Sayfa 5 / 35 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon
121 ile 150 arası toplam 1045 sonuç

Konu: "Toros Kaplanları" Dünyaya hükmetti. (2022-2023)

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Gerçekten tebrik ederim. Yükseldiğn sene Alye katılarak çok iyi bir iş çıkarmışın

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Yazık olmuş dayı depte 3-3 evde 1-3 yakışmamış
    Yapacak bir şey yok tecrübesizliğimizin sonucu bu oldu. O maçta kadroda 4 kişi 20 yaş altındaki oyunculardı. Diğerlerininde pek bir avrupa tecrübeleri yok. Zaten pek umudumuzda yoktu.

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Ne yemiş ne içmiş bu çingenler skora bak ya deplasmandan 3 golle dön evinde yenil olacak işmi
    70. dk ya kadar maç 1-1 di. Hatta maçın başında penaltıdan öne geçince epeyi umutlanmıştım. Ama şansımız yokmuş.

Quote Originally Posted by wladcas View Post
    Steau maçı kötü olmuş
    evet evimizde kaybetmek kötü oldu.Artık seneye bakacağız.

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Gerçekten tebrik ederim. Yükseldiğn sene Alye katılarak çok iyi bir iş çıkarmışın
    Teşekkür ederim. Aslında pek umudum yoktu böyle bir başarı göstereceğimi beklemiyordum. Ara transferdeki aldıklarım maksimum verim verdiler. Özellikle Leo ile Fernandes çok iyi maç çıkardılar. Bunlara Eren-Tiago ve Soner de maksimum oynayınca Al ye gidebildik. Bu seneki transferlerle dahada güçlendik. Şu anda 3 maçta 2 galibiyet tek mağlubiyetimiz var.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ligde 3. maçımıza çıktık. Güzel bir oyun sonucu galibiyeti aldık.57.dk da genç regenimiz aydını oyuna sürdük ki tecrübe kazansın amacıyla ve kötüde oynamadı. Bundan sonra maç garantilenince ufaktan gençleri oyuna süreceğim.

Spoiler: İstatistikler 

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Bu sene en az şampiyonlar ligi bekliyorum ona göre

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Bu sene en az şampiyonlar ligi bekliyorum ona göre
    Hedefi düşük tutalımda sonunda üzüleceğimize seviniriz. Şimdilik Al diyoruz tabi lig ortasında hedef büyütebiliriz

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

4-4-2 dizilişini kullanan takımlardan çok kontra yiyorum.Bunun üzerinde biraz durmam gerektiğini en son Antalya gösterdi.

Spoiler: İstatistikler-Puan Durumu 

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Maçlar güzel Bjk maçı özellikle

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Maçlar güzel Bjk maçı özellikle
    Sonrakilerde güzel. Daha sonra güncelleyeceğim.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

4-4-2, 4-1-4-1, 4-4-1-1 veya 4-5-1 bu dizilimi zorlar elbette oyuncu rol görev ve takım felsefesi mühim sadece dizilimini görüp felsefen hakkında çıkarım yapıyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Gerideki sayfadaki sezon sonunda taktiğin direktiflerinide paylaşmışdım ordan da bir bakabilirmisin. Söylediklerinden sadece düz 4-4-2 de çok zorlanıyorum. Çok kontra yiyorum.

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Pcye geçince daha net bakıp yorumlarim telden bakması ve yazması zor oluyor da (:

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

taktiğin hakkında şahsi fikirlerim;
    bana göre biraz çelişkili direktiflerin var yani hücum oynatıyosun ve dizilim olarak kanatlı sistemdesin. kanatları kullan ve hızlı tempo ile ki hücum da zaten tempo yüksek olur iyice yükselterek dikine toplarla kanattan hücum etmeyi düşünüyorsun. Diğer yandan topa sahip ol kısa pas demişsin ama gerek formasyon gerek felsefenden ötürü takım sahaya geniş şekidle yayılmış durumda sen kısa pas diyerek pas mesafesini açmışsın. Diyecen ki geriye yaslan dedim dar alan dedim tamam kısa pas için uygundur lakin hücum oynatıp geriye yaslan diyerek defans ve orta saha arası mesafeyi açmışsın gibime geliyor zaten 2 mc var rakip kontrada seni sürklase ediyor olabilri bir diğeri rakibe sıkı markaj veriyosun ama topu kaptıgında senin oyuncularında rakibe yakn oldugundan pas atacak adam rakipten kurtulamıyor olabilir. Diğer yandan geriye yaslan ve ofsayt taktigide pek mantıklı gelmedi daha birkaç şey daha sayarım da açıkcası ne ypmaya çalıştıgını çözemedim bu taktikle. Eminim oyuncuların kafası da karışıyordur.

