Sayfa 35 / 35 İlkİlk ... 25333435
1,021 ile 1,045 arası toplam 1045 sonuç

Konu: "Toros Kaplanları" Dünyaya hükmetti. (2022-2023)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by omer5941 View Post
    tebrikler hocam
    Teşekkürler. Becerebilsem finali canlı anlatım yaparım da beceremem.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Final zor olacak

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

o müzeye bir kupa daha ekleyelim Hocam
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Valla gönlüm Galatasaray'dan yana ama alırsın gibi duruyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Hoca mac ne zaman hoca!

Valla ne yalan soyleyeyim Galatasaray kazansa da sevinirim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    o müzeye bir kupa daha ekleyelim Hocam
    İnş. ekliyeceğiz.
    Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Final zor olacak
    Evet Egecim Zor bir maç olacak. Cumartesi seninle konuştuğumuzdan beri oyuna girmedim. yeni girdim. Bugün Şl yi yapıp da finiş diyelim.
    Quote Originally Posted by ibo1919 View Post
    Valla gönlüm Galatasaray'dan yana ama alırsın gibi duruyor.
    Kısmet artık. Galatasarayla ligdeki son maçımızda rotasyon yapmamıza rağmen zorla yenmiştik.
    Quote Originally Posted by Banega View Post
    Hoca mac ne zaman hoca!

Valla ne yalan soyleyeyim Galatasaray kazansa da sevinirim.
    Kısmetse bu akşam inş.

Merhaba arkadaşlar bir süredir kariyere bakamadım. Oyundan biraz soğudum. İkinci yarı oynanan bir çok maçtan özellikle ŞL maçlarından pek memnun kalmadım. Bu yüzden Şl maçı ile birlikte Fm14 e veda edeceğiz. Kısmetse artık Fm15 te kaplanlarla yine yeni tarihler yazarız.

Sezonu namağlup ve kendi puan rekorumuzu kırarak bitiriyoruz.
    Benim bu kariyer çok ilginç bir kariyer oldu. Son sezonumuzda bir dev küme düştü. Ben kendisi ile 3 maç yaptım çok zorlandım. Ama buna rağmen nasıl böyle bir sonuç aldılar anlamadım. Aşağıda Fenerbahçenin Menejeri kilit oyuncuları ve performansları var.

Bu arada Tottenham Al kupasını en çok kazanan olarak tarihe geçtiler.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Fenerin küme düştüğünü gördüm artık gam yemem

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Fenerin küme düştüğünü gördüm artık gam yemem
    Maalesef evet herkesin kariyerinde Trabzon falan düşerken bende fener düştü.

Namağlup bitirdiğimiz için ikinci kaptanımızdan tebrik mesajı geldi.

Şimdi de bize bu başarıyı yaşatan oyuncularımızın profillerini paylaşıyorum.

Bu akşam Şl maçını da yapıp sonrasında vedamızı yapacağız. Şimdide tüm takip eden etmeyen ve Türksportal ekibine teşekkürlerimi sunarım.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Abi başka kariyer açmayacakmısın

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Çok güzel bir kariyer yaşattın biz sana teşekkür ederiz zevkle takip ettim inşallah kupayla beraber tamamlarız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Abi başka kariyer açmayacakmısın
    Maalesef başka bir kariyer açmıyacağım. FM15 e kadar ara vereceğim.
    Çok güzel bir kariyer yaşattın biz sana teşekkür ederiz zevkle takip ettim inşallah kupayla beraber tamamlarız.
    Ben teşekkür ederim. Evet en azından onu da başardık.

Evet arkadaşlar sonunda 10 sezonuda geride bıraktık. Kısmetse yarın akşam 10 sezon boyunca neler yaptık bir bakalım.Ve veda yazımızıda yazalım.
    Son bir soru sorayım. Kariyerin veda başlığı nasıl olsun istersiniz. Benim aklıma bir tek aşağıdaki yazı geldi. Sizler ne dersiniz.
    "Kaplanlar artık Türkiyenin en iyisi (2022-2023)"

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Kaplanlar Dünyaya Hükmetti güzel olur

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Default Toros Kaplanları Dünyaya Hükmetti 2022-2023

