Sayfa 3 / 35 İlkİlk 1234513 ... SonSon
61 ile 90 arası toplam 1045 sonuç

Konu: "Toros Kaplanları" Dünyaya hükmetti. (2022-2023)

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Leo Cerea oynar sende, ogün iyi bir yedek olur zaman zaman forma verirsin, Renanda orta sahanda iş yapar, Fernandes'in fiziği pek iyi değil ama yardımcı forvet olarak çalıştırırsan antrenmanlarda çift santraforlu sistemde yararı olur sana

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

İlla bunları alacak isen Leo tabiki de
    önerebileceğim açık ise
    Leigh Griffiths,Tony watt olması lazm,Ezequiel Rescaldani , Gabriel Barbosa

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Leo Cerea oynar sende, ogün iyi bir yedek olur zaman zaman forma verirsin, Renanda orta sahanda iş yapar, Fernandes'in fiziği pek iyi değil ama yardımcı forvet olarak çalıştırırsan antrenmanlarda çift santraforlu sistemde yararı olur sana
    Teşekkürler fikirlerin için. Leo -ogün ve fernandes i aldım ocak ayında gelecekler. Renan ı kaçırdım. O arada kaynamış yeni sen deyince aklıma geldi ama klubü ile sözleşme imzalamış. Bakalım para olarak alabilecekmiyim onu deniyeceğim.

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    İlla bunları alacak isen Leo tabiki de
    önerebileceğim açık ise
    Leigh Griffiths,Tony watt olması lazm,Ezequiel Rescaldani , Gabriel Barbosa
    Saolasın ama önerdiklerine benim gücüm yetmez Leigh belki olabilir klubü 5 m Tl gibi bir bonservis istiyor.

Quote Originally Posted by walcott07 View Post
    Bu oyuncular arasından forvet için seçimim Leo Ceara olurdu, orta saha için ise Fernandes.AMC'ye çekilip Gizli forvet olarak süper iş yapar bence.Önünde de Leo Ceara Sahte Forvet oldu mu tamamdır keyfine bak..
    Teşekkürler ikisinide aldım. Ekstradan gökcan ıda aldım ilerde yedek olması için.

Bu arada biraz ilerledim onları şimdi toplu koyacağım. Bir tek fenerbahçe maçını ayrı koyacağım.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Onu almaya bak aralarında favorimdi

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Antalya maçında iyi mücadele ettik ama iki beleş golle maçı kaybettik. Aynı şekilde Kayseri maçında da çok pozisyon bulmamıza rağmen sağ bekimizin adamı boş bırakması ve onunda kaleciden dönen şutu boş kaleye göndermesi sonucu yenildik.
    Galatasaray maçı çok güzel geçti. Kafadan 2-0 ı bulduktan sonra takımı defansa çekince birden maç 2-2 oldu eski taktiğe geri dönünce 3-2 yaptık ama hakem saolsun, beleş bir penaltı sayesinde galatasaray da aynı trabzon gibi elimizden kurtuldu.

Aslında bu maçı kaybetmemizin en büyük nedeni futbolcular değil benim taktik hatamdan kaynaklanıyordu. Kesin kaybedeceğimizi düşündüğümden taktik değiştirip 4-1-4-1 ile çıktım ve 43. dk da 3-0 mağlup duruma düştüm. Hemen geri eski 4-2-3-1 e döndüm. ve meyvesini ilk yarının sonunda ve ikinci yarının başında iki golle farkı bire düşürerek aldım. Akabinde 50. dk da Selçuk ikinci sarı karttan kırmızıyı görünce taktikte 3-2-3-1 yaptım 3 lü defans ile oynadım. Bu da ikinci taktik hatamdı. Hala oyuncu değiştirme hakkım olmasına rağmen o taktikte ısrar edince kaçınılmaz son olarak bu skor ortaya çıktı. Zaten sonunda oyunculara şansızdınız dedim. Eğerki kendi taktiğimle devam etseydim. Belki şuanda maç farklı olabilirdi. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız.
    Eyüp maçında Fenerbahçe maçını düşünürek asları dinlendirmeyi seçtim. Az kalsın pahalıya mal oluyordu.
    Hedefimiz küme düşmemekti ama yeni transferlerle sezonun ikinci yarısında geçen seneki gibi bir çıkış yakalarsak orta sıralarda bitirebileceğimi düşünüyorum.

