Sayfa 3 / 30 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 889 sonuç

Konu: Twitter Açıldı - Youtube Tekrar Kapatıldı !

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by _yoLcu_ View Post
    aynen ya kaset falan varsa çıkartsınlar bari görelim hünerlerini açıkçası ilk çalışmaları baya başarılıydı çok kişiyi yemlediler bakalım yenileri nasıl olacak
    Abi ses mühendisi bir arkadaşın varsa ona git valla çok aydınlatır seni,yemin ediyorum.Gerçi Türkiye'de çok zor bulursun malum bölümü yok.Olmadığı için de mezunu yok.Hüner dediğin şeyi Türkiye'de yapacak kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

haklısın europeanconquer herkesin başbakana küfretme hakkı var ve kimse bu hakkı kullanmakta cimri davranmıyor da
    şunu düşünsek ya
    adamlar benim ülkemin mahkemesini tanımıyor
    türkiyeyi tınlamıyor abi hiç mi milli damarınız kabarmıyor
    kapatmanın hiçbi türlüsünü desteklemiyorum bu karar bile yanlış ama
    benim ülkemi de tanısın be abi yanlış mıyım
    capslar bu arada süper bide fac kapansa ne capslar çıkar başbakan olsam denerdim yani seçimlerden sonra
    Hakkı yok ancak edildiği ortamı da kapatacaklar diye de bir şey yok.Tamam hadi kapatsınlar da başbakanın ettiği hakaretler nolacak ? Onu kim kapatacak ? Ona kimse bir şey diyemiyor ama o maşallah her mecrada her ortamda mutlaka birilerini aşağılıyor.
    Mutluluk sadece paylaşıldığı zaman gerçektir. - Alexander Supertramp

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    Dünya basınına düştü bile bu durum:

Şu konu hakkında da bir kaç bir şey söyliyim. Avrupa basınına düşecek tabi. Çünkü demin dediğim gibi onlarında işine geliyor bunlar. Nasıl Gezi'ye balıklama dalıp, taa nerelerden daha olmayan (palalı olayı gibi) olayların animasyonlarını falan veriyorlardı. Ama işlerine gelmeyince Mısır'a, Suriye'ye gözlerini kapatmayı çok iyi biliyorlar.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by Börk View Post
    Aman yolcu tayyip'den sonra sen gelirsen bu millet kafasına sıkar
    yok ben üniversteye gelince vazgeçtim başbakanlıktan o kadar küfürü kaldıramam trtye çıkar canlı yayında söverim sakinlik konusunda sıkıntılarım var

Nesil
    2009
    Yer
    Tarsus

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Şu konu hakkında da bir kaç bir şey söyliyim. Avrupa basınına düşecek tabi. Çünkü demin dediğim gibi onlarında işine geliyor bunlar. Nasıl Gezi'ye balıklama dalıp, taa nerelerden daha olmayan (palalı olayı gibi) olayların animasyonlarını falan veriyorlardı. Ama işlerine gelmeyince Mısır'a, Suriye'ye gözlerini kapatmayı çok iyi biliyorlar.
    Vermeyeceksin o zaman onlara bu fırsatı. İran'da ve Mısır'da bile şu anda twittere erişim sağlanabiliyorken dünyada, Çin'den sonra twitteri yasaklayan ikinci ülke olduk.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

o değil de bütün dnsciler kendi kendimizi fişlemiş olduk ya şimdi

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

haklısın europeanconquer herkesin başbakana küfretme hakkı var ve kimse bu hakkı kullanmakta cimri davranmıyor da
    şunu düşünsek ya
    adamlar benim ülkemin mahkemesini tanımıyor
    türkiyeyi tınlamıyor abi hiç mi milli damarınız kabarmıyor
    kapatmanın hiçbi türlüsünü desteklemiyorum bu karar bile yanlış ama
    benim ülkemi de tanısın be abi yanlış mıyım
    capslar bu arada süper bide fac kapansa ne capslar çıkar başbakan olsam denerdim yani seçimlerden sonra
    abi ciddi ciddi bir şey soracağım , kesinlikle kötü niyetim yok..