Yanlış anlama nihayetinde butaktikle başarılı olmuşun ligde lakin şahsi fikirlerim bu yönde biraz uzunca oldu ama kafam karıştı (:

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Kayseri normalde 4-5-1 ile başladı ama ilk golü yeyince 4-4-2 ye geçti. Arından da birden sonucu 3-1 e getirmeyi başardılar. Tabi bunda benim bekler ve kanatların kötü oynamasınında etkisi vardı. Zorda olsa beraberliği yakaladım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    taktiğin hakkında şahsi fikirlerim;
    bana göre biraz çelişkili direktiflerin var yani hücum oynatıyosun ve dizilim olarak kanatlı sistemdesin. kanatları kullan ve hızlı tempo ile ki hücum da zaten tempo yüksek olur iyice yükselterek dikine toplarla kanattan hücum etmeyi düşünüyorsun. Diğer yandan topa sahip ol kısa pas demişsin ama gerek formasyon gerek felsefenden ötürü takım sahaya geniş şekidle yayılmış durumda sen kısa pas diyerek pas mesafesini açmışsın. Diyecen ki geriye yaslan dedim dar alan dedim tamam kısa pas için uygundur lakin hücum oynatıp geriye yaslan diyerek defans ve orta saha arası mesafeyi açmışsın gibime geliyor zaten 2 mc var rakip kontrada seni sürklase ediyor olabilri bir diğeri rakibe sıkı markaj veriyosun ama topu kaptıgında senin oyuncularında rakibe yakn oldugundan pas atacak adam rakipten kurtulamıyor olabilir. Diğer yandan geriye yaslan ve ofsayt taktigide pek mantıklı gelmedi daha birkaç şey daha sayarım da açıkcası ne ypmaya çalıştıgını çözemedim bu taktikle. Eminim oyuncuların kafası da karışıyordur.

Yanlış anlama nihayetinde butaktikle başarılı olmuşun ligde lakin şahsi fikirlerim bu yönde biraz uzunca oldu ama kafam karıştı (:
    Fikirlerin için teşekkür ederim. Zaten çok gol attığım için başarılı oldum. Akşam taktik üzerinde düşüneceğim.Şu anda yoğunum akşama bakacağım. Tekrardan teşekkür ederim.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Gidişat güzel ligde, Juan Diaz benim söyliyeceklerime tercüman olmuş aynen katılıyorum. Direktiflerde çelişkiler var ama ilginç şekilde başarılı maçlar çıkarmışız

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Gidişat güzel ligde, Juan Diaz benim söyliyeceklerime tercüman olmuş aynen katılıyorum. Direktiflerde çelişkiler var ama ilginç şekilde başarılı maçlar çıkarmışız
    Açıkcası bazı direktifleri değiştirdim. Kaldırdım ama buseferde yaptığım iki maçta Önce TS ye 1-0 yenildim. Sonrada Kasımpaşa ile son dk golü ile 2-2 berabere kaldım. Ya direktifleri değiştirince takım başarısız oldu yada klasik ani form düşüklüğü dönemine girdik. Hücum gücümün formuda düşük ondanda mı kaynaklanıyor anlayamadım. Bakalım bir sonraki maçta ne olacak göreceğiz.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Onur kalesinde devleşince benim hücumcularımda formsuz olunca mağlubiyet kaçınılmaz oldu.

Mutlak galibiyet için çıktık ama son dakikalarda gelen golle 1 puana kaldık.

Kalecileri resmen devleşti. Haftanın takımına ve maçın adamı oldu. Puanına dikkat edin.

Takımda bir şeyler var ama ne oluyor anlamadım. ZTK da Tokatspor deplasmanında bile zorla sonuca gittim.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Kurada bile şansımız yok. Bu sene yine gruplara kalamayacağız gibi duruyor.O kadar rahat geçebileceğimiz takım arasından gelene bakın.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

TS maçı istatistiklerine baktımda onur harbiden devleşmiş. TS maçı hariç maçlar güzel hocam.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

TS maçı istatistiklerine baktımda onur harbiden devleşmiş. TS maçı hariç maçlar güzel hocam.
    Birde Eskişehirin kalecisine bak

Galatasaray fena tokatladı bizi. Bir sonraki güncellemede göstereceğim. Varlık bile gösteremedik. Halbuki kadroyu görünce kesin fark atarım diyordum. Sol bekte Alex telles yerine chedju sağda salih olunca kanatlara yüklendim. Ama benimkiler berbatın berbatı oynayınca tam tersi oldu.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bir önceki mesajımda da dediğim gibi kadroyu görünce umutlanmıştım. Ama takımımın kötü oynaması herşeyi berbat etti. Takım çok formsuz. Acil çıkışa geçmezsek moraller dibe inecek ve daha da kötüleşecek.