Geçen sene Bursa 36 puanla kümden düşmüştü. Benim hedefim 40 Puana ulaşmak var.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

İlk 10 bizim için iyidir kardo

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Bu sezon kupaya ağırlık verelim ki seneye avrupaya gidelim itibarımızda bütçemizde biraz artsın ligde çok fazla beklentim yok düşme hattından uzak kalalım yeter

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İlk 10 bizim için iyidir kardo
    Aynen bende öyle istiyorum.Bu arada Leigh den vazgeçtim. Zaten 4 forvetim var şimdi leo da geliyor. Çok fazla olacak onun yerine yabancı hakkımı defansın sağına yada sağ kanata düşünebilirim.

Bu sezon kupaya ağırlık verelim ki seneye avrupaya gidelim itibarımızda bütçemizde biraz artsın ligde çok fazla beklentim yok düşme hattından uzak kalalım yeter
    Aynen öyle düşünüyorum. Eğerki gruplara kalırsa ocak ayındaki transferlimizden verim alırsak yapabiliriz diye düşünüyorum. Ligde düşme hattından uzak kalacağımı düşünüyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Tamam oyleyse kardeşim

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

İlk yıl için Süper Lig'de ligde kalmak kafi aslında. Üçüncü sezonda kadrona daha iyi isimler katacağın için daha iyi sıralarda bitirebilirsin ligi.
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    İlk yıl için Süper Lig'de ligde kalmak kafi aslında. Üçüncü sezonda kadrona daha iyi isimler katacağın için daha iyi sıralarda bitirebilirsin ligi.
    Teşekkürler bencede ligde kalmak yeterli idi sezon öncesi ama şimdi sezonun ilk yarısının bitimi ile birlikte hedefimiz Al olacak. Takım uyum sağladı şimdide yeni transferler geliyor çabuk atlatırsak uyum dönemini hedefe ulaşırız diye düşünüyorum. Çünkü üst sıralarla aramda pek puan farkı yok.

Bu arada ZTK dan hazin bir şekilde elendim. Sezonun ilk yarısı bitti. Şimdi toplu güncelleyeceğim. Ama Eskişehir ile olan ZTK maçı ile son haftadaki Fethiye maçını ayrı da paylaşacağım. Güncelleme birazdan geliyor.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ve ilk yarıyı bitirmiş bulunmaktayız. Bu senede tüm tahminleri allak bullak ettik.

Muhteşem bir maç oldu. ileri uç oyuncularım biraz becerikli olsalardı eleyebilcektim. Özellikle Tiago ile güney etkili olamayınca onları çıkarıp başka oyuncular aldım. Aldıklarımdan tiago yerine Mehmet boztepe hem ikinci gole sebeb oldu hemde son penaltıyı kaçırarak elenmemi sağladı. Üstüne üstlük o hafta adam antremandanda kaçtı. ilk fırsatta satacağım.

Bir maçta 5 tane direk olabilirmi ya. Ki bunlardan erenin şutu çataldan döndü çıldırdım. Allahtan ileri uç oyuncularım formunda idide diğerlerini attılar. Direkler olmasa 10-3

Bir sonraki güncellemede ara transer dönemindeki transferlerimizi tanıtacağım. Büyük ihtimalle akşama olur.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

şu esesi geçseydik gruplardan çıkardık , ortada kötü bir oyunda yok şans bizi terketmiş bu maçta

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

şu esesi geçseydik gruplardan çıkardık , ortada kötü bir oyunda yok şans bizi terketmiş bu maçta
    Tiagoyu 6.4 le oynasa bile çıkarmasam belki alırdım. Yerine aldığım adam beni baltaladı. Zaten sözleşmesinide fesh ettim

Nesil
    2007
    Yer
    Manisa

ilk 10 sırada bitirirsen çok iyi olur . Ayrıca resimleri jpg olarak upload edersen daha çabuk açılır insanlar daha rahat bakabilir. Erenin profili çok kötü yapmışlardı sezon başında araştırmacı ekibine katıldığımda ilk iş bunu düzelttim demekki etkili olmuş
    malatyAdana!

