Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 53 arası toplam 53 sonuç

Konu: [Beşiktaş JK] - Vodafone Arena'ya Geçiş Tarihi

Mesele Stada Geçme Boyutundan Daha Farklı Yere Kayıyor. Bu Gidiş Hayra Alamet Değil

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by medievil View Post
    Seninde "gece gündüz çalışmılşlar önemli değil ben bir bakışta ne zaman biter anlarım" demen yeterliydi.

Ne desek boş..
    Benim bakis acim yukarida belli.

Senin vehmettigin gibi olsa, buraya ne ugrarim, ne burada yazilanlari okurum, ne de cevap yazarim. Bana yaptigin suclama, benim davranislarim ile tutarli olsa bari.

Bir hata yapiyorsun, photoshoplanmis resimi koyuyorsun. Ister bilerek, ister bilmeyerek, fark etmez. Bu resimin photoshoplanmis oldugunu soyleyince, kivirip gece gunduz calistiklarini gostermek icin onu koydum diyorsun.

Isin en vahim tarafi da photoshoplanmis olan resim, bulunmasi nispeten daha zor olan ve gece calistiklarini gostermek icin astigin resim degil. Internet'te binlerce insaat resminin arasindan photoshoplu olani asiyorsun.

Bu hatanin ustune, ozur dilerim yanlislikla o resimi koymusum demek yerine de zeytinyagi gibi uste cikma cabasi da iyice anlatiyor seni. Troll'luk bedava tabii.. Bundan sonra sana bakis acim bu sekilde.

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Benim bakis acim yukarida belli.

Senin vehmettigin gibi olsa, buraya ne ugrarim, ne burada yazilanlari okurum, ne de cevap yazarim. Bana yaptigin suclama, benim davranislarim ile tutarli olsa bari.

Bir hata yapiyorsun, photoshoplanmis resimi koyuyorsun. Ister bilerek, ister bilmeyerek, fark etmez. Bu resimin photoshoplanmis oldugunu soyleyince, kivirip gece gunduz calistiklarini gostermek icin onu koydum diyorsun.

Isin en vahim tarafi da photoshoplanmis olan resim, bulunmasi nispeten daha zor olan ve gece calistiklarini gostermek icin astigin resim degil. Internet'te binlerce insaat resminin arasindan photoshoplu olani asiyorsun.

Bu hatanin ustune, ozur dilerim yanlislikla o resimi koymusum demek yerine de zeytinyagi gibi uste cikma cabasi da iyice anlatiyor seni. Troll'luk bedava tabii.. Bundan sonra sana bakis acim bu sekilde.
    Kusura bakma ama yazdıklarından o sonuç çıkıyor. Adamlara nerdeyse haftada 1-2 kez mikrofon uzatılıyor. Adamlarda yetişecek diyor. O stat yetişir yetişmez onemli değil, ben Beşiktaşlıda değilim umurumda da değil ancak verilen sözler yetişeceği yönünde. Buna rağmen ikna olmamak çok saçma geliyor.

Gene bana troll falan saydırmışsın -bu tabirde yeni moda oldu :/- Artık bu tür sözlerine cevap yazmıyorum ister troll de ne dersen de. Adamlar gece gündüz çalışıyor mu çalışıyor, başkanları her mikrofon uzatıldığında yetişecek diyor mu diyor. Bitmiştir. Benim photoshoplu resim falan ufak teferruat. Utanmasan kendin photoshoplamışsın diyeceksin abartmaya lüzum yok .

Nesil
    2003

Kusura bakma ama yazdıklarından o sonuç çıkıyor. Adamlara nerdeyse haftada 1-2 kez mikrofon uzatılıyor. Adamlarda yetişecek diyor. O stat yetişir yetişmez onemli değil, ben Beşiktaşlıda değilim umurumda da değil ancak verilen sözler yetişeceği yönünde. Buna rağmen ikna olmamak çok saçma geliyor.
    Bana sacma gelmiyor cunku bana her seyi sorgulayarak, mantik suzgecinden gecirerek yasamayi ogrettiler. Ben de sorguluyorum. Beni ikna etmek kolay. Isin bitirilmesi gereken tarihi belirten bir sozlesme.