Kırmızı kartta Brunoyu suçlamıyorum. Hatalı pas yapıp topu kaptırdığı için o karta sebeb olan Emre güraldı.Burada özellikle kendisinden bahsetmek istediğim bir oyuncum var. Güney Atılgan, kendisini yaklaşık 1 yıldan fazla süredir oynatmıyordum. Kendi bölgesine Leo Ceara yı almıştım. Ama o buna rağmen ilk maçında iyi oynadı ve golünü de attı.

Şimdi sırada deplasmanda ZTk maçımız var. Bu form durumu ile Trabzondan fark yeyip dönersek şaşırmayın.Bu senede kupada bir şey yapamadık. En azından yönetimin beklentisini karşılayıp 5. Tura çıktık.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Kardeş defans olmuş mahalle takımı ne çok gol oluyor
    +7 oynayalm paraları indirelm

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Her maçıma gönül rahatlığı ile üst oynayabilirsiniz

Defans ne iş bende anlamadım. Direktiflerde değişime gittim. Beşiktaş maçından sonra bir tek eskişehiri yenebildim. Galatasaray maçı hariç defans derli toplu sayılırdı. Baktım ben sıkıntı yaşıyorum Eski direktiflere geri döndüm ve ZTK da süpriz yaptım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu skor sizi yanıltmasın beni başta yanılttı. Hakem maçta bana 3 penaltı verdi. Sonuncuyu tiago kaçırdı.Sonraki maçlarda da berbat oyun devam ediyor. En azından gruplara kalmayı başardık.

Hala berbat oyunumuz devam ediyor.

Uzun bir aradan sonra ne gol yedim nede gol atabildim. En son bu şekilde bir golsüz eşitliği Ptt 1. ligde yine ilk yarının son maçında Samsundan almış ve ikinci yarı yükselişe geçmiştim. Umarım yine olur. Kötü oynamamıza rağmen gol yemememiz güzeldi.

İlk yarı hakkındaki yazımı bir sonraki güncellemede yazacağım. Ama geçen seneden daha kötü bitti.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Eh idare eder adam gibi bir iki topcu almaya çalış kardeşim

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Türk olarak önerdiğin varmı? Özellikle sol beke lazım.

Nesil
    2013
    Yer
    Samsun

Sol bek Keremcan Akyüz'e bak derim

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by davidalaba27 View Post
    Sol bek Keremcan Akyüz'e bak derim
    Bende çıkmadı bu oyuncu hangi takımda oynuyor?

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ve ilk yarı bitti. Geçen sezona nazaran daha kötü bir puanda bitirdik. Sıralamamız değişmedi ama puanımız düşük. İlk 10 maçta çok güzel oyunlar sergilemiştik. 10 maçta 13 golle bizi uçuran Eren durdu. Diğer takım üyeleride ona uyunca hızlı bir düşüşe geçtik. Trabzon maçı bizim için milat oldu. O maçta taktik direktiflerinde oynama yaptım. Tek golle mağlup oluncada ve Onurda kalesinde devleşince önemsemedim taki Galatasaray mağlubiyetine kadar. Orda çok kötü çuvalladık. Yine bir başka Trabzon maçı ile çıkışa geçtiğimizi düşünürken Sivas tokatı attı. ve Rize ile golsüz beraberlikle ligin ilk yarısını bitirdik.

Bu arada ZTK gruplarıda belli oldu. Güzel bir gruba düştüğümüzü düşünüyorum. 11 puan toplarsak çıkarız diye tahmin ediyorum. Favoriler elenince kupa yolu ilede Al ye gidebilme imkanımız var. Bu yüzden maçlara asılacağız. Tabi ne kadar yapabilirsek. Umarım form düşüklüğü geldiği gibi aniden biterde çıkışa geçeriz.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

1.10 oran verirler adananın +7sine artık

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Türk olarak önerdiğin varmı? Özellikle sol beke lazım.
    oğuzhan berber, hakan arslan, batuhan işçiler, keremcan akyüz, umut koçin bunlar iş yapar sende

Sayfa 5 / 35 İlkİlk ... 3456715 ... SonSon

Mesaj Yetkileri