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Papi44 View Post
    ilk 10 sırada bitirirsen çok iyi olur . Ayrıca resimleri jpg olarak upload edersen daha çabuk açılır insanlar daha rahat bakabilir. Erenin profili çok kötü yapmışlardı sezon başında araştırmacı ekibine katıldığımda ilk iş bunu düzelttim demekki etkili olmuş
    Etkili oldu. Geçen sezon bu zamanlar kadroya katmıştım. Yükselmemde payı oldu bu senede son zamanlarda çok iyi performans gösterdi. Şimdi bu performansı beni kararsızlığa düşürdü. Forvete Leo ceara yı transfer etmiştim. Ne yapacağımı düşünüyorum. leo yu sağ kanata çekebilirm orda sıkıntı yaşadım. Özellikle cem in sakatlanması Güneyin formsuzluğu yüzünden orda kullanabilirim diye düşünüyorum.

Resimler konusuna gelince haklısın. Ben direk Alt+F9 ile kaydetip yüklüyordum. Bundan sonrakileri bu şekilde yaparım. Tavsiyelerin için teşekkürler.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Normalde zaten çoğunu önceden almışdım ama son transferleri beklediğimden yeni paylaşıyorum. Büyük ihtimalle başkada transferimiz olmayacak.

Spoiler: Léo Ceará 

Spoiler: Júnior Timbó 

Spoiler: Fernandes 

Spoiler: Bryan 

Spoiler: Joakim Nilsson 

Oyuncumuz omar milanetto ya antrenörlük teklif ettik oda oyuncu /Antrenör istedi bizde kabul ettik. Personel özellikleri aşağıda.

Spoiler: Omar Milanetto Personel özellikleri 

Şuanda bir tek joakimi kullanmıyorum onuda kiralamaya çalışıyorum ama kiralayan yok elimde patlayacak gibi duruyor. Leo yu erenin iyi formundan ötürü sağ kanatta oynatıyorum ve güzel gidiyor.

Hazırlık maçlarımız

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

İlk yarının sonlarına doğru çok iyi maçlar çıkarıp 7 liğe yükselmişiz 2. yarıda da bu yükselişimiz devam eder inşallah

Nesil
    2010
    Yer
    Denizli

Başarılar (:

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    İlk yarının sonlarına doğru çok iyi maçlar çıkarıp 7 liğe yükselmişiz 2. yarıda da bu yükselişimiz devam eder inşallah
    İnşallah. Ama şuanda kötü başladık. Defans 4 lüsü aksıyor bu yüzden yine transfer yapmam gerekti.
    Kendi altımızdaki takımları ve denk takımları yenmemiz ile üstteki takımların bol puan kaybı sayesinde bu şekilde oldu. İnşallah böyle devam ederde süpriz yapıp avrupaya uçarız.

Quote Originally Posted by Juan Diaz View Post
    Başarılar (:
    Teşekkürler.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bir önceki mesajımda dediğim gibi defans 4 lüsü kötü olunca transfer yapmam gerekti. Yeni transfer geçmişini paylaşıyorum.
    Bruno costayı normalde stoper için kiraladım. Fakat Gençlerbirliği maçında ilkemin kötü oynaması üzerine selçuk u aldım oyuna oyuna girdikten sonra bu seneki bir kaç kez yaptığı gibi kendi kendini sakatladı. Başka sol bek de olmayınca stoperdeki brunoyu sola çektim yerinede normalde ortasaha oynuyan ama stoperde de turuncu şekilde olan fatih şeni aldım. Ya brunoyu sola alınca takım değişim geçirdi yada ben yanlışlıkla ilk yarı sonunda direk maçı başlat deyip takımla konuşmayınca takım mükemmel oynadı. Bu yüzden brunoyu direk imza attırdım hemen almada 0 Tl olunca kaçırmadan aldım. Transferlerimiz.

