Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
31 ile 60 arası toplam 74 sonuç

Konu: World Wrestling Entertainment

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

extreme rules hakkında

Spoiler:  
    Steam: briannn07
    PS4: Swoldern

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Quote Originally Posted by William Rookwood View Post
    extreme rules hakkında

Spoiler:  
    Bende en son NXT zamanlarında takip etmiştim, Edge bırakınca bende bırakmıştım.Şimdi bende yeni yeni takip etmeye başlıyorum, dediğin gibi bir çok olay olmuş.Haftalık şov ve ppv incelemelerine göz atmalısın bence.Olayları daha iyi kavrayabilirsin böylelikle.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by Banega View Post
    Bende en son NXT zamanlarında takip etmiştim, Edge bırakınca bende bırakmıştım.Şimdi bende yeni yeni takip etmeye başlıyorum, dediğin gibi bir çok olay olmuş.Haftalık şov ve ppv incelemelerine göz atmalısın bence.Olayları daha iyi kavrayabilirsin böylelikle.
    Eskiden güreşmania sitesi yapıyordu onları, şimdi hangi site yapıyor bilmiyorum.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Eskiden güreşmania sitesi yapıyordu onları, şimdi hangi site yapıyor bilmiyorum.
    Evet, o sitenin yazarı abi ile bayağı iyiydi aramız.O hem eski wwe-sevenload forumunda admindi.Ama dediğin gibi, artık sitede yazmıyor.
    Bende araştırdım bayağı, şu siteyi buldum.Burada şov incelemeleri var;
    http://guresturkiye.net/portal/index.php

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Evet, o sitenin yazarı abi ile bayağı iyiydi aramız.O hem eski wwe-sevenload forumunda admindi.Ama dediğin gibi, artık sitede yazmıyor.
    Bende araştırdım bayağı, şu siteyi buldum.Burada şov incelemeleri var;
    http://guresturkiye.net/portal/index.php
    Oranın üyesiyim ben,Paragon of Virtue olarak bakarsanız bulursunuz. Portalda da araştırmalarım vardır eski WWE,TNA şovlarından. ER'yi zamanım olunca izleyeceğim artık.
    Daniel Bryan'ın sakalının kılıyız !

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Evoluiton'un tekrar kurulmasına çok sevindim. Normalde heel teamlerini yada kişilerini desteklemeyi sevmem ama ilk kurulduğundan beri takip ettiğim için sonuna kadar destekliyorum Evolution'u.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Evoluiton'un tekrar kurulmasına çok sevindim. Normalde heel teamlerini yada kişilerini desteklemeyi sevmem ama ilk kurulduğundan beri takip ettiğim için sonuna kadar destekliyorum Evolution'u.
    Evolution'ı gram sevmem,hayranı olduğum Four Horsemen'in çakması/devamı çünkü.

Ve klasik sıkıcı WWE ayları başladı. Post-WM sürekli böyle gidiyor,MiTB gelse de hareketlense biraz ortalık.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Quote Originally Posted by DenizlispoR View Post
    Evolution'ı gram sevmem,hayranı olduğum Four Horsemen'in çakması/devamı çünkü.

Ve klasik sıkıcı WWE ayları başladı. Post-WM sürekli böyle gidiyor,MiTB gelse de hareketlense biraz ortalık.
    Evolution'u da zaten Ric Flair kurdu. Batista ve Randy Orton'da Ric Flair'ın öğrencisi.

PPV'lerin dışındaki şovlar zamanla kendini tekrarlıyor zaten. Bende bu yüzden dolayı biraz sıkılıp ara verdim. Döndüğümde ise birçok süperstar katılmış WWE bünyesine. O yüzden ben zevkle izliyorum haftalık şovları.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Evolution'u da zaten Ric Flair kurdu. Batista ve Randy Orton'da Ric Flair'ın öğrencisi.

PPV'lerin dışındaki şovlar zamanla kendini tekrarlıyor zaten. Bende bu yüzden dolayı biraz sıkılıp ara verdim. Döndüğümde ise birçok süperstar katılmış WWE bünyesine. O yüzden ben zevkle izliyorum haftalık şovları.
    Biliyorum,RA dönemi daha çekilir(miş) en azından WWE'nin. Haftalık şov sayısı da artmaya başladıkça hikayelerin tadı da kalmadı. Çoğunu izlemiyorum şu an,ben WWE dışı güreşte buldum eğlencemi.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Biliyorum,RA dönemi daha çekilir(miş) en azından WWE'nin. Haftalık şov sayısı da artmaya başladıkça hikayelerin tadı da kalmadı. Çoğunu izlemiyorum şu an,ben WWE dışı güreşte buldum eğlencemi.
    WWE dışı güreş derken TNA'yı mı kastediyorsun, ya da CZW mi?

