Sayfa 34 / 35 İlkİlk ... 2432333435 SonSon
991 ile 1,020 arası toplam 1045 sonuç

Konu: "Toros Kaplanları" Dünyaya hükmetti. (2022-2023)

Chelsea belalındı dimi. Yanlış hatırlamıyorum. Güzel güzel.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Taraftarlar çoştu Adana arkan da
    Namağlup şampiyonluk yapalım
    İnş. Olacağız az kaldı. Son 5-6 maç kaldı kaybetmessek namağlup şampiyonuz.
    Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Çelsi paramparça , Mourinho istifa
    Çelsi psikolojisini sonunda yendik. Umarım gelecek senede rahat çıkarız.
    Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Tebrikler hocam çok iyi ilerliyoruz.
    Teşekkürler. Bir İhtimal ŞL finali Türkiye derbisi olabilir.
    Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Mourinho kurt hocam olmuş, Chelsea'nin Ferguson'u desek de yanılmayız heralde

Chelsea'yi Şampiyonlar Ligi'nde yenmek bu serinin en zor şeyi falan heralde, tebrik ederim.
    Valla 10 sezonda epeyi kez karşılaştık ve bırak yenmeyi beraberlik bile alamamıştık. Ama şimdi hem yendik hem eledik.
    Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Helal Olsun
    Eyvallah egecim.
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Helal Wolsburg kolay gelmiş gibi ama 2022 de nasıl bilemiyorum
    Wolfsburg çok kötü bir takım değil. Zaten iki maçta da bizi çok zorladılar.
    Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Chelsea'yi yenmişiz şimdi kutlama vaktidir.
    Hemde ne kutlama Adana taraftarı sokaklara döküldü.
    Quote Originally Posted by master_zngldk67 View Post
    Chelsea belalındı dimi. Yanlış hatırlamıyorum. Güzel güzel.
    Evet belalımdı ama o sorunu aşıyoruz gibi

Çelsi maçı sonrası Adanalı sokağa döküldü.

Maçın ertesi günü medyaya yansıyan fotolar. Oyuncularım ödül olarak verdiğim bir gün izinde alemlere akmışlar.

Bir sonraki mesajımda Wolfsburg ve süperlig maçlarımız olacak.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Beşiktaş maçı ile birlikte şampiyonluğumuzu ilan ettik.

Ve bu sonuçla birlikte ZTK da yine yeniden finale çıktık. Finaldeki rakibimiz Fenerbahçe oldu.

İki maçtada üstün bir oyun sergileyemedik. Daha çok rakibimiz oynadı ama sonuca giden biz olduk.
    ŞL Çeyrek final sonuçları

Ve yarı final eşleşmeleri. Sizce bir Türk derbisi olabilir mi?

Şansızlığımızdan mıdır bilmiyorum ama Bordeuxun kalecisi bizim kiralık gönderdiğimiz Haydar Uzun. Kendisi iyi bir kaleci ama Anıl onu yedek kulübesine hapsedince bizde kiralık göndermiştik.

Ustacım biz yokken döktürmüşüz gene gerçi farklı bişey yok lig kupa bildiğimiz gibi
    Bordo nasıl bir takım abi, belalımız çelsiyi geçtikten sonra bir bayram havası yakalamışız son resimde görüldüğü üzere takımı pavyona götürmüşsün sanırım Bordoyu geçersek barçayla final oynarız..
    ama gönül isterki bir Türk kapışması olsun şl finalinde

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by RagnarLothbrok View Post
    Ustacım biz yokken döktürmüşüz gene gerçi farklı bişey yok lig kupa bildiğimiz gibi
    Bordo nasıl bir takım abi, belalımız çelsiyi geçtikten sonra bir bayram havası yakalamışız son resimde görüldüğü üzere takımı pavyona götürmüşsün sanırım Bordoyu geçersek barçayla final oynarız..
    ama gönül isterki bir Türk kapışması olsun şl finalinde
    Teşekkür ederim. Takıma bir günlük izin verdim onlar da keyfince eğlenmişler.