Kaplanlar Dünyaya Hükmetti güzel olur
    Evet egecim bencede güzel olur ama bir şey eksik. Bence aşağıdaki gibi olursa veda başlığı daha güzel olacaktır.
    "Toros Kaplanları Dünyaya Hükmetti ( 2022 - 2023 )

Evet arkadaşlar Toros Kaplanları ile 10 sezonu geride bıraktık. İlk kez bir kariyerim bu kadar uzun sürüyor.
    Daha önceki kariyerlerimden sadece iki kariyerim uzun sürmüştü oda Cm03-04 te ve 6 sezon sürmüştü. Çünkü hep save bozulması ile karşılaşmıştım. Ama bu seferki farklı oldu hem uzun sürdü hem bir çok başarı yakaladım. Hatta bugüne kadar yapamadığım namağlup şampiyonluğu da son sezonumda başardım. Şimdi bir bakalım 10 sezonda ne yapmışız. Öncelikle belki de
    bir çok kariyerde olmayan ilginçliklerle karşılaştım. Çok ilginç bir kariyer geçirdik.

1. sezonumuzda hedefimiz öncelikle süpriz yapabilirsek play off lar yapamazsak bile o bölgede bitirmekti. Bunun için de biraz da ihtiyarlar diyeceğimiz yaştaki oyuncuları toplamıştık. Fakat bir çoğundan düzenli bir verim alamamıştık. Bizde ikinci yarı için sözleşmesi bitmek üzere olan yada bitmiş oyuncuları almıştık ki bunlardan biride bir çoğunuzun bildiği üzere Eren Görür idi. Ben Ereni aslında rotasyon için almıştım. Ama o beni yanılttı ve ikinci yarıdaki performansı sayesinde tabi diğer arkadaşları ile birlikte umulmadık bir başarı yakalayarak ligi ikinci bitirdik.İlk sezonumuzda çok ümitsiz dönemlerde geçirdim ama yinede bu başarıyı beklemiyordum. Bu arada bu ilk sezon da ligin dişli takımı Bursaspor Süper ligden düştü. Ve bu şekilde ligin bir asansör takımı oldu. Taki son sezona kadar. Son 10. sezonumuzda geri döndüğünün işeretlerini bize verdi.Ve o yıl en iyi
    çıkışı rize gerçekleştirdi. Zaten ondan sonra ikinci bir Bursa hatta Trabzon oldu. Ama bir kupa ile taçlandıramadılar. Ve bu yılın Süper ligdeki şampiyonu ise süpriz bir şekilde Beşiktaş oldı. Aynı şekilde bu yıl aralık ayına kadar Galatasarayın başında Mancini vardı.
    Fakat kendisinin kötü sonuçlar almasının üzerine işine son verildi.Ve yerine Şota Arvaladze geldi. Şota bu sezonunda öncelikle Galatasarayı grubunda 3. yaptı. AL kupasında ise finale kadar çıktılar. Finalde ise basit iki golle Tottenham'a yenildiler. Bu sezondan buyana hala Şota
    galatasarayın başında ve ikinci Avrupa finalinden de eli boş döndü. Bu arada milli takımımızda grubunda 8 G - 1 B - 1 M ile 25 puan toplayıp Hollandanın 1 puan önünde Dünya Kupasına
    gitmeyi başardı. Hatta dahada iyisini yaparak Dünya kupasında süpriz yaptılar. Tabiki şampiyona elendik. Ama 3.lük maçında da bir başka devi Arjantini devirerek bir kez daha 3. olduk. Bu resimi de paylaşmadan geçemiyeceğim.