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

WWE dışı güreş derken TNA'yı mı kastediyorsun, ya da CZW mi?
    TNA+ROH,PWG ve bazen DGUSA/EVOLVE. Sınav yılım olduğundan sadece sonuçlarını okuyorum ne yazık ki.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Ya belki çok saçma gelecek ama, benim çocukluğumdan beri hayalim vardı.Güreş okuluna girmek...Son aylarda yeniden canlandı isteğim.
    Yazın yurtdışında yaşayan ablamın yanına gideceğim ve 1 yıl civarı kalıp dilimi geliştirmek ve para biriktirmek istiyorum.Tek engel ailem.Ama haklılar, ben küçükken de böyleydim, hep uçuk uçuk hayaller kurardım. Keşke imkan olsa da gitsem Amerika'ya da.

Konuya gelirsek, Evolution olayına ben de sevindim.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Ya belki çok saçma gelecek ama, benim çocukluğumdan beri hayalim vardı.Güreş okuluna girmek...Son aylarda yeniden canlandı isteğim.
    Yazın yurtdışında yaşayan ablamın yanına gideceğim ve 1 yıl civarı kalıp dilimi geliştirmek ve para biriktirmek istiyorum.Tek engel ailem.Ama haklılar, ben küçükken de böyleydim, hep uçuk uçuk hayaller kurardım. Keşke imkan olsa da gitsem Amerika'ya da.

Konuya gelirsek, Evolution olayına ben de sevindim.
    Amerika'ya gitmeyi bende istiyorum,gidip hem amerikan futbolu hem güreş hem de basketbol izlemek istiyorum , üniversiteye erteledim hayallerimi ama.

Güreşçi hayatı çekilecek şey değil,sürekli yollarda olmak falan. En iyisi izleyicilik.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Amerika'ya gitmeyi bende istiyorum,gidip hem amerikan futbolu hem güreş hem de basketbol izlemek istiyorum , üniversiteye erteledim hayallerimi ama.

Güreşçi hayatı çekilecek şey değil,sürekli yollarda olmak falan. En iyisi izleyicilik.
    Çekilecek dert yol olsun, otobüs firmasıyla bile şehirlerarası yolculuk yaparım hep. Bu konularda en iyisi ROH galiba, ama şunlarda çok hoşuma gitti, http://www.wwa4.com

Ha bu arada, denemediyseniz Mdickie'nin güreş kariyeri oyunlarını tavsiye ederim.Görsellik açısından çok mükemmel olmasa da, inanılmaz derecede vakit öldürüyor, bayağı güzel yapmışlar.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Bir ara Türkiye'ye gelecekti WWE. O sıralar Fox TV veriyordu WWE'nin maçlarını. Hava olaylarından dolayı iptal oldu Türkiye programı. Bir daha da hiçbir yerde duymadım zaten Türkiye'ye geleceklerini.

WWE 2K14 oyunu da çok zevklidir. Bilmiyorum aranızda oynayan var mı?

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Bir ara Türkiye'ye gelecekti WWE. O sıralar Fox TV veriyordu WWE'nin maçlarını. Hava olaylarından dolayı iptal oldu Türkiye programı. Bir daha da hiçbir yerde duymadım zaten Türkiye'ye geleceklerini.

WWE 2K14 oyunu da çok zevklidir. Bilmiyorum aranızda oynayan var mı?
    WWE'nin İstanbul şovu oldu ama galiba daha sonra, Sinan Erdem'de idi galiba yanlış hatırlamıyorsam.
    Evet evet, hatta Edge yüzünden hatırlıyorum, Cody Rhodes'un kıyafetinin arkasındaki aynaya tükürüp spear yapmıştı.

WWE oyunlarını 2K'ya geçmeden önce Playstation'da oynuyordum hep, henüz 2K versiyonunu oynamadım Playstation'da.Ama PSP'de oynuyorum, 06-dan 2K13'e kadar var, 14'ü de yükleyeyim yakın bir zamanda.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

WWE'nin İstanbul şovu oldu ama galiba daha sonra, Sinan Erdem'de idi galiba yanlış hatırlamıyorsam.
    Evet evet, hatta Edge yüzünden hatırlıyorum, Cody Rhodes'un kıyafetinin arkasındaki aynaya tükürüp spear yapmıştı.

