1 ile 21 arası toplam 21 sonuç

Konu: 14.3.0 Hoş Geldin: Veritabanı Güncellemesi

Nesil
    2003

Default 14.3.0 Hoş Geldin: Veritabanı Güncellemesi

Veritabanı güncelleme yaması
    Yapılan değişikliklerin bazıları:
    • Teknik direktör değişikliği yapan Trabzonspor ve Rizespor'un teknik direktörleri güncellendi.
    • Bazı teknik direktörlerin taktiksel tercihlerinde ufak düzenlemeler yapıldı.
    • Bazi DM oynama becerisi verilmemiş olan MC'lerin DM oynama becerisi yükseltildi (oyuncuların değiştirilen teknik direktör taktiksel tercihlerine daha uyumlu olması için).
    • Göztepe ve Karşıyaka için yeni statlar eklendi.
    • Pablo Batalla'nın transferi tamamlandı.
    • Arda milli takım kaptanı yapıldı.
    • Oyuncuların milli takıma seçilme ihtimallerinin daha gerçekçi olması için itibarlarda bazı düzenlemeler yapıldı.

Veritabanı güncellemesine yetişmeyen bazı ufak sorunları düzelten yamayı buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Lig İtibarı Düzenleme Yaması
    İkinci yama lig itibarları için bir düzenleme içeriyor. Bu değişiklikler bir süredir düşünülen, ancak yeterince test yapılmadan oyuna eklemek istemediğimiz değişiklikleri içeriyor. Lig itibarları sıralaması UEFA sıralamasına göre ayarlandı ve alt ligler de üst liglerdeli değişimle aynı rakamda değiştirildi.

Özellikle takımların yaptığı transferlerden şikayet edenler için faydalı bir yama olabilir. Bu yama ile oynarken karşılaştıklarınızı ve yama ile ilgili düşüncelerinizi özellikle okumak isterim çünkü muhtemelen FM 2015'te itibarları bu şekilde değiştireceğiz ve eğer bu değişikliğin çıkartacağı sorunlarla karşılaşırsanız bunları öğrenmek ve ona göre oyun kodunda düzenlemeler istememiz için çok faydalı olacaktır.

Gerek bu başlık altında, gerek araştırma bölümünde bu konu ile ilgili geri dönüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

ÖNEMLİ: Eğer ileride "bu yamayı kullandım şu saçmalık oldu" diyecekseniz, kullanmayın lütfen.

Lig itibarı yamasını buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Yamalar nasıl kullanılır?
    İndirdiğiniz .rar dosyasının içeriğini football manager dosyalarının bulunduğu klasörde /editor data/ klasörünün içine koyup, yeni bir oyun açmanız yeterlidir.

İyi eğelenceler.

Lig İtibarı Yaması Çok Cezvetti Bunu Kullanacağım Bir Sorun Olursa Burada Paylaşırım

Ellerinize Sağlık

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

bu lig itibarı konusunu ben pek anlamadım . biraz daha açıklıyabilirmisiniz ?

Takımların Aykırı Saçma Transferleri ve Aldığı Oyuncuyu Kaydetmeme Gibi Gibi Şikayetler Doğrultusunda Çözümler Üretilmiş Bir Yama

Nesil
    2003

İtibar yaması sadece 4 büyükler için değil.

Bütün dünyadaki şampiyonaların itibarlari değişti. Kısacası büyük ligler ile küçük ligler arasındaki itibar farkı biraz düşürüldü. Bu küçük liglerin itibarlarını yükselterek yapıldı.

Bu değişikliğin nedeni küçük liglerde, yüksek itibarlı kulüplerin başarısız olduğunda (yani ligde şampiyon olmadığı zaman) itibarlarının düşmesini engellemek.

Nesil
    2013
    Yer
    Azerbaijan , Baku

arkadaşlar güncellemeyi yaptım oyuna girdim herşey çok güzel lewandowski bayernle anlaşmış falan yani herşey son sistem , ama ben bu real name yamasını kurdum gerçek lig adları varya onu kurduktan sonra lewandowski sözleşmesi dortmundda yani güncellemeyi pasif duruma düşürdü ne yapmam gerekiyo

maç motorunda değişiklik yapılmamış mı?Bana yapılmış gibi geldi.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Lig itibarı yaması kayıtlı oyuna etki eder mi?

Nesil
    2013
    Yer
    Budapeste

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Lig itibarı yaması kayıtlı oyuna etki eder mi?
    Yeni oyun acmak gerek.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Quote Originally Posted by GicaHagi View Post
    Yeni oyun acmak gerek.
    Cevap için Teşekkür ederim

Ayrıca yamayı yapan arkadaşların ellerine sağlık

Nesil
    2012
    Yer
    Samsun

2 Dosyayı da yeni kariyer açarken kullanacağım, özellikle takımların transfer yapmamasından şikayetçi biri olarak da yorumlarımı eksik etmeyeceğim.

Nesil
    2006
    Yer
    Çan/Zeytinburnu

14.3.0 güncellemesi için 3.lig ve BAL yaması mevcut mu ?

Diğer versiyonlarda düzenlendiği için sanırım eski yamaları kullanamıyoruz.

Nesil
    2006

Quote Originally Posted by GaNgStaLoVe View Post
    arkadaşlar güncellemeyi yaptım oyuna girdim herşey çok güzel lewandowski bayernle anlaşmış falan yani herşey son sistem , ama ben bu real name yamasını kurdum gerçek lig adları varya onu kurduktan sonra lewandowski sözleşmesi dortmundda yani güncellemeyi pasif duruma düşürdü ne yapmam gerekiyo
    Hayır ben Dortmund'u yönetiyorum ve gidiyor.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Lig İtibarı düzenleme yaması çok iyi fikir... En son 2 gün önce oynadım ve oyunda düzeltmeler gözüme çarptı. Belkide ben yanılıyorum ama kaleye atılan şut sayıları gerçeğe yakın olmuş gibi... Önceki gibi 35-40 ar şut olmuyor artık. Ayrıca forvetlerin gol yollarındaki etkinliğide artmış gözüktü. (ÖRN: Burak Yılmaz canavar olmuş (: )

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Bu yamayı kullananlar memnunlar mı? Neden hiç ilgi çekmemiş anlamadım çok önemli bir dosya aslında.

veritabanı güncelleştirmesini indirebileceğim bir link var mı?

Quote Originally Posted by hazimyildirim View Post
    veritabanı güncelleştirmesini indirebileceğim bir link var mı?
    Şuan ki Nedir ? 14.3.1 mi ?

Evet 14.3.1

14.3.1'den Sonra Resmi Bir Güncelleme Malesef Yok Ama Kullanıcıların Kendi Yaptıkları (Transferler ve Yeni Sezon Güncellemeleri Mevcut Ama Resmi Değil.)

Quote Originally Posted by BaGa TaRKaN View Post
    14.3.1'den Sonra Resmi Bir Güncelleme Malesef Yok Ama Kullanıcıların Kendi Yaptıkları (Transferler ve Yeni Sezon Güncellemeleri Mevcut Ama Resmi Değil.)
    14.3.1 içinde link gönderebilir misiniz?

Quote Originally Posted by olmecaozer View Post
    14.3.1 içinde link gönderebilir misiniz?
    Eğer Oyununuz Orjinalse Steam'den Çevrimiçi Olup Oyununuzu Güncelleyebilirsiniz.

Mesaj Yetkileri