2. sezonumuzda 16. olarak düşen Bursasporun puanı 36 idi. Yani en az 40 puan alırsak ligde kalacağımızı hesaplamıştım. Buda evimizde 10 galibiyet deplasmanda 10 beraberlik yetecek demekti. Tabi biz yine tahminleri alt üst ettik. İlk yılımızda çok iyi bir başarı yakaladık. Ligi 5. sırada bitirip AL ye gitme hakkı kazandık.Lige süper bir başlangıç yapmıştık. Bir galibiyet bir beraberlikle başlamıştık.
    Ama Gençlerbirliği havamızı aldı. Bu yılda aldığımız daha doğrusu ara trasfer dönemi için sözleşmesi bitecek Brezilyalılarımızın ikinci yarıdaki performansları sayesinde 5. bitirdik. 2. sezonda aslında bedelsiz alabilecek iken kaçırdığım için mecburen yüksek bir para ( Ki o döneme göre ) vererek Leo Caera yı aldık.Kendisini ilk alma amacım forvete koymaktı. Ama Erenin süper formu yüzünde sağ açığa monteledim. Ve hiçte sırıtmadı. Aldığımız 3 yabancıda saolsunlar aldıklarını karşılığını verdiler.
    Bu yıl Fenerbahçe ile Galatasarayın hem ZTK da final oynamaları hemde ŞL ye gitmeleri sayesinde bende AL ye gittim. ZTk da 5. turda elenmeme rağmen 7 golle Eren Görür'ü gol kralı yaptık.
    Türki
    3. sezonumuzdaki transferlerimizden birisi ise şimdiki kaptanımız ve takımın en uzun süre oynayan yabancısı olan Linus Wahqlist'ti. Bu arada bu sezon yani 2015 yılında iki prensimiz Ümüt Gül ile Aydın Altıneli aldık. Aydını hem Galatasaray hemde Beşiktaşın elinden kaptım.
    AL de 3 tur ilerleye bildik. Zaten 2. turdan başlamıştık. İlk olarak Sillama Kalev diye bir takım geldi deplasmanda 3-0 evimizde 8-1 yenerek tur atladık. 3. turda ise tanıdık bir rakip olan Partizan geldi. İlk maçta deplasmanda 2-1 yenilmemize rağmen evimizde 3-0 alarak turu geçtik. Ve yine tanıdık bir rakip olan Steaua Bükreş geldi.
    deplasmanda 3-3 berabere kaldık ama evimizde gücümüz yetmedi ve 3-1 mağlup olduk elendik.Avrupada ilk yılımız olmasına rağmen iyi mücadele ettik. Ztk da ise süper bir sezon geçirdik ve yarı finalde Fenerbahçeye elendik. İlk maçı deplasmanda 2-0 öne geçmemize rağmen 3-3 bitirdik. İkinci maçtada 2-1 mağlup olarak elendik. Ligde de çok iyi giderken fikstür azizliğine uğradık ki bir ara hem Fenerbahçe hem Eskişehir hemde ben 57 puanla liderliği paylaşıyorduk. Ama olmadı. ve sezonu 4. bitirdik. yine Al ye gidiyoruz.
    İstanbul galibiyet bile alamadn küme düştü. Aynı şekilde Bursa çıktığı yıl tekrar düştü. ve yılın süprizini Es-Es yaptı. Şampiyon oldular.

