Sayfa 2 / 35 İlkİlk 123412 ... SonSon
31 ile 60 arası toplam 1045 sonuç

Konu: "Toros Kaplanları" Dünyaya hükmetti. (2022-2023)

Öncelikle başarılar dilerim kardeşim. Herşeyden önce umarım uzun soluklu bir kariyerliğin olur. Adanaspor takımıyla biraz kötü başlasanda ara ara iniş çıkışlar yapmışsın umuyorumki bu durum kalıcı olmayacaktır. Transferler güzel takıma takviye yapmaya çalışmışsın puan durumunda 10. sırada olsakta ben inanıyorum sezon sonunda Süper Lig'e inşallah çıkartırsın. Başarıları bekliyoruz hocam

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

tırmanırsın yukarılara ne düşmesi,o da ne

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by CwC0deR View Post
    Öncelikle başarılar dilerim kardeşim. Herşeyden önce umarım uzun soluklu bir kariyerliğin olur. Adanaspor takımıyla biraz kötü başlasanda ara ara iniş çıkışlar yapmışsın umuyorumki bu durum kalıcı olmayacaktır. Transferler güzel takıma takviye yapmaya çalışmışsın puan durumunda 10. sırada olsakta ben inanıyorum sezon sonunda Süper Lig'e inşallah çıkartırsın. Başarıları bekliyoruz hocam
    Quote Originally Posted by iLkeRisT View Post
    tırmanırsın yukarılara ne düşmesi,o da ne
    Orta saha çalıştığı sürece sıkıntı olmuyor ama onlarda durdumu yenilgi kaçınılmaz oluyor. Transferlerden hüseyin çok kart görüyor habire cezalı, cihanın koridor resmen otoban halini alıyor. Gelen geçen geçiyor. Sanki geçişleri ücretsiz yapmış arkadaş Tiago formsuz sa sol tarafta öyle oluyor. Ersan dersen daha gol atma başarısı gösteremedi. Şu anda bunlardan sonra 1 kupa iki lig maçı yaptım. onlarıda yarın güncellerim. Ama ilk yarılar ile ikinci yarılar arasında tam bir zıt performansları var.

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Tiago'yu forvette dene bir de,yaşlı oyuncualr genel de ligin 2.yarısında yerlere seriliyor,genç menç ne bulursan sal sahaya,benim oynattığım adamları görmüştün,kimden ne çıkacağı belli olmaz ama yaşlı oyuncular düşmeye başladımı daha yukarı çıkamıyorlar,bel bağlama onlara

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by iLkeRisT View Post
    Tiago'yu forvette dene bir de,yaşlı oyuncualr genel de ligin 2.yarısında yerlere seriliyor,genç menç ne bulursan sal sahaya,benim oynattığım adamları görmüştün,kimden ne çıkacağı belli olmaz ama yaşlı oyuncular düşmeye başladımı daha yukarı çıkamıyorlar,bel bağlama onlara
    Tiaogo yu forvette denedim daha önce ama sol kanatta daha verimli oynuyor. Şu ana kadar 5 gol attı hepside solda oynarken attı. Zaten bu gidişle dediğin gibi juniorları salacağım sahaya ne yaparsanız yapın diyeceğim

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Yaştan ziyade ptt de ve alt liglerde fizik olarak kuvvetli oyuncular daha çok iş yapıyor teknik oyuncu alcam diye arayışa girme fiziği iyi olsun birazda mentali varsa takımı taşırlar zaten

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Yaştan ziyade ptt de ve alt liglerde fizik olarak kuvvetli oyuncular daha çok iş yapıyor teknik oyuncu alcam diye arayışa girme fiziği iyi olsun birazda mentali varsa takımı taşırlar zaten
    Teşekkürler ara transferde tavsiyene uyacağım. Pek alt liglerde takım almadığımdan böyle bir hataya düştüm.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İlk yarı 37 dk da 3-0 bulunca iyi dedim fark gelir takımın moraller tavan yapar diye düşünmüştüm. Ama 3. golden sonra ne oldu anlamadım takım durdu. Az kalsın maçı veriyorduk. Zaten diğer galatasaray kariyerimi yaparken yine aydın ile karşılaşmıştım ilk yarı 2-0 önde iken birden maç sonu 2-2 oldu ve uzatmalarda elenmiştim. Aklıma o geldi elenmemek için takımı savunmaya çektim.Allahtan başka gol yemedikte turu geçtik. Şimdi 4.turdaki rakibimiz bir süper lig ekibi Kardemir Karabük çıktı. Pek bir umudum yok ama belki eleriz umudu ile orda da as kadro ile çkacağım.