Valla Galatasaray gruplarda barça ile eşleşmişti ilk maç 1-0 ikinci maç 1-1 bitti. Yani yenilmedi yine böyle bir tablo görebiliriz.
    Bordo ya gelince pek bir başarısı yok. Ama kalecileri milli takımımızın da kalesini koruyan bizim yetiştirip kiraladığımız Haydar var. Bordo hakkındaki bir kaç görüntüler aşağıda mevcut.

Bordeux kadrosu

Bordeux kadrosunun performansları

Bordeux Taktiği

Bordeux un kilit oyuncusu

Bordeuxun en golcüsü

Bordeux manageri

Bu da milli takımımızın da kalesini de koruyan Haydar Uzun.

Suini ve ali awad iyiymiş gerçekten ama bu bebeleri tutarsak pek bişey yapacaklarını sanmıyorum, defans oyuncularımızın kararlılık, pozisyon alma ön sezi gibi özellikleri iyiyse bu elemanlara birebir markaj verelim 6.0la bitirsinler maçı, cesaretleri ve agresfilikleri düşük bir iki faul yaparsak korkak oynarlar markajdan çkamazlar

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Şampiyonlar Liginde sağ sağlim gidiyoruz inşallah mutlu sona ulaşırız abi. ama Wolsburg kolay rakip değildi , adamlar oyuna başladıktan birkaç sene sonra Bayern'e kafa tutuyor, benim oyunda.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Şampiyonlar Liginde sağ sağlim gidiyoruz inşallah mutlu sona ulaşırız abi. ama Wolsburg kolay rakip değildi , adamlar oyuna başladıktan birkaç sene sonra Bayern'e kafa tutuyor, benim oyunda.
    Aynen öyle zaten epeyide zorlandık. Son üç yılda 1 şampiyonluk 2 tane 2.liği var. Birini Bayerne birini de Dortmunda kaptırmış.

Ragnar dostum senin dediğini yaptım iki stoperime markaj verdim hatta Dos oyuncuma OOSM sinede markaj verdirdim. Ama erken geriye düşüp Suiniyi stoperim kaçırınca hemen markajdan vazgeçtim ve evimde zorlada olsa 2-1 almayı başardım. Menejerleri deplasmanda 4-3-2-1 ile oynuyor ama evinde asıl kendi taktiğine dönüyor. Sizce ne yapmalıyım? Ben orta sahayı kalabalık tutup tek forvet ve kontra oynamayı düşünüyorum. Maçı yarın akşam yapacağım. Şimdi yatacağım bakalım yarın ne yapacağız.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

2-1 kendi evinde kazandın ama 1 gol atıp kontraya geçebilirsin orta sahayı kalabalık tutarsak pas organizasyonlarını keseriz. Onların ilk düşüncesi seni baskı altına alacaklar. 2. maçtan güzel haberlerini bekliyorum.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Galatasaray Final oynayacak da seni bilemem

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Kendi kiraladığın kaleci Bordo'yu kurtarırsa feci olur

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    2-1 kendi evinde kazandın ama 1 gol atıp kontraya geçebilirsin orta sahayı kalabalık tutarsak pas organizasyonlarını keseriz. Onların ilk düşüncesi seni baskı altına alacaklar. 2. maçtan güzel haberlerini bekliyorum.
    Oynayacağım taktiğin görüntüsünü aşağıda paylaşıyorum. Bakalım ne yapacağız.
    Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Galatasaray Final oynayacak da seni bilemem
    Birinci tahminin doğru bakalım diğeri ne olacak
    Kendi kiraladığın kaleci Bordo'yu kurtarırsa feci olur
    Bir daha kiralamam oynatmamda futbol hayatını bitiririm.
    Şaka bir yana olmayacak bir şeyde değil.

