Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
31 ile 46 arası toplam 46 sonuç

Konu: Takımınız Ne Durumda?

Quote Originally Posted by Stam View Post
    Bu fakirlikle nereye kadar dayanırım bilemem.
    eğer yönetim aynıysa süper lige çıkınca para veriyorlar dayan az daha

Nesil
    2006
    Yer
    Malatya

Sneijder'i 56 m TL'ye satıp Makienok, Stanciu + 1 oyuncu daha alacağım. Sizce mantıklı mı?

Nesil
    2007
    Yer
    İstanbul

Quote Originally Posted by Flawless Victory View Post
    Sneijder'i 56 m TL'ye satıp Makienok, Stanciu + 1 oyuncu daha alacağım. Sizce mantıklı mı?
    Gayet mantıklı hiç düşğnme sat derim. Geç oldu biraz ama

Trabzonspor ile tam ilk sezon şampiyon oldum. gelirler vs. ile 110M bütçe oldu PATTTTATATATAPAPAAATT crushdump ... sinirlendim yahu

Nesil
    2008
    Yer
    Antakya

Quote Originally Posted by BMAais28 View Post
    Trabzonspor ile tam ilk sezon şampiyon oldum. gelirler vs. ile 110M bütçe oldu PATTTTATATATAPAPAAATT crushdump ... sinirlendim yahu
    110M bütçe mi oldu

FB ile iki lig iki kupa ve iki süper kupa şampiyonluğu geldi. Lig şampiyonlukları 15-20 puan farklarla geldi, tabi takımın Avrupa'da oynamama avantajı vardı fikstürde. Bakalım bu sezon şampiyonlar liginde neler olacak.

Alt yapıyla çok uğraşıyorum. U19 da iki sezondur şampiyon oluyor. Şimdiden 7-8m euro teklif edilen 8-10 genç oyuncum var. Herhalde 2-3 sezon sonra çok az transfer yapıyor olurum.

Maxilimian Meyer'den mükemmel verim aldım.Bu zamana kadar tek kariyer oynadım.13 Şampiyonlar Ligi Şampiyonu,11 Premier Lig Şampiyonu oldum.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Blackburn'le oynamayın. Oynarsanız da ligi atladığınız gibi başka iş bulunuz. İlk sezon tek transferim serbest oyuncu Albert Riera'ydı. Sezon sonu Premier Lig'e 1. olarak çıktım.

Fakat takıma transfer yapmamama rağmen kulüp 10M€ Mali Fair Play cezası almayı başardı. Premier Lig'te toplama bir takımla tutunmaya çalışıyordum ki Newcastle görevine talip oldum diye yönetim ultimatom verdi. Ben de istifa ettim.

Sezon sonuna 12 maç kala Verona'ya geçtim, onları da 1. olarak Serie A'ya çıkardım. Yönetim gayet güzel paralar verdi. Ünlü bir kulüp olsa acımaz alırdım Messi'yi de gelmez Verona'ya Umarım bu sefer tutunacağım lige.

Bu arada Blackburn'de Mahoney diye bir genç vardı, Manchester City'ye 2M€'ya bırakmıştım borçları ödemek için. İyi bişeyler çıkabilir o keratadan. Onun dışında Henley diye genç sağ bek var. Gelişir miydi bilmiyorum da gayet iyi oynuyordu. Bir iki seneye Premier Lig'te görsem şaşırmam

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

O kadar konuştuk bari bir iki resim bırakalım değil mi?

FB ile 3. sezon, 3 lig, 3 kupa, 3 süper kupa, 1 şampiyonlar ligi şampiyonluğu. Takımdaki bir iki yabancıyı değiştirmek lazım mı onun derdinde olduğumdan ilerleyemiyorum bir süredir, kararsızım.

u19 takımı da 3 sezondur şampiyon ve bu sezon u19 şampiyonlar ligini de aldılar. 2-3 sezona çok iyi adamları as takıma çıkartırım sanırım.

5 yabancı kuralı nedeniyle daha fazlasını almıyorum. Doria, Balanta, Otavio var bunları değiştirmem zaten. Sow, Emenike var. Sezonda minimum 35-40 gol atıyor ikisi, ligde ikili oynatıyorum.

