1 ile 6 arası toplam 6 sonuç

Konu: FM 14 turnuva geçmişi silindi

1. Unhappy FM 14 turnuva geçmişi silindi

Arkadaşlar 2 sezon geçirdim büyük veri tabanı ve sadece türkiye ligi seçtim şansa CL falan kazandım Beşiktaşla ama sezon başlarına yakın bi zamanda bütün oyuncuların 2012-2013 ten sonraki verileri silindi ne kadar oynadı kaç gol attı hiçbiri yazmıyo sadece cezayir yazıyo sonrada bedelsiz geldi diyo. Turnıuvalarda ise sadece geçen sezonunki duruyo bütün liglerde 2015 sezonu var sadece mesela CL de Beşiktaş 1. ManUtd 2. 2015 olduğu yazıo türkiyede de aynı şey mevcut acil yardım arkadaşlar teşekkürler

Oyunun korsan dimi

3. Default

Quote Originally Posted by Birolazar View Post
    Oyunun korsan dimi
    Evette öğrenciyiz 50 lira veremem oyuna

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

İşte oyun orjinal oyun olmayınca böyle sıkıntılar çıkabiliyor.Konuyu 2 kere açmışsın aynı konuya flood yapmak yasak.Orjinal olmayan oyuna yardım etmek de yasak o yüzden hazır oyun da indirime girmişken her gün kenara ufak bir şeyler atıp orjinal alman tarafındayım.
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

5. Default

Quote Originally Posted by Börk View Post
    İşte oyun orjinal oyun olmayınca böyle sıkıntılar çıkabiliyor.Konuyu 2 kere açmışsın aynı konuya flood yapmak yasak.Orjinal olmayan oyuna yardım etmek de yasak o yüzden hazır oyun da indirime girmişken her gün kenara ufak bir şeyler atıp orjinal alman tarafındayım.
    Almasına alırım yine de ariyeri kurtarma şansım varmı ? yoksa gittmi bu kariyer

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Forumlarımızda korsan oyun hakkında bilgi alışverişi yapmak yasaktır. Konu kilitlenmiştir.

Arkadaşlar, kaç tane konu açıldığı ve flood yapılıp yapılmadığıyla bırakın biz ilgilenelim. Bu tür mesajları yöneticilerin atması daha doğru zira.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Mesaj Yetkileri