Spoiler: İstatistikler 

Bu maçta zaten gol yiyoruz bari yediğimizden fazlasını atalım dedik taktik değiştirdik. Antremanlarıda hücum olarak yapmaya başladık.İlk yarı yediğimiz bir golle mağlup geçti. Devre arasında hırslı olarak tek tek konuşma yaptım. Ona rağmen pek değişiklik olmayınca 50. dk da oyuncu değişikliğine gittim. Güneyi o maçta oosm olarak oynatmışdım yerine Talha mayhoşu aldım Ergin keleş in yerinede Ersan martini oyuna aldım.Bu ikisinin güzel oyunu ile maçı çevirdik. Ve Ersan martin ilk golünü attı.

Yine ilk yarıyı mağlup kapattım yine hırslı konuşma ( Ne kadar etki ettiği de malum ya.) Oyuncu değişikliklerinden sonra goller geldi. Ersandan maç öncesinde umutluydum. Ama erken sakatlanınca Erginde pek verimli olamayınca olmadı. Son dakikalar çok yoğun baskı altına kalınca elimizdeki maçı vermemek adına geri çekildim.Çok istikrarsızız.

Bu arada ligin ilk yarısını bitirdim. Diğer maçları toplu spoiler olarak paylaşıyorum.Son iki maç öncesinde takımı savunma çalıştırmaya başladım. Galiba takım savunmayı öğrenmeye başladı. Ama hala gol nasıl atılırı öğrenemediler. Ankara ve Trabzon maçlarının yıldızı talha balıkesir maçında ortalama bir oyun sergilerken bir sonraki Mersin maçında oyunun en kötülerinden biri idi.Ki kaçırdığı bir gol var. Kaleci ile karşı karşıya kaleye paralel şut çekiyor. Nasıl becerdiyse artık.
    İlk yarı bitti transfer çalışmalarına başlıyacağım. Maksimum verebileceğim maaş haftalık 2200 TL dir. Transfer bütçesi hele hiç yok. Buna uygun yerli oyuncu tavsiyeleriniz varsa çok sevinirim.Birde takım çok faullü oynuyor. Buna bir önerileriniz olursa memnun olurum. Hepsine tek tek topa müdahelede sertliği azalt dememe rağmen sert oynuyorlar.

Spoiler: Adanaspor-Balıkesir-İstatistikler 

Spoiler: Mersin İ.D.Y- Adanaspor-İstatistikler 

Spoiler: Adanaspor-Boluspor-İstatistikler 

Spoiler: Adanaspor-Karabükspor-İstatistikler 

Ara ara iyi saldırdık ama bir türlü bitirici vuruşları yapamadımızdan tur elimizden uçtu gitti.
    Spoiler: Kahramanmaraş-Adana-İstatistikler 

Bu maçta zaten beceriksiz forvetlerimi işe yaramıyor bari dos oynayım deyip Kahramanmaraşspor ile Samsun maçlarına forvetsiz çıktım. Ama oda yenilmememi sağladı galipte gelemedim. Ki golde zor attım.
    Spoiler: Adanaspor-Samsun-İstatistikler 

13 maç aradan sonra ilk kez gol yemedim

Spoiler: Ptt 1. lig Puan Durumu 

Spoiler: Süper Lig Puan Durumu 

Daha transfer zamanı gelmedi ama ön hazırlık yapmış olurum Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

takım başlardan itibaren çok istikrarsız ilerlemiş son dönemde yere çakılmış adeta. En azından her mevkiye takımı kaldırabilecek PTT yi taşıyacak bir adam lazım

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bir kaç gündür güncelleme yapamıyordum. Ama maçları devam ettiriyorum. Geldiğim yere kadar olanı toplu paylaşacağım. Önce transferli paylaşacağım.

