Sayfa 4 / 35 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
91 ile 120 arası toplam 1045 sonuç

Konu: "Toros Kaplanları" Dünyaya hükmetti. (2022-2023)

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Takım konuşmasını asistana yaptıracaksan adamın motivasyonu, adam yönetimi, taktiksel bilgisi minimum 15 olmalı. Ben asistanımı böyle seçerim ama asistanı konuşturtmadım şuana kadar hiç devre arasında ve maç başında, oyuncuların haline göre dikkatli, hırslı, iddaalı seçeneklerinden birini seçip kendin konuşursan daha faydalı olur.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Takım konuşmasını asistana yaptıracaksan adamın motivasyonu, adam yönetimi, taktiksel bilgisi minimum 15 olmalı. Ben asistanımı böyle seçerim ama asistanı konuşturtmadım şuana kadar hiç devre arasında ve maç başında, oyuncuların haline göre dikkatli, hırslı, iddaalı seçeneklerinden birini seçip kendin konuşursan daha faydalı olur.
    Zaten teknik heyetin sözleşmeleri bitiyor bir kaç değişiklik olacak o arada tavsiyenede uyup ona göre bakarım.

Bu arada lig dün bitti. Biter bitmez yattım. Bugün akşamdan beri hızlıresim. dan resim yükleyemiyorum sitesinde sorun var. En kısa zamanda güncelleme gelecek.
    Başka bir site önerirseniz seve seve ordan devam ederim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ve sonunda Süper ligdeki ilk yılımızı bitirmiş bulunmaktayız. Bizim için çok güzel bir sezon geçti. Medya tahmini bizim için 18.likti fakat
    biz herkesi yanıltmayı başardık. Ligin başında bide hedefimizi küme düşmemek olarak belirlemiştik. Puan hedefi olarak da 40 puan belirlemiştik.
    10 galibiyet 10 beraberlik alsak kümede rahat kalırız diye düşünmüştük. Aynı geçen seneki gibi kendi işimizi kendimiz beceremedik ve başka bir takım bize
    yardımcı oldular. Bu sene içinde çok sakatlık yaşadık. Ben bunu fizyoterapist almayı unutmama bağlıyorum. Umarım o şekildedirde üstümüzde kara bulutlar yoktur.

Spoiler: Yılın Manageri 

Spoiler: Yılın Futbolcusu 

Spoiler: Yılın Yabancı Futbolcusu 

Spoiler: Süper Lig Oyuncu verileri 

Spoiler: Süper Lig takım verileri 

Spoiler: Lig Raporları 

NOT: Fenerbahçenin mavi gözükmesinin sebebi kardeş klubü olmamızdan kaynaklanıyor.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Çok iyi bir sezon geçirmişiz AL ye gitmek de çok iyi olmuş tebrik ederim.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Ligi çok iyi yerde bitirmişiz, elemeleri geçip gruplarada kalırsak büyük iş olacak bizim için. Kupada çok fazla gideceğimizi sanmıyorum ama gruptan çıkarsak çeyrek final görmek olsun hedefimiz

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Tebrikler sezon çok iyi yerde bitmiş transferde ince eleyip sık dokuman gerek ama Avrupa'da iyi işler yapmak istiyorsan

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Çok iyi bir sezon geçirmişiz AL ye gitmek de çok iyi olmuş tebrik ederim.
    Teşekkürler. Aslında AL hiç hedefte yokken son iki-3 ayda ortaya çıktı Hatta son maçta Rize, Kasımpaşayı yenmese gidemiyordukta. AL de ikinci turda başlıyoruz. Pek bir hedefim yok orda açıkcası. Bir iki tur gitsem yeter diye düşünüyorum.

Spoiler: Emre Güral 

Spoiler: Tolga Ünlü 
    Geldiğinin 1 hafta sonrasında 3 ay sakatlandı :S

Spoiler: SüpJonas Strifler 

Spoiler: Selim Ay 

Spoiler: Muhammet Karpuz 

Aşağıdakiler de geleceğe yönelik aldığımız oyuncularımız. Sezon içerisinde yer yer faydalanacağız.
    Spoiler: Linus Wahlqvist 

Spoiler: Ümüt Gül 

Spoiler: Aydın Altınel 

Aydına hem Beşiktaş hemde Galatasaray teklif yapmıştı. Onları seçmesin diye maaşını yüksek teklif ettim aralarında beni seçti umarım iyi de olur.

