1 ile 18 arası toplam 18 sonuç

Konu: 18. takımı yenemiyorum tek banamı oluyor bu

Default 18. takımı yenemiyorum tek banamı oluyor bu

oyunumda dardanelspor 18. ve galibiyeti yok bir boliçi almişlar adam işi bitiriyor.Acaba tek bana mı oluyor bu 18 . takıma yenilmek

Vallaha çok haklısınız beyefendi bana çok oluyor uyuz oluyorum

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Bana Hiç Olmadı Hatta Ben Fark Attıgım Bile Oluyor Ben Orta Sıradakilerde Takılıyom Genellikle Sen de İse Tam Tersi Ama Bide Benim Çok Kolay Yendiğim Takımlar Basında 2.-3.-4. Sıradaki Takımları da Çok Basit Yeniom 1-0 öne geccinler ben yinede 1-3 yapmayı basarıyorum ama 5-6-7-8.sıradakilerde ise 1 sıfır öne geccinler tamam benim iiçin mac bitmisdir 1-1 yapamıom yaaw bu takımların basında samsunspor gelio bu serkan aykut yokmu adamı deli etio

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

genelde böyle maçlardan önce gazeteci sana soru sorar en üstteki cevabı işaretle şapkamı yerim yenilirsek anlamıysa takımın meziyetlerine güveniyorum oyuncular bundan etkileniyo deli gibi oynuyolar

sana bağlı bişey olsa gerek...
    bende diyarbakır ı yenemiyodum mesela deplasmanda...

ben genellikle samsun'da puan kaybederim ama Allah'ıma bin şükürler olsun bu sezon 5-0 yendim . İlk defa samsundan gol yemedim.
    Ayrıca
    dentaconstantin'in dediği gibi Bu maçı kaybedersek şapkamı yerim'i işaretle.Oyuncular gerçekten harika oynuyorlar o zaman.

abi çoğu kişinin bir tane bela takımı oluyor ama boliç ayrı bir adam.ben istanbul'u 2. ligden 1. lige çıkarmak için uğraşıyorum ve boliç her maç 1-2 tane takıyor.Bundan dolayı bolic'e birebir marking ver.En fazla 1 gol yersin.E dardanel'e 2 tane atarsın artık

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

Quote Originally Posted by sergenNn
    ben genellikle samsun'da puan kaybederim ama Allah'ıma bin şükürler olsun bu sezon 5-0 yendim . İlk defa samsundan gol yemedim.
    Ayrıca dentaconstantin'in dediği gibi Bu maçı kaybedersek şapkamı yerim'i işaretle.Oyuncular gerçekten harika oynuyorlar o zaman.
    arkadas aynen bende öle yaaa bu samsunspor ne yaaa chelseadan bile korkmuyom samsunspordan korkdugum kadar

bende dıyarbakır'ı yenemıyorum

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Banada çok oluyor ya... Hatta bir kere, FB'yi evimde 6-2 yendim, Bursa'ya gittim(18. idi) 3-1 yenildim Zaten 18. takımlar başıma hep bela olmuştur....
    ...Eğer mücadele ettiğin noktaya varmayı ummuyorsan, mücadele edemezsin...

bende fenerbahce ile oynarken galatasaray ı deplasmanda bile rahat yeniyodum ama malatya da her sene takılırdım herkesin bi takıldıgı oluyomus demek ki

Nesil
    2006
    Yer
    Dünyada Bir Yer

evet bencede

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

Ben şimdi 5-1 yendim lig sonuncusunu

Nesil
    2006
    Yer
    internet...

bazen oluo böle seler oyuncu rehavete girior bazen de manager in konusmaları etkilior futbolcuları

Nesil
    2006
    Yer
    Vancouver

Bneim sorunum 85 den sonra kaybettiğim puanlar delirimcem en cok kokrtugum dklar 85 den sonra kabus gibi başlıo zaman geçirmek için herşei yapıorm yinede gol yiorm

taktik değiştir

Nesil
    2006

bende hep kolay takımlara yenilirim karşılarına genç bir kadro koyduğum için

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

belki de oyuncuların kucumsuyodur mac oncesinde rakip takımı ov belki ise yarar...

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bana hiç olmadı.ancak berabere kalmışımdır.

Mesaj Yetkileri