Gene bana troll falan saydırmışsın -bu tabirde yeni moda oldu :/- Artık bu tür sözlerine cevap yazmıyorum ister troll de ne dersen de. Adamlar gece gündüz çalışıyor mu çalışıyor, başkanları her mikrofon uzatıldığında yetişecek diyor mu diyor. Bitmiştir. Benim photoshoplu resim falan ufak teferruat. Utanmasan kendin photoshoplamışsın diyeceksin abartmaya lüzum yok .
    Tabir yeni moda degil. Sen yeni ogreniyorsan yapacak bir sey yok. Acar, ne oldugunu okur ve ogrenirsin.

Photoshoplu resim de ufak teferruat ise, yanlis bilgi paylastigin icin ozur dilersin ve mesele kapanir. Bunu tercih etmezsen de samimi olmadigini iyice gostermis olursun. Samimi degilsen de zaten arastirma bolumunden uzak durursan memnun olurum. Cunku zaman calmaktan baska bir fayda saglamiyorsun.

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Quote Originally Posted by perpetua View Post
    Bana sacma gelmiyor cunku bana her seyi sorgulayarak, mantik suzgecinden gecirerek yasamayi ogrettiler. Ben de sorguluyorum. Beni ikna etmek kolay. Isin bitirilmesi gereken tarihi belirten bir sozlesme.

Tabir yeni moda degil. Sen yeni ogreniyorsan yapacak bir sey yok. Acar, ne oldugunu okur ve ogrenirsin.

Photoshoplu resim de ufak teferruat ise, yanlis bilgi paylastigin icin ozur dilersin ve mesele kapanir. Bunu tercih etmezsen de samimi olmadigini iyice gostermis olursun. Samimi degilsen de zaten arastirma bolumunden uzak durursan memnun olurum. Cunku zaman calmaktan baska bir fayda saglamiyorsun.

Sana çok güzel öğretmişler bazı şeyleri ona şüphe yok. Banada fikrimi açıkca ifade etmeyi öğrettiler. Sansür uygulamak istiyorsan çok zor birşey değil basarsın cezayı atarsın siteden. Yada mesajları silersin yapmadığın iş değil. Bloklayabilirsin. Forumda vardır sanırım öyle bir seçenek. Araştırma bölümünden uzak durmamı bekliyorsan bekleme.

Troll konusunda zamanında sen kendi ağzınla kimin trolluk yaptığını yazdın. Özel özelde kalır ama yakın geçmişi bu kadar çabuk unutma bence...

Yazdıklarınla kimin samimi olduğunu kimin olmadığını gösteriyorsun zaten. Neyse önemli zamanını çalmayayım senin.

Diğer arkadaşlardan da özür dilerim konu kişisel tartışmaya döndü biraz.

Edit: Geçen günkü kongrede başkan stat konusunda yetişeceğini, bir ihtimal çatısının yetişemeyeceğini açıkladı.

Nesil
    2003

Sana çok güzel öğretmişler bazı şeyleri ona şüphe yok. Banada fikrimi açıkca ifade etmeyi öğrettiler. Sansür uygulamak istiyorsan çok zor birşey değil basarsın cezayı atarsın siteden. Yada mesajları silersin yapmadığın iş değil. Bloklayabilirsin. Forumda vardır sanırım öyle bir seçenek. Araştırma bölümünden uzak durmamı bekliyorsan bekleme.

Troll konusunda zamanında sen kendi ağzınla kimin trolluk yaptığını yazdın. Özel özelde kalır ama yakın geçmişi bu kadar çabuk unutma bence...

Yazdıklarınla kimin samimi olduğunu kimin olmadığını gösteriyorsun zaten. Neyse önemli zamanını çalmayayım senin.

Diğer arkadaşlardan da özür dilerim konu kişisel tartışmaya döndü biraz.

