Sayfa 1 / 35 12311 ... SonSon
1 ile 30 arası toplam 1045 sonuç

Konu: "Toros Kaplanları" Dünyaya hükmetti. (2022-2023)

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Default "Toros Kaplanları" Dünyaya hükmetti. (2022-2023)

İkinci kariyerimle karşınızdayyım. Daha öncekinde iş yoğunluğumdan oyunu bırakmak zorunda kalmıştım. Umarım bu seferki uzun bir kariyer olur.

http://www.dailymotion.com/video/xcp...r-poster_sport

Tarihçe

Adanaspor, 1954 yılında Mehmet Eroğlu, Mustafa Bekbaş, Ali Gedikbaş, Ahmet Kavrakoğlu, Musa Çaldağ, Nevzat Ağaoğlu, Cumali Aslankeser, Selim Zeper ve İsmail Kaplakaslan tarafından kuruldu. 1966 yılında Akınspor ve Torosspor'u da bünyesine katan Adanaspor, 1966-1967 sezonunda Türkiye 2. Ligi'nde yer alan Adanaspor, 1970-1971 sezonu sonunda Türkiye 1. Ligi'ne terfi etme başarısı gösterdi.
    Aynı yıl Gençlik ve Spor Bakanlığı Kupası'nı da kazanan Adanaspor, 1972-1973 sezonunda Gençler Ligi'nde de bulunduğu grupta şampiyon oldu. 1971-1984 yılları arasında, 13 yıl boyunca Türkiye 1. Ligi'nde mücadele eden Adanaspor, bu dönemde 3 kez UEFA Kupasına'na ve 1 kez de Balkan Kupası'na katılma başarısını gösterdi.
    1983-1984 futbol sezonunda Türkiye 2. Ligi 'ne düşen Adanaspor, 1987-1988 futbol sezonunda yeniden şampiyon olarak Türkiye 1. Ligi'ne yükselme başarısı göstermiştir.
    Ekonomik sıkıntılarin yoğun olduğu bu dönemde, sürekli yenilenen kongreler, istikrarsiz yönetimler, futbol takımına yansıyınca 1990-1991 sezonu sonunda Adanaspor tekrar 2. Türkiye Ligi'ne düşmüştür.
    1996 yılında, Genel Kurul Kararı ile şirketleşme yolunda ilk adımı atarak Adanaspor Spor Faaliyetleri A.Ş. adını almıştır. 1997 - 1998 futbol sezonu sonunda Adanaspor A.Ş. Futbol takımı yeniden Türkiye 1. Ligi'ne yükselme başarısı göstermiştir. Ancak 2000-2001 sezonunda yeniden 2. lige düştü. 1. lig hasreti sadece 1 sene sürdü ve 2001-2002 sezonunda 2. Lig A Kategorisinde 3. olarak Süper Lige dönmüştür.
    Şirket hisselerinin Uzan ailesine geçmesinden sonra bu ailenin 2003 yılından itibaren yaşadığı ekonomik sorunlar yüzünden zor durumda kalmış ve 2005 yılı Aralık ayında şirketin tasfiyesi istenmiştir.
    Ekonomik zorluklar yüzünden önce 2003-2004 sezonunda 2. lig A kategorisine, ertesi sezon 2. lig B kategorisine düşmüştür. Aynı sebepler yüzünden maçlara çıkamayan Adanaspor, Türkiye 3. Futbol Ligine düşmüştür. Kulüp tasfiye sebebiyle kapanma noktasına gelmiştir.
    Adanalıların büyük mücadeleleriyle, Türkiye Futbol Federasyonu'nun 9 Haziran 2006 tarihli toplantısı sonucu Adanaspor adı tekrar özgür kalarak, 2006-2007 sezonunda halen kulüp başkanlığı görevini yürüten Bayram Akgül'ün önderliğinde 1. Lig'de mücadeleye devam etmektedir.

5 Ocak Fatih Terim Stadı

Seçtiğim ligler

Yapabilirsem ilerde yerli oyunculardan bir kadro oluşturmak maksadıyla gurbetçilerimizden yararlanmak için bu ligleri seçtim.

Medyanın tahmini

Taktiklerimiz

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Onaylandı, başarılar.

Resimlerin altında linkleri de mevcuttu görüntü kötüleşmemesi açısından ben sildim. Bundan sonra koyarken baştan dikkat edersen daha güzel gözükecektir.

Tekrardan başarılar dostum.

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Onaylandı, başarılar.

Resimlerin altında linkleri de mevcuttu görüntü kötüleşmemesi açısından ben sildim. Bundan sonra koyarken baştan dikkat edersen daha güzel gözükecektir.

Tekrardan başarılar dostum.
    Teşekkür ederim. Videoda güzeldi ama link halinde çıkmış onu düzeltebilirsem iyi olacaktır.

Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar
    Teşekkür ederim.

Basarilar

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Transfer Geçmişimiz

Omar Milanetto için Uche Kaluyu geri göndermek zorunda kaldım ve yerine Ersan Martini aldım.