Yaptığım transferlere çok diyecek arkadaşlar olacaktır. Fakat kadro derinliği için yaptım. Ki sağ ve sol beklerden verim alamıyordum. Aynı şekilde forvetten de alamıyordum. Oralara yaptığım tranferlerden gerçekten verim aldım özellikle Halil İbrahim Kır ve Ömer yıldırım sağ ve sol bekte iyi iş çıkardılar ve benim çıkışa geçmemde yardımcı oldular. Forvete aldığım eren de iyi iş yaptı. Halil ibrahim ile ömerin performansları sonucu bedelsiz olarak tapularını aldık. Sezon sonundan sonra bizimle daimi olacaklar.Ethem Pülgir defansda oluşan açığımı kapattı. Biraz istikrarsız ama olsun. Bu arada sezon sonunda da gelecek olanlar var. Tabi gidecek olanlarda var. Parasızlıktan tiago ya sözleşme imzalatamıyorum. Galiba onu kaybedeceğiz.

Son üçmaçta kötüperformans sergiliyoruz bunda en büyük etkende asıl çıkışımızı sağlayan oyuncuların uzun süreli sakat olmasından kaynaklanıyor.
    Bu sonuçlar ışığında oluşan puan durumu

Bu arada iyi sonuçların ardından yönetimden sözleşme talep ettim. Onlarda 1 yıllık sözleşme önerdiler. Tarihe dikkat etmeden kabul ettim. Keşke süreyi uzatsaydım. Neyse sağlık olsun.

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Sonradan silkinmişiz süper olmuş.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Sonradan silkinmişiz süper olmuş.
    Aynen bir silkinme oldu da oyundan hiç memnun değilim son üç maçtır berbat oynuyorlar. Her an çakılabiliriz diye korkuyorum. Zaten yine sakatlıklar arttı.

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Aslında okadarda kötü sayılmaz... sonuçlar güzel... Ama dikkatimi çeken nokta yediğin kadar atıyorsun yani yanlışlar doğruları götürüyor

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by samasti View Post
    Aslında okadarda kötü sayılmaz... sonuçlar güzel... Ama dikkatimi çeken nokta yediğin kadar atıyorsun yani yanlışlar doğruları götürüyor
    Ortalama gidiyor.Forvetlerimin ne yapacağı belli olmuyor. Kanatlarım iyi oynayıp golleri attıkça kazanıyorum. Zaten biraz dan ligin son maçını yapacağım.Umarım bir süpriz yapabilirim.
    Güncellemeyi yarın yapacağım. Şimdi son maçla birlikte yatacağım. Yarın akşama görüşürüz.

Küçük bir not: Az önce şans eseri bir haber gördüm. Avrupa liğinde süpriz bir final var. Yarına kadar tahminleri alayım. Hangi türk takımı bu başarıyı göstermiş olabilir

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

kötü sonuçardan sonra son maçlarda epey ilerleme var ama bu inişli çıkışlı grafiğin son bulması lazım artık, bu takım bu ligden çıkabilecek potansiyele sahip fazla puan farkıda yok, kalan maçlardan maksimum verim bekliyoruz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sonunda lig bitti. Süpriz bir sonuç elde ettik. Lig analizi yapmadan önce avrupa liginde final oynuyan türk takımı kimdir diye sormuşdum ama kimse ilgi göstermemiş. Ben yinede kim olduğunu paylaşayım.

Buraya gelene kadarki maçları

Maçıda izledim. İkinci yarı iki tane %100 gollük pozisyonları birini drogba diğerini umut kaçırdı. Bu arada menejerleri mancini değil Şota Arvaladze idi. 27 aralıkta takımın başına geçmiş.