Edit: Geçen günkü kongrede başkan stat konusunda yetişeceğini, bir ihtimal çatısının yetişemeyeceğini açıkladı.
    Bu yil toplam 3-4 tane mesaj silmisimdir arastirma bolumunde.

Bir tanesi senin yazdigin ve tartisilan konuya hic katki yapmayan, mesajin.

Bolum kurallari 2011 yilindan beri ayni.

"Yine olmamış.", "Bir türlü bunu düzeltemediniz gitti.", "Türkiye Ligleri yine berbat olmuş" vs. tipinde yıkıcı eleştiriler silinecektir. Eğer araştırmanın daha iyi olmasını arzu ediyorsanız, bu arzunuzu lütfen yapıcı eleştiriler yaparak belirtiniz. Ayrıca "süper olmuş", "ellerine sağlık" gibi mesajlar da her ne kadar bizi sevindirse de araştırmaya katkısı olmadığı için silinecektir. Bu konuda bizlere mesaj silmeye zaman harcatmak yerine, bu zamanı veritabanını geliştirmeye harcamamızı sağlayacak desteği rica ederiz.
    Diger sildiklerim ise konu acip oyuncu profili asmayan uyelerin mesajlarinin altina bir baska uyenin profili astigi mesajlardir. Basligin duzenli olmasi icin profili ilk mesaja tasiyip, ikinci mesaji silmisimdir.

Bu mu sansur?

Arastirmaya fayda saglamak yerine surekli saga sola suclama salliyacaksan arastirma bolumune erisimini engellemek de mumkun. Bunun yerine biraz daha sagduyulu olmani tavsiye ediyorum.

Hala astigin photoshop'lu resimin insanlari yanlis yonlendirebilecegini kabullenemiyorsan samimiyetten bahsetmeni hic anlamli bulmuyorum.

Son olarak stat Agustos ayinda bitsin, Besiktas maclarini butun sezon oynasin, cok memnun olurum. Gocebe gibiydi bu sezon Besiktas. Ozellikle gelecek sezon Avrupa kupalarinda oynayacaklarini goz onunde bulundurursak futbolculara da, taraftara da yazik bir o stat, bir bu stat dolasmak.

Ek. Kafama bir sey daha takıldı. Cati eger daha sonra yapilacaksa, acaba isiklandirma nereye monte edilecek. Eger isiklandirma yapilmazsa, stat sadece gunduz kullanilabilecek. Süper Lig'de maç oynanan statlarda ışıklandırma olması talimatlarla sabit. Hadi TFF izin verdi ve Besiktas maclarini gunduz oynadi diyelim. Avrupa maclari ne olacak? O maclar hangi statta oynayacak? Normalde catiya yerlestirilecek isiklandirma, cati bitene kadar disarya tekrar direk dikerek mi saglanacak?

O kadar cok soru var ki hala.

TT Arena'da Ekim ayinin basinda cimler serilmisti. Ocak ayinda stat acildi. Yani 3 ay sonra. Ve buna ragmen bir suru eksikle acildi.

Mayis ayindayiz. Agustos'a 3 ay var. Daha tribunlerin kaba insaati bitmedi. Zemin ne zaman serilecek, ne zaman kok salacak ve uzerinde oynanabilecek hale gelecek?

Bunlari sen sorgulamayabilirsin. Ben sorguluyorum. Sorguladim da.

Agustos ayina surada bir sey kalmadi. Hep beraber ne olacagini gorecegiz. Zaten veritabanini da Eylul'de gonderecegimize gore o zamana kadar uzerinde tartisilacak bir sey yok. Veritabanini yolladigimiz an en dogrusu ne ise onu yansitacagiz.
    Last edited by perpetua : 06.Mayıs.2014 at 14:48

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Muhtemelen dışarıdan direk yaparlar. Stat konusunda ben gecikme olacağını zannetmiyorum ama başkanın dediği gibi çatı yetişmeyebilir. Çim konusunun sorun olacağını zannetmiyorum. Dışarıdan getirir sererler. Bir dönem kadiköye nerdeyse her hafta çim geliyordu.

