1 ile 30 arası toplam 1045 sonuç

Konu: "Toros Kaplanları" Dünyaya hükmetti. (2022-2023)

Hybrid View

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

İlla bunları alacak isen Leo tabiki de
    önerebileceğim açık ise
    Leigh Griffiths,Tony watt olması lazm,Ezequiel Rescaldani , Gabriel Barbosa

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Leo Cerea oynar sende, ogün iyi bir yedek olur zaman zaman forma verirsin, Renanda orta sahanda iş yapar, Fernandes'in fiziği pek iyi değil ama yardımcı forvet olarak çalıştırırsan antrenmanlarda çift santraforlu sistemde yararı olur sana
    Teşekkürler fikirlerin için. Leo -ogün ve fernandes i aldım ocak ayında gelecekler. Renan ı kaçırdım. O arada kaynamış yeni sen deyince aklıma geldi ama klubü ile sözleşme imzalamış. Bakalım para olarak alabilecekmiyim onu deniyeceğim.

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    İlla bunları alacak isen Leo tabiki de
    önerebileceğim açık ise
    Leigh Griffiths,Tony watt olması lazm,Ezequiel Rescaldani , Gabriel Barbosa
    Saolasın ama önerdiklerine benim gücüm yetmez Leigh belki olabilir klubü 5 m Tl gibi bir bonservis istiyor.

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Bu oyuncular arasından forvet için seçimim Leo Ceara olurdu, orta saha için ise Fernandes.AMC'ye çekilip Gizli forvet olarak süper iş yapar bence.Önünde de Leo Ceara Sahte Forvet oldu mu tamamdır keyfine bak..
    Teşekkürler ikisinide aldım. Ekstradan gökcan ıda aldım ilerde yedek olması için.

Bu arada biraz ilerledim onları şimdi toplu koyacağım. Bir tek fenerbahçe maçını ayrı koyacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Antalya maçında iyi mücadele ettik ama iki beleş golle maçı kaybettik. Aynı şekilde Kayseri maçında da çok pozisyon bulmamıza rağmen sağ bekimizin adamı boş bırakması ve onunda kaleciden dönen şutu boş kaleye göndermesi sonucu yenildik.
    Galatasaray maçı çok güzel geçti. Kafadan 2-0 ı bulduktan sonra takımı defansa çekince birden maç 2-2 oldu eski taktiğe geri dönünce 3-2 yaptık ama hakem saolsun, beleş bir penaltı sayesinde galatasaray da aynı trabzon gibi elimizden kurtuldu.

Aslında bu maçı kaybetmemizin en büyük nedeni futbolcular değil benim taktik hatamdan kaynaklanıyordu. Kesin kaybedeceğimizi düşündüğümden taktik değiştirip 4-1-4-1 ile çıktım ve 43. dk da 3-0 mağlup duruma düştüm. Hemen geri eski 4-2-3-1 e döndüm. ve meyvesini ilk yarının sonunda ve ikinci yarının başında iki golle farkı bire düşürerek aldım. Akabinde 50. dk da Selçuk ikinci sarı karttan kırmızıyı görünce taktikte 3-2-3-1 yaptım 3 lü defans ile oynadım. Bu da ikinci taktik hatamdı. Hala oyuncu değiştirme hakkım olmasına rağmen o taktikte ısrar edince kaçınılmaz son olarak bu skor ortaya çıktı. Zaten sonunda oyunculara şansızdınız dedim. Eğerki kendi taktiğimle devam etseydim. Belki şuanda maç farklı olabilirdi. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız.
    Eyüp maçında Fenerbahçe maçını düşünürek asları dinlendirmeyi seçtim. Az kalsın pahalıya mal oluyordu.
    Hedefimiz küme düşmemekti ama yeni transferlerle sezonun ikinci yarısında geçen seneki gibi bir çıkış yakalarsak orta sıralarda bitirebileceğimi düşünüyorum.

Geçen sene Bursa 36 puanla kümden düşmüştü. Benim hedefim 40 Puana ulaşmak var.

Mesaj Yetkileri