1 ile 5 arası toplam 5 sonuç

Konu: [14.3.0] Gökhan Gönül

Default [14.3.0] Gökhan Gönül

En iyi Türk sağ bek olduğunu ve hiçbir zaman performansının aşırı düşmediğini düşünürsek bence Gökhan'a hakkettiğinden düşük özellikler veriliyor. Kariyerler esnasında da bunu sıkça fark ediyorum, 2-3 sezon sonra değeri 1-2M'lere düşüyor Gökhan'ın.

Biraz daha özellik verilirse herhalde artık uçmaya başlar Gökhan. Yeterli bir profil diye düşünüyorum.
    Burak

2-3 sene sonra düşmesi gayet doğal yaşı 30 u geçiyor çünkü. Çok yerinde bir profil.

Profil çok yerinde ve başarılı. Ama bir kaç noktaya değinmek istiyorum. Malumunuz Gökhan omuz sakatlığı yüzünden çok çekti, bu zamanlarda bile performansından çok bir şey kaybetmedi. Şu an vücudunda bir problem yok gibi ve ligin Caner ile birlikte en iyi olmakla beraber en kaliteli ortaları yapan ve hücuma katılan driblingte usta bir adam. Buna rağmen orta ve dribling değerleri sanki biraz düşük gibi geldi bana. Ayrıca tıpkı Caner gibi acayip çift sarıdan kırmızı kart görüyor. Gökhan tüm agresifliğine rağmen efendi bir adam haklı olduğu durumlar dışında pek bir itirazda bulunduğunu görmedim. Gelecek seride bunlar ve fizik olarak aşırı düşüşü düzeltilir umarım.

EDİT: İlk iki sezon deyim yerindeyse; yardıran adam üçüncü sezon adeta yokları oynuyor.

Mesaj Yetkileri