3 ay kaldı ağustosa doğru. Ancak şöyle bir gerçek var. Bu adamlar bu kadar iş varken halen stat yetişecek diyorsa vardır bir bildikleri.

Nesil
    2003

Stat yetisecek diyorlarsa vardir bir bildikleri diyemiyorum ben.

Fikrat Orman'in acilacak dedigi tarihe 4 ay kala Metin Keceli cikiyor Fikret Orman da o tarihte bitmeyecegini biliyor diyor. Fikret Orman cikiyor, 3 ay kala, catiyi yetistiremeyebiliriz diyor.

Gectigimiz Ocak ayinda Fikret Orman cikip, Agustos ayinda su su su bitmis olacak, soyle bitecek diye anlatmis olsa, sunlar sunlar eksik olacak ama onlari da su sekilde tamamlayacagiz demis olsa ve insanlari ikna etse eyvallah. Ama hem ikna etmiyor, hem sozlesme yok. O zaman bu bir temennidir. Sezon sonunda biz sampiyon olacagiz demek gibi. Ronaldinho ile anlasacagiz demek gibi. Fernandes ile 4 yillik sozlesme imzalayacagiz demek gibi.

Neyse. Bunlari daha once de yazmistim, tekrara girdim. Ben de temenni ediyorum ki Agustos'ta stat biter. Ama bu temenni, benim buna inandigimi gostermez. Baskalari ikna olmus olabilir ancak ben henuz olamadim.

Son olarak:

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/17119696.asp

Timsah Arena'nin insaati icin 1 Haziran 2011'de temel atildi. 450 gun icinde bitecekti.
    Yani 24 Agustos, 2012'de.
    Bugun itibariyle 1070 gun oldu.
    1 Temmuz'da acilirsa 1126 gunde bitmis olacak.

Mutlaka ihaleyi yaparken bir sey biliyorlardi.
    Ustlenen firma da birseyler biliyordu ki 450 gunde tamamlanacak dediler.

Butun diger statlar icin ayni durum sozkonusu. Yani ilk belirtilen tarihte stadin bitmesi supriz olan, bitmemesi degil.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Muhtemelen dışarıdan direk yaparlar. Stat konusunda ben gecikme olacağını zannetmiyorum ama başkanın dediği gibi çatı yetişmeyebilir. Çim konusunun sorun olacağını zannetmiyorum. Dışarıdan getirir sererler. Bir dönem kadiköye nerdeyse her hafta çim geliyordu.

3 ay kaldı ağustosa doğru. Ancak şöyle bir gerçek var. Bu adamlar bu kadar iş varken halen stat yetişecek diyorsa vardır bir bildikleri.
    Çim konusu o kadar basit değil. Dışardan getirilip lap diye mükemmel çim elde edilemiyor ne yazık ki. Arena'nın çimleri dışarıdan geldi. Mesele çimin kök salıp sağlamlaşması. Çim getir serle bitseydi keşke.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Quote Originally Posted by E.Cartman View Post
    Çim konusu o kadar basit değil. Dışardan getirilip lap diye mükemmel çim elde edilemiyor ne yazık ki. Arena'nın çimleri dışarıdan geldi. Mesele çimin kök salıp sağlamlaşması. Çim getir serle bitseydi keşke.

O stattan milyonlar kazanacak adam en kötü ihtimal suni çim serebilirler. Önemli olan maç oynanacak duruma gelmesi. Çim bir şekilde halledilir diye düşünüyorum.

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Son bilgiler

“Vodafone Arena Yenileme Projesi Küfeki Taşı ile Mekanik Dış Cephe Kaplama İşleri’nin ihalesi 02.04.2014 tarihinde yapılmıştır. 4 firma tarafından verilen teklif dosyaları BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. İhale Komisyonu tarafından açılarak yeterlilik kriterleri incelenmiş ve teklif ettikleri fiyatlar değerlendirilmiştir. İhale komisyonu tarafından tekliflerin değerlendirilmesinden sonra en uygun fiyatı teklif eden 2 firma ile karşılıklı görüşmeler ve yapılan pazarlık sonucunda alınan son teklifleri BJK Beşiktaş İnşaat ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı’na sunulmuştur.”