Sözleşmesi biten personellerden işimize yarayacağını düşündüklerimizi bıraktık geri kalanlar ile yenilemedik. Asistanımızı değiştirdik.

Hans Bruns Larsen'in özellikleri iyi idi direktör yaptık adam 1 hafta bile görev yapmadan emekliliğini açıkladı zaten 70 küsür yaşında idi

Spoiler: Jair Ventura-Asistanımız- 

Al de 2. tur daki rakibimiz Sillamäe Kalev (Estonya) takımı geldi ilk maçımız deplasmanda idi. İlk başlarda golü bulsakta ikinci golün gecikmesi tur gidermi korkusu yarattı ama sonraan açılan takımım güzel bir zaferle 3-0 la döndü.İkinci maç evimizde olmanın rahatlı ile çıktık. Zaten avantajlı durumdaydık bunun verdiği rahatlıklada çok güzel bir galibiyet geldi.

Şu anda geçen sezonun süper ikilisi Al de de 3 er gol attılar. Acaba bir gol kralı çıkarabilirmiyiz

Şimdiki rakibimiz tanıdık bir rakip. Sırbistandan Partizan geldi. İlk maç deplasmanda oynuyacağız bakalım avantajlı skorla dönebilecekmiyiz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ligi çok iyi yerde bitirmişiz, elemeleri geçip gruplarada kalırsak büyük iş olacak bizim için. Kupada çok fazla gideceğimizi sanmıyorum ama gruptan çıkarsak çeyrek final görmek olsun hedefimiz
    Teşekkürler. Aynen benimde pek umudum yok. Ama çıkarsak hedef büyütürüz.

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Tebrikler sezon çok iyi yerde bitmiş transferde ince eleyip sık dokuman gerek ama Avrupa'da iyi işler yapmak istiyorsan
    Teşekkürler. Avrupada bu sezon pek umudum yok bir kaç tur gidip itibarımızı artıralım ki iyi oyuncular bize gelsinler. Mesela Şener Özbayraklı yı almak istedim parada vardı. Adam gitti "seni günahım kadar sevmiyorum" dedi. 63 B Tl haftalık maaş istedi 40 B TL önerdim kabul etmedi. Bunun üzerine Karabüke 21 B TL ye imza attı. Onu alabilse sağ beke pek adam aramayacakdım artık seneye yada ara transfere inş.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Partizanla maçımızı yaptık. Elimizden kalecileri sayesinde kurtuldular. Artık 5 Ocak Fatih Terim Statında tur şansımızı kovalayacağız.

Bu arada medyada tahminlerini yayınladılar. Lütfedip geçen sezondan 4 sıra yukarı almışlar Biz yine tahminleri alt üst edeceğimize inanıyoruz.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Transferler güzel.Regenler çok iyi, Partizanı evimizde yeneriz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transferler güzel.Regenler çok iyi, Partizanı evimizde yeneriz
    Yendik çok şükür ama daha ileri gidemeyeceğiz gibi duruyor. Yeni rakip yine tanıdık bir takım. Önce partizan ile evimdeki maçı paylaşayım.

İşte rakibimiz.
    İkimiz de aynı taktiği kullanıyoruz ama onlar daha deneyimli oyunculardan oluşuyor. Artık bu turda veda edebiliriz.

Arkadaşlar sizden bir yardım isteyeceğim.Benim taktikte çok gol yiyorum. Eğerki partizan ilk maç ve galatasaray maçındaki gibi kaleciler devleşince yediğimi çıkaramıyor puan kaybediyorum. Ben taktiği bir ekleyim siz fikirlerinizi bir belirtirseniz mutlu olurum.
    Hazır taktik olarak indirdim ama ben değiştirdim birazcık yanlışmı yapmışımki de çok gol yiyorum. Zaten 1. sezon ikinci yarı bu taktiğe geçtikten sonra çıkış yakaladım. Fikirlerinizi bekliyorum. Acilen.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Turu geçmişiz süper olmuş darısı diğer karşılaşmalara

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

AL 'de karşıma çıkma acımam

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Dikkatini çekerim yediğimden fazlasını atıyorum hücum gücüme güveniyorum. Ava giderken avlanmada

