1 ile 7 arası toplam 7 sonuç

Konu: Şener Özbayraklı

Nesil
    2007

Default Şener Özbayraklı

Nesil
    2007

Boyunun 1.81 olduğunu sanmıyorum. Orta sahada oynama özelliği de gözden geçirilmeli. Dribblingi bence en önemli özelliği bu oyuncunun. 13'ten fazla olabilir.

Nesil
    2001
    Yer
    İstanbul

Maça sağ açık çıktı diye sağ açık oynayabileceğini söylemek doğru değil. Zaten hücuma sıfır katkısı vardı. Tek amaç Caner'in etkinliğini düşürmekti ama olmadı. Bursaspor baskıyı yedikçe el freni oldular, topu taşımadıkları için dönen top Fenerbahçe'de kaldı. Beke gecince hücuma katıldı da biraz işe yarar gözüktü en azından.
    TURKSPORTAL Interactive - FM Türkiye

Cengiz Haskan
    Fenerbahçe Araştırmacısı

Nesil
    2007

Quote Originally Posted by ABOOO View Post
    Maça sağ açık çıktı diye sağ açık oynayabileceğini söylemek doğru değil. Zaten hücuma sıfır katkısı vardı. Tek amaç Caner'in etkinliğini düşürmekti ama olmadı. Bursaspor baskıyı yedikçe el freni oldular, topu taşımadıkları için dönen top Fenerbahçe'de kaldı. Beke gecince hücuma katıldı da biraz işe yarar gözüktü en azından.
    Ben FB-Bursaspor maçı özelinde bir yorum yapmadım. MR 0 değil 10 olsa daha doğru olur.

Önder Özen'in önümüzdeki sezon için ilk isteyeceği oyuncunun Şener olacağını tahmin ediyorum...

Okumak isteyenler için Şener Özbayraklı röportajı: http://www.tff.org/default.aspx?pageID=201&ftxtID=18435
    Last edited by ttarlabasi : 01.Nisan.2014 at 11:39

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Galatasaray Bursa macinda da sağ kanatta oynadı ve etkiliydi. Mr 10 olabilir bence de.

Nesil
    2007

Bursaspor`un başarılı defans oyuncusu Şener Özbayraklı, sözleşmesindeki `5 milyon liraya serbest kalır` maddesi sebebiyle elden kaçabilir.

http://skorer.milliyet.com.tr/bursas...03/default.htm

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Şener'in cesaret değeri arttırılabilir. Uzun şutlar ve zıplama değerleri düşürülmelidir diye düşünüyorum. Hatta pozisyon alma özelliği de düşebilir.
    Sentugo.

Mesaj Yetkileri