Ligi bitirdik. Kariyeri açarken hedefim play off oynamaktı. En kötü finalde elenirim diye düşünüyordum. Fakat lige kötü başlayınca hedef düşürüp küme düşmemeyi düşünürken ligin ikinci yarısındaki muhteşem seri galibiyetlerle ligin bitimine 3 hafta kala artık ciddi ciddi play off oynamayı düşünüyordum. Ama takım iyi oynadı. Rakiplerimizin de devamlı puan kaybetmesi ile sezon sonunda mutlu sona ulaştık. Aslında ligin bitimine bir hafta kala şehrimizin kardeş klubü Demirspor linyiti yense idi. Başka maçlara bakmadan önümüzdeki maçı kazanmamız yetiyordu ama olmadı son hafta sadece yenmemiz değil linyitinde puan kaybetmesi gerekiyordu. Uzun lafın kısası güncellemeler aşağıda bulunmaktadır.

Bu da bu seneki süper ligin puan durumu, süpriz bir sıralama var

Bir sonraki güncelleme transferler ve hazırlık maçları hakkında olacaktır. Transferlerin %90 ını zaten sezon ortasında Bosmann kuralı ile yapmıştım.Tabi güncelleme pazara gelir.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

kötü sonuçardan sonra son maçlarda epey ilerleme var ama bu inişli çıkışlı grafiğin son bulması lazım artık, bu takım bu ligden çıkabilecek potansiyele sahip fazla puan farkıda yok, kalan maçlardan maksimum verim bekliyoruz
    Aldık aldık. Hemde tam verim aldık.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Türkiye dünya kupasına grubundan lider olarak çıkıp giderek zaten süpriz yapmıştı. Üstüne üstlük birde dünya kupasında üstün performansla çok iyi bir yerlere geldi.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Yanlış görmediysem ilk güncellemelerle birlikte inanılmaz kötü takım 2.olmuş
    Süper ligte ise Bursa 2.sıradan bir anda 16.olup lig düşmüş değişik bir kariyer
    o performanstan sonra üst lige çıkman oldukça başarılı bir durum, başta oraları haketmeyen kadrolar üstlerdeyken sen ise altlarda dolanıyordun takımın hakkını vermişsin tebrik ederim

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Yanlış görmediysem ilk güncellemelerle birlikte inanılmaz kötü takım 2.olmuş
    Süper ligte ise Bursa 2.sıradan bir anda 16.olup lig düşmüş değişik bir kariyer
    o performanstan sonra üst lige çıkman oldukça başarılı bir durum, başta oraları haketmeyen kadrolar üstlerdeyken sen ise altlarda dolanıyordun takımın hakkını vermişsin tebrik ederim
    Teşekkür ederim. Aslında ikinci yarı hem selçuk şahinin sakatlığının düzelip form tutması hem sağ ve sol beklere yaptığım transferlerden verim aldım. Takım güçlülere karşı kafa tutuyordu ama altakilere karşı rezil oynuyordu. Heleki balıkesir maçında 5-2 mağlubiyet bunu güzel gösterir. Ki şampiyonu iki maçtada yenmeyi başardım.

Kariyerin ilginçliğine gelince sadece benim açımdan değil türkiye ve galatasaray açısından da ilginç oluyor. Türkiye hollandanın grubunda lider olarak dünya kupasına gitti. Almanya'nın arkasında ikinci olup ikinci tura yükseldi arada portekizin olduğu takımları eleyerek yarı finale geldi ve İngiltereye elendi ki ingiltere dünya şampiyonu oldu. Dünya ikinciside süpriz bir takım olarak turnuvanın süprizi kamerundu. Bu arada Türkiye 3.lük maçında normal süresi 1-1 biten maçta penaltılarla arjantini eleyerek dünya 3.sü oldu Son penaltıyı atarak bu başarıyı sağlayanda Hamitti.

