1 ile 10 arası toplam 10 sonuç

Konu: Valencianın Tek Büyüğü LEVANTE 1.SEZON

Default Valencianın Tek Büyüğü LEVANTE 1.SEZON

Levante UD, Valencia bölgesinin bir kulübüdür. 1909 yılında kurulmuş olan kulüp, uzunca bir süre alt liglerde mücadele ettikten sonra 1963 yılında La Liga'ya yükselme başarısını göstermiştir. Fakat iki sezon sonunda yeniden Segunda Division'a düşmüştür.

Son yıllarda ise iki lig arasında gidip gelmektedir. 2004-2005 sezonunu La Liga'da 18. bitirip küme düşen Levante, ertesi sezon yeniden La Liga'ya çıktı. İki sezon sonra yeniden küme düştü. Segunda Division'da geçirdiği 2008-10 yıllarından sonra, 2010-11 sezonunu La Liga'da 14. sırada tamamladı. 2011-12 sezonunda ise tarihinin en büyük başarılı sezonunu geçirerek La Liga'yı 6. tamamlayarak UEFA Avrupa Ligi'ne katılmaya hak kazandı.

ARMAMIZ

STADIMIZ

HEDEFLERİMİZ

İlk sezon avrupaya katılmak ileriki yıllarda ise Real Madrid,Barcelona hegomonyasına son vermek.Gelecek potansiyelli oyuncuları transfer etmek

Nesil
    2008
    Yer
    İstanbul

Başarılar dilerim.
    Screw you guys, I'm goin' home

Nesil
    2012
    Yer
    İstanbul

Basarilar işin zor hocam

Nesil
    2009
    Yer
    Cape Town

Başarılar .

Nesil
    2010
    Yer
    Tokat

Başarılar birilerinin La liga da kariyer açması lazımdı açtığın iyi olmuş

Nesil
    2008
    Yer
    Tarsus/Mersin

Başarılar dilerim.

başarılar

Nesil
    2009
    Yer
    Bursa

Levante oyun tarzını sevmem ama inşallah seninle birlikte değişir bu anlayış

TAŞINMA

Futbolu yeni bırakmış ve yeni bir heyecan arıyordum menajerlik,antrenörlük gibi bişeyler işte lig biter bitmez eşimle İspanya turuna çıkmaya karar vermiştik.Madrid veya Valenciaya gidecektik Madrid turu biraz tuzlu geldi bizde Valencia yolculuğumuza başladık.Herşey güzel başlamıştı uçakta beni tanıyanlar imza isteyenler Valencia çok güzel bir şehirdi eşime bir gün buraya yerleşmek nasip olur inşallah demiştim.5 yıl sonra kulağıma bir haber geldi Levante yeni bir menajer arıyormuş kriterlere bende uyuyordum.Futbol geçmişi olan ve yaşı genç olan birisini arıyorlarmış hemen ilk uçakla Valenciaya gittim yönetimle görüştüm 1 ay kadar sonra bana geri dönüş yaptılar ve beni işe aldıklarını söylediler.İlk deneyimim olacağı için heyecanlansam mı ? Yoksa ülkemden ayrı kalacağım için üzülsem mi?.Eşim ile gidip Valenciadaki evimize yerleştik.Şimdi sıra Levantenin başarısı için uğraşmaktı.Hadi bakalım başlıyoruz MÜCADELEYE!!

Quote Originally Posted by Leonadias View Post
    Levante oyun tarzını sevmem ama inşallah seninle birlikte değişir bu anlayış
    Quote Originally Posted by pusathan01 View Post
    Başarılar dilerim.
    Quote Originally Posted by rexpo1994 View Post
    Başarılar birilerinin La liga da kariyer açması lazımdı açtığın iyi olmuş
    Quote Originally Posted by Banega View Post
    Başarılar .
    Quote Originally Posted by Serzenish View Post
    Basarilar işin zor hocam
    Quote Originally Posted by E.Cartman View Post
    Başarılar dilerim.
    GÜZEL YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM

Mesaj Yetkileri