Bu adam çıkıp kendi ağzıyla evet kardeşim biz bütün bu şeyleri yaptık , maalesef bunlar doğrudur demediği sürece kesinlikle temiz mi yani?

Yaşanan olaylardan yorumlamada bulunamıyor musun ? Bulunmak mı istemiyorsun?

Çok merak ediyorum. Saygılar.

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Şimdi şöyle bir komediyi yaymıslar dns ile girenler tespit edilecekmiş bastım bir kahkaha. O zaman Ntvspor'un twitter hesabını yöneten kisiden baslasınlar Mustafa Sarıgül , Melih Gökçek herkesi toplasınlar sıra bize gelene kadar cok var.

sakary Ali Misafir

Quote Originally Posted by footballer33 View Post
    Vermeyeceksin o zaman onlara bu fırsatı. İran'da ve Mısır'da bile şu anda twittere erişim sağlanabiliyorken dünyada, Çin'den sonra twitteri yasaklayan ikinci ülke olduk.
    Evet, bunları zaten önceki mesajlarda konuşmuştuk. Benim mesajım da bunla alakalı değildi.

Nesil
    2006
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by anil luque View Post
    abi ciddi ciddi bir şey soracağım , kesinlikle kötü niyetim yok..

Bu adam çıkıp kendi ağzıyla evet kardeşim biz bütün bu şeyleri yaptık , maalesef bunlar doğrudur demediği sürece kesinlikle temiz mi yani?

Yaşanan olaylardan yorumlamada bulunamıyor musun ? Bulunmak mı istemiyorsun?

Çok merak ediyorum. Saygılar.
    Hani bahçelinin öcalanlı montaj kaseti var ya abi onu siz nasıl şıp diye montaj olarak algıladıysanız bu da böyle. çıplak gözle gözümün önünde çaldığını görmeden inanmam
    bahçelinin öcalan halk kahramanıdır demesi ne kadar gerçekse yolsuzluk iddiaları o kadar gerçektir bana göre

bu arada twitter olayı inceliyormuş hadi bakalım

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

bu arada tapelerin sahte olup olmadığını boş bir zamanımda matlapdan ses frekanslarının çıktısını alıp kanıtlayabilirim.öyle sağdan soldan bu tape montaj filan duyupta kestirip atmayın bir kere sese montaj yapması görüntüye montaj yapmak gibi değildir daha zordur ve sadece kulakla bile anlaşılabilinir

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Quote Originally Posted by sakary Ali View Post
    Öncelikle olayın hakaretle falan hiçbir ilgisi yok. Hakereti sokaklarda etmedin mi, burada etmedin mi, facebook'ta etmedin mi, başka yerlerde etmedin mi, twitterda bu güne kadar kaç kere ettin veya bundan sonra kaç kere edeceksin? Olay hakeretle alakalı değil.

Olay tamamen sevgili Özgür'ün dediği gibi twitter'ın "kaale almama" durumuyla alakalı. Ama senin için bir şey ifade etmeyebilir. Çünkü bu parti iktidardayken Türkiye'nin ilerlemesi seni üzer, böyle "küçük düşürmeler" seni mutlu eder.

Sen diye hitap ettim, seni kastederek değil. Genel olarak.
    Türkiye'nin ilerlemesi kimseyi üzmez ama şu an üzülüyorum çünkü Türkiye'nin ilerlediği falan yok,yok.Kısıtlamalarla,yasaklarla,devlet kurumlarını özelleştirmeyle,köprü,yol yapmakla ülke ne kadar ileriye gidebilir ? Bu konular gereğinden çok uzun bu saatte tartışmak yersiz olur,konu Twitter'ın kapatılması,orada kalsın yoksa uzar gider.Her zaman diyorum.Bekleyelim,görelim.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

@_yoLcu_

ben dinledim hocam o bahceli montajini da hic basarili degil, cok anlasiliyor. o kadar ugrasip bunu mu cikarabilmisler. o zaman o yayinlanan tapeler cok cok ileri teknolojiyle yapilmis olmali, cunku hic anlasilmiyor montaj oldugu eger oyleyse (:

zaten tapelerden ibaret degil o dosya, fezleke cok kabarik. bosuna saklanmadi aylarca, kimbilir ne tahribatlar yapilmistir bu zaman zarfinda. gercekler ortaya cikinca cok pisman olacaklar bu kisilerin pesinden giden saf vatandaslarimiz. saf derken asagilamak niyetli degil, temiz anlaminda dedim.