Galatasaray, Real Madridin grubunda 3. olarak avrupa ligine gitti. Sırası ile Lazio-Psv-Dinamo Minsk (Galiba ) ve Om yi eledi. Finalde Tottenham ile oynadı. Basit iki golle mağlup oldu ve Avrupa ligi ikincisi oldu. Bakalım Seneye beşiktaş avrupada ne yapacak. Bu arada Beşiktaş ta itibarda türkiyenin en iyi takımı oldu. Rize şl de ne yapacak fırsat buldukça yayınlayacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sonunda ikinci sezonumuza başladık. Öncelikle transfer geçmişini paylaşmak istiyorum.
    Transferin çoğunu zaten daha önceden bossman kuralı sayesinde yapmıştım. Sonradan gözüme çarpan işime yarayacağını düşündüklerimi aldım. Özellikle gençlere önem verdim. Hele bir tanesini fenerbahçenin teklif yaptığını görünce direk 1 m Tl verip aldım. Resmini şimdi paylaşacağım. Sizlerden de görüş almak istiyorum. Umarım hata yapmamışımdır.

Şuanda ligde iki maç yaptım ve transferlerimden memnunum.

Medyanın bizim için yaptığı tahmine göre 18. olacağız. Ama bizim hedefimiz ligde kalmak. Akşama da yaptığım transferlerin bazılarını ve ligin ilk iki maçını paylaşacağım. Şu anda tahminleri alt üst ettik. Eğer ki bu performansımızı devam ettirirsek çok güzel şeyler olacak.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Spoiler: SalmanEssa 

Spoiler: Erhan Karayer 

Spoiler: Cemil Adıcan 

Spoiler: Hakan Bayram 

Spoiler: Erdinç Özdemir 

Spoiler: Emre Demirhan 

Spoiler: Hakan Özdoğan 
    Yukardaki oyuncuyu fenerbahçenin elinden kaptım. 1 m Tl verdim. Umarım verdiğime değmiştir.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ve sezonu açtık. İlk baştada dediğim gibi hedefimiz düşmemekti ama iyi oyunla tahminleri alt üst ettik.

Arkasından oynadığımız trabzon maçı için en iyi ihtimalle berabere kalırım diye düşünerek gittim. Ama ilk yarı güzel oyunla önde bitirdim. Fakat ikinci yarı bizimkiler frene basınca maç berabere bitti.

3. maçımızı evimizde gençlerbirliği ile yaptık. İlk iki maçın havası ile kesin galibiyet düşünüyordum ama takım sanki iki haftadır harikalar yaratan değilde başka takımdı.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Cemil dışındaki transferleri beğenmedim, daha güzel bir transfer dönemi geçirebilirdik hakana boş yere o kadar para vermişsin. Ligde de gençler maçına kadar iyi gitmişiz ama o 6 yakışmış mı hiç adanaya...

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Cemil dışındaki transferleri beğenmedim, daha güzel bir transfer dönemi geçirebilirdik hakana boş yere o kadar para vermişsin. Ligde de gençler maçına kadar iyi gitmişiz ama o 6 yakışmış mı hiç adanaya...
    Evet haklısın hiç yakışmadı. Takım berbatın ötesinde oynadı nasıl oldu bende anlamadım. Zaten ilk yarı 3-0 ı buldular.

Cemili ben beğendim. Savunmaya sigorta lazımdı iyi oldu. Erhan sağ bekte iyi iş yapıyor şimdilik. Salman hazırlık maçlarında iyi idi. Ama kasımpaşa maçından önce yorgun diye soneri oynattım oda iki maçta iki gol atınca kesmedim. Diğerlerini genç diye aldım. Hakan ı bir an gaza geldim aldım. Yoksa sol bekte adam çok Şu anda selçuk şahin orda iyi duruyor. Peki son ss deki Hakan Özdağan nasıl ? yoksa bahsettiğin hakan bu hakanmı?

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Yakar kardeşime katılıyorum , daha iyi transferler olmalıydı. Bedelsizleri kovalamak veya yaşını almış ama halen iş yapabilecek kumaşı sağlam maliyeti ucuz birilerini takımda görseydik biraz daha iyi olabilirdi.
    Transferlerin her maçta sana farklı performans göstereceklerini söyleyebilirim , bir bakmışın kazanmışlar bir bakmışın fark yemişler , nitekim Gençlerbirliği maçı örnek teşkil ediyor .
    Devre arasında alabilirsen lider vasıflı oyuncular al.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Evet haklısın hiç yakışmadı. Takım berbatın ötesinde oynadı nasıl oldu bende anlamadım. Zaten ilk yarı 3-0 ı buldular.

