1 ile 8 arası toplam 8 sonuç

Konu: Tema İstek ve Soru Bölümü

Default Tema İstek ve Soru Bölümü

tema ustalarının yardımına ihtiyacım var. 2 gündür uğraşıyorum içinden çıkamadım.bende yüklü olan skinde oyuncu özellikleri ekranında oyuncu özelliklerini bir kutu içinde gösteriyor. ama ben bunu hiç sevmiyorum. fm nin orjinali gibi olsun istiyorum. sanırım tek bir dosyanın silinmesi ile halledilebilecek bir şey ama ben bir türlü bulamadım. ya da başka yolu varsa yardımlarınızı belkiyorum

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Default Tema İstek ve Soru Bölümü

Temalarla ilgili yaşadığınız sıkıntıları, tema isteklerini buradan paylaşabilirsiniz.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2007
    Yer
    Zonguldak

Bu skinlerin bazılarını oyun görmüyor sebebi ne olabilir fikri olan var mı ?

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Trabzonspor View Post
    Bu skinlerin bazılarını oyun görmüyor sebebi ne olabilir fikri olan var mı ?
    Bazı temaların rar dosyalarından çıkan klasörünü komple atmak gerekiyor skins'e. Bazılarında ise rar'ın içerisinden çıkan klasörün içindekilerini atmak gerekiyor.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

vexillium skinini kullanıyorum ama özellikle başlıklarda türkçe yazı karakterlerinde sorun oluyor. Örneğin ş harfi hiç çıkmıyor. Liverpool'da ie baladı. Şeklinde yazıyor.
    Bu sorunu nasıl halledebilirim?

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by totti10 View Post
    vexillium skinini kullanıyorum ama özellikle başlıklarda türkçe yazı karakterlerinde sorun oluyor. Örneğin ş harfi hiç çıkmıyor. Liverpool'da ie baladı. Şeklinde yazıyor.
    Bu sorunu nasıl halledebilirim?
    Kullandığınız tema ekran çözünürlüğünüzle uyumlu olmayabilir veya iyi yüklememiş olabilirsiniz. Tekrar yüklemeyi deneyin ve yüklerken cache klasörlerini silin.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2009
    Yer
    Ankara

Bir ara güzel de bir skin olan Fmc Flut Skin'i yüklemiştim baya bir oynadım o skinle oyunu.Ondan aylar sonra oyunu tekrar oynamak için açtığım da aynı skinle takım konuşması ekranına bir türlü geçişin yapılamadığını fark ettim.( takım konuşması diye bir yer yok ) . Skin i belgelerimden,document and setting den , cache den her yerden sildim hatta oyunu silip yeniden kurdum ama skin'den bir türlü kurtulamadım.takım konuşmasına da bir türlü dönemedim aynısını yaşayan var mı ?
    "insanı kirleten, ağzına giren değildir. ağzından çıkandır insanı kirleten."

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

ADANA DEMİRSPOR ile skin var mı yoksa biri yaparsa çok sevinirim
    ADANA DEMİRSPOR

Mesaj Yetkileri