Nesil
    2007
    Yer
    Marmaris

Komik ve utanç verici bi durum.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Hani bahçelinin öcalanlı montaj kaseti var ya abi onu siz nasıl şıp diye montaj olarak algıladıysanız bu da böyle. çıplak gözle gözümün önünde çaldığını görmeden inanmam
    bahçelinin öcalan halk kahramanıdır demesi ne kadar gerçekse yolsuzluk iddiaları o kadar gerçektir bana göre

bu arada twitter olayı inceliyormuş hadi bakalım
    Padişah efendi yakında salıverecek onu da nasılsa o zaman halk kahramanı mı azılı bir terörist mi anlaşılır.

Bahçeli de beni zerre kadar ilgilendirmiyor inan. Özünde iyi biri ama neyse.

Ben cevabımı aldım teşekkürler.

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

dert etmeyin seçimlerden sonra açarlar geri bu arada twitterde vs olsun yok dns ile girin vs vs demeyin dns yide engelliyebilirler

chrome kullananlar bu eklentiyi kursun yasak masak dinlemez dns ile ugrasmayin

https://chrome.google.com/webstore/d...hfpabhfomcebme

yurt disinda yasamanin faydalarindan biride bu aga ne yasak ne bisi

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by byariff View Post
    dert etmeyin seçimlerden sonra açarlar geri bu arada twitterde vs olsun yok dns ile girin vs vs demeyin dns yide engelliyebilirler

chrome kullananlar bu eklentiyi kursun yasak masak dinlemez dns ile ugrasmayin

https://chrome.google.com/webstore/d...hfpabhfomcebme

yurt disinda yasamanin faydalarindan biride bu aga ne yasak ne bisi
    Bi kaç seneye yanındayım İspanyol
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Nesil
    2011
    Yer
    Madrid

ahahaha

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Ya hala montaj diyenler var ve işin daha komiği arkadaşı buna inandırmaya çalışanlar da var. Ak genç isimli parodi hesabın tweeti olayı özetler nitelikte : 'Usta bizi mal yerine koyup montaj diye yalan söylemesin. Yaptım desin. Biz yine arkasında oluruz. Ağda yaptırmadığı sürece hep arkasındayız.'

Konuya gelirsek bu hamleden anladığımız kadarıyla Tayyip'in gizli işleri bu kadarla sınırlı değil , Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünde emri verdiği bile söyleniyor. Açıkçası çok merak ediyorum daha neleri çıkacak

Daha da özele inmeye de gerek yok rezillik ve utanç verici bir durum.

Nesil
    2011
    Yer
    İzmir

Frodo karıştı işe beyler Gandalf'ın gelişi yakındır.Hayırlısıyla Frodo yüzüğü Hüküm Dağı'na atıp kurtaracak bizi.

Nesil
    2007
    Yer
    Adana

Ha arkadaşlar bu arada ne kadar doğru bilemem ama bugün nevruz olduğu için malum bazı topluluklar kutlama yapacak. Twitter için milleti sokağa inmeye yönlendirip rakip seçmeni bir nevi terörist gibi göstermeyi amaçladığı da söyleniyor tayyipin.

Nesil
    2006
    Yer
    DM | MC [izmir]

@omersal

cok akillica bir plan, tebrik etmek lazim bu dahiyane fikri icin. zamanlama dedigin gibi cok manidar. kaset olaylari bir yana yarin onemli bir gun. twitter da yeterli bir tahrik unsuru olabilir bu acidan.

Nesil
    2006
    Yer
    ada'dan

Yasagin secime kadar oldugunu dusunuyorum.

Hayirlisiyla bi gecseydide kurtulsaydik

Tv'yi aciyoruz Siyaset
    Facebooku aciyoruz siyaset
    Whatsappden mesajlar paylasiyor siyaset
    Instagramda siyaset
    Hepsinden kurtulalim deyip FM aciyoruz oda bu sene sarmadi.

illAllah ettirdi secimler.