Cihan Haspolatlı

Ersan Martin

Hüseyin Çimşir

Omar Milanetto

Marko Babic

Hazırlık Maçlarımız

Hazırlık maçlarını fazla yapmayı seviyorum ilk birkaç maçı asistana bırakıyorum sonraki maçları kullanacağım 11 ile ben oynuyorum.Takımın hem taktiğe hem kendi aralarında alışmaları ile kondisyon kazanmaları sağlıyorum.

Akşama yaptığım maçların güncellemeleri gelecek.

Nesil
    2011
    Yer
    Sakarya[54]

Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Teşekkür ederim. Videoda güzeldi ama link halinde çıkmış onu düzeltebilirsem iyi olacaktır.

Teşekkür ederim.
    Youtube harici linkleri siteye direk video olarak koyamıyoruz. Aşağıya resimleri nasıl eklemen gerektiğini gösteren görüntüler koydum sana yardımcı olmak amacı ile.

''Göster'' yazısına tıklarsan açılacaktır.

Spoiler:  

Fossa dei Leoni / AC Milan
    Leoni armati, stiam marciando,
    Siam la Fossa dei leoni, dei leon leon leon,
    Milan Milan Milan...
    Kaka Leite
    22 / 8 / 10
    The Amazing Spider-Man - I'm Peter Parker
    http://futboldasondurum.blogspot.com.tr/
    TAKİP ET!

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Kaka Leite View Post
    Youtube harici linkleri siteye direk video olarak koyamıyoruz. Aşağıya resimleri nasıl eklemen gerektiğini gösteren görüntüler koydum sana yardımcı olmak amacı ile.

''Göster'' yazısına tıklarsan açılacaktır.

Spoiler:  
    Spoiler:  

Teşekkürler şimdiki güncellemeyi o şekilde yapmaya çalışacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Orduspor ilk yarıda bulduğu iki duran top sayesinde 2-0 ı yakaladı. Fakat kaplanlarım yılmayıp devam etmesi ile önce 2-1 arkasından da 2-2 yaptık. Dk 71 de Volkan Koçanoğlu ve 81. dk da Hasan Üçüncü nün ikinci sarı kartlardan kızarıp atılınca yüklen yaptık ama bir türlü 3. golü bulamayıp güçlü rakibimizi elimizden kaçırdık.
    Spoiler: İstatistikler 

İlk maçtaki iyi oyundan sonra umutluydum ama Şanlıurfa dersimizi verdi. Az kalsın yeniliyorduk.Mehmet Sak'ın son dakikalardaki golü sayesinde yenilmekten kurtulduk.

Güzel oyun ile güzel galibiyet geldi.

10. Default

Başarılar dilerim Adana Turuncudur

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by byrocky View Post
    Başarılar dilerim Adana Turuncudur
    Teşekkür ederim.

Az önce süpriz bir galibiyet geldi.Kesin mağlubiyet gelecek diye düşünerek çıktığım maçta galip gelmek sevindirici bir olaydı.
    Sabah güncelleme gelecek.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

başarılar umarım uzun soluklu olur demirspor derbisini bekliyoruz

Basarilar

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Başarılar

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Başarılar
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by Ronaldinho 10 View Post
    Basarilar
    Teşekkürler

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    başarılar umarım uzun soluklu olur demirspor derbisini bekliyoruz
    Teşekkürler. Bende bekliyorum ama Demirspor hiç iyi başlamadı. Birazdan güncellemeler ile puan durumunu paylaşacağım.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Dk 6'da yediğimiz golle geriye düşsekte iyi oyunla 3 puanı almayı bildik. Dediğim gibi hiç beklemediğim bir galibiyet oldu.

Sen git evinde lideri yen sonra deplasmanda varlık göstereme yenil, nasıl bir işse anlamadım.

Gol atamadan geçen bir 90 dk daha oldu.Sezon ortasında iyi bir forvet ihtiyacım olduğunu düşünmeye başladım. Acaba uche kaluyu göndermesemde babic imi almasaydım diye düşünmeye başladım.

Spoiler: İstatistikler-Puan Durumu 

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Öne geçtiğimiz maçta rehavete kapılınca az kalsın maç gidiyordu.Maçtan önce ersan ile bir görüşme yapıp iyi oynamasa kadro dışı kalacağını söylemiştim oda ilk golünü attı.

Favorilere karşı takım kaybetmiyor. Ama nedense yakın takımlara karşı motivasyon sorunu yaşıyoruz. Medyanın şampiyon olur dediği İstanbul Büyükşehiri evinde yenip evimize dönüyoruz.

Spoiler: İstatistikler- 

Yine bir iyi maçtan sonraki ilk maçımızda mağlubiyet aldık.Ve bu maçla birlikte ersan ı kadro dışı bıraktım bakalım sonumuz nasıl olacak.