4. sezonumuzda Al ye 3. turda başladık. Yine zayıf bir rakip geldi Omonoia çıktı. ilk maçta deplasmanda 4-0 evimizde 3-1 yenerek tur atladık. Bu sefer play oflarda yine bir tanıdık takım çıktı. İsviçre devi Basel ile eşleştik. iki maçıda 3-1 kaybederek yine elendik.
    Bu sezonumuzda ilk yarının ortalarında doğru Juan Diaz arkadaşımızın efsane kariyeri Criystal Palace ta kullandığı savunma korner dizilişini kullanmaya başladım. ve kariyerimin
    sonuna kadar bunu kullandım ve ben memnun kaldım.
    Bu sene Ztk da pek bir şey yapamadık. 5. turda kasımpaşa uzatmalarda yenilip elendik. Ligde yine iyi performans gösterdik. Fakat bu yıl hem Galatasaray hemde Rize çok iyi performans
    gösterdiler. Zaten bu şampiyonlukta Galatasarayın son şampiyonluğu oldu. Adamlar 4 sezondur bir dolu bir boş yaptılar.
    Yine 4. olup AL ye gidiyoruz.
    5. sezonumuzda açılışı yine AL maçları ile yaptık.Yine 3. turda zayıf bir takımla karşılaştık. Lahtiyi iki maçtada 5-0 yenerek iyi başlangıç yaptık. Play oftaki rakibimiz ise Dnipro oldu onlarıda 2-0 ve 2-2 ile geçerek sonunda gruplara kalmayı başardık.
    Gruplarda Rubin kazan-Rapid Wien ve Cluj ile eşleştik. Burdaki hedefim 3. olup az daha deneyim kazanmaktı. Ama 5 galibiyet 1 beraberlikle lider çıktık. 1. turdaki rakibimiz Alaman HSV oldu.
    onlarıda 2-0 ve 2-2 ile geçerek 2. turda diğer bir Alaman Stutgart oldu. Stutgart'ı da 0-0 ve 2-1 ile geçtik. ve sırada bir ispanyol Espanyol takımı vardı. Onuda 4-2 ve 1-1 ile geçtik. Artık yarı finaldeyiz.
    Yarı finalde bir başka ispanyol çıktı. Real Sociedad a ilk maçta ( ki evimdeki ilk maç öncesi Rize ZTK yarı finali ilk ayak maçı yapmıştım.) 1-0 yenildik. Ama onlarıda evlerinde 3-0 la geçerek cezalarını kestik.
    Ve finalde bir başka Alaman çıktı. Borissia Dortmund maçı 2-0 dan 3-2 ye çevirdik. Bu maç ta Gael Kakuta müthiş oynadı. ve ilk kupamızı AL olarak aldık. Bu arada Avrupada ( ŞL de dahil ) tek namağlup takım Dortmund idi.
    Bu arada AL de gol kralıda genç regenimiz prensimiz 13 golle Ümüt oldu.
    Bu yıl ligde de müthiş gittik. Lig öncesindeki amacım gençleri kadroya monte etmek ve deneme yılı yapmaktı. AL ye gitsem yeter diyordum. Ama gençler kendilerini bana kanıtladılar. Son maçta Elazığı yenerek ilk şampiyonluğumuzu aldık.
    Ztk da ise Galatasaray ile final oynadık. Uzatmalarda golü yedik. Ama gerçekten ilginç bir gol yedik. Maçta uzatmaların sonlarında doğru orta saha oyuncum kalecimize geri pas verdi. yanlış yerde pas verdiği için kalecimizde Galatasarayın ileri uçlarından baskı yedi oda direk ileri topu atmak istedi ama top geldi direk defans oyuncumuz Linus Wahlqist'in artık suratına mı kafasına mı çarptıysa oda gitti gol oldu. Hazin bir şekilde ZTK yı kaybettik.

6. sezonumuzda artık Şl ye direk katılacağız. Avrupa süper kupasında ise ilerde belalımız olacak olan Çelsi ( ) ile karşılaştık. Uzatmalarda 2-0 yenilerek kupayı onlara kaptırdık. Aynı şekilde Türkiye süper kupasında da Galatasaraya 2-0 yenilip diğer kupayıda onlara verdik.
    Şl gruplarında Manu-Roma ve Atletico Madrid çıktı. Bu zorlu gruptanda son maçta Manuya yenilerek 3. olup Al ye gittik. Manu ise ŞL yi kazanmayı başardı. Al de ise iyi bir performans göstererek iki yıl üst üste Al kupasını aldık. Finalde yine bir başka ALaman Wolfsburgu geçtik.
    Ligde yine şampiyonluğu kimsye vermedik. ZTK da finalde Es-Es i geçerek ilk kez bu kupayı da aldık.Bu sezon birde Milli takımın başına geçtik.

7. sezonumuzda geçen sezon gruplarda bizi zorla geçen Manu ile Avrupa Süper Kupası finali oynuyadık. 11-10 penaltılarla kaybettik. Türkiye süper kupasında ise Es-Es yine yenerek kupayı aldık.
    Şl de Tottenham-Atletico Madrid ve Freiburg oluşan bir gruba düştük. Hatta son maçımda Tottenham karşısına yedeklerle çıkıp AL yi bir daha kazanıp 3 yıl üst üste kazanma başarısı göstermek istiyordum.
    Ama ŞL nin cazbesi galip geldi ve 2. tura yükseldik. ikinci turda ise AL finalinde yendiğimiz Dortmund geldi evimizde 0-0 berabere kaldığımız maçın rövanşında 2-1 yenerek çeyrek finale çıktık. Çeyrek finalde ise PSG çıktı. Onlarla da ilk maçta evimizde 2-3 yenildik. Deplasmandan da 3-3 beraberlikle döndük. Ligde yine şampiyonluğu kimseye bırakmadık. ZTK yine aldık. Şl yi bizi zorla eleyen PSG aldı. Daha öncede aynısın Manu yapmıştı.
    AL finalinde ise benim olmamamdan faydalanan Alamanlar aldı.
    Bu sezonda Avrupa şampiyonasu vardı. Takıma gün aşırı maç ayarladığımdan dolayı yorgun çıktık. Grupta İzladayı 1-0 , Rusyayı 6-1 ile geçtik. Ama komuşumuz Yunanlılar ağzımızın payını verdiler ve 3-0 yenildik.
    2. turdaki rakibimiz olan Bulgarları da 4-2 penaltılarla zorla geçtik. Çeyrek finalde rakibimiz Alamanlar oldu. Bu Almanlar benden çok çektiler. Onlarıda 2-1 ile geçtik. Yarı finalde yine ilerde belalımız olacak olan Belçika ile karşılaştık. Maçın uzatma dakikalarında yediğimiz golle elendik.