Evet arkadaşlar yorgun olduğum için sadece kullanmayı düşündüğüm taktiği paylaşıp yatacağım. Lütfen okuyan tüm arkadaşlar yorum yazarsa sevinirim. Maçı yarın akşam oynayacağım. Hazır bir taktiğin üstünde sıfırdan bir taktik yapmaya çalıştım. Taktik konusunda hala bir çömezim ve yardımlarınıza ihtiyacım var. Gündüz telefondan elimden geldiğince bakmaya çalışırım. Gelelim taktiğimize. Rakibimiz evinde 4 lü defans hattı ile 1 dos iki MRL ve bir OOSM ile çift forvet oynuyor. Tüm evindeki ŞL maçlarında böyle oynamış. Eğer ki ilk golü ben bulursam Okay ile Ümütü bir tık geriye çekmeyi düşünüyorum. Gol yersem ve atamazsam da maçın 70. dakikasından itibaren yüklen komutu ile 4-4-2 li Ofansif bekli bir taktik düşünüyorum. Sizce taktiğimiz iş yaparmı yoksa fark yer de tarihi bir fırsatı elimizle geri çevirirmiyiz?

NOT: Arkadaşlar bugün hiç bir kariyere bakamayacağım. Yorgunum acısını sonra çıkarırım. Herkese iyi geceler. Yorumlarınızı eksik etmeyiniz.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Bence Çelsiye uyguladığın tarifeyi uygula.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Saldırıpta ani gol yemektense maçı kilitlemek daha iyi bence

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Ooo neler neler yapmisiz, Chelsea belasindan da kurtulmusuz, Bordeaux falan bizi tutamaz abi. Ama o oyunculari fenaymis, dikkatli olursak turu geceriz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Aynen dostum sonunda hegemonyasını kırdık
    Taktik nasıl deplasmanda işlermi

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

O zaman bu taktikle başla , rakip baskılı oynarsa Okay Yokuşlu'yu DOS mevkine çekip ön libero ve ya DOK oynatırsın.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

O zaman bu taktikle başla , rakip baskılı oynarsa Okay Yokuşlu'yu DOS mevkine çekip ön libero ve ya DOK oynatırsın.
    Aynen bende öyle düşünüyorum. Maçı yarın oynamaya karar verdim. Bu yüzden oyuna girmedim. Başka arkadaşlarımızda taktiğe yorum yapsın, eksikliklerimizi görelim.

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama geriye yaslanıp ofsayt taktiği biraz saçma geldi bence çünkü geride o çizgiyi ayarlamak biraz zorlaşıyor oyuncular şaşırıyor her denediğimde, bir tek bunu gördüm.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Yanlış mı düşünüyorum bilmiyorum ama geriye yaslanıp ofsayt taktiği biraz saçma geldi bence çünkü geride o çizgiyi ayarlamak biraz zorlaşıyor oyuncular şaşırıyor her denediğimde, bir tek bunu gördüm.
    Evet sen söyleyince farkettim biraz saçma olmuş. Aslında yaratıcılığı kapatıp disiplini katı mı yapsam diye düşünüyorum. Ama benim oyuncuların yetenekleri de çok iyi, yaratıcılık da işe yarayabilir ama katı daha iyi olabilir.

Hocam taktik konusunda 4-5-1 kullanmak bu şekilde kullanmak daha doğrusu doğru değil.MR ve ML bulmak bu devir de çok zor ve onların iş yapması gerekiyor.Forvette yalnız kaldığı için iyi bir bitirici olması lazım kolay değil yani

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by mami2602 View Post
    Hocam taktik konusunda 4-5-1 kullanmak bu şekilde kullanmak daha doğrusu doğru değil.MR ve ML bulmak bu devir de çok zor ve onların iş yapması gerekiyor.Forvette yalnız kaldığı için iyi bir bitirici olması lazım kolay değil yani
    Hem kanat hem forvetim gününde ise onları kimse tutamaz o konuda rahatım. Ama günlerinde değilseler battık demektir.

