Sayfa 1 / 2 12 SonSon
1 ile 30 arası toplam 42 sonuç

Konu: "Muharrem Gülergin" ruhuyla.. (II. SEZON)

Default "Muharrem Gülergin" ruhuyla.. (II. SEZON)

MUHARREM ABİ..

Kafadan giriyorum konuya..

Futbolda birinci ligde yıllarca oynayan Adana Demirspor’un yıldızı ve kaptanı.. Yüzmede şampiyon..
    1944’te yüz metre kurbağalamada kırdığı rekor yıllarca tabelada kalıyor..

Sutopu milli takımının değişmez kaptanı.. Dokuz kişi milli maçta üzerine yükleniyor havuzda, batıramıyorlar..

Futbol maçının devre arasında atletizm pistine çıkıp rekor kırıyor..

Voleybola heves ediyor.. En iyi.. Birkaç ay içinde milli takıma çağırılıp yıllarca oynuyor

Ping Pongu merak ediyor.. Milli ping pongcuları sıradan geçiriyor...

Yoldan geçerken duvarın arkasındaki tenisçileri görüp “ Nedir bu? “ diye soruyor..
    Eline ilk kez raket alıyor, altı-yedi ay sonra efsane Nazmi Bari ‘den sonra Türkiye’nin en iyi tenisçisi..

Tramplenden havuza atlama diye bir spor var hani... Burgu neyim yapıyorlar, onda da tek isim..

Dünyada sporun birçok dalında onun kadar çok madalya alan bir sporcu yok..

* * * * *
    Fatih TERİM A.Demirspor altyapısında iken kendisine akıl hocalığı yapan , özel olarak hazırlayan da kendisidir..

DAHA FAZLA NE ANLATILABİLİR Kİ BU EFSANE İÇİN?

Bu kariyerin de yeri bende ayrı olacak..Çünkü yıllarca oyunla ilgili yüzlerce e-mail attım..Ama bir türlü bir eksikliği giderememiştim..Sonunda bu seride o eksiklik de giderildi..Bu sitede eksikliği belirttim ve güncellemenin ardından sorun giderildi..Bunun için ayrıca TEŞEKKÜR EDERİM..

Kariyere Muharrem GÜLERGİN'in efsane olan sözü ile başlayacağım ;

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

başarılar adana demir sporu severim erçağ evirgene iyi bak

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Başarılar

Nesil
    2011
    Yer
    İstanbul

Başarılar, Adana D.S benim de sempati duyduğum bir takım. İnşallah iyi yerlere getirirsin.

Başarılar Kardeş Takımın Kardeş Menajeri Takipteyim ) Senide beklerim Antalyaspor kariyerime..

Adanademirspor Kardeşliği : (Adana Demirspor da Akdeniz Bölgesi takımı olmasına karşın taraftarlar birbirlerini yakın gördüklerinden tribünde rekabet havasından çok dostluk havası görülmektedir. Aynı dostluk havası Ankaragücü maçlarında da görülmektedir. 09.12.2012 tarihinde oynanan Akhisar Belediyespor - Antalyaspor maçı yoğun yağış nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir. Ancak maçın ertelenmesinin de önüne geçen en önemli gelişme ise yoğun yağış dolayısıyla deplasman tribününde bulunan Antalyaspor taraftarlarının ev sahibi ekip Akhisar Belediyesportaraftarları tarafından kendi bulundukları kapalı tribüne çağrılması ve ev sahibi kulüp yöneticileri, taraftar grupları tarafından karşılıklı olarak onay alındıktan sonra Antalyaspor taraftarlarını kendi bulundukları kapalı tribüne davet etmişler ve maçın ertelenen kısmına kadar yan yana izlemişlerdir.

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim ..

Başarılar Abim

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim.Şimşekleri yeniden sayende yukarılarda görebileceğiz.

Başarılar.

Başarılar dilerim.

Abi 3. sezonda alırsın sen şampiyonlar ligini,başarılar

14. Default

başarılar taktiği bekliyoruz

Nesil
    2013
    Yer
    Konya

Başarılar dilerim

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

başarılar diliyorum

Başarılar diliyorum umarım uzun soluklu bir kariyerliğin olması dileğiyle...

Herkese teşekkürler arkadaşlar..Emin olun uzun soluklu bir kariyer olacak..Bu konuda bazı arkadaşlar beni tanır
    (Hata almazsam tabi)

Taktiğe ise son şeklini vermeye çalışıyorum..Bakalım ne kadar zamanda tamamlanır

Nesil
    2010
    Yer
    İZMİR

Başarılar Latom İyi Eğlenceler...