8. sezonda Yine Türkiye süper kupasını, ZTK yı ve şampiyonluğu biz kazandık.
    Şl gruplarında ise Chelsea -Shaktar ve Zenit ile eşleştik. 2. olarak tur atladık. 2.turda yine bir almanla karşılaştık. Bayern Münihi de 3-2 ve 2-2 ile eledik. Çeyrek finaldeki rakibimiz olan Çelsiye 5-2 ve 3-2 yenilerek elendik.
    Şampiyonluğu garantileyince son 3 maçı asistana vermiştim. Oda maşallah rekor mağlubiyet aldı. Galatasaray'a tam 9-0 yenildik. Bir çok rekoru da kırdık. Fenerbahçe'nin 103 gollük rekorunu
    105 golle kırdık. En iyi türk menejerler arasında liderliğe yükseldik. ZTk da ise 34 gollük Rize takımının rekorunu 36 golle tarihe gömdük. Ztk da 18 maçlık yenilmezlik serisi yakaladık.
    Şl de ise Lukaku yu gol kralı yaptık. Adam bize toplamda 8 gol atınca krallığı aldı. Şimdi kariyeri incelerken Galatasaray mağlubiyeti sonrası hem Ragnar hem de Leo nun paylaştığı caps lere rast geldim.
    Çok güzel renk katmışlardı. Kendilerine burdan tekrar teşekkür ediyorum.

9. Sezonda ligdeki ilk maçımız Galatasaray ile idi ama intikamımızı alamadık. 4-0 galip gelebildik. ŞL gruplarda yine belalımız Chelsea-Valencia ve Kobenhavn geldi.Yine Chelsea nın arkasında ikinci olarak 2. tura çıktık. Hatta bu sezon ŞL deki en farklı galibiyetimizi valancia önünde aldık. Hemde az buz atmadık. Adamlara resmen tecavüz ettik. Deplasmanda 9-1 lik bir galibiyet geldi. İkinci turda ise yine bir Alaman Dortmund ( ) geldi. Ve kuranın en güzel yanı ise Çelsi ye Real Madrid çıktı. Ve Real acımadan eledi. Dortmundu evimizde 3-3 deplasmanda 2-1 ile geçerek çeyrek finale çıktık. Çeyrek finalde ise rakibimiz Milan oldu. Milanıda 3-2 ve 2-0 skorlarla yenerek yarı finale çıktık. Yarı finalde ise bir başka italyan Juventus çıktı. Juveyi de rahat geçerek en büyük kupa finalinde Tottenham ile eşleştik. 2-0 galip gelerek Şl kupasını ilk kez müzemize götürmeyi başardık. Real belalımızı yolumuzdan çekince bizde rahat bir şekilde kupaya uzandık

Dünya kupası eleme gruplarında Belçika nın arkasında ikinci olduk ve play offlar da İtalya ile karşılaştık. Deplasmanda 5-3 yenilmemize rağmen evimizde 3-0 yenerek Dünya kupasına gitmeye hak kazandık.
    Lig te ve ZTK da rahat bir şampiyonluk yaşadık. Ligde Fenerbahçenin 93 puanlık rekorunu da tarihe gömerek 95 puan aldık. Tek mağlubiyetle ligi bitirdik.
    2022 Dünya kupasında ise gruplarda Belçikaya 3-2 yenildik ama Avustralya yı 2-1 Angolayı 3-1 yenerek gruptan lider çıktık. Lider çıkmamıza rağmen o kadar rakibin arasında güçlü İspanya ile karşılaştık. 2-1 Mağlup olarak Dünya kupasından elendik. Bu sonucun ardından da ben milli takımdan istifa ettim. Yerime de Ertuğrul Sağlamı getirdiler.