“Vodafone Arena Yenileme Projesi Küfeki Taşı ile Mekanik Dış Cephe Kaplama İşleri’nin Barshan Yapı ve Restorasyon San. Tic. Ltd. Şti.’ne taşeron olarak ihale edilmesi, %10 oranında kesin teminat alınarak sözleşme imzalanması uygun bulunmuştur. Firma ile 21.04.2014 tarihinde sözleşme imzalanmış, örnek olarak bir kolonun taş kaplaması yapılmıştır.”

+++

Stadın en kötü ihtimal 45.000 kişilik kapasiteyle açılacağı konuşuluyor... Ne derece doğru bilemem.

+++

Beşiktaşlıların hayallerini süsleyen ve bir an bitmesi için dört gözle beklenen Vodafone Arena’nın kaba inşaatının yüzde 48’i bitti.

BEŞİKTAŞ’ın yeni stadı Vodafone Arena’da kaba inşaat yapım oranı yüzde 48’e ulaştı. Kapalı tribünün 16 Mayıs’ta bitmesi planlanırken, eski ve yeni açıkta da büyük ilerleme sağlandı. İlk harcın 29 Aralık 2013’te konulduğu ve 165 çalışanla başlanan stat inşaatında bugün 450 kişi çalışıyor. İnşaat ilerleme hızı planlandğı seyirde devam ediyor. İnşaat sürerken, diğer yandan önümüzdeki günlerde ince işçilik çalışması da başlayacak. Stadın 30 Ağustos’ta bitirilmesi hedefleniyor.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

3.5 ayda bu kadarı yapılabilmiş stadyumunun, Ağustos sonuna kadar kalan süre olan 3.5 ayda yetişmesine imkan yok. Hızı yükseltebilecek olsa yükseltirlerdi.

(20 Ocak)

(7 Mayıs)

TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Aralık-Ocak gibi geçeriz gibi geliyor banada. Fikret Orman kendini kandırıyor. Yok çatısız oynayacağız falan filan geçecek bu işleri. Daha koltuklar yok ne çatısı?
    FM Gazetesi

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Her şey iyi güzel Fikret Orman bir tarih verdi bizim sabırsız taraftara da bence yapmaması gereken bir şey yaptı. Ha ben inanıyorum önümüzdeki sezona stadı yetiştireceklerine varsayalım gecikme yaşandı yahu bu galatasarayın stadı 3 yıl sürdü hafriyatsız, temelini 2007 aralıkta atmışlar açılış ocak 2011. Tam 37 ay.

Gelelim bizimkilere hafriyatı da var trafiğin ortasında kasımda başladılar ağustosta bitireceğiz diyorlar. Hadi diyelim 10 ayda bitiremediler hadi 13-14 ayda bitirsinler. Yanarım yanarım da adamlara sallayacaklar hani ağustosta bitiriyordunuz diye işte ben buna yanarım. Adamları tebrik edecekleri yerde yüzlerine vuracaklar hemde Beşiktaş taraftarları. fb-gs taraftarı olsa da içim yanmasa. İşte bunlar Beşiktaş'ın gerçekleri. Gecikme yaşanırsa göreceksiniz sonra bu arkadaş dedi dersiniz.

Quote Originally Posted by HeracLes View Post
    Her şey iyi güzel Fikret Orman bir tarih verdi bizim sabırsız taraftara da bence yapmaması gereken bir şey yaptı. Ha ben inanıyorum önümüzdeki sezona stadı yetiştireceklerine varsayalım gecikme yaşandı yahu bu galatasarayın stadı 3 yıl sürdü hafriyatsız, temelini 2007 aralıkta atmışlar açılış ocak 2011. Tam 37 ay.