Kariyere hızlı bir giriş yapmak zorunda kalacağım..

İlk önce sezon öncesinde Pawelek'in kiralık sözleşmesini fes ettik..Çünkü Şener gibi bir isim varken bu oyuncu gereksizdi..Yabancı kontenjanımızı açmak için de çok iyi bir hareket olduğunu düşünüyorum..

Transferlerimiz ise ;

SMOLAREK-CİHAN-MUSLU- EKREM VATANSEVER

Devre arasında ise Milli yıldıza imzayı attırdık..

Tüm transferleri serbest olarak aldık..

Ligde ise durum bu şekilde ;

Bundan sonra ki maçları tek tek paylaşacağım arkadaşlar..Bu maçları internet sıkıntım yüzünden toplu atmak zorunda kaldım..Diğer maçları detaylı bir şekilde aktaracağım..

Nesil
    2013
    Yer
    tekirdağ

Transferler güzel bizim çıcuk ercağ evirgeni oynatıyormusunuz

Quote Originally Posted by Tsubasa_Oozara View Post
    Transferler güzel bizim çıcuk ercağ evirgeni oynatıyormusunuz
    Erçağ gibi bir topçu oynatılmaz mı
    Sisteme pek uymasa da oynatmaya bakıyorum.. 21 maç (13'ü ilk 11) 3 gol-7 asist..

Çalıştığım için pek fazla zamanım olmuyordu arkadaşlar ondan dolayı ilk sezonu toplu olarak atacağım..Bu sezon için kusura bakmayın ama gelecek sezon daha farklı olacak..

Puan tablosu ve Lig durumu ;

Oyuncu verileri ;

Biz yokken Süper Lig'de olanlar ;

Yeni sezon için yönetimin düşündüğü transfer bütçemiz ;

Türkiye'de denenmemiş bir taktik üzerine çalışıyoruz..1974 Dünya Kupası'nda Hollanda total futbola ilk adımı atmıştı ve oyunu ile herkesi mest etmişti..
    Son yıllarda Barça'nın oynadığı oyun günümüz total futbolu..Ama bizim amacımız Rinus Michels'in temelini attığı total futbolu oynamak...

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

şampiyonluk gelmiş bütçende iyi çıkmış süper ligde başarı bekliyoruz

Süper ligde başarılar hocam.

Başarılar süper lig de

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar..Ekol yaratmak istediğimiz için transferde ince eleyip sık dokuyacağız..Gereksiz oyunculara para savurarak yedek kulübesinde oturtmak istemiyoruz..Bu amaçla maddi olarak da kesemizin ağzını iyice büzdük..

İŞTE İLK TRANSFERLER ;

(sol üstten başlayarak)
    ORHAN GÜLLE :Antep'ten bonservisi elinde olarak aldık..İmza parası dahi vermedik..
    POLİTEVİCH : Defansımızın sigortası olacağını düşündüğümüz bir isim..
    Fazlası ile sayılı aday arasından kendisine karar kıldık..Bedelsiz olarak kadromuza dahil ettik..
    ABDULLAH KARMİL : Defans hattımızı ilk seneler için emanet edebileceğimiz bir oyuncu..
    TS satılık listesine koyunca kaçırmak olmazdı.. 250bin TL (100bini nakit) karşılığında imzaları attık..
    KAMİL AHMET ÇÖREKÇİ : Sağ bekte fazlası ile güvendiğim bir isim..ES-ES'te fazla süre bulamadığı için ayrılmak istedi..
    Biz de kendisini 180bin TL karşılığında kulübümüze kazandırdık..
    MEHMET GÜVEN : Tecrübeli oyuncu Konya'nın küme düşmesi sonucu kulübünden ayrılmak istedi ve sözleşmesini uzatmadı..Kendisini isteyen pek çok kulüp olmasına rağmen o hedeflerimiz doğrultusunda bizi seçti..Oyunu 2 taraflı olarak oynayabilmesi kendisini özel kılan en belirgin özelliği..

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Süperligde başarılar

Güzel transferler abi harika gitmişiz ilk senemizde Beşiktaşa şaşırdım şampiyon olmasına. Aytaç Karayıda tavsiye ederim abi bu arada

teşekkürler arkadaşlar...Aytaç'ı bize bırakmazlar kardeşim..bıraksalar da tüm parayi ona veremeyiz

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Mesaj Yetkileri