Ve son sezonumuz olan 10. sezonumuza geldik. Yine rahat bir şampiyonluk yaşadık. Hatta ligi namağlup bitirdik. Belki devam etseydik iki seneye kalmaz 34 te 34 yapabilirdik.
    Avrupa Süper kupasında ise AL şampiyonu Rennes ile oynadık. Ve rahat bir galibiyetle bu kupayıda almayı başardık.
    Şl de ise grup aşamasında Atletico madrid-Legia ve Feyenord ile eşleştik. Ve grubumuzu 15 puanla tek mağlubiyetle lider bitirdik. İkinci turdaki rakibimiz ise yine belalımız oldu. Ama bu sefer herşey farklı oldu.
    Bu sezona kadar ki tüm karşılaşmalarımızda berabere bile kalamadığımız takımı deplasmanda 2-1 evimizde 3-1 yenerek hem kupa dışına 2. turda ittik hemde çeyrek finale çıktık. Çeyrek finaldeki rakibimiz ise yine bir Alaman Wolfsburg oldu.
    Şu kariyerimde en çok Almanlar ile İngilizlerle karşılaştım. Ne bir Real Madrid Man city Arsenal Barça İnter Lyon Marsilya Monaco. Bu devlerle hiç karşılaşamadık. Wolfsburguda evimizde 2-0 deplasmanda 1-0 yenerek yarı finale çıktık. Rakibimiz ise Bordeux oldu. Evimizde 2-1 aldık ama deplasmanda 3-2 yenildik. Ve bu resmi maçlardaki ikinci yenilgimiz oldu. İlkinde yine deplasmanda Atletico Madride karşı yenilmiştik.

Belki kariyerlerde ilk kez olan bir şey oldu ve 2022-2023 Şampiyonlar Finalinde iki Türk takımı oynadı. Finalde Galatasarayı ilk yarıda bulduğumuz gollerle 2-1 yenerek üst üste ikinci Şl kupamızı aldık.

Dünya klupler şampiyonasında ise ilk maçta Guangz ile karşılaştık ve 5-3 galip gelmeyi başardık. Finalde de rakibimiz Atletico mex oldu onu da 3-1 yenerek kupaya uzandık. Ve bu sezonki 3. kupamızı aldık.

Ligde ise zorlanmadan hem de namağlup şampiyon olmayı başardık. Ve sezonu 6 kupa ile kapattık. Kariyerin ilginç olan diğer bir özelliği ise son sezonumuzda Fenerbahçe'nin küme düşmesi oldu. Tek rakibi Ankaraspor iken
    ve iki maçını da benimle yapacak olmasına rağmen son iki maçında bir beraberlik ve bir mağlubiyet alarak kendi kuyusunu kazdı.Son Antalya maçında berabere kalsa kümede kalacaktı.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Evet 10 sezonda 4 Türkiye Süper kupası, 5 ZTk, 6 Süper lig şampiyonluğu, 1 Avrupa süper kupası 1 Dünya Klup ler şampiyonluğu, 2 Avrupa Ligi kupası ve 2 Şampiyonlar ligi kupasını aldık. Yani toplamda 21 kupa aldık.
    Çok zevkli bir kariyer geçirdim. Hiç bu kadar uzun kariyerim olmamıştı. Sadece iki defa 6 sezon ilerleye bilmiştim ki oda CM03-04 te idi. Zaten onda da save bozulması yaşamıştım.
    Artık Fm15 e kadar kariyer açmayacağım biraz başka mecralarda takılacağım. Fm15 te yine Toros kaplanları ile rekorlar kırmaya devam ederiz.

Burdan tüm takip eden etmeyen arkadaşlara teşekkür ediyorum. Kariyeri pazartesi akşamına kadar kapatmayacağım. Yorum yapmak isteyen arkadaşlarımız olur düşüncesi ile bekleteceğim.
    Biraz uzun yazı oldu farkındayım ama şöyle her sezon neler yapmışız bir yazayım dedim.

