1 ile 12 arası toplam 12 sonuç

Konu: Regen Oyuncular İçin Yüz ve Saç Paketi

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Default Regen Oyuncular İçin Yüz ve Saç Paketi

İçinde regen oyuncular için saç ve sakal yamaları mevcuttur. Ayriyetten oyuncu yüzleri ülkelere ve ırklara göre ayarlanmış, profildeki görünümleri düzenlenmiştir. Kendim kullandım ve çok memnun kaldım bu yamadan, herkese tavsiye ederim.

Kurulum için FM'nin kurulu olduğu dizine girip sırasıyla data/facegen/hair klasörlerine ulaşın ve rardan çıkan dosya içeriğini orjinali ile değiştirin. Oyuna girmeden önce cache klasörünü de silerseniz sorunsuz çalışır.

http://www.fmscout.com/a-olt-expande...pack-fm14.html
    Last edited by E.Cartman : 11.Mart.2014 at 12:09

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Paylaşım için teşekkürler.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2006
    Yer
    06

Teşekkürler güzel paylaşım

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

Teşekkürler,geçen senede vardı aynısı mı yoksa bu yenisi mi ?
    malatyAdana!

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    Teşekkürler,geçen senede vardı aynısı mı yoksa bu yenisi mi ?
    Geçen seneki v2.0 yada v3.0 olabilir. Çünkü internette eski sürümleri de mevcut.

Nesil
    2007
    Yer
    Dublin

Gecen sene kullandim, bu sene de kullaniyorum. Basarili bir calisma. Paylastigin icin tesekkurler.

Remaining silent in the face of injustice is the same as supporting it.

Bu görsel paketi uygulamayı denedim, ama şu an bende hala daha eski saç stilleri vs görünüyor, yenilerden hiç bişi gelmedi, orijinal konuda denildiği gibi, 5 tane default olan yüz paketinin yanına indirdiğim olt klasörünü attım, cache sildim ve arayüz ayarlarından denileni yaptım, ama bişi değişmedi, yardımcı olabilir misiniz?

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by hyuga10 View Post
    Bu görsel paketi uygulamayı denedim, ama şu an bende hala daha eski saç stilleri vs görünüyor, yenilerden hiç bişi gelmedi, orijinal konuda denildiği gibi, 5 tane default olan yüz paketinin yanına indirdiğim olt klasörünü attım, cache sildim ve arayüz ayarlarından denileni yaptım, ama bişi değişmedi, yardımcı olabilir misiniz?
    data/facegen bu klasöre ulaştınız mı? Facegen klasörüne ulaştığınızda hair klasörünü göreceksiniz. İndirdiğiniz yamayı facegen klasörüne atın ve orijinal hair klasörü ile indirdiğinizi yer değiştirin. Ardından cache klasörünü sildikten sonra kurulum tamamlanmış oluyor.

Kurulum bittiğinde zaten değişikliği hemen farkediyorsunuz. Normalde regenlerin sadece kafa kısmı görünürken yamada forma kısımları da azda olsa gözüküyor.

Evet, o klasöre geliyorum. hair klasörü var, onun içinde afro, asian vs diye 5 tane default saç klasörü var. İndirdiğim rarlı dosyanın içinde de olt hairpack diye bir klasör var. İçinde de yine aynı bu 5 klasörün adında 5 klasör var. Birçok şey yaptım, ama tutturamadım, önce olt haripackin içindekileri orijinal hair klasörünün içine attım yer değiştirdim olmadı, sonra 5 klasörün yanına olt hairpack klasörünü attım yine olmadı, kaldı böyle hiçbir değişiklik olmadan bende.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

olt hair klasörü sadece bir isim. Önemli olan o klasörün içinden çıkan hair klasörü. facegen e gelip hair klasörünü içine attığınızda yer değiştirmelere onay verin sadece. Ardından tüm cache klasörlerini silin. Roaming ve local klasörlerinin içine de bakın. cache ve caches isimli klasörler oluşuyor. Onları da silerseniz sorun hallolmuş olur.
    Last edited by William Rookwood : 06.Nisan.2014 at 18:45

Tamamdır şimdi oldu teşekkür ederim, bir yerde ekstra cache klasörü buldum onu silince düzeldi. Yardımlarınız için tekrardan teşekkür ederim, böylesi çok daha güzel oldu

Yaşlandıkça değişim gösterse aslında o zaman çok güzel olur. Adam 16 yaşında da aynı 36 yaşında da

Mesaj Yetkileri