1 ile 22 arası toplam 22 sonuç

Konu: Werder Bremen - Almanya'daki Asi TÜRK!

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Default Werder Bremen - Almanya'daki Asi TÜRK!

Külüp Geçmişi

Sportverein Werder Bremen, Bremen kentinde kurulu Alman futbol klübü. Bundesliga'da mücadele etmektedir.

Müzesinde 4 Alman Şampiyonluğu ve 5 Alman Kupası vardır. 1965 yılında yeni kurulan Bundesliga'yı alan ilk kulüplerden olmuştur.

Her zaman üst düzeyde bir takım görüntüsünde olmasına rağmen bunu şampiyonluklara dönüştürmekte zorlanmıştır. Bu yüzden kazandığı kupalar kadar ikincilikleri de fazladır. Hatta 1979-80 sezonunda 2. lige düşmüş ve 1 sezon bu ligde oynamıştır. Son dönemde tekrar atılım yapmış ve 2004 sezonunu çifte kupa ile kapattıktan sonraki ilk kupasını 2008/09 sezonu sonunda Bayer Leverkusen'i Almanya Kupası finalinde 1-0 yenerek kazanmıştır.

Avrupa Kupalarındaki en büyük başarısı 1992 yılında Lizbon'da AS Monaco'yu 2-0 yenerek kazandığı Kupa Galipleri Kupası'dır.

Ayrıca 20 Mayıs 2009 tarihinde Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda oynanan UEFA Kupası finalinde Shakhtar Donetsk ile karşılaşmıştır. Uzatmalara kalan maçı 2-1 kaybetmiştir.

Başarılar

Giriş kısa ve sade oldu. Aklıma pek cümle kurmak gelmedi artık diğer güncellemede güzel bir giriş yaparız

Kötü yönetilen bir maç sonrasında hakemlere dair sorulan soruya verdiği cevap;
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Başarılar Dilerim.

Başarılar. Güzel bir kariyer olacak

Başarılar dilerim umarım uzun soluklu bir kariyerliğin olur

Nesil
    2013
    Yer
    Elazığ

Başarılar Selim

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Başarılar Hocam

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar

Nesil
    2006
    Yer
    06

Başarılar dilerim ...

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Başarılar dilerim. Almanya'da verilen para ödülünden dolayı en sevdiğim lig bu sene

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Başarılar, Werder iyi seçim

Nesil
    2009
    Yer
    Denizli

Başarılar.

Başarılar dilerim.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Werder'i severim başarılar diliyorum

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Başarılar dilerim.

Basarilar

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar. Umarım keyifli bir kariyer yapabilirim

- Hazırlık Maçlar -

Genel olarak çok iyi maçlar çıkardığımızı söyleyebilirim. Taktiksel olarak denemeler yaptığımız için biraz sıkıntılı maçlarda oldu ve haliyle kolay maçlarımızda kısacası acısıyla tatlısıyla hazırlık dönemi bitti.

Kanat oyuncu olarak takımda epey eksik var. Birkaç oyuncu ile iş götürülemez bende epey uğraşlar sonucu uygun fiyata iyi bir oyuncu alabildim. Umarım düşündüğüm gibi olurda iyi fiyata gelir sağlar veya katkı!

Barcelona'dan yetişmiş ve gelecekte takıma iyi bir katkı sağlayabilecek bir oyuncu. Biraz zorladı ama elinden sonunda takıma katıldı!

Güncelleme'den önce uygun fiyata aldığım oyuncu güncellemeden sonra epey değerli olmuş. Yaklaşık bi 5 külüp ile rekabete girdik ama kazanan ben oldum!

Not : 3 Transfer'de aylık ödeme olarak ayarladım. Malum pek paramız yok...

1. Hafta

Ligin ilk haftası bu maç olmamalıydı. Zorlu bir deplasmandı ve öylede oldu. Rakip oynadı biz izledik ve sonucu böyle oldu.

2. Hafta

Taktik hala oturmadı ve oyuncular arasında iletişim sıfır. Hatalı pasları geçtim yediğimiz 2 golde'de kalecimizin büyük bir hatası var ve böyle giderse ligin averaj takımı olabiliriz!

3. Hafta

Keyifli bir mücadele oldu. Taktik yavaştan oturmaya başladı ve oyuncularda bu stile alıştı. Umarım böyle devam eder!

1. Tur

Kolay bir maçtı fakat defansif hatalarımız yüzünden yediğimiz 2 gol ile maç uzatmaya gitti. Haliyle erken bitirebileceğimiz bir işi uzattık!
    " O sizin sorununuz. Ben yabancıyım ve bir gün gideceğim. Hakemler sizin, ne yapacağınızı siz düşünün! "
    Jose Mourinho

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Bayern maçı zor deplasmandı hakketten istatisliklerde gösteriyor

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

İnişli çıkışlı bir grafik var bayerni saymıyorum onları ilk sezon devirmek oldukça zor takım rayına oturana kadar bu tip maçlar olacaktır

Nesil
    2010
    Yer
    Trabzon

İnişli çıkışlı bir oyun sergiliyoruz. Werder Bremen eski zamanlarından epey uzak kalmış. Elimden geldiği kadar oynamaya çalışsamda bireysel veya kademe hatalarıyla gol yiyoruz. Bakalım ne kadar dayanabileceğiz. Bu sezonu bi atlatabilirsem seneye iş yaparızda bakalım

4. Hafta

Beklenmedik bir yenilgi aldık. Rakibe karşı taktiğimiz tutmadı ve oyun içerisindeki değişikler yetersiz kalınca yenilgiyi kabul etmekten başka çaremiz kalmadı...

5. Hafta

Keyifli bir maç diyebilmeyi isterdim fakat epey yordu beni. Gol atıp yemek insanın canını epey sıkıyor hele ki net pozisyonları kaçırıp beraberlik ile sonuçlanan bir maç var ise!

6. Hafta

Uzun zamandır galibiyete hasrettik bu maçta bu hasretimize son verdik!

7. Hafta

Kafa kafaya bir oyun oldu. Schalke'yi yenebilirdik fakat yine bireysel hatalar ile gol yedik ve net pozisyonları harcadık haliyle Schalke'de atamayana atarlar kuralını uyguladı ve 3 puanı aldı!

8. Hafta

Taktiksel değişik ile herşey yolunda gözüküyordu ta ki golu yediğimiz zamana kadar! Oynayan biz atan onlar oldu sağlık olsun!

2. Tur

Kolay rakibimize karşı rahat bir galibiyet alıyoruz

En Hızlı Gol Hahn

Jose Mourinho

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Dediğin gibi Werder Bremen eski günlerinden çok uzakta. Ama bu yıl olmasada önümüzdeki sezon toparlacağını düşünüyorum.

İnişli cıkışlı gidiyoruz ama olsun düzeltilebilir.Daha çok çalışmalıyız.

sakary Ali Misafir

Başlangıç zorlu olmuş. Ancak en kötü ilk yarıdan sonra bir ivme yakalamak lazım.

Mesaj Yetkileri