Nesil
    2012
    Yer
    ADANA

Hocam süper bir kariyer yaptın. Dünya Adana'yı tanıdı.
    Hocam bende FM2015 kadar dinlenim dedim ama içimden hala oyna oyna diye istek geliyor Kasım ayını iple çekiyorum.
    ADANA DEMİRSPOR

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Güzel kariyerdi teşekkürler

Nesil
    2014
    Yer
    İstanbul

Ellerine yüreğine sağlık harika bir kariyerdi.

Nesil
    2013
    Yer
    Ankara

Kariyer için teşekkürler , efsane bir kariyer oldu.

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Kariyer i zirvede bırakmışsin abi . Tebrik ederim.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Çok güzel bir kariyer geride kalmış, Galatasaray'ı finalde yenmen hoş olmamış FM15'te görüşmek üzere usta

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Ozleteceksin ama kendini be hocam. Mukemmel bir kariyer yasattin bizlere, cok tesekkurler.Forumdan kopma sakin, FM15`te acacagin kariyeri de sabirsizlikla bekleyecegim.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Ooo reiste bırakmış eline sağlık son finalde Türk finali olmuş tam kapanış maçıymış (:

23. Default

Gerçekten güzel bir kariyer olmuş tebrikler. birde birşey merak ediyorum kadro değeri ne kadar ?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Ali Hikmet View Post
    Hocam süper bir kariyer yaptın. Dünya Adana'yı tanıdı.
    Hocam bende FM2015 kadar dinlenim dedim ama içimden hala oyna oyna diye istek geliyor Kasım ayını iple çekiyorum.
    Teşekkür ederim.İnşallah FM15 te de bu şekilde güzel bir kariyer yapabilirim.

Güzel kariyerdi teşekkürler
    Teşekkür ederim.

Ellerine yüreğine sağlık harika bir kariyerdi.
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by RodiMood View Post
    Kariyer için teşekkürler , efsane bir kariyer oldu.
    Teşekkür ederim.

Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Kariyer i zirvede bırakmışsin abi . Tebrik ederim.
    Teşekkür ederim. Evet tam anlamı ile zirvede bıraktık.

Quote Originally Posted by 3842 View Post
    Çok güzel bir kariyer geride kalmış, Galatasaray'ı finalde yenmen hoş olmamış FM15'te görüşmek üzere usta
    Teşekkürler.Her ne kadar Galatasaraylı olsamda reelde de böyle bir final yaşamalarını istesemde
    yenmek pek benimde isteğim değildi. Ama önemli olan burda kariyerim olunca yendik.

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Ozleteceksin ama kendini be hocam. Mukemmel bir kariyer yasattin bizlere, cok tesekkurler.Forumdan kopma sakin, FM15`te acacagin kariyeri de sabirsizlikla bekleyecegim.
    Teşekkür ederim.Valla normalde bende kopmak istemiyordumda şu sıralar yoğunum kapanışı bile anca şimdi yapabildim.İnşallah FM15 te de Kaplanlarla bir kariyer düşünüyorum.

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Ooo reiste bırakmış eline sağlık son finalde Türk finali olmuş tam kapanış maçıymış (:
    Teşekkürler dostum. Ee askerlik nasıl gidiyor. Evet çok güzel bir final oldu. Gönül isterdiki Avrupa süper kupasıda Türk finali olsun ama hem Es-es hem Rize bu sezon pek iyi geçmedi onlar için.

Quote Originally Posted by BMAais28 View Post
    Gerçekten güzel bir kariyer olmuş tebrikler. birde birşey merak ediyorum kadro değeri ne kadar ?
    Teşekkür ederim. Dostum merak ettiğin değeri gösteren görüntü aşağıya ekliyorum.

FM15 te Toros Kaplanları ile buluşmak üzere görüşürüz.

Abi uzun bir süre giremedim takip edemedim ama 10. sezonu bitirmişiz, müthiş işler yaptık avrupayı turuncuya boyadık eline emeğine sağlık

Sayfa 35 / 35 İlkİlk ... 25333435

Mesaj Yetkileri