Gelelim bizimkilere hafriyatı da var trafiğin ortasında kasımda başladılar ağustosta bitireceğiz diyorlar. Hadi diyelim 10 ayda bitiremediler hadi 13-14 ayda bitirsinler. Yanarım yanarım da adamlara sallayacaklar hani ağustosta bitiriyordunuz diye işte ben buna yanarım. Adamları tebrik edecekleri yerde yüzlerine vuracaklar hemde Beşiktaş taraftarları. fb-gs taraftarı olsa da içim yanmasa. İşte bunlar Beşiktaş'ın gerçekleri. Gecikme yaşanırsa göreceksiniz sonra bu arkadaş dedi dersiniz.
    Fİkret ormana geçikme yaşanmadan sallıyorum ben zaten. Stadı yapsın gitsin, işgal etmesin.

Ayrıca stada gelicek olursak, şuanda planlanan şekilde ilerliyor stad. Koltuklar hazırlanıyor ki örnek koltuklar geldi geçenlerde. Kapalını prekastları gelmek üzere, zaten kapalı bitmiş durumda, yakında ince iş başlanacak. Eski açık hızlı bir şekilde ilerliyor, çiçekler inşaat çok güzel çalışıyor orda maşallah. Şuan tek sıkıntı yeni açıkta obitaş'ın yavaşlığı, onun dışında herhangi bir problem yok hali hazırda. Biraz daha şekillendikten sonra tekrar bilgilendirme yaparım.

Bu arada üst kat tribün ölçüsü 39 derece olacak bizim, aşırı dik bir tribün olacak.

Bu 36,5

Last edited by kumbara : 09.Mayıs.2014 at 21:23

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Quote Originally Posted by Ralph View Post
    Aralık-Ocak gibi geçeriz gibi geliyor banada. Fikret Orman kendini kandırıyor. Yok çatısız oynayacağız falan filan geçecek bu işleri. Daha koltuklar yok ne çatısı?

Koca stst yapan adam koltukları hazırlamıştır bence. Numunelik attım yukardakini VIP koltuk örneği...

Nesil
    2003

Quote Originally Posted by HeracLes View Post

Bence de Agustos tarihini vererek hata yapti.

Benim korkum, stadin eksikleri olmasina ragmen acilmasi ve stada gidenlerin ilk gittiklerinde bitmis stattan buyulenmesi yerine surekli eksikliklerle karsilasmasi ve bu eksiklikleri mesele haline getirmesi.

Cok iyi bir hazirlik ile Besiktas pekala Olimpiyat stadindan onemli bir gelir elde edebilirdi. Ic saha maclari hemen hemen herkesin gidebilecegi Pazar gunduz oynanir. Bilet fiyatlari makul tutulur ve tribunlerin surekli dolu olmasi saglanabilirdi. Hatta Olimpiyat stadinan kombine alanlara yeni statta oncelik taninabilirdi.

Ancak Fikret Orman istemeye istemeye Olimpiyat stadina gittiklerini soyledikce, bence taraftar da olumsuz bakti orada oynamaya ve orada mac izlemeye. Mutlaka gidisi ve gelisi zor stadin. Istemiyoruz gitmek ama mecbur kaldik demek baska, iki yilligina gidecegiz, askerligimizi yapacagiz sonra gelip muhtesem stadimizda oynayacagiz demek baska.

A takimi izlemekten baska fazladan baska nedenler sunulmaliydi taraftara, mac gunu oraya kadar gitmesi icin.

A2 veya U19 takiminin maclarinin da ayni gun oynanmasini TFF'den isteyip, oraya kadar gelenlerin alt yapidaki gencleri de izleyebilmesi, bir bilet fiyatina iki mac izleyebilmesi saglanabilirdi.

Bir mac oncesi gelen seyirciye kofte ekmek, cay/kahve ikram edilebilirdi. Tamam bunun ek maliyeti de olurdu ama sonucta seyirciye kilometrelerce yol git ve soguk bir statta mac izle diyorsun.

Stat disinda mac oncesi konser verebilecek bir genc ve ismini duyurmak isteyen bir Besiktasli bulunabilirdi.

Bir mac oncesi dev ekran kurulup, Chelsea-Besiktas maci veya baska bir mac topluca izlenebilirdi.