Ve sezonun en önemli maçlarından birisi. Evet tahminleri alalım.
    Maçı akşam yapacağım.

Nesil
    2013
    Yer
    İSTANBUL

Yeneriz skor 2-1 olur

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

1-1 beraber biter

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Dedeleri toplamışsın takıma. Tecrübeleriyle ligden çıkmana katkı sağlayacaklarını düşünüyorum.

Nesil
    2014
    Yer
    kütahya

Ben Demirsporu desteklerim ama sen alırsın maçı iki farkla

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by yakar350 View Post
    Ben Demirsporu desteklerim ama sen alırsın maçı iki farkla
    İkisinide destekliyorum.İkiside adana'mın takımları ayırt etmiyorum. Umarım alırız.
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    1-1 beraber biter
    Galibiyet daha güzel olur.
    Quote Originally Posted by egebartu View Post
    Yeneriz skor 2-1 olur
    İnşallah

Maç öncesini yayınlayacağım sonra maçı yapıp maçı yayınlayacağım. Maç öncesi yaptığımız toplantıda takım olumlu tepki verdi.Umarım maçtada ayaklarını konuştururlar Kaleci bir de ellerini

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    Dedeleri toplamışsın takıma. Tecrübeleriyle ligden çıkmana katkı sağlayacaklarını düşünüyorum.
    Dedeler işe yarıyor.Arada kötü oynasalarda iş yapıyorlar.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Rekabet Ezeli; Dostluk Ebedi

PTT 1'inci Lig'de Adanaspor ile Adana Demirspor arasında Pazar günü 5 Ocak Stadı'nda saat 20.00'da oynanacak olan 'Adana Derbisi' öncesinde 2 ekip, bugün de dostluk mesajları verdi.
    Adana Demirsporlular, bugün Adanaspor'u ziyaret etti. Osman Yereşen Tesisleri'nde gerçekleşen ziyarette Adanaspor futbol şube sorumlusu Hamza Akgül, Adana Demirspor Kulüp Başkanı Önder Serin'e, Adana Demirspor futbol şube sorumlusu Ramazan Çimen ise Adanaspor kulüp başkanı Bayram Akgül'e takımlarının formalarını hediye etti.
    Adana derbisinin Türkiye'ye örnek olmasını ve dostluk içinde geçmesini dileyen buluşmanın mimari Emniyet Müdürü Ahmet Zeki Gürkan, "Her iki kulüp yöneticilerimizin içten ve samimi davranışları karşısında çok mutlu oldum. Pazar günü tribünlerde taraftarların, sahada da futbolcuların yöneticileri gibi dostluk içinde tatlı bir rekabet ile güzel bir derbi yaşatacağına inanıyorum" dedi.
    r Başkanı Önder Serin ise, "Biz bu şehrin iki kardeş kulübüyüz. Adanaspor başkanımız bizi ziyaret etti. Bizde iadeyi ziyarette bulunduk. Derbi öncesinde çok güzel bir ortam oluştu. Başta Sayın Valimiz Hüseyin Avni Çoş ve Emniyet Müdürümüz Ahmet Zeki Gürkan'a çok teşekkür ediyorum" dedi.
    Adana Demirspor Başkanı Serin'in çiçek verdiği Adanaspor Başkanı Bayram Akgül de, şunları söyledi:
    "Geçmişten bu günlere kadar süre gelen kavgaların sona ermesini istiyoruz. Her iki takım da bu şehrin takımı. Ziyaretimizden sonra gerçekten güzel yorumlar var. Valimize ve Emniyet Müdürümüze teşekkür ediyorum."

NOT: Bu ziyaret daha önceki derbide yapılan ziyarettir.İnternetten alıp koydum sadece maç saatini değiştirdim.

Adana Demirspor
    12
    Beraberlik
    19
    Adanaspor
    18

Maça şimdi başlıyorum.Bakalım ne olacak.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Berbat oyun sonrasında berbat bir maç geçti ve mağlubiyet geldi.

Maçı alsaydık başkandan para isteyecektim. Şimdi onu istemeye yüzüm yok. Artık seri galibiyetlerden sonra yaparız.

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Boşver Adana TURUNCUDUR

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

bayağı sallantılı başlamışsın,dizginleri al eline

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Quote Originally Posted by iLkeRisT View Post
    bayağı sallantılı başlamışsın,dizginleri al eline
    Sonraki iki maçta kötü birazdan güncelliyeceğim. Defans ve forvet hattım çok kötü onlara çare bulmam lazım. İlk başta hedefim playoflardı ama şimdi düşmemeyi düşünüyorum

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Kötü performans devam ediyor. Takımın sorunu ne anlamadım habire kart görüyorlar.

Seneye iyi transferler şart.

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Bu arada dünya kupası grup elemeleri bitti. Türkiye grupta süpriz yaptı.

Spoiler: Türkiye Dünya kupası grup elemeleri puan durumu 

Sayfa 1 / 35 12311 ... SonSon

Mesaj Yetkileri