Ingilizler boyle degil yahu, yok mitingdi reklamdi suydu buydu bilmezler. Bence halkin 30% basbakanin ismini bile bilmiyordur

Del Piero_10 Misafir

Quote Originally Posted by omersal View Post
    Konuya gelirsek bu hamleden anladığımız kadarıyla Tayyip'in gizli işleri bu kadarla sınırlı değil , Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünde emri verdiği bile söyleniyor. Açıkçası çok merak ediyorum daha neleri çıkacak
    Yuh!

Bunları yazanlara bu yasaklar tabi müstahak.

Nesil
    2006
    Yer
    Karşıyaka 35½

O değil de neredeyse hepinizin Dns ayarlarıyla oynanmış. Hayırdır siz hangi yasaklı sitelere girip neler izliyorsunuz öyle gençler! he söyleyin bakayım
    ...
    http://i.hizliresim.com/eNzXNg.gif

Türkiye'nin En İyi Football Manager Sitesi

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul/Güngören

Quote Originally Posted by balde_mir_07 View Post
    O değil de neredeyse hepinizin Dns ayarlarıyla oynanmış. Hayırdır siz hangi yasaklı sitelere girip neler izliyorsunuz öyle gençler! he söyleyin bakayım
    Hahahahaha...

RTE'nin üslubu beni her daim rahatsız etmiştir. Twitter'ın kapatılması gerçekten bir utanç kaynağıdır fakat bundan daha vahim olan RTE'nin "kökünü kazıyacağız" demesidir. Nasıl bir psikoloji içinde bu adam anlamış değilim. Bırakasalar bi kaşık suda boğarım. Neyse... siyaset konuşmayalım.

Nesil
    2007

Ben Youtube'a girebiliyorum diyen başbakandı zamanında, bu mantıkla

Twitter'a ben de girebiliyorum şu an için, ne zaman kapanır bilmiyorum tabi. Pek kullanmam ben Twitter da kardeşim çıldırır artık Dün kuzenim de soruyordu neden giremiyorum diye. İçimden, oh iyi oldu, dedim. 24 saat Twitter'da dolaşacağına başka şeylerle ilgilenirsin artık dedim. DNS falan bahsetmedim, bilmiyorum, dedim direk

Yasak hakkındaki görüşüme gelirsek, her türlü yasağa karşı olduğum gibi buna da karşıyım. Twitter kullanmayan adam face kullanır, ne biliyim ne popüler bu günlerde yaşlandım ben Ne popülerse onu kullanır. Bir sürü giriş yolu da var; VPN, DNS vs. vs. O yasak bu yasak sonra insanlar niye başkaldırıyor. Özgürlükler çağında yaşıyoruz. İnsanlara artık bu özgürlüğünüz yok derseniz tepki alırsınız. Sonra faiz lobisi oluyor o oluyor bu oluyor.

Bir yardım da benden olsun. VPN kullanımı. Yazıyı okumadım, VPN de hiç gerekmedi bana ama başlıktan dolayı herkes anlar diye düşündüm. Aranızda elektrik-elektronikle ilgilenen varsa da bloğu takip edebilir

http://blog.ahmetalpat.com/tr/anneye...llanimi-nasil/

Twitter özeline indirirsek o konudaki görüşlerim ise bambaşka. Ben kapatmazdım ama kapandığı da iyi oldu açıkçası, hiç üzülmedim.

Nesil
    2011
    Yer
    Ankara - Eskişehir

çaktırma abi

Nesil
    2009
    Yer
    Antalya

Akpliler Twitter'dan basbakanı savunuyor. Yok artık ya tam komedi ülkesi olduk artık.

Nesil
    2007
    Yer
    Afyonkarahisar

seçimden sonra mahkeme kararı uygulandı diye tekrar açılır.panik yok
    Kopan bir ipe düğüm attığınızda, ipin en sağlam yeri o düğüm olur.

Ama ipe her dokunuşunuzda canınızı acıtan yer o düğümdür...

http://www.twitch.tv/nannar_hhc

Sayfa 3 / 30 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri