bu Yunanistan'ın kura balı ne olacak? Her sene böyle.

Nesil
    2009
    Yer
    Turksportal

Takımlar arasındaki güç dengelerine baktığımızda en zorlu gruplar F ve H grupları.

F grubu için size katılmıyorum. Yunanistan, Romanya ve Macaristan üçü de birbirine çok yakın güçte takımlar. Kuzey İrlanda ve Finlandiya deplasmanları da bu takımlar için o kadar "kek" değil bence. Çok çekişmeli bir grup olacağını düşünüyorum eğer Macaristan yarıştan erken kopmazsa.

H grubunda ise Hırvatistan İtalya'yı çok zorlar keza Norveç ile Bulgaristan da dişli takımlar. Azerbaycan ise son 2 saydığım takıma sıkıntı yaratabilecek potansiyelde.
    NOBLESSE OBLIGE!
    17.06.2014

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Bende ilk baktığımda Yunanistan'ın grubu kolay dedim ama dikkat edince geçen elemelerde üstümüzde yer alan Romanya-Macaristan'ında olduğunu gördüm.Bütün gruplar dengeli aslında.Ben Fatih Hoca'ya güveniyorum.54 küsür Avrupa ülkesinin neredeyse yarısı katılacak turnuvaya.Platini daha ne yapsın? Artık iş bizde bitiyor.En kötü ikinciliği alıp çıkalım bir zahmet.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Redrum View Post
    O değil de bu Yunanistan'ın kura balı ne olacak? Her sene böyle.
    bizim 4. olduğumuz grubun aynısını çekmişler nesi bal sadece onlar 1. torba takımı biz 2. torba takımıydık

Nesil
    2003
    Yer
    Bursa

Hollanda deplasmanına kadar 4 te 4 ile gittik gittik, gidemedik, Avrupa Şampiyonası da yalan olur.
    ÖLürken BiLe Yanımda oL sevgiLim...

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

53 takımdan 24ünün şampiyonaya katılacağını unutmuşum bir an. E ilk 24e de giremiyorsak artık maçlara da çıkmayalım bir zahmet.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bizim grupta 3 tane Kuzey Avrupa takımı var, disiplinli adamlar bunlar ve disiplin de bize ters olduğundan dolayı Euro 16'ya kalamazsak şaşırmam yani ama takımın başında Fatih Terim varken pek muhtemel değil bu iş en kötü ihtimalle en iyi 3. olarak gideriz diye düşünüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

son maçın evimizde İzlanda ile olması iyi olmuş işler geçen ki gibi son maça kalırsa katılırız.

Nesil
    2006

6 takım var ve ilk 3 yoluna devam ediyor. Artık bunu da başaramazsak, futbola yatırım yapmayı bırakıp basketbol, voleybol, yüzme ile devam edelim.

Hollanda dışında denk bir grup kısacası bu grupta Letonya ikinci İzlanda üçüncü olursa şaşırmam.

Sayfa 1 / 4 123 ... SonSon

Mesaj Yetkileri