WWE oyunlarını 2K'ya geçmeden önce Playstation'da oynuyordum hep, henüz 2K versiyonunu oynamadım Playstation'da.Ama PSP'de oynuyorum, 06-dan 2K13'e kadar var, 14'ü de yükleyeyim yakın bir zamanda.
    Tüh, kaçırmışım o zaman ben gösteriyi. İptal oldu diye biliyordum 2013 yılında gelmişler. Bende geçen sene izlemiyordum şovları. O yüzden takip edemedim.

Resimlerine baktım da o nedir yahu? Salonda saysan 400-500 kişi vardır. Salonun yarısından fazlası boş gözüküyor. Bir daha gelmezler herhalde böyle bir durumdan sonra.
    Last edited by William Rookwood : 11.Mayıs.2014 at 00:36

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Yarın Payback'i izleyecek olan var mı? Varsa tahminleri alalım hemen.

Benim tahminlerim;

El Torito vs Hornswoggle
    Evolution vs Shield
    John Cena vs Bray Wyatt
    Barrett vs RVD
    Sheamus vs Cesaro
    Paige vs Alicia Fox
    Rusev vs Big E

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Daha adam gibi bir PPV olsa canlı kalırdım da şov pek bir şey vaad etmiyor şu an.

El Torito vs Hornswoggle

Kimin umrunda?
    Evolution vs Shield

Batista gidici,Shield kazanıp bitirir.
    John Cena vs Bray Wyatt

Zor seçim. Wyatt'ın WM'deki maçı alması gerekiyordu ancak WWE onun yerine ER'de maçı verdi. Bir yanda Cena'nın feudları mağlup bitirmesi normal değil ancak Wyatt'a verilmesi gerekiyor bu feudun.
    Barrett vs RVD

Şampiyon ilk korumasında kaybetmez.
    Sheamus vs Cesaro

Cesaro'y bekleyen daha büyük ve iyi şeyler olduğunu umuyorum. Öteki türlü son aylarda aldığı push en azındna IC düzeyinde.
    Paige vs Alicia Fox

Şampiyonlar ilk korumada kaybetmezler. Gerçi geçen sene Ziggler kaybetmişti ancak onun sakatlığı vardı.
    Rusev vs Big E

Seriyi bu kadar erken bitirmezler. Putin olayından iyi reaksiyon alıyor zaten Rusev.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

WM'de John Cena'nın kazanacağını tahmin ediyordum aslında. Önemli bir PPV'de John Cena'yı yenik göstermezler diye düşünmüştüm. Aynı şekilde ER'de de Bray'in kazanacağını tahmin ettim. Burada da John Cena kazanacaktır diye düşünüyorum. Fakat rekabet dğer PPV'lere taşınır.

Normalde RVD'nin almasını istiyorum İC kemerini. Fakat RVD zamanında o kemeri birden fazla aldı. Barrett'e NXT'in çıkardığı potansiyelli bir güreşçi. O yüzden şampiyonların kaybedeceklerini düşünmüyorum.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Abi EC'den beri var,artık gına gelmeye başladı Wyatt vs Cena'dan. Ki hiçbir zaman beklediğim kalitede maç sunamadılar. Wyatt özel bir karakter,WWE'nin son yıllardaki en büyük başarılarından. O yüzden ilk PPV'sinde galibiyet alması bence önemliydi ancak WWE Cena'nın geçmişini koruması yönünden ilerletti.

RVD artık ölü,onun gençlik zamanlarını izlemiştim ECW'da 2000'de veya WWE'de IC kemeri ile Eddie,Christian ile maçlarını. Şimdiki hali gerçekten bitmiş bence. Wade ise çok fırsat tepti ana kemer için,büyük ihtimalle bu reign son şansı.

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Ben ara verdiğim için WM'ye kadar biliyorum aralarında ki hususu. O kadar uzunsa Wyatt alır bence. Ve bu konuda katılıyorum sana. WWE en son Kane ve Paul Bearer ikilisini çıkarmıştı sağlam karakter bazında. Bu uzun yıllar sonra çıkardığı en iyi karakter WWE'nin. Wyatt Family heel olmasına rağmen seyircileri çok ciddi bir şekilde etkiliyor ve tiplemelerini de muazzam buluyorum.