ben demiştim çelsiyi geçeriz diye okul yüzünden takip edemedim hocam ama aynısını Bordo için de söylüyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by omer5941 View Post
    ben demiştim çelsiyi geçeriz diye okul yüzünden takip edemedim hocam ama aynısını Bordo için de söylüyorum
    Geçtikte ama oynanan oyundan hiç memnun değilim. Güncelleme 1 saat sonra gelecek. Ufaklık uyusun ondan sonra yapacağım.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Türk finali olur inşallah

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Türk finali olur inşallah
    Evet duaların kabul oldu.

Bu sezonun 5. kupasını aldık. Geçen seneye göre bir adım öndeyiz.

Bir sonraki mesajımda ŞL güncellemesi geliyor. 25 resim kuralı olduğundan dolayı geçip geçmediğimi bilemediğimden bir sonraki mesajda güncelliyeceğim. Bu arada ŞL sonucu ne olursa olsun Avrupa Süper Kupasını bir Türk takımı oynayacak.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Hocam ilk mac evimizde mi? Evimizdeki maca bu taktik cok cekingen olur bence.Ben olsam evimde o kadroyla cift forvet, iki caliskan arta saha, kontrollu futbol oynardim.Su anki takimimda o oyunu oynuyorum ve bol bol pozisyon buluyorum.Hele ki senin oyuncular cok yaratici.Tek sorun, savunmanin arkasina adam kaciyor fakat senin stoperler de saglam.Evinde bence cekingen oynama.

Ama deplasman icin senin taktik uygun.

Edit:Galiba finale cikmisiz, tebrikler.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

3. Golü yedikten sonra vitesi yokuş aşağıya ve 4-4-2 ye geçtik. Dk.35 olduğunda rakibin 10 oyuncusuna benim 10 oyuncumun markaj yapmasını emrettim. Burda ki amacım oyunu kilitlemekti ama anladım ki benim takım hala defansif oynayamıyor. Hatırlarsanız ilk ŞL deneyimimiz sırasında grubumuzdaki deplasmanda karşılaştığımız Manu karşısınada defansif çıkmıştık ve fark yemiştik. Artık rakip kim olursa olsun direk saldırı yapacağım. 3 golüde resmen boş bıraktıkları adamlar attı. Markaj yaptıkları adamları hep kaçırdılar. Zaten 3-1 e gelince hemen tüm markajları kaldırdım. Yoksa fark daha da büyük olacaktı. Maç sonunda da iki arkadaşımıza 1. hafta maaş cezası verdim. Bu arada Sivas maçını yayınladığımda bir görüntüyü paylaşmayı unutmuşum. Sivas maçından önceki basın toplantısında Sayın Abdullah Avcı bizi tebrik etti.

tebrikler hocam

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Hocam ilk mac evimizde mi? Evimizdeki maca bu taktik cok cekingen olur bence.Ben olsam evimde o kadroyla cift forvet, iki caliskan arta saha, kontrollu futbol oynardim.Su anki takimimda o oyunu oynuyorum ve bol bol pozisyon buluyorum.Hele ki senin oyuncular cok yaratici.Tek sorun, savunmanin arkasina adam kaciyor fakat senin stoperler de saglam.Evinde bence cekingen oynama.

Ama deplasman icin senin taktik uygun.

Edit:Galiba finale cikmisiz, tebrikler.
    Teşekkürler. Zaten ilk maç evimde idi ve klasik taktiğimle çıktım zorlansam da 2-1 almıştım. Bu deplasman içindi. Zaten son dakikada bir değişiklik yaparak Ümüt'ü ve Okay'ı bir tık geri çektim. Kendi hatam yüzünden maç gidiyordu. Keşke diyorum markaj vermeseydim.

Sayfa 34 / 35 İlkİlk ... 2432333435 SonSon

Mesaj Yetkileri