1 ile 25 arası toplam 25 sonuç

Konu: Forvet Transferi Hakkında

Default Forvet Transferi Hakkında

Borussia Dortmund ile oynuyorum ve ilk senem bitmek üzere. Bilindiği gibi Lewandowski takımdan ayrılacak ve Aubameyang'tan istediğim verimi alamadım, dolayısıyla onu da satmayı düşünüyorum. İlgilenen kulüpler de var. Hal böyle olunca top-class bir santrafor almam gerek.

Birkaç oyuncu arasında kaldım ve size danışmaya karar verdim. Kafamda belirlediğim opsiyonlar Mario Balotelli, Diego Costa, Salomon Rondon ve Mario Mandzukic.

Dizilişim bu şekilde. Oyundaki performansları ve taktik dahilinde hangisi transfer etmeyi denememi önerirsiniz ?

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Valla eğer amacın çok para bayılmak ise içlerinden Balotelli'yi öneriyorum. KF de hayatının oyununu oynatabilirsin ama eğer ki Dortmund sistemine uyup çok ünlü olmayan birini alıp ben kral yaparım dersen potansiyeli olan bir oyuncu olarak Hosiner'i öneriyorum.

Mevcut profili ile size yetecektir çok rahat şekilde.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2013
    Yer
    Azerbaijan , Baku

Balotelli yi tek geçerim ama çok pahalı

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

İlla bu saydıklarını mı almak istiyorsun bilmiyorum ama Mitrovic'i de kadronda bulundur. Bu saydığın isimlerden formayı kapabilecek potansiyelde hem de tam Dortmund transferi olur, gerçekte de böyle bir transfer bekliyorum açıkçası. Fierro'yu da alıp kiralayabilirsin. Şu an oynadığım kariyerde PSV aldı ve ortalama bir profile rağmen daha tam gelişmedi 25-30 civarı atıyor iki sezondur. Önceki serilerde hep alırdım sıkıldım bu seri almadım ama pişman edecek gibi. Ayrıca kendi liginden Kevin Volland ve Luuk de Jong'a da bakabilirsin. İyi profilleri oluyor ileride.

Mandzukic ve Diego Costa'yı denemedim ama Balotelli ve Rondon hakkında şunları söyleyebilirim. Balotelli devamlılığı olmayan bir oyuncu ama bir anda patlayabiliyor. Bazen 5 maçta 1 gol atıyor bazen 5 maçta 7-8 gol attığı oluyor. Fiyatı da kabarık olur büyük ihtimal. Rondon'u ben Liverpool kariyerimde almıştım. Sanıyorum 14.1.2 idi ve forvetler hakikaten dökülüyordu kim olursa olsun. Suarez, Jackson Martinez, Rondon ve Benteke'yi denedim ayrı ayrı kariyerlerde Suarez haricinde, o da tek tük iyi performans veriyordu, pek performans alamamıştım ama 14.1.2'nin üstüne birçok şey değişti. Bu isimler arasında fiyat/performans olarak en mantıklısı Rondon gibi gözüküyor.

Nesil
    2013
    Yer
    Zonguldak

Eğer sadece saydığın isimlerden istiyorsan Rondon veya Mandzukicten birini al.Eğer bizden de öneri istersen Napoliden Duvan Zapatayı öneririm bende şahane oynuyor.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Lukakuyu öneririm hem hızlı hem güçlü hem bitirici hemde hava hakimiyeti var mental özellikleride cabası eğer olmazsa Mitrovic

Kevin Volland.

kesinlikle timo werner. ben güncelleme gelmeden önce lewandowski çok para istediği için sözleşme yenilememiştim. 40 milyon euroya satıp 5 milyona timo werner'i aldım. 3 sezon üst üste gol kralı oldu. fırsatçı golcü olarak oynatınca hem iyi gelişiyor hem de bol bol gol atıyor. ama werner'in fiyatı muhtemelen artmıştır. bence oyuna başlar başlamaz al bir sene stuttgart'ta kiralık oynasın. fiyatı daha ucuz olur. zaten sezon sonunda da güney koreli forvet gelecek.
    aubameyang'ın özellikleri pek iyi değil gibi gözüküyor ama oynadığı zaman faydalı oluyor. sezon sonunda 20'ye atleticoya satmıştım.

carlos fierro ve christian benteke de çok iyi oynuyorlar dortmund'da.

Nesil
    2013
    Yer
    Zonguldak

Timo Wernere çok uçuk meblağlar istiyorlar.

Quote Originally Posted by Kryptonite View Post
    Timo Wernere çok uçuk meblağlar istiyorlar.
    kaça çıkmış. yahu ben oyunun ilk başlarında oynadım dortmund kariyerini. 5 milyona almıştım.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Quote Originally Posted by ..JoaQuiN.. View Post
    Kevin Volland.
    Ben de bu elemanı tavsiye ederim

sakary Ali Misafir

Kevin GroBkretuz'u oynat

Dortmund'un gerçekte yaptığı gibi orta seviye bir adam bul ve onu öyle bir geliştir ki yıldız olsun.

Lukaku, Mitrovic ve Volland'ı da listeye aldım. Timo Werner fazlasıyla zor gibi. Baya yüksek fiyat istiyorlar. Fierro'yu da alıp kiralayabilirim.

Nesil
    2013
    Yer
    Zonguldak

Duvan Zapataya da bak derim.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Benim oyunumdaki 2019 Kevin Volland profili

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Timo Werner evet her kariyerimde ilgimi çekiyor bayada gol atıyor yalnız hiç bir kariyerimdee geliştiğine şahit olmadım.Geliştirebilen var mı ?

Vietto, Mitrovic falan olabilir. Salzburg'lu Alan da iyidir.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Diego Costa'yı öneririm. Onun yedeği olarakta Mitrovic ve Omer Damari.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Benim sıralamam şu şekilde;
    Kevin Volland
    Balotelli
    Lukaku
    Diego Costa
    Domenico Berardi

Volland'ı kaçırdık, Barcelona'ya gitti arkadaş. Lukaku için 90m € civarında bir para istedi Chelsea. Pazarlıkla inse inse en fazla 60'a falan iner, o parayı vermem mümkün değil. Balotelli için de teklif götürdüm ama muhtemelen onun için de uçuk bir rakam isteyecekler. Berardi'ye de salça olalım o zaman

Balotelli için de 74m € istedi Milan, rotayı 38m € serbest kalma maddesi bulunan Diego Costa'ya çevirdim artık.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by Stan13 View Post
    Balotelli için de 74m € istedi Milan, rotayı 38m € serbest kalma maddesi bulunan Diego Costa'ya çevirdim artık.
    Boşa o parayı verirsin Hosiner diyorum sadece sana. Almanya gibi bir ligde rekor kırdım adamla al kurtul.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

diego costanın 38 milyon min release fee var ona aban bence gerçi kullanmadım ama o profili iyi

3. sezonda şahsen basıcam parayı alıcam fenere

Default Forvet Transferi Hakkında

Diego Costa'yı aldım. Umarım beni yanıltmaz. Hosiner'i de Hoffenheim almış bu arada.

Mesaj Yetkileri