RVD benim bir zamanlar en sevdiğim adamlardan bir tanesiydi. Şimdi dediğin gibi eski halinden eser yok. Fakat WWE'de onun gibi bir adamın eksikliği farkedildiği için geri dönmüş olabilir. Açıkçası WWE'nin bazı güreşçilere haksızca davrandığını düşünüyorum. Mesela R-Truth ilk çıktığında Booker T potansiyeli görüyordum ben onda. Gerek sesi, gerek hareketleriyle Booker T'nin veliahtı gibiydi. Şimdi ise yerlerde sürünüyor.

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Canlı izleyecek kadar heyecanlandırmıyor beni.Mesela dünkü boks maçını bekliyordum uzun zamandır.Neyse,
    Ertesi gün internetten izleyeceğim.Benimde tahminlerim aşağı yukarı sizinkilerle aynı.

Nesil
    2010
    Yer
    54 & 34

Amerikan Güreşi deyince akla Flash TV gelirdi halay programlarını vereceklerine eski bölümlerini verseler gene izlerim be. Yalnız ben maçlardan çok spikerlere odaklanırdım harika sallıyorlardı.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Ben 3-4 yıldır zevkle izliyordum,bu yıl biraz ara verdim ama ana olayları biliyorum sadece. R-Truth'u Cena ile olan feudu bitirdi,harika bir heel iken kazandırmadılar kemeri.

DB-Kemer ikilemi var şimdi de. Bırakacak mı acaba.

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Ben o dönemleri kaçırdım ya. 2011 Mart 2014'e kadar olan bütün olaylardan haberim yok. Şimdi baktım da WWE şampiyonu olmuş R-Truth. Zaten wwe yıllardan beri aynı politikada yürütüyor bu işleri. Kemeri kaybeden güreşçiler birden bire düşüyor. Big E, Alberto del Rio vs.

Payback'i izledim.

Spoiler:  
    Feudu kaybetti,kemeri alamadı R-Truth. Vince'in siyahlara karşı ufak bir takıntısı var bence,genelde büyük push alamıyor siyah güreşçiler.

Spoiler:  

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Feudu kaybetti,kemeri alamadı R-Truth. Vince'in siyahlara karşı ufak bir takıntısı var bence,genelde büyük push alamıyor siyah güreşçiler.

Spoiler:  
    Anoa'i Family mensuplarına ağır torpil uyguluyor bence WWE. O yüzden Roman Reigns'in ön plana çıkmasını normal karşılıyorum. İleride her takımda olduğu gibi Shield'da dağılacaktır. Bence Rollins, Ambrose ve Reigns'in ilerleyen yıllarda WWE'nin yeni yüzleri olacaktır.

Spoiler:  

Nesil
    2009
    Yer
    Istanbul

Ben 3-4 yıldır zevkle izliyordum,bu yıl biraz ara verdim ama ana olayları biliyorum sadece. R-Truth'u Cena ile olan feudu bitirdi,harika bir heel iken kazandırmadılar kemeri.

DB-Kemer ikilemi var şimdi de. Bırakacak mı acaba.
    Ben o dönemleri kaçırdım ya. 2011 Mart 2014'e kadar olan bütün olaylardan haberim yok. Şimdi baktım da WWE şampiyonu olmuş R-Truth. Zaten wwe yıllardan beri aynı politikada yürütüyor bu işleri. Kemeri kaybeden güreşçiler birden bire düşüyor. Big E, Alberto del Rio vs.

Payback'i izledim.

Spoiler:  

Nesil
    2008
    Yer
    Denizli - İzmir

Anoa'i Family mensuplarına ağır torpil uyguluyor bence WWE. O yüzden Roman Reigns'in ön plana çıkmasını normal karşılıyorum. İleride her takımda olduğu gibi Shield'da dağılacaktır. Bence Rollins, Ambrose ve Reigns'in ilerleyen yıllarda WWE'nin yeni yüzleri olacaktır.

Spoiler:  
    Bence aileden değil de,powerhouse güreşçileri kesinlikle daha rahat push alıyor. Shield bu yazı çıkartamaz dağılmadan.

Spoiler:  

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Bu yıl Money In The Bank olmayabilir diyorlar??

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon

Mesaj Yetkileri