Cemili ben beğendim. Savunmaya sigorta lazımdı iyi oldu. Erhan sağ bekte iyi iş yapıyor şimdilik. Salman hazırlık maçlarında iyi idi. Ama kasımpaşa maçından önce yorgun diye soneri oynattım oda iki maçta iki gol atınca kesmedim. Diğerlerini genç diye aldım. Hakan ı bir an gaza geldim aldım. Yoksa sol bekte adam çok Şu anda selçuk şahin orda iyi duruyor. Peki son ss deki Hakan Özdağan nasıl ? yoksa bahsettiğin hakan bu hakanmı?
    Hakan özdoğan Türk regenler için iyi olabilir ama 5 sene sonrası nasıl olur bilemem çünkü ofansif orta saha oyun kurucu olarak kullanıcaksın büyük ihtimal; yaratıcılık, takım oyunu, soğukkanlılık gibi forvet arkası oynayacak bir oyuncu için mental özellikleri kötü. Onu eğitecek sağlam bir mentalist lazım Kuyt gibi mesela. Bana kalırsa çalışkanlığı gelişirse, driblingi, ilk dokunşu, bitiriciliği falanda var iki yönlü orta saha olarak kullanırdım. Tabi bu yönde eğitmek lazım

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Yakar kardeşime katılıyorum , daha iyi transferler olmalıydı. Bedelsizleri kovalamak veya yaşını almış ama halen iş yapabilecek kumaşı sağlam maliyeti ucuz birilerini takımda görseydik biraz daha iyi olabilirdi.
    Transferlerin her maçta sana farklı performans göstereceklerini söyleyebilirim , bir bakmışın kazanmışlar bir bakmışın fark yemişler , nitekim Gençlerbirliği maçı örnek teşkil ediyor .
    Devre arasında alabilirsen lider vasıflı oyuncular al.
    Mesela önerebileceğin oyuncular varmı. Şu anda başkan 3,5 m TL transfer parası verdi.106,000 de maaş bütçesi var.

Hakan özdoğan Türk regenler için iyi olabilir ama 5 sene sonrası nasıl olur bilemem çünkü ofansif orta saha oyun kurucu olarak kullanıcaksın büyük ihtimal; yaratıcılık, takım oyunu, soğukkanlılık gibi forvet arkası oynayacak bir oyuncu için mental özellikleri kötü. Onu eğitecek sağlam bir mentalist lazım Kuyt gibi mesela. Bana kalırsa çalışkanlığı gelişirse, driblingi, ilk dokunşu, bitiriciliği falanda var iki yönlü orta saha olarak kullanırdım. Tabi bu yönde eğitmek lazım
    Geleceği zaman uzun daha 3 yılı var. Bu arada Kuyt u ikna edebilirsem belki olabilir ama çok zor gözüküyor.Önerilerin olursa çok sevinirim. Bu transfer olayını bir beceremiyorum. Fenerbahçe kardeş klup olduğundan onla ilgilendiğini gördüm hemen zıpladım başkasını tercih etmesin diye 1 m verdim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aşağıdaki oyunculardan hangilerini önerirsiniz arkadaşlar.

Spoiler: Fernandes 

Spoiler: Rene Franke 

Spoiler: Renan Foguinho 

Spoiler: Ogün Gümüstas 

Spoiler: Leo Ceara 

Spoiler: Junior timbo[IMG 
    Önerilerinizi bekliyorum.Hangisi yada hangileri benim işime yarar?

Nesil
    2010
    Yer
    Antalya

Bu oyuncular arasından forvet için seçimim Leo Ceara olurdu, orta saha için ise Fernandes.AMC'ye çekilip Gizli forvet olarak süper iş yapar bence.Önünde de Leo Ceara Sahte Forvet oldu mu tamamdır keyfine bak..

Sayfa 2 / 35 İlkİlk 123412 ... SonSon

Mesaj Yetkileri