Spoiler: Bruno Costa 

Spoiler: Rodrigo Heffner 

Spoiler: Levent Gülen 

Spoiler: Paulo Fernando 

Son üç maçımı da toplu paylaşıyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Costa, fernando, heffner güzel takviyeler senin için takıma yararlı olacaklardır muhakkak

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Takviyelerden sonra takımda yükseliş olacaktır , bekleyelim bakalım nasıl bir sıçrama yaşayacaksın

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Transferle güzel umarım faydalı olurlar

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Takviyelerden sonra takımda yükseliş olacaktır , bekleyelim bakalım nasıl bir sıçrama yaşayacaksın
    Takviyeler çok işe yaradı. Özellikle Fernandes-Timbo ve Leo çok iyi grafik çiziyorlar.

Transferle güzel umarım faydalı olurlar
    Evet faydalı oldular. Şu anda 3 transferimde çok iyi performans gösteriyorlar. Hele fernandesle leo leblebi gibi gol atıyor diyebilirim.

Costa, fernando, heffner güzel takviyeler senin için takıma yararlı olacaklardır muhakkak
    Costa iyi fakat sakatlanınca yerine 18 lik bir türk sol beki koydum biraz sırıtsada iyi gidiyor. Yabancı sınırından dolayı kadroya giremiyor

Fernando malesef yabancı sınırından dolayı 8 linin dışında kaldı.

Heffner şuanda daha sağ beki kimseye vermedi. Hala ilk 11 de çıkıyor.

Fernandes-leo-ve timbo ilk geldiklerinden beri ilk 11 deler ve vermeye de niyetleri yok. Hatta fernandes daha 12 maç oynamasına rağmen en sevdiklerinde ben varım. Leo ise 12 maçta 7 gol 6 asistle oynuyor ama sağ kanatta oynuyor. Ereni kesmek istemedim.

Toplu güncellemeler birazdan gelecek.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Ligin sonlarına yaklaşırken durumlar karıştı.

Şu anda en çok gol atan takım konumundayız. Sağolsun hücumcularım iyi atıyorlar. Ama gol yemede de 3. sıradayız. Bunun nedenini çözemedim. Lig bitiminde taktiği paylaşıp sizlerden yardım isteyeceğim.
    Aşağıda Kasımpaşa-Gençlerbirliği ve Beşiktaşın kalan 5 maçlık peryotlarını paylaştım. Duruma göre avantajlı gibi görüküyorum. Bakalım son 5 haftada ne olacak.

Spoiler: Kasımpaşa Fikstür 

Spoiler: GençlerBirliği Fikstür 

Ben güncelleme ile ilgilenirken Gençlerbirliği daha Trabzon maçını yapmamıştı.

Spoiler: Beşiktaş Fikstür 

Bu bilgiler ışığında anketi cevaplarsınız.

Birde bir sorum olacak. Duruma göre çoğunlukta takım konuşmasını asistana yaptırıyorum. Ama bazen aşağıdaki gibi bir durum oluyor. Sizce nedendir. Asistanın beceriksizliği olabilirmi?

NOT: Bana en iyi kariyer oylmasında kariyerime oy veren arkadaş kim ise teşekkür ederim.

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

İlk sezondan çok iyi bir performans sergilemişiz AL ye gidebilsek çok güzel olacak ama zor olacak

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

AL'ye kupadan gitmek kolay olurdu elenmişsin sanırım anlayamadım

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

İlk sezondan çok iyi bir performans sergilemişiz AL ye gidebilsek çok güzel olacak ama zor olacak
    Şu an itibari ile Fenerbahçe ve Galatasaray ZTK da final oynayacaklar. Eğer ikisde ŞL ye giderlerse ben 5. olursam Al ye gidiyorum.
    Gençlerbirliği deplasmanda Ts yi yendi. Gençlerle puan farkı 5 , Kasımpaşa ile 4 puan fark var.

Bu arada ZTK finalinde gol düellosu olmazsa ZTK da gol kralı çıkarıyoruz. Eren Güngör 7 golle lider durumda bulunuyor. Ki biz 5. turda elendik gruplara kalsaydık şimdiye kral olmuştu.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

AL'ye kupadan gitmek kolay olurdu elenmişsin sanırım anlayamadım
    Evet malesef ama ona rağmen kupada gol kralı çıkarıyoruz Yinede Al ye gitme şansımız hala mevcut çünkü 5. lik yetiyor. Fenerbahçe ile Galatasaray finale çıktı.

Sayfa 3 / 35 İlkİlk 1234513 ... SonSon

Mesaj Yetkileri