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Yem olma bana

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Sonunda süper ligi açmış bulunuyoruz. Daha önce dediğim gibi çok gol yiyoruz diye taktikte küçük bir oynama yaptık ve mc leri dos yaptık. Yapmaz olaydık. Hatırlarsanız daha önce iki kere fenerbahçe bir beşiktaş karşısında aynı hatayı yapmış ve farklı yenilmiştik. Yine aynısı oldu

Kendi taktiğimize dönünce takım bir anda 180 Derece döndü. Galiba bu senede en çok gol yiyenler sıralamasında üst sıraları zorlayacağız.
    Bu arada partizan maçları öncesi orta sahada türk oyuncumuzun olmadığını farkettim. 2 yerli 2 yabancı vardı. Bizde iki yerli daha aldık birini tapusu ile diğeri kiralık olarak aldık. Bu arada geçen sene ara transferde aldığımız brayn ıda 5.25 M Tl ye sattık. ( 5 m ye almıştık ) Aslında iyi bir oyuncu ide ama yabancı kısıtlamasından dolayı kendisinden verim alamadık.

4-0 dan sonra taktik değiştirdik

Transfer geçmişimiz.

Brayn ocak ayında bizden ayrılacağı için gözükmüyor.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Ne var ne yok toplamışız ortalıkta Fener maçı güzel aslında bizim için zevkli senin için bilemem

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ne var ne yok toplamışız ortalıkta Fener maçı güzel aslında bizim için zevkli senin için bilemem
    Aynen topladık. Aslında transfer yapmayı düşünmüyordum. Bir sol açıka sonerin yanına yerli almak niyetim vardı birde sağ-sol bekler ile stopere birer tane yerli oyuncu almak istiyordum. Ama bir baktım bu kadar transfer yapmışım.
    Fenerbahçe maçı zevkli ama çileli idi. Mc leri dos a Amrl leri ise mrl ye çekince fark yedim. Kendi taktiğim daha iyi taktik değişmeyeceğim. Defans ve kanatlarım iyi çalıştığı sürece bol gol atıyorum. Artık yediklerimizede afiyet olsun diyeceğiz

Maç bir anda 2-0 olunca dedim buraya kadarmış. Zaten pek umudumuz yoktu.Maça çıkarken oyuncularımada baskı yok keyif almaya bakın demişdim. Birden 2-2 yakalayınca umutlandım.3-2 olunca ya yerim ya atarım düşüncesi ile yüklen-kaleyi gördüğünde vur gibi sırf hücum talimatlarını verdim. Son dakikalarda gelen golle evimize avantajlı dönüyoruz.
    Spoiler: İstatistikler 

Geçen sezon un sonunda az kalsın bizi Al den edecek olan Erciyese karşı güzel bir maç sergiledik. Ligde de ilk galibiyetimizi aldık. Darısı diğer puanlarımıza

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Geçermiyik turu

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bilemiyodum evimde tam bir kaplanım ama top yuvarlaktır.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

geçeriz geçerizzz turu geç şalgamlar bendenn

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Transferler hayırlı olsun. Evimizde yeneriz onları

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Maçın 60. dk sında 1-1 iken dışarı çıkmam gerekti yeni geldim. Devam ediyoruz ama golü yedik durum 2-1 mağlup durumdayız.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Dk.87 3-1 mağlup durumdayız artık AL deki maceramız buraya kadarmış darısı seneye inş. Kanatlarımız durunca bizde durduk.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Gruplara kalamadık. Savaştık ama başaramadık. Artık seneye bir daha bakacağız.Zaten umudumuz yoktu. Ama ilk maçta iyi bir sonuç alınca heveslenmiştik.

Spoiler: İstatistikler 

Artık hedefimiz ligde iyi yerde bitirip ya kısa yoldan kupada yada zor yoldan geçen seneki gibi 4 yada 5. olup gideriz.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Neyse sağlık olsun Lige odaklanıp bir ŞL ye gidelim

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Neyse sağlık olsun Lige odaklanıp bir ŞL ye gidelim
    İnş. bakalım ne yapacağız.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Yazık olmuş dayı depte 3-3 evde 1-3 yakışmamış

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Ne yemiş ne içmiş bu çingenler skora bak ya deplasmandan 3 golle dön evinde yenil olacak işmi

Nesil
    2010
    Yer
    Eskişehir

Steau maçı kötü olmuş

Sayfa 4 / 35 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Mesaj Yetkileri