1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Pedro Camilo Franco

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Default Pedro Camilo Franco

Bu devredeki performansını düşürmeden devam ettirirse ,FM 2015 için çok daha attırılması gerekir bazı özellikleri. Örneğin poziyon alma ve sakinlikk mutlaka 15 yada 16 gibi bir değer olmalı. Ayrıca müdahaleleri çok temiz top kapmada , çok başarılı. Top kapma özelliğinin de 15 olmasını bekliyorum.

Potansiyel olarak da 160+ hakeden bir oyuncu.
    Last edited by perpetua : 26.Mart.2014 at 16:09

Nesil
    2006
    Yer
    istanbul

pek izlemedim ama bence bir defans oyuncusu için 160 pa fazla

Nesil
    2008
    Yer
    ankara

160 fazla degil çok abartı olur 146 çok ideal bu adam için

Nesil
    2009
    Yer
    Tekirdağ-İzmit

Quote Originally Posted by semih99999 View Post
    160 fazla degil çok abartı olur 146 çok ideal bu adam için
    160 PA demek gelecekte top class bir takımda oynayabilecek oyuncu olması demek. Pedro gerçekten (eğer bu çıkışı bir tesadüf değil ise ki sanmıyorum tesadüf oldugunu ) 3 yıl sonra gelişimini tamamladığında Real , Münih, Barça olmasa da Arsenal, İnter , Liverpool gibi takımlarda oynayabilecek bir oyuncu. 160 pa abartı falan değildir arkadaşlar yapmayın adamlar 1 sene içinde bir oyuncu çıkış yapınca yapıştırıyorlar -9' Pa'yi. Ayrıca 146 PA demek bu adam gelişimini tamamladığı takdirde bile en fazla süper ligde iyi bir stoper olacak demektir. Kendisi şuan için bence Türkiyede tüm mevkiler dahil en potansiyelli 3 oyuncudan birisidir.

Quote Originally Posted by Ahmet Göktaş View Post
    160 PA demek gelecekte top class bir takımda oynayabilecek oyuncu olması demek. Pedro gerçekten (eğer bu çıkışı bir tesadüf değil ise ki sanmıyorum tesadüf oldugunu ) 3 yıl sonra gelişimini tamamladığında Real , Münih, Barça olmasa da Arsenal, İnter , Liverpool gibi takımlarda oynayabilecek bir oyuncu. 160 pa abartı falan değildir arkadaşlar yapmayın adamlar 1 sene içinde bir oyuncu çıkış yapınca yapıştırıyorlar -9' Pa'yi. Ayrıca 146 PA demek bu adam gelişimini tamamladığı takdirde bile en fazla süper ligde iyi bir stoper olacak demektir. Kendisi şuan için bence Türkiyede tüm mevkiler dahil en potansiyelli 3 oyuncudan birisidir.
    yazdıklarını okuyunca adam 19 yaşında falan sandımda 1 ay sonra 23üne basacak bir oyuncuymuş öyle aşırı bir gelişme olacağını zannetmiyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Spe1907 View Post
    yazdıklarını okuyunca adam 19 yaşında falan sandımda 1 ay sonra 23üne basacak bir oyuncuymuş öyle aşırı bir gelişme olacağını zannetmiyorum.
    Neden 19 yaşındaki adamın kafası çalışmıyor mu?

Nesil
    2007

Tackling en az 15 olmalı.

Nesil
    2013
    Yer
    İstanbul

146 pa ideal bence maksimum 153 falan olur ; tabi teknik olarak biraz daha gelişsin Niasse'deki artışı görmek mümkün

Nesil
    2010
    Yer
    Kırşehir

Şimdilik bir şeylerden söz etmek için erken. Pedro bana göre potansiyeli hakkında hiçbir şey göstermedi bize. Ben ileride 150'nin üzerine çıkabileceğini düşünüyorum. Millionarios'ta yaptıkları, genç yaştaki kaptanlığı ilk geldiğinden beri bende özel bir oyuncu olduğuna inandırdı Pedro. Yeni bir ülkeye gelmesine ve takımda ispanyolca konuşanların azlığına bağlıyorum şu anki gecikme durumunu. Her şey olabilir futbolda ama Pedro'nun kulübe para kazandırarak gideceğinden eminim.

Nesil
    2006
    Yer
    İstanbul

Çok zor pozisyonlarda bile tereyağından kıl çeker gibi top kapabilen bir oyuncu için 13 tackling gülünç.

Mesaj Yetkileri