Sow'un yaşı 30 olduğu için yeni bir adam almak lazım mı emin olamadım. Hazır 10m € ederken satmak mantıklı mı sizce? Birde takımın yarısı 'Sow'un önemli olduğuna inanıyor' durumu var. Aslında Emenike'yi pek sevmiyorum onu satasım var ama onun yaşı az diye kararsız kalıyorum. İki sezon daha bu adamlarla kasıp alttan gelecek canavarları mı beklemeli?

Kafam çok karışık Süper kupa maçından sonra Metin Tekin'in bazen takımları başarı varken de bir anda yenilemek gerekir demesi daha çok karıştırdı kafamı.

Beşiktaş ile 2.sezonu oynuyorum. İlk sezonda Türkiye kupası ve Süper Kupayı kazandım. Şuan 14 maç sonunda E.şehirin 1 puan arkasnda 2.sıradayım. Ş.ligi elemesinde Schalke'ye elendim ama A.liginde gruptan çıktım. Eldeki yabancılardan birtek Francoyu takımda tuttum. Savunmaya sol beke Lucas stopere de Astori ve Bicakcic i aldım( uyumları çok iyi) G.Saray,Almeria ve N.United'dan teklif geldi ama reddettim. Benim için gayet eğlenceli geçiyo oyun

Quote Originally Posted by guski View Post
    Beşiktaş ile 2.sezonu oynuyorum. İlk sezonda Türkiye kupası ve Süper Kupayı kazandım. Şuan 14 maç sonunda E.şehirin 1 puan arkasnda 2.sıradayım. Ş.ligi elemesinde Schalke'ye elendim ama A.liginde gruptan çıktım. Eldeki yabancılardan birtek Francoyu takımda tuttum. Savunmaya sol beke Lucas stopere de Astori ve Bicakcic i aldım( uyumları çok iyi) G.Saray,Almeria ve N.United'dan teklif geldi ama reddettim. Benim için gayet eğlenceli geçiyo oyun
    Hangi Taktiği Kullanıyorsun ? Ben 2 Sezon İlerleyemedim Daha

En Tehlikeli İnsan Az Anlayıp Çok İnanandır. "A.Çehov"

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Quote Originally Posted by guski View Post
    Hocam Astori'yi Türkiye'ye nasıl getirebildin Ben Galatasaray'a bir türlü getirememiştim. Ayrıca Beşiktaş için biraz pahalı bir transfer değil mi? Kerim Koyunlu ve Oğuzhan'dan ne kadar verim alıyorsun merak ediyorum.

Nesil
    2007
    Yer
    Ankara

Takımımı bilmem de şu an kariyerim muhteşem gidiyor. Çok hareketli ve değişiklik dolu olduğu için inanılmaz zevk alıyorum oyundan. İlk dört sezonun dördünü de farklı takımlarda bitirdim.

Hedefim artık Schalke'de ikinci sezonumu iyi tamamlayıp Avrupa devi sıfatındaki bir kulübe geçmek. Ama Galatasaray teknik direktörünü kovarsa oraya da atlayabilirim

4-5-1 i seç ama orta saha ikili forvet arkası ise 3'lü sağ sol ve orta

Fernandes,Almeida holosko gibi yabancıları sattım, yönetimden ek bütçe talebinde bulundum ve Astori de mutsuzdu benim içinde sürpriz oldu ama getirdim

kerim ve oğuzhan dan açıkçası çok verim alamıyorum levan kenia ve kaan ayhan oynatıyorum. Özellikle Kaan ayhan şiddetle tavsiye ederim çok yönlü, ilk sene Gsaray da kiralıktı şimdi de ben kiraladım faydalı

Dün akşam devre arası transferde Kolarov'u da kadroya kattım sezon sonu sözleşmesi bitiyo imzaladım. Hemen transfer et seçeneğinden 250bin Euro'ya erken transfer ettim
    Last edited by BaGa TaRKaN : 06.Eylül.2014 at 23:12 Reason: Mesajlar Birleştirilmiştir

Quote Originally Posted by lexoqe View Post
    110M bütçe mi oldu
    TL cinsinden

3lü kayıt alıyordum bir baktım düzelebiliyomuş şuan 3. sezonun ortalarındayım bayağı alıştım

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12

Mesaj Yetkileri