Bir mac oncesi Besiktas'ta futbol oynamis efsaneler getirilir bir gosteri maci yapilir. Ferdinand, Sergen, Riza, Metin, Ali, Feyyaz, Nouma vs. vs. Hatta eminim Fenerbahce'nin ve Galatasaray'in eski futbolculari da memnun olurdu boyle bir davetten.

Besiktasli efsanelerle rica edilir, bir mactan once 1 saat imza dagitmalari saglanabilirdi. Taraftar gelir orada t-shirt, forma neyse alir veya yaninda getirir ve imza alirdi.

Insanlar coluk cocuk gelir AVM'de gecirecegi zamani, statta gecirirdi.

Normalde Inonu'ye gelmeyen veya gelemeyen bir suru insana mac seyrettirilebilir ve ileride yeni stada gitmeye ayaklarinin alismasi saglanabilirdi bence. Ama bu firsat bence tepildi. Bir o stat, bir bu stat dolasarak da takimin belli bir yerde oynayarak oraya alismasinin da onune gecildi.

Mutlaka Olimpiyat stadinin zorluklari var. Ama bu zorluklari surekli dile getirerek bence musteri kacirildi. Bu nedenle de en kisa zamanda yeni stadi acmak istiyor Fikret Orman bence.

Halbuki Olimpiyat Stadi dezavantaji, taraftarla kaynasmak yakinlasmak icin firsat olarak da gorulebilirdi. Boylece yeni stat tamamen bitene kadar da zaman kazanilirdi.

Nesil
    2003
    Yer
    İzmir/KARŞIYAKA

Son bilgiler:

Eylül ayı içinde kaba inşaat tamamen bitecek. Yönetim bu zaman diliminde çatısız oynamayı değerlendirecek. Eğer çatısız oynama kabul edilirse maçlar yapılabilir. Çatının montaj süresi 3ay. Beşiktaş stadı %100 bitirip oynamayı düşünürse ligin ikinci yarısında yeni stadına geçecek...

Nesil
    2003

http://www.ntvspor.net/video-galeri/...aman-oynayacak

Catisiz oynama hakkinda isiklandirma ve uluslararasi maclarda kullanamamaya da deginilmis. Eger cati yapilmadan acilirsa, Avrupa maclarini baska statta oynanacak sekilde ayarlamak gerekecek. Ve tabii ic saha maclari da gunduz olacak.

Eger cati yapildiktan sonra acilacaksa, cati Ocak'ta biter, zemin daha sonra serilir. Zeminin iyi bir sekilde oynanabilir hale gelmesi 2 ay.

Yani en iyi ihtimalle Besiktas ancak Nisan 2014 gibi oynamaya baslayabilir.

Belki yeni statta gelecek sezonun 2-3 maci oynanir ama yeni stada tam gecis 2015/16 sezonu olur.

Sanırım Konu Artık Kapanabilir Ya da Stat Dışında Başka Detaylar Tartışılabilir.

Stadın Planlanan Bitiş Tarihinden En Az 3-4 Ay Sarkma Olacağı Bununda Çatı Konusundan Kaynaklandığı Resmi Olarak Bildirildi.

Ben Ocak Ayını Bırak Mart-Nisan Aylarına Bile Kabûlüm

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tahminen 1 sezon daha bekleriz stadı

Nesil
    2014
    Yer
    Karabük , İstanbul

FM gene insaflı davranıp yılbaşı demiş . Bu stadın açılışı gelecek sezon devre arasında maksimum açılır . O da 1 ocak 2016.

Nesil
    2006
    Yer
    London

Quote Originally Posted by Kdarkig View Post
    FM gene insaflı davranıp yılbaşı demiş . Bu stadın açılışı gelecek sezon devre arasında maksimum açılır . O da 1 ocak 2016.
    +1 şuanki durumuna bakarsak daha kaba inşaat bile bitmedi 3-4 ay öyle desek, 3-4 ay koltuklardır ince inşaattır bitse, sonra çimler ekilecek çatı yapılacak vb vb anca 1 Ocak 2016 ya yetişir stat.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri